Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Px5 na ps4 nie działa? Bo sprzeczne info wyczytuję w sieci.

Działają na 100%. Podpinasz do optyka i dlaczego miały by nie działać?. Czat musisz kabelkiem spiąć z padem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają na 100%. Podpinasz do optyka i dlaczego miały by nie działać?. Czat musisz kabelkiem spiąć z padem.

A jaka jest różnica między px4 a px5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mial ktos do czynienia ze sluchawkami turtle beach ear force stealth 400? Czy warto je kupic? Jak moglby ktos doradzic odnosnie sluchawek bezprzewodowych, konkurencje dla sony wireless headset 2.0, cos co bedzie lepsze od tych suchawek, bede wdzieczny za jakies nazwy sluchawek, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Px5 na ps4 nie działa? Bo sprzeczne info wyczytuję w sieci.

 

 

Działają na 100%. Podpinasz do optyka i dlaczego miały by nie działać?. Czat musisz kabelkiem spiąć z padem.

 

 

I tak i nie. Same nie zadziałają. Potrzebny jest odpowiedni kabelek, którego jeszcze kilka miesięcy temu szukałem ze świeczką. Dopiero od jakiegoś chinola na ebayu kupiłem. Są też oryginalne kable TB ale prawie zawsze ich nie ma, albo nie wysyłają do Iranu Europy.

Kabel musi być dokładnie taki jak na zdjęciu. Zwracam uwagę na ilość pinów w obu jackach. Można kupić zły kabel np do aparatów fotograficznych gdzie na obu jackach są tylko po 2 piny. W takim wypadku kabel nie będzie działał!

 

iK55Ft0.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mial ktos do czynienia ze sluchawkami turtle beach ear force stealth 400? Czy warto je kupic? Jak moglby ktos doradzic odnosnie sluchawek bezprzewodowych, konkurencje dla sony wireless headset 2.0, cos co bedzie lepsze od tych suchawek, bede wdzieczny za jakies nazwy sluchawek, pozdrawiam

Jak Ci się nie pali to poczekaj trochę, bo zamówiłem wczoraj P500, są zbliżone do siebie więc napiszę co i jak. Przyznam, że mam małego stresa bo tu już 5 hs jaki przerabiam będzie i dwa poprzednie które nie były SONY zawsze miały coś nie tak... i ciężko opinie znaleźć konkretne o nich ( tzn Turtle 400 lub 500 )

Ogólnie turtle beach, to dobre słuchawki z nie wygórowaną ceną. Sam ostatnio kupiłem model bezprzewodowy 500p i jestem cholernie miło zaskoczony!

Możesz powiedzieć tylko jak z jakością mikrofonu? Czy znajomi narzekają na coś, że trzeszczy, cicho Cię słychać, coś buczy itd? Czy jest idealnie po prostu? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj grałem na moich TB P12 w BF4 i znajomi mówili że mnie idealnie słychać, bez szumów, zakłóceń, czysto i wyraźnie. Obstawiam więc że na droższych modelach może być tylko podobnie lub jeszcze lepiej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,, mam pytanie. Na jakiś super słuchawkach mi nie zależy ale mam pytanie. Zastanawiałem się nad bezprzewodowymi ale ceny dosyć duże, myślałem żeby kupić jakieś lepsze na kablu i pada wczepiac, tylko zapewne bateria będzie dostawać bardziej po pupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś takiego i za tą cenę naprawdę mogę szczerze polecić..  http://www.ceneo.pl/1760472

tylko musisz przejście z 2 na 1 jacka dokupic (ok 5-10zł)

Edytowane przez awierone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,, mam pytanie. Na jakiś super słuchawkach mi nie zależy ale mam pytanie. Zastanawiałem się nad bezprzewodowymi ale ceny dosyć duże, myślałem żeby kupić jakieś lepsze na kablu i pada wczepiac, tylko zapewne bateria będzie dostawać bardziej po pupie

Przeczytaj stronę lub dwie wcześniej mój post o TB P12 :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P12 są na kablu, tyle że podpina się je do USB w konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się nie pali to poczekaj trochę, bo zamówiłem wczoraj P500, są zbliżone do siebie więc napiszę co i jak. Przyznam, że mam małego stresa bo tu już 5 hs jaki przerabiam będzie i dwa poprzednie które nie były SONY zawsze miały coś nie tak... i ciężko opinie znaleźć konkretne o nich ( tzn Turtle 400 lub 500 )

Możesz powiedzieć tylko jak z jakością mikrofonu? Czy znajomi narzekają na coś, że trzeszczy, cicho Cię słychać, coś buczy itd? Czy jest idealnie po prostu? :biggrin:

Będę wdzięczny jak po jakimś okresie testów napiszesz plusy i minusy, pozdrawiam!

 

Czy używał ktoś Sony Wireles Stereo Headset 2.0 (Sony Gold) i Turtle Beach PX4 i mógłby napisać czy jest jakaś różnica w jakości dźwięku z gry między tymi modelami?

Chciałbym kupić jakieś słuchawki i zastanawiam się czy jest sens dopłacać do px4.

Edytowane przez szuldi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P12 są na kablu, tyle że podpina się je do USB w konsoli.

Konsolę mam dość daleko od kanapy więc odpada

Pogralem dziś około 2h z podłączonymi słuchawkami do pada i jedna kreska już wyczerpana ☺, wyniki chyba nie najgorszy.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do użytkowników używających tych słuchawek:

sony playstation wireless stero headset 2.0

macie jakiś dostosowany dobry profil na te słuchawki pod strzelanke jak batlefield 4 oczywiście  :) bo nie wiem czy ten od producentów killzona będzie ok czy lepiej się sprawdzi jakiś niestandardowy układ tych suwaków

Edytowane przez arti804

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a tak ciężko jest przetestować kilka preasetów na singlu na przykład? 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale moze ktos ma juz sprawdzone bo caly ten proces zaladowania profilu do sluchawek z podlaczaniem do konsoli kablem usb 10 cm jest troche karkołomny gdzie za kazdym zmiana ustawien trzeba podpinac sluchawki...

Edytowane przez arti804

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale moze ktos ma juz sprawdzone bo caly ten proces zaladowania profilu do sluchawek z podlaczaniem do konsoli kablem usb 10 cm jest troche karkołomny gdzie za kazdym zmiana ustawien trzeba podpinac sluchawki...

pro tip kabel od pada tez bedzie działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten od telefonu również zadziała. Nawet możesz go na przedłużaczu pościć? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę wdzięczny jak po jakimś okresie testów napiszesz plusy i minusy, pozdrawiam!

 

Czy używał ktoś Sony Wireles Stereo Headset 2.0 (Sony Gold) i Turtle Beach PX4 i mógłby napisać czy jest jakaś różnica w jakości dźwięku z gry między tymi modelami?

Chciałbym kupić jakieś słuchawki i zastanawiam się czy jest sens dopłacać do px4.

Ja mam TB 500p od ok niecałych 2 miesięcy. Jedyne co mi się nie podoba, to kółka do podgłaszania dzwięku i czatu. Są ustawione w nieintuicyjnym miejscu i trzeba "macać" aby wybrać dobre. Generalnie jakby były przyciski na boku słuchawek to było by idealnie.

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić z za granicy Astro A40 za 730 zł? Czy szkoda kasy. Jedni piszą że są super a inni że tylko dekoder od nich jest dobry a same słuchawki do tyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, juz sie nachwaliłem moimi tutrle beach px4 ... mam problem mianowicie słuchawki nie moga sie połączyć  z ps4, do wczoraj wszystko bylo ok gralem w nocy wszystko działało , dziś rano włączam ps4 włączam słuchawki i nie mam wogole dźwięku , słuchawki działają tylko jak podłącze je kablem z padem  dziala mikrofon i działa dźwięk, ale gdy podłącze je bez kabla jest cisza... nic nie dziala , przywróciłem ustawienia  w ps4  zresetowałem router ,  włączałem wyłączałem słuchawki, nic nie pomaga... jakieś pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia dźwięku w konsoli?

Może słuchawki są wykrywane jako headset i idzie na nie tylko chat głosowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko gra... jeżeli ktoś będzie miał taki problem proszę trzymać przycisk włączania  i przycisk PAIR na centralce od słuchawek - wychodzi na to ze słuchawki sie pogubiły  i musiały sie ponownie zsynchronizować. ważne jest żeby wcisnąć przyciski jednocześnie  i przycisk przy słuchawkach wcisnąć na wyłączonych słuchawkach  , ja wcisąlem najpierw sluchawki pożniej centralke i niestety nic to nie dało , trzeba to zrobić jednocześnie  i z wyłączonymi słuchawkami , dziwi mnie tylko ze taka znana i dosyć droga firma nawet słowem nie wspomniała o takim resecie w instrukcji obsługi tylko człowiek musi sam szukać rozwiązania i sie domyślać - . W każdym razie słuchawki działają i wszystko jest ok :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano,czy posiada ktos z was sluchawki steelseries h7? mam problem z podlaczeniem do ps4.Czy jest wogole szansa ze dzialaja wraz z czatem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×