Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Firma sprawdzona, słuchawki przyjdą ze Słowacji.Jeżeli cena ci odpowiada to bierz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie będę kombinował i po prostu kupie jakieś Trittony albo Sony wireless stereo headset 2.0,tylko że obie firmy podpina się przez usb tak?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie będę kombinował i po prostu kupie jakieś Trittony albo Sony wireless stereo headset 2.0,tylko że obie firmy podpina się przez usb tak?

Sony przez USB, a Tritty przez USB (do obsługi czatu) i przez optyka - przez niego leci dźwięk z gier. Goldy (Sony Wireless 2.0) to dobry wybór w tej cenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz też kupić turtle Beach px4 czasami na allegro trafiają się za 300zl. Albo poczekać na tą nową serię 400 lub 800. One mają swoją stacje która się wpina optykiem do konsoli.

Ps ja kiedyś wpinałem seinnheiser hd555 bez pośrednio do pada i było fajnie. Teraz mam sony pulse na USB dongle i powiem że skok jakości dźwięku był niezły. Tak jak wcześniej mi się dźwięk podobał z poprzednich słuchawek to teraz już mi tam czegoś brakuje. Wiec jak weźmiesz goldy 2.0 też IMHO będziesz bardzo zadowolony.

Edytowane przez redlumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak rzeczywiście zdecyduję się na te Turtle Beach PX4,jak jest z pozycjonowaniem w fps?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , możecie polecić najpewniejszą i najszybszą drogę zdobycia ear force`ów stealth 400 ? Do Polski nie wejdą jak wiadomo więc co, ciągnąć z US czy coś bliżej jest dostępnego ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , możecie polecić najpewniejszą i najszybszą drogę zdobycia ear force`ów stealth 400 ? Do Polski nie wejdą jak wiadomo więc co, ciągnąć z US czy coś bliżej jest dostępnego ?

Możesz spróbować z brytyjskim Amazonem, ale ceny nie są specjalnie zachęcające...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na brytyjskim amazonie nie znalazłem żadnej aukcji, która by była z wysp, wszystko sprowadzane ze stanów więc cło+przesyłka = +35$ co w połączeniu z ceną ~300zł nie jest zachęcające..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na brytyjskim amazonie nie znalazłem żadnej aukcji, która by była z wysp, wszystko sprowadzane ze stanów więc cło+przesyłka = +35$ co w połączeniu z ceną ~300zł nie jest zachęcające..

To za ile Ty byś chciał je kupić? Najtańsza oferta na brytyjskim Amazonie to 79.99 GBP, do tego koło 8 GBP za wysyłkę do Trzeciego Świata. Sprowadzone bezpośrednio z US, to jak napisałeś wyżej 99 USD + cło (nie wiem ile wynosi) + wysyłka (POLAMER skasuje 26 USD). To jest póki co najtańsza opcja - chyba, że trafi się jakaś promo na stronie TB, bo często takie mają. Ale najszybsza (o którą pytałeś) to właśnie brytyjski Amazon...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kiedyś z Amazon US sciagalo się Kindle za 149$ z bezpłatną wysyłka do polski. Jako że cena była < 150$ to na polskiej granicy nic nie doliczali. Jak jest teraz to już Ci nie powiem bo dawno nic nie wysyłałem sobie bezpośrednio do Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, skoro miałbym juz kupić coś w cenie powyżej 100$ to może się na trittony skuszę 5.1 . Posiada ktoś może? Jakieś opinie Panowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak rzeczywiście zdecyduję się na te Turtle Beach PX4,jak jest z pozycjonowaniem w fps?

 

Dzięki, skoro miałbym juz kupić coś w cenie powyżej 100$ to może się na trittony skuszę 5.1 . Posiada ktoś może? Jakieś opinie Panowie?

Oba te HS'y (Tritty i PX4), byly już tutaj opisywane - przejrzycie sobie ten temat wstecz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra,nadszedł czas zamówienia słuchawek,więc które słuchawki są waszym zdaniem najlepsze pod względem pozycjonowania, i ogólnie dźwięku,dobrze żeby był przestrzenny? Cena jaką mogę  na nie przeznaczyć to 150 euro.Liczę na pomoc.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie nietypowe pytanie. Jest możliwość jeśli uzywam słuchawek po optyku czy z hdmi podłączyć ten headset od Sony i uzywać jednoczesnie słuchawek i headsetu do chatu czy tylko poprzez kupienie headsetu który ma w sobie mikrofon ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie nietypowe pytanie. Jest możliwość jeśli uzywam słuchawek po optyku czy z hdmi podłączyć ten headset od Sony i uzywać jednoczesnie słuchawek i headsetu do chatu czy tylko poprzez kupienie headsetu który ma w sobie mikrofon ?

Chodzi Ci o tą sznurówkę którą dołączają do konsoli? Tak, możesz jej używać w ten sposób - chat tak czy inaczej nie leci po optyku/hdmi, tylko poprzez USB albo wyjście z pada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie chodzi mnie o tą sznurówkę, czy jesli założe na nią słuchawki i podłącze nią do pada to czy jest możliwość grania z chatem czy dzwięk ze słuchawek nie będzie przeszkadzał innym uzytkownikom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie chodzi mnie o tą sznurówkę, czy jesli założe na nią słuchawki i podłącze nią do pada to czy jest możliwość grania z chatem czy dzwięk ze słuchawek nie będzie przeszkadzał innym uzytkownikom.

Mikrofon jest na kablu a nie w słuchawce.

Przetestuj ale nie powinno przeszkadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie chodzi mnie o tą sznurówkę, czy jesli założe na nią słuchawki i podłącze nią do pada to czy jest możliwość grania z chatem czy dzwięk ze słuchawek nie będzie przeszkadzał innym uzytkownikom.

Jak będzie przeszkadzał, to użyjesz pokrętła od regulacji głośności i przyciszysz słuchawki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czesto gram na sluchawkach ale potrzebuje czegos do podlaczenia zwyklych tanich glosnikow. Nie zalezy mi na super jakosci. Wie ktos jak tanim kosztem to zrobic? Zadziala kazda karta dzwiekowa ta na usb za pare zloty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czesto gram na sluchawkach ale potrzebuje czegos do podlaczenia zwyklych tanich glosnikow. Nie zalezy mi na super jakosci. Wie ktos jak tanim kosztem to zrobic? Zadziala kazda karta dzwiekowa ta na usb za pare zloty?

Wiekszość tych dongli z Alledrogo działa. Od biedy możesz też podpiąć te głośniki do pada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki, bo własnie mam dobre słuchawki i jakoś nie widzi mnie się kupować dedykowanego lub innego headsetu z racji wbudowanego mikrofonu.

 

 

Dobra,nadszedł czas zamówienia słuchawek,więc które słuchawki są waszym zdaniem najlepsze pod względem pozycjonowania, i ogólnie dźwięku,dobrze żeby był przestrzenny? Cena jaką mogę  na nie przeznaczyć to 150 euro.Liczę na pomoc.Pozdrawiam

 

 

PX4 od Turtle Beach bardzo fajne i nie narzekałem poza jedną wadą ktora się wyłoniła, mianowicie zaczął pękać plastik przy lączeniach. Moim zdaniem badziewne rozwiązanie. Nie uzywałem ich jakoś wybitnie dużo. Po ok 6 miesiącach tak zaczęło mnie się robić. Wygrzebałem kilka fot. Na szczescie gwarancja uzasadniona, otrzymalem zwrot kasy.

 

http://imgbox.com/KCDtXkEu
http://imgbox.com/QLE2JviE
http://imgbox.com/93EhRDHS
http://imgbox.com/34ssZBON
http://imgbox.com/i92S3EK8

Edytowane przez Pawlakosss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×