Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Skacze tak samo jak dolar.

Hmm dolar o ponad 25% podskoczył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Zastanawiam się jaki headset wybrać do konsoli PS4. Przede wszystkim liczy się dla mnie komfort. Noszę okulary, co też przy niektórych słuchawkach wpływa negatywnie na wygodę.

Na oku mam 2 headsety:

-Sony PS4 Wireless Stereo Headset 2.0 

-Turtle Beach EAR FORCE STEALTH 400

 

Który z tych dwóch wybrać?

Edytowane przez Mateusz4K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Zastanawiam się jaki headset wybrać do konsoli PS4. Przede wszystkim liczy się dla mnie komfort. Noszę okulary, co też przy niektórych słuchawkach wpływa negatywnie na wygodę.

Na oku mam 2 headsety:

-Sony PS4 Wireless Stereo Headset 2.0 

-Turtle Beach EAR FORCE STEALTH 400

 

Który z tych dwóch wybrać?

 

W słuchawkach od sony będzie ci wygodnie. Sam noszę okulary i po 12 h grania non stop nie odczuwam dyskomfortu.

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W słuchawkach od sony będzie ci wygodnie. Sam noszę okulary i po 12 h grania non stop nie odczuwam dyskomfortu.

Wyhodne sa ale w ciagu tych 12 h polowe tego czasu beda podlaczone do pradu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w tych 400 i 500tkach mikrofon buczy. Ktos moglby to potwierdzic kto korzysta z IMPREZ na PS4 czy ludzie cos narzekaja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, buczy, idzie to w różny sposób zniwelować ale nadal muczy. Jedni to słyszą inni nie ale delikatne buczenie jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mikrofon w 400, to w porównaniu do pierwszego modelu sony(nie wiem jak w elite i goldach) jest lepsza jakość i głos jest bardziej naturalny, ale jest bardzo cichy. Nie wiem czy 500P ma taki sam mikrofon, a może ktoś kto pisał w tym temacie o jakiś brzękach ma wadliwy. Dla mnie największym minusem jest ciche piszczenie w naszych słuchawkach gdy włączymy mikrofon, ale po wyciszeniu od razu znika. Ja niestety je oddaje głównie z tego względu bo mnie to denerwuje i raczej zakupie sony 2.0. Naprawdę dźwięk mi się spodobał, a bateria w porównaniu do sony to mistrzostwo i po wyjęciu słuchawek z pudełka trzymała mi ok 17 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w tych 400 i 500tkach mikrofon buczy. Ktos moglby to potwierdzic kto korzysta z IMPREZ na PS4 czy ludzie cos narzekaja ?

W 500p buczy, przez to nie korzystam z tych sluchawek grajac multi i rozmawiajac na imprezie, po prostu co chwile ktos zwraca uwage, ze cos mu tam buczy i dopytuja u kogo, kilku moich znajomych doprowadzalo to do szalu takze używam ich tylko do grania samemu, od multi mam tritton kama. Jesli glownie bedziesz gral multi i imprezowal to odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szuldi82 ja juz swoje mam. TB PX4 ;) Pytalem bo robie rozeznanie na prezent dla szwagra i szukam czegos taniego w miare a dobrego.  Tylko sie zastanawiam albo przewodowe cos i z 5.1 jak sie da albo bezprzewodowe stereo jakies dobre. Ale mikrofon tez musi byc git bo bedzie uzywany czy to w multi czy imprezach... Po ile cos najtanszego 5.1 przewodowego godnego uwagi ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam słuchawki Sony PS$ Wireless Headset 2.0 i są mega, dzwięk z mikrofonu jest bardzo czysty, wybrałbym własnie te słuchawki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak chyba nie we wszystkich modelach tb 500p buczy mikrofon, wczoraj ze znajomym testowałem jego nowy zakup tb500p, oczywiście u mnie kumpel słyszał buczenie które jest irytujące, ja z jego strony buczenia nie słyszałem, czysto wszystko, zarówno w swoich tb500p jak i kamach nie słyszałem u niego buczenia. Także chyba nie każda sztuka buczy ale problem ten jest dość spory bo wiele osób o tym pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie, a jest jakiś sposób (np. odpowiednia przejściówka) żeby podłączyć słuchawki, które mają dwa kabelki, jeden na dźwięk, a drugi na mikrofon? Takie typowe pod PC (chociaż lepszej klasy, bo Tt esports Thermaltake)?

 

Edit: najlepiej jakby dało się je podłączyć pod pada, ale jak tylko pod konsolę, to nie będę narzekał :)

Edytowane przez dewey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka przejściówka. Na allegro jest tego od groma a jak chcesz dedykowaną to masz firmy Hama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak chyba nie we wszystkich modelach tb 500p buczy mikrofon, wczoraj ze znajomym testowałem jego nowy zakup tb500p, oczywiście u mnie kumpel słyszał buczenie które jest irytujące, ja z jego strony buczenia nie słyszałem, czysto wszystko, zarówno w swoich tb500p jak i kamach nie słyszałem u niego buczenia. Także chyba nie każda sztuka buczy ale problem ten jest dość spory bo wiele osób o tym pisze.

Wydaję mi się, że większość osób w tym ja i chyba S3phi40T, pisząc o "buczeniu" ma na myśli ten dźwięk, który sam słyszy gdy włączy przyciskiem mikrofon.Ty natomiast mówisz o buczeniu, które słyszą twoi znajomy np. na imprezie w PS4 gdy używasz mikrofonu w 500P.

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że większość osób w tym ja i chyba S3phi40T, pisząc o "buczeniu" ma na myśli ten dźwięk, który sam słyszy gdy włączy przyciskiem mikrofon.Ty natomiast mówisz o buczeniu, które słyszą twoi znajomy np. na imprezie w PS4 gdy używasz mikrofonu w 500P.

Ja pisząc o buczeniu mam na myśli oba przypadki, u mnie słyszę buczenie jak mam włączony mikrofon, jak wylacze to buczenia nie ma. Druga sprawa, z kilkoma znajomymi rozmawialem na imprezie i znajomi slyszeli u siebie irytujacy dźwięk ktory pochodzil ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie nietypowe pytanie i proszę tylko nie piszcie że było już poruszane w tym topicu bo przeglądnąć 180 stron może tylko chuck norris.

Szukam słuchawek najlepiej dousznych z mikrofonem i to takim którego mogę wyciszyć jakimś przyciskiem albo suwakiem jak w tej słuchaweczce dołączanej do ps4. Szukam dousznych bo sypia mi się słuchawki od tel to miałbym w uzupełnieniu do słuchania muzy z telefonu. Nie jestem żadnym zoofilem czy innym maniakiem audio więc nie będzie dla mnie wielkiej różnicy czy słuchawki są mega trendy high audio czy raczej takiej pospolitej jakości dźwięku. Zależy mi głównie na możliwym do wyciszenia mikrofonie (wiecie czasami potrzebuję porozmawiać z żoną czy dzieckiem podczas grania i nie chce aby kumple wtrącali mi się do dyskusji ;p ). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To ja testowałem z Szuldim TB500P...Czekałem na ten test z niecierpliością gdyż słuchawki są SUPER ( obenie miałem/mam Sony Gold 2.0) ale jak miałyby mi tak "buczeć" jak właśnie on sam mi to zademonstrował odpalając swoje TB500P już by siedziały w pudle do wysyłki.

Dziwne to trochę ,że jednym "buczy" a mnie nie ( nawet nie mam pisku po włączeniu mikrofonu o którym tutaj piszecie) raczej niemożliwe ,że to zasługa przedłużacza USB ( dongle TB leży obok konsoli z prawej strony) ale jak ktoś takowy ma to niech sprawdzi.

Soniacze są jednak bardziej plug&paly przy TB trzeba torchę pokombinować nie jest to co prawda bardzo skomplikowane ale w moim przypadku gdy miałem w planie ich oddanie nie chciałem za bardzo poniszczyć kartoników z dodatkami czytaj "instrukcja" ale kolega Szuldi mi pomógł i temat ogarnięty.

Swoje TB kupiłem w e-market.pl.

Jeżeli jest ktoś chętny na moje Sony Gold 2.0 kupione w lutym 2014 roku (jak nowe - karton fra zakupu itp) w stanie idelanym za 250 zł to też zapraszam.

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, warto jest wydać ponad tysiąc, aby kupić TB elite 800p, bądź astro a50? Czy skoncentrować się nad czymś w cenie px4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem...Też chciałem kupic osiemsetki , astro, plyr czy jak im tam..kupiłem 4 piwa , usiadłem ,wypiłem , przemyślałem sprawę i kupiłem to co kupiłem.

Chciałem kupić 800 i porównać z 500 ale szkoda mi kasy mrożić.

Cieszę się ,że mi te słuchawy nie piszczą/burczą itp.

Uważam ,że tym którzy mają problem z burczeniem/piszczeniem należy to reklamować bo jak widać nie każde mają taką wadę i zapewne producent o tym bardzo dobrze wie.

Zamiast drogich słuchawek wolałbym XIM4...używa ktoś tego "cacka" ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://gamegear.be/skullcandy-plyr-1-black

Ja kupiłem i wszystko odbyło się tak jak powinno.

W pudełku masz instrukcje gdybyś chciał odesłać lub w przyszłości skorzystać z gwarancji.

Wysyłka Gratis

Wczoraj zamówiłem słuchaweczki :) ile Tobie szła przesyłka?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto kupowac sluchawek za tysiaka .. nie graja 2-3x lepiej od tych 2-3x tanszych, wiec nie sa warte tej kasy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×