Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, bo to są tylko konsolówki, ja chcę słuchawki uniwersalne które podłącze do PC, PS4 i tuner NC+

Brałem pod uwagę tylko SS H Wireless i Astro A50

No i które TB bym nie wziął do ręki to sprawiają wrażenie chińskiej tandety.

Wiem, że 800 to inna półka, ale mimo wszystko...

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooooo te są co najmniej nice  :ok: z białą konsolą i padem - rewelacja 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo to są tylko konsolówki, ja chcę słuchawki uniwersalne które podłącze do PC, PS4 i tuner NC+

Brałem pod uwagę tylko SS H Wireless i Astro A50

No i które TB bym nie wziął do ręki to sprawiają wrażenie chińskiej tandety.

Wiem, że 800 to inna półka, ale mimo wszystko...

Hmmm. Mi potrzeba takich słuchawek do konsoli i dekodera. Mam małe dziecko, a gram tylko nocą, więc rozwiązanie idealne. No i cenowo A50 tańsze niż elite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę jeszcze Steelseries H Wireless, jeszcze tańsze a fajnie działają i wyglądają solidnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli konsola i dekoder to Astro A50 lub właśnie Steelseries H.

Ja wybrałem Astro bo w kilku testach zachodnich recenzentów mówili, że SS pod TV mogły by być troszkę głośniejsze i TV ogląda się raczej na Max Volume z musu.

Biorąc pod uwagę fakt, że jakość dźwięku w Polsce porównując do jakości dźwięku w EU jest słabsza to bałem się, że będzie jak w przypadku PLYR1 zdecydowanie za cicho.

Astro A50 i SS mają bardzo dobra jakość dźwięku, ale Astro są głośniejsze stąd mój wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto brać z906 czy znajdę coś lepszego w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli konsola i dekoder to Astro A50 lub właśnie Steelseries H.

Ja wybrałem Astro bo w kilku testach zachodnich recenzentów mówili, że SS pod TV mogły by być troszkę głośniejsze i TV ogląda się raczej na Max Volume z musu.

Biorąc pod uwagę fakt, że jakość dźwięku w Polsce porównując do jakości dźwięku w EU jest słabsza to bałem się, że będzie jak w przypadku PLYR1 zdecydowanie za cicho.

Astro A50 i SS mają bardzo dobra jakość dźwięku, ale Astro są głośniejsze stąd mój wybór.

Ja poza pl tv korzystam z hiszpańskiego c+, a tam dźwięk jest kozacki. Czy te SS to tylko słuchawki, czy też headset?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samych słuchawek bym nie kupował.

Jest wysuwany mikrofon.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko,

 

zastanawiam się nad kupnem zestawu audio - natomiast jestem zupełnym laikiem w tym temacie i potrzebuje pomocy.

to, do czego potrzebuje sprzętu, to przede wszystkim temat pod ps4 i gry. do tego dochodzą ewentualnie filmy na TV.

 

moje dotychczasowe doświadczenie ze sprzętem audio zaczyna się i kończy na małych głośnikach do pc, tym samym nie potrzebuje mega wypasionego sprzętu dla audiofila. to czego chce to poczucie uczestniczenia w świecie gry poprzez dźwięk -> np. grając w Bloodborne chciałbym 'czuć' kroki przeciwnika, a grając w Fife eksplodować razem z trybunami po bramce.

 

pokój jaki mam do dyspozycji to 12m2, do tej pory za dźwięk odpowiadają głośniki TV Toshiby. budżet 500 - 1000.

da się coś ogarnąć w tym przedziale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś polski support albo przedstawiciel handlowy turtle beach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłaj do tych głąbów ze sklepu niech wysyłają dalej do TB i dostaniesz nowe słuchawki.

W morele.net czekałem półtora miesiąca ale dostałem nówki. Sklep po otrzymaniu moich słuchawek od razu wysłał do dystrybutora więc nie daj się i pociśnij ich trochę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@uzdyr

Przejrzyj moze najpierw ten temat. Było już kilkukrotnie wałkowane, jakie podjąć kroki przy wyborze sprzętu audio. A jak będziesz miał potem pytania to na pewno ktoś Ci pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prośba do Was o pomoc..

 

zakupiłem dzisiaj zestaw http://www.euro.com.pl/zestawy-kina-domowego1/pioneer-htp-073-vsx-324k-s11a-p-s22w-p.bhtml#

 

http://www.euro.com.pl/zestawy-kina-domowego1/pioneer-htp-073-vsx-324k-s11a-p-s22w-p.bhtml#

 

jest na prawdę super, dźwięk jest na prawdę ok bo sparowałem już z ps4, odpaliłem fim i jest rewelka :)

 

natomiast w czym proszę o pomoc.. nie bardzo mogę wyczaić jak uzyskać dźwięk z telewizora.. pomóżcie

 

teleewizor to toshiba regza 32LV733G

Edytowane przez sitee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj model TV

Po HDMI jeżeli twój TV ma HDMI ARC?

Kablem optycznym?

Jakimkolwiek innym dostępnym połączeniem?

Bez modelu TV możemy tylko gdybać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toshiba regza 32LV733G

 

nie jest to najnowszy model.. hdmi arc raczej miec nie bedzie.. jedynie chyba przez kabelki audio-video..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6zlbSrB.png

Po prawej od euro masz komponent i audio stereo (chinche)

Po lewej od Euro masz gniazdo optyczne (Digital Audio - kabel optyczny to koszt około 10zł z przesyłką) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm, no ok.. natomiast optyczny mam (ale raczej taki mocno zwykły) i podlaczylem, natomiast nie pomoglo..

 

upewnie sie tez.. wystarczy samo podlaczenie optyka ? (sorry za pewnie glupie pytanie..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba podłączyć optyk (przez kabel widać świecące czerwone światło) i wybrać źródło dźwięku na amplitunerze odpowiadające za optyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowalem.. pisza w instrukcji, ze nawet jezeli jest podlaczenie okej to i tak moze to wymagac dodatkowych kabelkow..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowalem.. pisza w instrukcji, ze nawet jezeli jest podlaczenie okej to i tak moze to wymagac dodatkowych kabelkow..

   a wtv wybrałeś, że chcesz mieć wyjście na  optyk? bo samo to sie raczej nie przełączy z głośników.

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wtv wybrałeś, że chcesz mieć wyjście na optyk? bo samo to sie raczej nie przełączy z głośników.

Zwykle idzie na raz nie zależnie od głośników w TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybralem.. jest jakis szczegół, ktory nie daje dzwieku na kino z tv... nie wiem, szlag mnie juz trafia.

z ps4 dźwiek jest..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybralem.. jest jakis szczegół, ktory nie daje dzwieku na kino z tv... nie wiem, szlag mnie juz trafia.

z ps4 dźwiek jest..

A co masz ustawione w (menu TV): Advanced Audio Settings -> SPDIF Type? (oczywiście przy podłączeniu kina z tv po optyku)

Tylko nie wklejaj już tej fotki, którą dałeś na innym forum ;)

 

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podlaczenie ogolnie wyglada tak:

 

ps4 jest polaczone optykiem z kinem i hdmi z tv. tutaj w opcjach tv zmienilem na opcje analogowa i dźwiek z ps4 w kinie jest.

 

z kolei tv (wraz z tunerem-stary typ bez hdmi): kino jest podlaczone z tv przez hdmi.

 

w skrocie tak to wyglada.. nie chcialbym jakos przepinac kabli ze jak chce uzywac to to wpinam ten kabel, a jak to to inny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×