Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa piszę w sprawie konfiguracji tych oto słuchawek wireless stereo headset 2.0 pod ps4 chodzi mi o ustawienia w zakładce dźwięk i ekran --> ustawienia wyjścia audio, jaka funkcja powinna być ustawiona żeby było dobrze (podstawowy port wyjściowy) oraz (format audio priorytet) na obecna chwile myślę  że słuchawki mogą wyciągnąć więcej jakości ale nie wiem jak to dobrze skonfigurować dodam ze w BF4 mam ustawienia dźwięku stereo oraz taśmy wojenne, możecie cos doradzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zacznij używać znaków interpunkcyjnych lub powtórz podstawówkę.

Słuchawki podpinasz i działają.

Ewentualnie zmień preaset, pobaw się ustawieniami które ci przypasują. 

Co masz na myśli pod względem "jakości" dźwięku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie piszę tu po to żeby czytać pobłażliwe słowa nie tego oczekiwałem!, jak się nie znasz to nie pisz, bo pobaw to dla mnie nie jest odpowiedz godna przeczytania :D

 

pyzatym ze słychać rozmówców i otoczenie w jednym to nie widzę różnicy miedzy słuchawkami za 40 zł które podpinałem w telewizor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kloose?

Wytłumaczysz temu dziecku czemu jest debilem?

Ja najwidoczniej jestem nie godny.

 

@sigonik

Wróć do podstawówki i zanim użyjesz jakiegoś słowa naucz się jego znaczenia.

 

Typ głośników chyba powinien być Słuchawki a nie Taśmy Wojenne??

Konfiguracja Surround a nie Stereo??

...tak trudno wziąć i pomyśleć samemu??

Do tego w słuchawkach masz różne preasety/predefiniowane ustawienia dźwięku i aplikację na PS4 do ich podmiany. Weź instrukcję i poczytaj jak się to zmienia.

 

Jeżeli nie czujesz różnicy między tymi słuchawkami a słuchawkami za 40zł to przykro mi ale wyrzuciłeś pieniądze w błoto. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzisz jak chcesz to potrafisz a debili to masz może w domu i swoim otoczeniu, liczę na to że dasz swoim dzieciom tak na imię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie, bo Wam żyłka pęknie. Nie ma się co wzajemnie obrażać...

@sigonik - oba ustawienia na ekranie w menu konsoli, dotyczą dźwięku wychodzącego przez HDMI i optyk. W wypadku słuchawek na USB, nie ma znaczenia co tam ustawisz...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej dzięki za informacje liczę na dalsze instrukcje.

Edytowane przez sigonik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resztę ci już napisałem.

Przeczytaj to ze zrozumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej dzięki za informacje liczę na dalsze instrukcje.

W BF'a niestety nie gram - więc nie wiem jak z settingiem, ale sporo osób ma ustawione właśnie "taśmy wojenne", oraz preset w aplikacji na "shooter". Looknij sobie forum battleloga - masz tam temat o tych słuchawkach i ich ustawieniach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kloose z jakich słuchawek korzystasz??

Sporadycznie z Goldów, a tak to z Superlux'ów HMC-631 wpiętych do Recona3D...

PS. korzystam - w sensie, że nie są to żadne słuchawki kupione/pożyczone do testowania/zabawy, tylko takie których używam na co dzień :)

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwosc kupienia bocznych nakladek na słuchawki 2.0 do ps4? Chodzi o gold z motywami gier itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwosc kupienia bocznych nakladek na słuchawki 2.0 do ps4? Chodzi o gold z motywami gier itp?

Nie ma takiej możliwości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporadycznie z Goldów, a tak to z Superlux'ów HMC-631 wpiętych do Recona3D...

PS. korzystam - w sensie, że nie są to żadne słuchawki kupione/pożyczone do testowania/zabawy, tylko takie których używam na co dzień :)

. Dzięki za info, obecnie korzystam z kina 5.1 ale chciałbym jakiś substytut tego żeby moc komfortowo w nocy pograć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kloose,czy słuchawki Sony ds6500 mają kabel optyczny w zestawie,czy muszę kupić osobno,żeby podłączyć je do PS4,i czy mógłbyś podać jakiś link do zdjęcia kabla ?

Edytowane przez Tomek710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają takowy kabel na wyposażeniu. Zdjęcie znajdzie Ci wujek Google -> "kabel optyczny"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kloose,czy słuchawki Sony ds6500 mają kabel optyczny w zestawie,czy muszę kupić osobno,żeby podłączyć je do PS4,i czy mógłbyś podać jakiś link do zdjęcia kabla ?

 

jako użytkownik tych słuchawek potwierdzam- kabelek optyczny jest w zestawie. Nic nie musisz dokupywać. Z ps4 działają bdb. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiesz coś więcej na temat tych słuchawek,jak się sprawują w fps w pozycjonowaniu, jak w pozostałych gatunkach oraz filmach ? -nie ma to, jak opinia osoby, która na co dzień ma z nimi doczynienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiesz coś więcej na temat tych słuchawek,jak się sprawują w fps w pozycjonowaniu, jak w pozostałych gatunkach oraz filmach ? -nie ma to, jak opinia osoby, która na co dzień ma z nimi doczynienia

 

 

  ja jestem zadowolony :D 

   miej na uwadze, że 7:1 jest wirtualne - realizowane przez technologię sony VPT. Sprawuje się moim zdaniem świetnie. Dokładność jest moim zdaniem bardzo dobra jak na słuchawki.

Wiele osób było w szoku jak posłuchało moich słuchawek i się dowiedziało, że tam nie ma 7 głośników a 7:1 jest wirtualne.

W każdym razie ja sobie nie wyobrażam grać w FPSy bez tych słuchawek już bo o ile efekt nie zawsze jest w 100% idealny to jednak bardzo pomaga. 

  do każdego z multimediów na stacji masz tryby: tryb filmu, tryb gry- oba mają 7:1 z tym, że na grach jest jakby mocniejsze jeszcze dlatego na tym settingu gram . Jak oglądam film to czasem przełączam na film. Jest też opcja stereo czystego i stereo z podbitym głosem dialogów, z których raczej nie korzystam. W każdym razie był to jeden z lepszych zakupów, a nie tani bo kosztowały 989PLN jak je nabywałem w lutym 2012 roku. 

 

Jeśli chodzi o jakość audio to IMO jest bardzo dobre. Zaletą jest też bateria- oficjalnie trzyma ok 20h. Sam miąłem je włączone ok. 11h bez przerwy kiedyś i dalej nie było potrzeby ładowania także jest bdb. 

Od siebie dodam też, że są wygodniejsze od modeli dedykowanych PS3/4 od Sony- nauszniki są grubsze i wygodniejsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporadycznie z Goldów, a tak to z Superlux'ów HMC-631 wpiętych do Recona3D...

 

Ten Recon z tego co pamiętam śmiga po usb+optyk, na PS4 w pełni obsługuje wyjście audio i wejście mikrofonowe? Czy może trzeba stosować jakiś myk...

Generalnie mam pierwszego DSS'a od Turtle Beach, ale brakuje mi możliwości wpięcia mikrofonu.

Edytowane przez KSSG_Alex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może smigać albo jako optyk+USB (z obsługą DD), albo jako zwykła dźwiękówka na USB. Wyjście audio i wejście mikrofonowe działają normalnie - i temu też jej używam, bo jak mi się znudzi obecny headset, to podłączę sobie jakikolwiek inny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jak wygląda sprawa z głośniczkiem w padzie jeśli korzystamy ze słuchawek? Czy wtedy to co powinniśmy słyszeć w padzie, jest słyszalne w naszych słuchawkach? Czy w pewnym sensie tracimy informacje które docierają do głośniczków w padzie? I czy można głośniczek w padzie całkowicie wyłączyć byśmy słyszeli to co powinno do niego trafiać, w tv/słuchawkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jak wygląda sprawa z głośniczkiem w padzie jeśli korzystamy ze słuchawek? Czy wtedy to co powinniśmy słyszeć w padzie, jest słyszalne w naszych słuchawkach? Czy w pewnym sensie tracimy informacje które docierają do głośniczków w padzie? I czy można głośniczek w padzie całkowicie wyłączyć byśmy słyszeli to co powinno do niego trafiać, w tv/słuchawkach?

Głośniczek możesz przyciszyć w menu konsoli, czasami też w samej grze. A to czy coś tracisz (jak ściszysz/wyłączysz), jest już w kwestii deweloperów - przykładowo w Resogun, te komunikaty lecą przez głośnik, i przez TV/wyjście słuchawkowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×