Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Testowałem TB 400, TB 500p Px22 nie pamiętam jakie były inne.

Jeśli chodzi o Skullcandy to poproszę link gdzie jest info o wadzie tzn, że Pękają ( może to jednak pojedynczy przypadek)

Ja zanim kupiłem słuchawki spędziłem kilkanaście godzin na czytaniu zagranicznych for / artykułów i miałem wrażenie, że Skullcandy płaci każdemu za pozytywne opinie haha

oczywiście możliwe, że komuś pękły ale nie jest to problem modelu a problem złego użytkowania i bankowo jednorazowy incydent, jest to sprzęt który jak każdy inny może się zepsuć. Słuchawki na rynku są juz dość długo a śladów o wadach w sieci jak na lekarstwo a i cena ciągle na tym samym poziomie.

Tu nie chodzi o gloryfikowanie plyr 1 tylko dlatego, że ja je mam. Szczerze to dla mnie możesz grać bez dźwięku ;) Ja tylko pisze jakie są moje indywidualne odczucia po doswiadczeniach ze sprzętem TB. Co kupicie to wasza sprawa, wasza kasa :) natomiast ja zapewniam, że każdy kto kupi plyr 1 będzie zachwycony jak i dźwiękiem tak i jakością wykonania, gdyż jest to produkt premium w każdym detalu.

Zaznaczam, że mój post nie ma na celu szkalowania słuchawek z niższej półki cenowej tylko wg mnie, jeśli ma się budżet ograniczony wydawanie kasy na coś innego jak Sony to pchanie się w tandete. Jeśli mamy kilka stówek więcej to warto pomyśleć o plyr 1 jeśli szkoda kasy na Astro 50 czy 800 elite. Elite 800 nie dotykałem ale w pudle wyglądały wizualnie na słuchawki premium :) haha tak tak już wizualnie można zauważyć, że tamte produkty są niskiej jakości.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim podaj budżet.

Na marginesie napisze, że dzisiaj testowałem w sklepie 5 różnych modeli Turtle Beach.

Porównując jest do Skullcandy plyr 1 ta firma to jest jakiś nie śmieszny żart.

Mówię tutaj o jakości wykonania a zwłaszcza dźwięk!

Pochwal się jakie to modele "testowałeś" (i jak) w sklepie. TB nie ma aż tylu modeli premium, więc porównywanie ich (nie licząc Elite 800 oraz i60) do produktu Astro (tak - Plyr 1 to produkt Astro), to lekkie nieporozumienie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany kupnem słuchawek do konsoli. Jednak 190 stron wątku do przeanalizowania to za dużo jak dla mnie, więc szukam osoby, która się na tym zna, ponieważ sam jestem laikiem i byłaby chętna do nakierunkowania mnie na jakiś wyóbr. Z góry dziękuję za pomoc, a informację poprosiłbym na priv.

 

Powiem może lekko wymijająco, ale najlepiej jak pójdziesz do sklepu, założysz słuchawki i trochę sobie posłuchasz, nic Cię to nie kosztuje, a wrażenia z odsłuchu na żywo na pewno są bardziej miarodajne.

Poza tym wiem z autopsji że każdy ma inny układ głowy uszy i innych bajerów kościanych. Sam mam dużą głowę i uszy i niektóre słuchawki są po prostu dla mnie niewygodne, a dodam, że potrafię siedzieć godzinami przed TV i szpilać.

Do tej pory miałem Plantronicsy (nie pamiętam modelu - swoją drogą mam wyrwaną wtyczkę i mogę je oddać za darmo jeśli ktoś będzie w stanie je naprawić), SuperLuxy hd668B (bodajże), testowałem PX5ki (bardzo spoko słuchawki) obecnie mam PX4ki i z czystym sumieniem mogę polecić.

Zawsze masz opcję na allegro że do 10-14 dni możesz zwrócić produkt. Myślę, że taki okres na testy wystarczy Ci bez problemu.

Firmy ScullCandy niestety nie znam, ale widzę że PLYR1 to ten sam przedział cenowy co PX4ki. Szkoda, że na allegro ich nie ma bo chętnie bym je wypróbował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jakby Skullcandy były dostępne w PL to by więcej ludzi je kupiło.

Ja sam osobiście bym je zamówił za test 14 dniowy ;-) a kupując z zagranicy chyba nie ma opcji zwrotu.

Ja swoje TB500 sprzedałem zamówiłem PX4 jutro do mnie dojadą i zobaczę jakie jest ich wykonanie w porównaniu do 500tek.

 

Poczytałem opinie na amazonie o PLYR1 i co najśmieszniejsze ,że są tam ludkowie którym też pękły i opisują ich kiepskie wykonanie oraz podejście serwisu - poniżej daje link do tematu wraz ze zdjęciami:

 

http://www.amazon.com/Skullcandy-Surround-SMPYFY-072-Not-Machine-Specific/product-reviews/B00C2B355W/ref=cm_cr_pr_hist_1?ie=UTF8&showViewpoints=1&sortBy=helpful&reviewerType=all_reviews&formatType=all_formats&filterByStar=one_star&pageNumber=1

 

Kliknijcie sobie na komentarze z 1 gwiazdką tam są foty ;-)

Trochę wstecz i proszę bardzo link do PLYR i fotek co po nich zostaje ....

Tak czy siak kupując PX4 za niecałe 500 zł nie ma co porównywać ich do PLYR bo to jednak dużo większa kasa.

Pisze tu o kasie bo nie miałem możliwości ich "posłuchania" i nie wiem jak ich dźwięk wypada do np innych słuchawek.

Ja kupiłem TB500p jak i PX4 z tego samego polskiego sklepu z opcją ich zwrotu więc nie musiałem tu nikogo oszukiwać moimi opiniami.Co prawda TB500p nie zdążyłem oddać w ciągu tych 14 dni ( miały u mnie zostać ) ale o przeczytaniu info o ich pękaniu postanowiłem je opylić - straciłem 40 zł ;-)

Ja miałem 4 rodzaje słuchawek do konsoli począwszy od I generacji Wirelesa od Sony , następne były Goldy , TB500p ( chyba 17 dni je miałem) i teraz mam PX4 które jeszcze działają ;-) nie pękły i nie wybuchły - jestem z nich najbardziej zadowolony co prawda te kable są trochę upierdliwe no ale...

We wszystkich słuchawkach które miały na nausznikach "skórę" zawsze miałem ucho spocone i wkurzało mnie to ich "klejenie" gdyż jestem bardziej Skinem czyli nie posiadam bujnej fryzury Afro więc jak kiedyś będę zmieniał słuchawki to chcę aby miały materiał na nausznikach.

Ostatnio był u mnie kuzyn jak przymierzył PX4 to wpadł w zachwyt ich wygody - obecnie używa jakieś Creativy i po 2 godzinach "baniak mu pulsuje" od ucisku ;-)

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet jest sprawą otwartą. Oczywiście chciałbym wydać jak najmniej ;) Słuchawki będą wykorzystywane wieczorami (po 2-3h i to pewnie nie codziennie), jak dziecko pójdzie spać, także też nie są potrzebne non stop. Jakiś szczególnych wymagań nie mam, jednak posiadam kino domowe klasy premium, więc do pewnej jakości przywykłem. Wczoraj czytałem trochę na tamat słuchawek Sony headset 2.0, ale jakoś nie przekonały mnie do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet jest sprawą otwartą. Oczywiście chciałbym wydać jak najmniej ;) Słuchawki będą wykorzystywane wieczorami (po 2-3h i to pewnie nie codziennie), jak dziecko pójdzie spać, także też nie są potrzebne non stop. Jakiś szczególnych wymagań nie mam, jednak posiadam kino domowe klasy premium, więc do pewnej jakości przywykłem. Wczoraj czytałem trochę na tamat słuchawek Sony headset 2.0, ale jakoś nie przekonały mnie do siebie.

Chcesz headset, czy wystarczą same słuchawki bez mikrofonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram jakoś specjalnie po sieci, więc mikrofon nie jest rzeczą wymaganą. Z drugiej strony nie wiadomo czy się to nie zmieni kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może rozważ taką opcję - jak to Twoje kino domowe klasy premium posiada wyjście słuchawkowe i jest w bliskiej odległości od miejsca w którym grasz, to może kup zwykłe słuchawki stereo i podepnij je do ampli. Dźwięk na pewno będzie lepszy niż przez USB czy pada, a jak zechcesz sobie pogadać na imprezie (czacie), to podepniesz do pada mikrofon, albo skorzystasz z mikrofonu jaki dostajesz w komplecie z konsolą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dibz, poczytaj o Sony DS6500. Laczysz je optykiem do konsoli LUB kina/TV i mozesz po nocach ogladac filmy z efektami przestrzennymi. Uzywam od ponad roku, glownie do konsoli i w porownaniu do Pulse Elite wypadly ZTCP podobnie, ale do 6500 przekonala mnie uniwersalnosc, ergonomia, stacja dokujaca i WYKONANIE :] Mikrofon można w przyszłości podłączyć do pada - taka mala pchelka.

Edytowane przez bva_PS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie słuchawki polecicie do bezpośredniego podłączenia do PS4, słuchawki żeby były wygodne, dźwięk czysty, mikrofon też się przyda no i budżet do 250zł :)

co sądzicie o Turtle Beach Call of Duty Advanced Warfare Sentinel Task Force, cena 269 zl ale może ktoś z Was korzystał i może podzielić się opinią?

Edytowane przez mati_bba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie słuchawki polecicie do bezpośredniego podłączenia do PS4, słuchawki żeby były wygodne, dźwięk czysty, mikrofon też się przyda no i budżet do 250zł :)

co sądzicie o Turtle Beach Call of Duty Advanced Warfare Sentinel Task Force, cena 269 zl ale może ktoś z Was korzystał i może podzielić się opinią?

Tb p12 w tym budzecie najlepszy wybor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie słuchawki polecicie do bezpośredniego podłączenia do PS4, słuchawki żeby były wygodne, dźwięk czysty, mikrofon też się przyda no i budżet do 250zł :)

co sądzicie o Turtle Beach Call of Duty Advanced Warfare Sentinel Task Force, cena 269 zl ale może ktoś z Was korzystał i może podzielić się opinią?

Wygodne to pojęcie względne - każdy ma inną głowę...

Co do Turtle Beach Call of Duty Advanced Warfare Sentinel Task Force to sądzimy, że nie są warte tej ceny. Jak wyżej - P12 to dobry wybór...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś czy przy gołd sony 2.0 posiadanie okularów to nie przeszkodą . ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Portable49

 

Zamów przez internet i masz 14 dni na przetestowanie.

 

 

....a ja znowu staję przed trudnym wyborem słuchawek.

Trochę się rozwydrzyłem przez Sony Pulse Elite i TB 500P ich uniwersalnością ...

 

Doradzicie?

 

Szukam czegoś

- bez kabla

- z mikrofonem

- uniwersalnego co szybko przepnę między urządzeniami (konsola/laptop/amplituner/TV)

- co ma porządne 7.1

- co nie pęknie po kilku miesiącach użytkowania jak moje poprzednie słuchawki (Sony Pulse Elite i TB 500P)

- co nie ma ceny z kosmosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sephirot moze warto jednak szarpnac troche kasy i kupic te ScullCandy...Bo chyba po taniosci ciezko bedzie znalesc cos solidnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sephirot moze warto jednak szarpnac troche kasy i kupic te ScullCandy...Bo chyba po taniosci ciezko bedzie znalesc cos solidnego...

Tak naprawdę to chyba porządne słuchawki (chodzi też o to że się nie rozlatują) to zaczynają się od Tb px4, dalej scullcandy elite 800 i dalej.

Poniżej są tylko słuchawki sony i tb500p ale jak wiadomo te modele mają skłonności do pękania.

Czasem warto chyba jednak dołożyć raz większą kwotę i mieć produkt z prawdziwego zdarzenia na dłużej niż później właśnie martwić się, że coś buczy, pęka i słabo trzyma bateria.

Najlepiej niech wypowie się kloose, on ma tutaj najlepszą wiedzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginalne słuchawki Sony pod PS3. Od ok miesiaca uzywam ich na PS4. Nie było wiekszego problemu, aż do teraz. Nie wiem dlaczego po uruchomieniu słuchawek od razu wywala mnie z serwera...Tak jakby te sluchawki kolidowały z moim wifi. O co moze chodzic? Czy ta nowa aktualizacja cos zmieniła? Dodam, że dzieje się tak gdy wchodzę w tryb imprezy z innym użytkownikiem. Niemal od razu wywala sieć...Jakieś pmysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobaw się ustawieniami routera i zmień kanał wi-fi.

Szeroko znany problem z nakładaniem się częstotliwości. Występuje mniej lub bardziej dokuczliwie w każdym modelu słuchawek bezprzewodowych. 

Słuchawki, mikrofony Singstar, routery 2.4ghz itp. itd. generalnie wszystko "bezprzewodowe" nadaje na tym samym zakresie częstotliwości. 

 

 

PX4 jak dla mnie odpadają ze względu na kabel chatu podpinany do pada.

...tak jakby nie można był o puścić audio jak jest w TB 500P ? ...ale zakładam że PX4 to starszy model. 

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....a ja znowu staję przed trudnym wyborem słuchawek.

Trochę się rozwydrzyłem przez Sony Pulse Elite i TB 500P ich uniwersalnością ...

Doradzicie?

Szukam czegoś

- bez kabla

- z mikrofonem

- uniwersalnego co szybko przepnę między urządzeniami (konsola/laptop/amplituner/TV)

- co ma porządne 7.1

- co nie pęknie po kilku miesiącach użytkowania jak moje poprzednie słuchawki (Sony Pulse Elite i TB 500P)

- co nie ma ceny z kosmosu

Miałeś prawie wszystkie uniwersalne headsety, zostają już tylko Plyr1, Elite 800 i ewentualnie Astro...

Chyba, że możesz pójść na pewien kompromis w kwestii podłączenia i jakości dźwięku przy połączeniu z laptopem - wtedy mógłbyś brać PX4. Już tłumaczę:

- konsola - optyk + usb do zasilania i kabelek do pada jak chcesz rozmawiać,

- tv, ampli - optyk + usb do zasilania,

- laptop - Bluetooth.

Innych opcji, poza tymi wyższymi modelami za bardzo nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

....a ja znowu staję przed trudnym wyborem słuchawek.

Trochę się rozwydrzyłem przez Sony Pulse Elite i TB 500P ich uniwersalnością ...

 

Doradzicie?

 

Szukam czegoś

- bez kabla

- z mikrofonem

- uniwersalnego co szybko przepnę między urządzeniami (konsola/laptop/amplituner/TV)

- co ma porządne 7.1

- co nie pęknie po kilku miesiącach użytkowania jak moje poprzednie słuchawki (Sony Pulse Elite i TB 500P)

- co nie ma ceny z kosmosu

 

 ja polecam w takim razie MDR-DS6500 - teraz za ok 600 PLN są. Spełnia wszystkie oczekiwania za wyjątkiem wbudowanego mikrofonu: na stacji dokującej (transmiter dźwięku) masz optyk/chinch z przełącznikiem źródła. Dzięki optykowi możesz też łatwo i szybko się przepinać między róznymi urządzeniami przepinając kabel.

Moje mam już długo i nic nie pęka. Mikrofonu niestety nie ma ale... wystarczy wpiąć pod pada HS a w opcjach przestawić sobie na to by chat szedł na głowny HS co jest możliwe od FW 2,5 a ten w padzie byl mikro

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kloose, tego się obawiałem.

 

Niestety wszystko co musi zostać podpięte do pada dla chatu odpada więc PX4 które były jeszcze w miarę rozsądne są dla mnie spalone. 

Odłożę na chwilę i mam po kablu. :P

Chyba będę "przykuty" to TB 500P bo jak na razie cena za TB 800 Elite czy Astro A50 jest dla mnie zbyt kosmiczna.

Plyr1 wyglądają jeszcze spoko ale ciężko z dystrybucją i ewentualna gwarancją. Przecież nie będę ściągał słuchawek z Belgii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze względu na nadchodzące lato, odkładam zakup elite 800 na jesień.

Tak jak pisze @SephiroT, u mnie też odpada czat po kablu. Dlatego tylko i wyłącznie szukałem słuchawek z najwyższej półki. Cena to jedna sprawa, druga to dostępność. Część sklepów ma, ale gdy już chcesz kupić to okazuje się, że mają na zasadzie "sprowadzimy Panu za 1300 zł", gdzie za granicą po przewalutowaniu kosztują około tysiąca.

Edytowane przez bartbuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sephiro - ale przecież sony 2.0 gołd nie pękają a są to dobre słuchawki. Lecz narazie nie dostępne . ( aż dziwne ze od 2 tygodni sony nie wypuszcza ich do sklepów , napisałem do nich i nawet nie wiedzą kiedy się pojawia ) a tak BTW. Są jakieś słuchawki na USB podłączane do ps4 aby miały odrazu głos i mikro ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Portable49

 

Ja słuchawek nie używam tylko z konsolą.

TB 500P mnie bardzo, ale to bardzo rozwydrzyły w kwestii kilku urządzeń/źródeł na raz.

Poza tym słuchawki musza mieć możliwość obsługi optyka/mini jacka  żebym mógł używać również bezprzewodowo z TV/Amplitunerem a nie tylko i wyłącznie z konsolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja np. Tylko konsola , nie podoba mi się noszenie takie wielkich słuchawek na dworze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×