Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

W Programingshop za 400 zł są pulse elite.

Będą pasować bez kombinowania do wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Programingshop za 400 zł są pulse elite.

Będą pasować bez kombinowania do wszystkiego.

Pulsów elite boję się ze względu na dużo negatywnych opinii odnośnie wady konstrukcyjnej. Podobno się łamią. Chyba goldy lepiej pod tym względem wypadają.

Sklepu nie znałem, cenę na goldy mają bardzo dobrą - ale co z tego, skoro "dostępność na zapytanie" a w magazynach sony ich nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldy też pękają.

TB 50P też.

A sklep jest OK bo już od nich brałem nie raz gry których nie było gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam goldy już rok + 4 moich kolegów. żadnych wad,pęknięć nie mamy.

To masz powody do radości.

Nie jest tak, że pęka każdy egzemplarz ale się zdarza.

Ja również miałem rok i nic się nie działo, tak samo mój kolega, ale niektórym pęknięcia się zdarzyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem dedykowany headset do ps3, coś około 1.5 roku go używałem. Poza trzaskami plastiku było ok

N6&TT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tylko wtedy Sony jeszcze porządne rzeczy wypuszczało na rynek.

Wireless Stereo Headset był chyba nie do zdarcia i był wygodny bardzo.

Nowy headset mógłby mieć dla mnie:

funkcjonalność Pulse + design/Preasety z Gold + jakość wykonania pierwszego = biorę w ciemno, ale nie ma tak dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakość wykonania tego pierwszego dawała o sobie znać plastykowymi opaskami zaciskowymi ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie, nawet pierwsze pękały?

LOOOOOL

Powinni dodawać komplet opasek w zestawie :D ...albo sprzedawać sygnowane ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po poradach Sephirota (bardzo dzięki za cierpliwość) kupiłem dziś Goldy. 399 w Euro AGD. Z dostępnością obecnie słabo w Polsce - praktycznie tylko w Grudziądzu mieli parę sztuk.

Pierwsze kilka minut - jest ok, chociaż szczęka nie opadła. Po kolacji zasiądę do TLOU, już ściągnąłem presety do tej gry. Pewnie efekt przestrzenny nie będzie równie dobry jak z moich z5500 - ale skoro z nich nie mogę korzystać bo córka śpi, to mam nadzieję na porównywalną wczuwkę.

A wiecie może czy można ładować sieciową ładowarką od telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldy nie są wartne więcej niż 320 zł. I tylko słaba dostępność a raczej jej brak spowodowała,że są tacy co za 400 zł łykną ten headset.

Najgorsze w nich to,że akumulatorki ładują się 7 h a czas pracy baterii ... porównywalny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po poradach Sephirota (bardzo dzięki za cierpliwość) kupiłem dziś Goldy. 399 w Euro AGD. Z dostępnością obecnie słabo w Polsce - praktycznie tylko w Grudziądzu mieli parę sztuk.

Pierwsze kilka minut - jest ok, chociaż szczęka nie opadła. Po kolacji zasiądę do TLOU, już ściągnąłem presety do tej gry. Pewnie efekt przestrzenny nie będzie równie dobry jak z moich z5500 - ale skoro z nich nie mogę korzystać bo córka śpi, to mam nadzieję na porównywalną wczuwkę.

A wiecie może czy można ładować sieciową ładowarką od telefonu?

No ja jestem z Grudziądza i ostatnio stalo pare sztuk w euro, cena 399 zl, uwazam, ze jednak cena za wysoka. To mnie sie udalo wyrwac px4 za 467 w netia emarket i majac do czynienia wczesniej z goldami to biednie sony wypada ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej sesji stwierdzam, że jest dobrze. TLOU dawał radę. Akcja z autobusem bardzo sugestywna, efekt przestrzenny nadspodziewanie dobrze odczuwalny. 3 godziny ze słuchawkami na uszach za bardzo mnie nie wymęczyło, co dobrze świadczy o ich lekkości i jakości wykonania. Myślę, że umilą mi wiele wieczorów z konsolą. Od teraz już nie słucham dobrych rad co mogłem w tej cenie kupić, bo to nic nie da ;). Zresztą to prezent od żony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją sztukę goldów kupiłem za 279.

Normalnie cena była 339 ale miałem kod rabatowy z redcon.

Dla mnie Goldy są ok, jedyny minus to ubogi wybór presetów

N6&TT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież możesz sobie zrobić własne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Sony Wireless Headset 7.1, tą pierwszą wersję. Już prawie 3 czy 4 rok. I od jakiegoś miesiąca zauważyłem pęknięcia skóry. Okropność :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gdyby te Goldy 2.0 miały jakąś stacje dokującą do tego to by było ok coś jak np

35646322022579155656.png

ponieważ ładowanie z kabla trwa długo, najlepiej jest ładować ładowarką z telefonu. Szkoda jeszcze że brakuje jakiegoś patentu na wymiane akumulatora bo pewnie po 2 latach to 8h nie będą wytrzymywać. 

Edytowane przez eladek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Sony Wireless Headset 7.1, tą pierwszą wersję. Już prawie 3 czy 4 rok. I od jakiegoś miesiąca zauważyłem pęknięcia skóry. Okropność :sad: .

 

U mnie też po takim czasie użytkowania skóra popękała. Przebolałbym to ale mam inny problem z którym nie mogę sobie poradzić. Otóż moje słuchawki bez zdania racji ot tak po prostu z dnia na dzień "przycichły" tzn muszę mieć suwak przesunięty ja jakieś 90%-max aby dźwięk w miarę dobrze funkcjonował :mellow: . Próbowałem znaleźć w necie jakieś rozwiązanie - nawet ktoś miał podobny problem ale w tamtym wypadku pomógł reset słuchawek a u mnie się to nie sprawdziło. Tak samo jest zarówno po podłączeniu pod ps3, ps4 i laptopa.

No cóż chyba czas zakupić nowe słuchawki. Dlatego ten wątek uważnie czytam i póki co nie będę zadawał żadnych zbędnych pytań odnośnie różnych modeli :P

No chyba, że ktoś podpowie mi jak przywrócić moim słuchawkom dźwięk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy te presety do róznych gier działają tylko ze słuchawkami sony czy z każdymi innymi także?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze słuchawkami Sony.

To jest zmiana firmware słuchawek anie softowa regulacja dźwięku w konsoli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie kino domowe głownie do PS4 i do ogladania filmów/ TV, muzyki mniej zdecydowanie ? Dodam że nie jestem jakimś wielkim audiofilem. TV niedługo będzie Sony 50w829 więc jakieś kino domowe też by się przydało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką tanią Yamaha z kolumnami Prism - "zestaw" z Euro.

Uważam że na domowe warunki w bloku w zupełności wystarcza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie kino domowe głownie do PS4 i do ogladania filmów/ TV, muzyki mniej zdecydowanie ? Dodam że nie jestem jakimś wielkim audiofilem. TV niedługo będzie Sony 50w829 więc jakieś kino domowe też by się przydało :)

Ja mam Logitecha Z5500. Kupiłem używkę za jakieś 800 zł. Do muzyki się nie nadaje, ale to jeden z tańszych modeli z obsługą 5.1 i certyfikatem THX. Już nie są produkowane i teraz jest nowszy (ale podobno gorszy) model Z906. Taki widziałem w promocji Euro RTV za 1199.

Zestawik ten moim zdaniem fajnie się sprawuje do gier i filmów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i własnie o to chodzi, wiadomo że warunki w bloku nie pozwalaja abym rozkręcił dzwiek na maxa i basy na full. Bardziej chodzi o to aby potęgowało efekt filmu, grania i żeby jeszcze dogłębiej przeżywać doznania z tego płynące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×