Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko

Dużo różnią się jakościowo 500p od Turtle Beach EAR FORCE STEALTH 400

Edytowane przez Mandi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szuldi82 dziękuje za szybką odpowiedź. Napisałeś skrótem, ale rozumiem, że polecasz mi słuchawki TURTLE BEACH EAR FORCE P12 http://www.euro.com.pl/sluchawki-dla-graczy-pc/turtle-beach-ear-force-p12.bhtml?from=ceneo&p=169.00&cr=0. W opisie jest napisane, że podłączenie za pomocą jacka 3,5 mm i USB. Czy będę mógł podłączyć je za pomocą jacka 3,5 mm do pada, bo podłączenie słuchawek przez USB do konsoli byłoby dla mnie niewygodne ze względu na odległość? 

tak to te słuchawki, ich zaleta to to, że możesz podłączyć kablem do konsoli i możesz też do pada jak np. tritton kama, wg. wygody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szuldi82 jeszcze raz dziękuje za pomoc i za Twoją radą zamówię TB P12 :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Turtle Beach Ear Force P12 wyglądają nawet zachęcająco. Naprawdę dobrze działają? Zależy mi głównie na mikrofonie bo kupuje je by móc gadać z kumplem przy coopie albo po prostu przy konsoli przez cross-game chat. Aha i czy ktos mógłby powiedzieć, czy działają one z PS3? Co prawda headset kupuję juz z mysla o przyszłym PS4 ale na PS3 jest kilka gier do których mógłby się przydać.

Edytowane przez PVL55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Turtle Beach Ear Force P12 wyglądają nawet zachęcająco. Naprawdę dobrze działają? Zależy mi głównie na mikrofonie bo kupuje je by móc gadać z kumplem przy coopie albo po prostu przy konsoli przez cross-game chat. Aha i czy ktos mógłby powiedzieć, czy działają one z PS3? Co prawda headset kupuję juz z mysla o przyszłym PS4 ale na PS3 jest kilka gier do których mógłby się przydać.

PS3 nie puszcza dźwięku z gier po USB, tylko sam chat. Więc tych P12 na PS3, będziesz mógł używać tylko do rozmów...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Turtle Beach Ear Force P12 wyglądają nawet zachęcająco. Naprawdę dobrze działają? Zależy mi głównie na mikrofonie bo kupuje je by móc gadać z kumplem przy coopie albo po prostu przy konsoli przez cross-game chat. Aha i czy ktos mógłby powiedzieć, czy działają one z PS3? Co prawda headset kupuję juz z mysla o przyszłym PS4 ale na PS3 jest kilka gier do których mógłby się przydać.

Jeśli nie potrzebujesz bajerów w postaci bezprzewodowosci, dźwięku przestrzennego to tb p12 lub tritton kama w zupełności starcza, oba modele maja dobre stereo i dobra jakość mikrofonu, w tej cenie nic lepszego sie nie dostanie. Tb p12 sa troche lepsze bo maja wieksze muszle, kamy maja troche male i jesli ktoś ma wieksze uszy to moze odczuwać lekki dyskomfort po dłuższym posiedzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena TB 500p nieźle skacze w niedziele na morele kupiłem je za 459 zł a aktualnie kosztują u nich już 569 zł ...

Wysłane z mojego SM-G900F

Ja kupiłem za 469 zł i dziś przyszły, przyjemnie w tego far Cry'a się muci przed praca szukałem tygrysa ale mi się nie udało :D musze jeszcze sprawdzić mikrofon bo niektórzy marudza na jego jakość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem za 469 zł i dziś przyszły, przyjemnie w tego far Cry'a się muci przed praca szukałem tygrysa ale mi się nie udało :D musze jeszcze sprawdzić mikrofon bo niektórzy marudza na jego jakość :)

Pogadaj z kimś na imprezie to dowiesz sie czemu narzekaja:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szuldi82 naprawdę jest tak źle??

@SephiroT

Edytowane przez MyriuR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

sprawdzałem początek tego tematu, ale zbyt wiele stron do ogarnięcia, może mi ktoś powiedzieć(napisać) dlaczego konsola wysyła dźwięk na dwa urządzenia ? Jedno to TV podłączony kablem HDMI, a drugie to kino domowe na kablu optycznym.

 

z góry dzięki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ps3 bylo od tego ustawienie w menu ustawien audio "

Odtwarzanie dźwięku przez kilka wyjść" czy jakos tak. Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do turtle beach 500P, to są za 425 zł: http://netia.emarket.pl/s%C5%82uchawki-i-mikrofony/s%C5%82uchawki-earforce-stealth-500p/p-c1420011?ref=VD1TJklEPTYyMjE2NTk2JlBJRD1DMTQyMDAxMSZBPTEmTFA9MjI=&seo=title

Sam kupiłem tb 400 dla testu bo 500 wszędzie były drogie i kilka dni temu do mnie przyszły. Co do dźwięku stereo, to wydaję mi się, że mają lepszy dźwięk od pierwszego modelu sony, a szczególnie basy. Najbardziej wkurza mnie, że nie izolują tak od otoczenia jak te stare sony, więc na razie mam mieszane uczucia i nie wiem czy z nich nie zrezygnuję. Co do wygody to na razie przegrywają z sony bo bardzo cisną no ale może przez to, że są nowe. Wiadomo bateria mega bo po wyjęciu z pudełka grały ok 7 godzin, a nie wiem czy była naładowana na full. To duży plus dla tb bo np. moje sony musiałem najpierw naładować bo nie chciały się nawet włączyć. 

Radkos, z tego co wiem w ps4 wybranie dźwięku na optyk nie wyłącza dźwięku przez hdmi. 

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szuldi82 naprawdę jest tak źle??

@SephiroT

Czy źle to nie wiem. Jedni mówią że źle, inni że jest OK.

Jak coś to mnie łap wieczorem na PSN - przetestujemy. 

 

Witam

sprawdzałem początek tego tematu, ale zbyt wiele stron do ogarnięcia, może mi ktoś powiedzieć(napisać) dlaczego konsola wysyła dźwięk na dwa urządzenia ? Jedno to TV podłączony kablem HDMI, a drugie to kino domowe na kablu optycznym.

 

z góry dzięki za odp

...bo tak!

A tak na serio to ...bo tak!

W PS3 było to troszkę inaczej zarządzane bo tam był i dźwięk cyfrowy i analogowy. Tutaj masz na raz i HDMI i optyk. Na pewno się to da zrobić jak nie fizycznie to softowo, ale Sony do tje pory tego nie zmieniło.  Spróbuj poszukać tego dobrych stron.

Ja na przykład jak gram z córką i ze znajomymi i nie chcę żeby słyszała nasza rozmowę na Imprezie to jej zostawiam dźwięk z kina domowego a sobie zakładam słuchawki na uszy :D ...albo SIngstar. Drze się tak że nie słyszę piosenki - słuchawki i niech się drze dalej :D

Jeżeli na TV nie masz cały czas ikony wyciszenia to się musisz przyzwyczaić co kolejnego przycisku na pilocie. 

 

 

w ps3 bylo od tego ustawienie w menu ustawien audio "

Odtwarzanie dźwięku przez kilka wyjść" czy jakos tak.

 

Było czy nie było, co to ma wspólnego z tematem?

Albo odpowiedz na pytanie albo nie pisz tylko żeby coś napisać.

 

Co do turtle beach 500P, to są za 425 zł: http://netia.emarket.pl/s%C5%82uchawki-i-mikrofony/s%C5%82uchawki-earforce-stealth-500p/p-c1420011?ref=VD1TJklEPTYyMjE2NTk2JlBJRD1DMTQyMDAxMSZBPTEmTFA9MjI=&seo=title

Sam kupiłem tb 400 dla testu bo 500 wszędzie były drogie i kilka dni temu do mnie przyszły. Co do dźwięku stereo, to wydaję mi się, że mają lepszy dźwięk od pierwszego modelu sony, a szczególnie basy. Najbardziej wkurza mnie, że nie izolują tak od otoczenia jak te stare sony, więc na razie mam mieszane uczucia i nie wiem czy z nich nie zrezygnuję. Co do wygody to na razie przegrywają z sony bo bardzo cisną no ale może przez to, że są nowe. Wiadomo bateria mega bo po wyjęciu z pudełka grały ok 7 godzin, a nie wiem czy była naładowana na full. To duży plus dla tb bo np. moje sony musiałem najpierw naładować bo nie chciały się nawet włączyć. 

Radkos, z tego co wiem w ps4 wybranie dźwięku na optyk nie wyłącza dźwięku przez hdmi. 

 

Cisną bo są małe.

Pierwszy model słuchawek Sony był z nich wszystkich najwygodniejszy. Pamiętam jak dziś - najpierw nie umiałem ich włączyć a później się połapałem że dodatkowo trzeba je na ładować :D Człowiek szukał mega ukrytych przycisków a to cały panel trzeba wcisnąć było ... :P :D

 

Bateria będzie mega jak ją naładujesz i ci wytrzyma te kilkanaście godzin.

Ja moje ładuję 2 - max 3 razy w tygodniu gdzie Pulse Elite jak zapomniałem nałądować po jednej sesji to do końca drugiej nie dotrwały. :D

Power bank leży i się kurzy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szuldi82 naprawdę jest tak źle??

@SephiroT

Chyba tak jest, bo po krótkiej rozmowie z kilkoma znajomymi dostawałem pytania czy to u mnie tak burczy, jednych to doprowadzało do szewskiej pasji, innych drażniło.

Było mi trochę wstyd bo dajesz za słuchawki nie małe pieniądze a mikrofon działa gorzej niż w słuchawkach za 100 zł.

Kupiłem sobie tritton kama i problem się skończył, już nikt mi nie mówi, że coś mu z mojej strony przeszkadza.

Z drugiej strony wiadomo, jeden Ci powie, że coś mu tam burczy i przeszkadza a drugi nie zwróci Ci uwagi bo ma większą tolerancje na takie rzeczy.

Włącz sobie słuchawki i nie wyłączaj mikrofonu, nie pogłaśniaj dźwięku gry to będziesz słyszał burczenie, jak wyłączysz mic to burczenie ustępuje. Nie wiem dokładnie jak to burczenie słyszy osoba z drugiej strony bo nie rozmawiałem z nikim jeszcze kto miałby tb500p.

Ja używam tb500p jak gram sobie samemu a jak gram w gry wymagające rozmowy to biorę kamy i wszyscy są zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś posiada Gold Wireless Stereo Headset:

 

To polecam ustawić profil "The Order 1889" w aplikacji do tych słuchawek. Jest to do tej pory najlepszy profil audio pod każdą grę. Charakteryzuje go mocne brzmienie, ale nie przesadzone jak w profilu "The Last of Us" czy "inFamous Second Son" oraz szczegółowy środek i niesamowita góra czego próżno szukać w pozostałych profilach audio. Są to wręcz idealne ustawienia pod te słuchawki. 

Na drugim miejscu stawiam profil "Destiny" choć jest momentami zbyt delikatny.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić sobie bezprzewodowe słuchawki, oczywiście nigdy takowych nie kupowałem, więc chcę zasięgnąć opinii u ludzi znających ten temat. 

 

Upatrzyłem sobie dwa modele: 

 

- turtle beach px4

- turtle beach elite 800

 

Zapytacie czemu? Chodzi mi o to, że będąc fanem piłki nożnej, dość często oglądam mecze po nocach, w sypialni, a mam możliwość oglądania ich za pośrednictwem zagranicznej telewizji cyfrowej, ktora przy dość zaawansowanej transmisji prowadzi transmisje piłkarsko-ultrasowe. Otóż przełączam źródło dzwięku i mam odgłosy z boiska, trybun, bez zbędnego komentarza. 

 

Do tego chciałbym, aby czasami służyły mi jako źródło muzyki, a częściej jako headset do gier i słuchawki do tv. Pytanie moje, czy jest możliwość, aby podłączyć je w taki sam sposób do dekodera, jak do konsoli? Czyli poprzez optyczne wejście, ktore posiadam. Dodam, że ustawienie w dekoderze nie będzie trudne, gdyż taka opcja jest. Raczej chodzi mi o to, czy za każdym razem będę musiał je przełączać między konsolą, a dekoderem, czy mogę je podłączyć w jakiś sposób do obu rzeczy na stałe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odp. SephiroT , może jednak podawanie dźwięku z dwóch urządzeń nie jest takie złe, na pilocie od TV "mute" załatwi sprawę. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić sobie bezprzewodowe słuchawki, oczywiście nigdy takowych nie kupowałem, więc chcę zasięgnąć opinii u ludzi znających ten temat. 

 

Upatrzyłem sobie dwa modele: 

 

- turtle beach px4

- turtle beach elite 800

 

Zapytacie czemu? Chodzi mi o to, że będąc fanem piłki nożnej, dość często oglądam mecze po nocach, w sypialni, a mam możliwość oglądania ich za pośrednictwem zagranicznej telewizji cyfrowej, ktora przy dość zaawansowanej transmisji prowadzi transmisje piłkarsko-ultrasowe. Otóż przełączam źródło dzwięku i mam odgłosy z boiska, trybun, bez zbędnego komentarza. 

 

Do tego chciałbym, aby czasami służyły mi jako źródło muzyki, a częściej jako headset do gier i słuchawki do tv. Pytanie moje, czy jest możliwość, aby podłączyć je w taki sam sposób do dekodera, jak do konsoli? Czyli poprzez optyczne wejście, ktore posiadam. Dodam, że ustawienie w dekoderze nie będzie trudne, gdyż taka opcja jest. Raczej chodzi mi o to, czy za każdym razem będę musiał je przełączać między konsolą, a dekoderem, czy mogę je podłączyć w jakiś sposób do obu rzeczy na stałe. 

 

Słuchawkom nie robi różnicy czy to konsola czy dekoder. Optyk to optyk. Są rozdzielacze, ale jak działają to nie wiem bo nie miałem z nimi styczności. Zakładam że działa jedno źródło na raz więc pewnie musiałbyś wyłączać albo konsolę albo dekoder albo jest jakiś przełącznik.

Z TB jeszcze masz do wyboru Stealth 500P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam to znaczy gdzie?

Słuchawkom źródło dźwięku nie robi różnicy czy to jest amplituner, konsola, TV czy laptop.

Ważne żeby światło przechodziło kablem ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u was w tb 400/500P  przy włączonym mikrofonie też słychać ciche piszczenie? Kiedy już mi się spodobały zagrałem ciszej ze znajomym i powiem szczerze, że zaczęło mnie to wkurzać. Wcześniej coś chyba czytałem na ten temat jak ktoś opisywał 500P, ale nie sądziłem, że może to tak denerwować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest taka przyjsciowka żebym mógł głośniki komputerowe które mam obecnie podłączone do tv poprzez gniazdo słuchawkowe podłączyć pod optyk?

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest taka przyjsciowka żebym mógł głośniki komputerowe które mam obecnie podłączone do tv poprzez gniazdo słuchawkowe podłączyć pod optyk?

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Można czymś takim:

http://allegro.pl/fiio-d3-d03-d03k-tashian-konwerter-dac-salon-24h-i4878055318.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w sumie czy jest sens? Są to głośniki Creative 5.1 ale mają już kilka ładnych lat

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×