Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na porownanie ze Steelseries oraz Astro A50 .. jesli napisza ze graja podobnie tzn ze nie sa warte tej kasy i lepiej kupic tanszy HS od Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie gdzie we wrocławiu kupie tanie słuchawkj douszne z mikrofonem(dobry dźwięk itp)?

Dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie gdzie we wrocławiu kupie tanie słuchawkj douszne z mikrofonem(dobry dźwięk itp)?

Dzieki za pomoc

W Biedronce ;)

Wrocław jest taki mały, że nie masz tam żadnego Euro, Media Markt, Media Experta czy Saturna? One mają zbliżone ceny i asortyment...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki model polecasz np? Żeby można było spokojnie słuchać dźwięków gry na ps4, gadać z innymi raz nie mieć bólu uszu po godzinie korzystania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki model polecasz np? Żeby można było spokojnie słuchać dźwięków gry na ps4, gadać z innymi raz nie mieć bólu uszu po godzinie korzystania :biggrin:

Polecam każdy :P określ się chociaż cenowo, bo tak to ciężko coś zaproponować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max 100 zł(, jednak wole jak najtaniej a jak najlepiej( w sumie tak jak wszyscy))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/sluchawki-mad-catz-tritton-kama-black-ps4-psv-i4633283398.html albo http://allegro.pl/sluchawki-superlux-hd681-mikrofon-zalman-na-jutro-i4683741383.html + http://allegro.pl/adapter-minijack-4pin-m-2x-mini-jack-f-delock-fv-i4680264529.html

Oba zestawy wpinasz do pada, i masz dźwięk z gry oraz chat. Kwota trochę powyżej 100zł, ale możesz skorzystać z kuponów zniżkowych Alledrogo...

Ewentualnie, możesz kupić coś takiego -> http://allegro.pl/turtle-beach-ear-force-zla-stereo-gaming-nowe-i4710111599.html high-end to może nie jest i trochę odbiega jakością od powyższych, ale też spełni swoje zadanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę wymieniał Sharkoon SR na Goldy. Denerwuje mnie plątanija kabli. Dobry wybór?

Dobry, zwłaszcza że w tej cenie i tak nie ma większego wyboru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a tak z innej beczki, jakieś kino domowe do 1200zl wyrwe? Nie jestem audio filmem ale ile można słuchać że starych creatiwow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1200zl z kawałkiem jest zestaw Yamahy w euro ale jest to najtańsza chinszczyzna i nie spodziewaj się cudów, ktoś tutaj ma i poleca, ale to tylko tania chinszczyzna dobry ampli zaczyna się od 2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1200zl z kawałkiem jest zestaw Yamahy w euro ale jest to najtańsza chinszczyzna i nie spodziewaj się cudów, ktoś tutaj ma i poleca, ale to tylko tania chinszczyzna dobry ampli zaczyna się od 2k

Wszystko zależy od wymagań.

http://www.euro.com.pl/zestawy-kina-domowego1/yamaha-htr-2866b-prism-audio-onyx-100-czarny.bhtml

Jak dla mnie spełnia swoje zadanie bardzo dobrze. Głośno nie słucham bo mieszkam w bloku a do takiego "normalnego" użytku jest OK.

Tak wiem, głośniki są do niczego i w ogóle tania chińszczyzna - ale tak jak pisałem nie raz - dla zwykłego zjadacza chleba jest bardzo dobrze i czuć ogromną różnicę po przesiadce z pierdziawek TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos sie orientuje czy sluchawki do iphona te stare( nie earpodsy) oferują mikrofon podłączone do ps4?

I czy jeżeli nie, to moze earpodsy oferują mikrofon pod ps4'ką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iPhone jak i od jakiegoś czasu Samsung oraz Sony (DualShock4) mają taki sam (odwrócony) układ kabli ...chyba że się mylę to niech mnie @Kloose czy ktoś inny poprawi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos sie orientuje czy sluchawki do iphona te stare( nie earpodsy) oferują mikrofon podłączone do ps4?

I czy jeżeli nie, to moze earpodsy oferują mikrofon pod ps4'ką?

Mikrofon oferują, ale zamiast Twojego głosu, rozmówca słyszy brzęczenie ;) (piszę o tych z Iphona 5)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dziękuję ci za szybka odpowiedz jeszcze dziś zamówi i porównam je do moich px5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zestaw kina domowego 5.1 (pioneer). Do tej pory PS3 było podpięte kablem optycznym no i oczywiście wszystko super działało. Niedawno stałem się posiadaczem PS4 i to ona została podpięta pod opticala. Mam do Was pytanie, jak mogę podpiąć PS3 pod amplituner, aby uzyskać normalny dźwięk przestrzenny jak na optyku.

Nie chce mi się przepinać kabla optycznego za każdym razem, wierzę, że jest wygodniejsze wyjście?

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc i wszelkie rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zestaw kina domowego 5.1 (pioneer). Do tej pory PS3 było podpięte kablem optycznym no i oczywiście wszystko super działało. Niedawno stałem się posiadaczem PS4 i to ona została podpięta pod opticala. Mam do Was pytanie, jak mogę podpiąć PS3 pod amplituner, aby uzyskać normalny dźwięk przestrzenny jak na optyku.

Nie chce mi się przepinać kabla optycznego za każdym razem, wierzę, że jest wygodniejsze wyjście?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc i wszelkie rady.

Szklana kula mi się zepsuła. Może chociaż model ampli podaj...

Zawsze możesz puścić dźwięk po HDMI (jeśli ampli go posiada), albo kupić splitter do przewodów optycznych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, mój błąd.

 

http://www.pioneerelectronics.com/PUSA/Home/Home-Theater-Systems/Blu-ray-Home-Theater-Systems/HTZ-BD51

 

W zakładce specifications są rodzaje wejść.

Jak podłącze PS3 kablem hdmi do ampltiunera, to jak połączyć ps3 z telewizorem?

Splitter do przewodów optycznych wydaje się byc chyba lepszym rozwiązaniem. W takim wypadku dźwięk nie traci na jakości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomisior - 

Ten Pionier posiada 2 HDMI wejśćia i jedno wyjście HDMI ARC

 

Do wejść podpinasz przez HDMI PS3 i PS4

Wyjście idzie do TV a że jest to ARC to dźwięk z TV wraca tym samym kablem z TV do Amplitunera.

W ten sposób na Amplitunerze masz dźwięk z PS3, PS4 i TV a obraz z TV i obu konsol na TV.

...bez optyka.

 

Obraz po prostu leci

KONSOLA > AMPLITUNER > TV

Wyprzedzam pytanie - o input lag się nie martw.

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki SephiroT :) !! megarozwiązanie. Cały czas kombinowałem z optykiem.

Do tego wyczytałem, że kabel optyczny nie jest w stanie przesłać dźwięku DTS-HD z plejki. Tylko po kablu HDMI da radę.

To prawda?

 

Mam też pytanie z innej beczki. Który napę blu-ray polecalibyście do oglądania filmów?

Zarówno PS3, PS4 jak i mój Pioneek odtwarzają blu-rady 3D. Który z odtwarzaczy może mieć najlepsze parametry?

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×