Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Turtle Beach Ear Force Stealth 400,ktoś miał z nimi do czynienia?

W ostatnim numerze PSX Extreme jest "recenzja" i jedynym wymienionym minusem jest "przeciętny mikrofon",ale osobiście nie miałem styczności.

 

Ja mam z kolei pytanie o te TB P12. Szukam jakichś słuchawek z mikrofonem bo headset dodawany do PS4 się rozsypał niestety. Jak jest w nich z jakością dźwięku i mikrofonu ? Miał ktoś z was z nimi do czynienia ? Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez kostek9421

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post #2368 w tym temacie masz dokładnie opisane wrażenia i szczegóły dotyczące P12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś używa tych słuchawek bezpośrednio podjętych pod pada? Może po prostu bateria mi się nie ułożyła i dlatego tak ciągnie przy podłączonych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post #2368 w tym temacie masz dokładnie opisane wrażenia i szczegóły dotyczące P12

Dzięki :) Cały czas się zastanawiam czy wziąć te P12 czy bezprzewodowe Stealth 400. W bezprzewodowych trochę się boję o baterię, chociaż podobno wytrzymuje 15 godzin nawet. Całkiem , całkiem wynik IMO. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Imprezą, nie mogę gadać z kuzynem, podczas kiedy dodaję go do Imprezy do wyskakuje okienku, że ma ograniczenia NAT. Kuzyn siedzi w Niemczech. Mi czat głosowy działa z chłopakami z Polski, kuzynowi działa z kumplem z Niemiec. Obaj mamy ustawione na NAT typ 2. 

 

Gdzie leży problem ? Router? jego? 

 

z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem leży w tym że jest tajne embargo na połączenia Niemcy-Polska. Jest tajny układ który blokuje połączenia.

 

...a tak na poważnie to jest to bardzo dziwna sprawa. Wszystko sprowadza się do konfiguracji routera/konsoli. 

Przeczytaj sobie pierwszy post w temacie "PS4 a sieć", może ci rozjaśni sprawę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nad nimi ostro myślę.

Z wersji na kablu znalazłem jeszcze ten model

 

http://www.morele.net/sluchawki-turtle-beach-ear-force-z60-tbs-6020-02-697598/

 

również ma dts. W komentarzach na yt wyczytałem jednak że na ps4 nie obsługuje dźwięku przestrzennego, to prawda? Mógłby ktoś to potwierdzić?

ten model jest dedykowany pc więc prawdopodobnie nie będą działać jak należy niestety... na stronie tb masz dokładnie pokazane ktòre hs są wspierane przez ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skończyłem testować baterie w Turtle Beach 500P. Wyszło 18,30h gry do pierwszego komunikatu "lo battery" i ok 15 min później słuchawki się wyłączyły, Gra na głośności ok 50%, włączony mikrofon, preset Bass boost- gra BF4, wynik całkiem niezły porównując do konkurencji ze stajni sony.

Edytowane przez Gregor_TSK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregor - piękny wynik! Czy mógłbyś proszę napisać coś więcej? jakąś mini recenzję? Jak leżą na głowie, czy dobrze tłumią dźwięk. Jak surround i głośność w bfie? Jest moc przy wybuchach? :)

Wszelkie plusy i minusy mile widziane, nie tylko przeze mnie w tym temacie :)

 

ps. czy wpinanie kabelka z tyłu w opticala jest konieczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod pytanie. I czy bawiłes się goldami dla porównania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregor - piękny wynik! Czy mógłbyś proszę napisać coś więcej? jakąś mini recenzję? Jak leżą na głowie, czy dobrze tłumią dźwięk. Jak surround i głośność w bfie? Jest moc przy wybuchach? :)

Wszelkie plusy i minusy mile widziane, nie tylko przeze mnie w tym temacie :)

 

ps. czy wpinanie kabelka z tyłu w opticala jest konieczne?

Tak na szybko, słuchawki leżą bardzo dobrze na głowie (przynajmniej na mojej). Są głośne ale ja mam ustawione na ok 50% (szkoda słuchu :) ) Surround jest wyczuwalny, jak mało się dzieje bo wioadomo że jak dzieje się dużo to jest chaos w którym raczej nie ma czasu w przysluchiwaniu się skąd ktoś kapiszonuje w twoją osobe :) . Wykonanie tych słuchawek jest bardzo OK w porównaniu do mojego wcześniejszego HS TB P11 (dużo mniej plastikowe- nie wyglądają jak bazarówki P11). Dzwięk również lepszy, bass dużo lepszy. Dla mnie jedynym minusem jest kółeczko do podgłaszania czatu i dzwięku. Mogli zroibć przyciski przyciski.  Bateria super- ładuje się ok 2,5h działa ponad 18h. Niestety nie mam porównania do słuchawek SONY- dla mnie zostały zdyskwalifikowane przez baterie.Co do pytania czy trzeba podpinać pod optyk- wydaje mi się że tak (inaczej nie ma dzwięku w grze - tylko sam chat). Chyba że chcesz podpiąć słuchawki pod PC to wtedy wystarczy samo USB.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregor dziękuję!! O to mi właśnie chodziło, przekonales mnie. Sony trzymały 5,a ładowaly 4,5 masakra. Turtle je zdeklasowaly. Bałem się że przy trzymaniu baterii przez 18 godzin, będą ladowaly się 10 godzin :) rozumiem, że je sobie zostawiasz? Mogę wiedzieć gdzie je zakupiłes?? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem taki headseat o którym mowa w tym filmie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Xb4AhPxYJrE

 

Jednak marka Turtlebeach a konkretnie model jest bardzo słabo dostępny ( teraz widzę,że można dostać w MM za 600zł)

Ta cena mocno zawyżona. Serwis gwarancyjny podobno też z tym jest problem jeśli chodzi o PL.

 

Zdecydowałem się na  Sony Pulse wersja Elite.

 

@edit wyczaiłem ten model PX4 na allegro 495

 

http://allegro.pl/hit-sluchawki-ear-force-px4-ps3-ps4-xbox-one-usb-i4929642672.html

 

 

Ciekawe oco chodzi z tym okresem gwarancyjnym,którego brak :)

Edytowane przez sisioro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sisioro zobacz ear force stealth 500p. Mają lepszy dźwięk, bateria trzyma dłużej i są tańsze. Elite nie bierz, na 90‰ Ci pekna a na kablu będą równie często jak bez. Zaufaj. Sprzęt Sony jest drogi, ale baterie jakie wkładają do sprzętu to kpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie chwalą elity ale nagminnie Pękają, więc ja z nich zrezygnowałem.

 No jak pęknie wymienią na nowe, bierzesz 4 lata rozszerzonej gwarancji i masz spokój.

Ja tak zrobiłem.

 

Już po ptakach słuchawki kupiłem latem, słyszałem o tych pękającym problemie no ale cóż.

Edytowane przez sisioro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby elite nie były wadliwe i bateria trzymała ok. 10 h to byłyby dla mnie idealne, bo grają pięknie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w końcu Steelseries 9h wirless po wielu rozterkach co kupić. Upolowałem nówki za 600 zł. Jutro odbieram. Zobaczymy. Jak miałem kupić za 450 czy 500 Turtle to wolę Ss9h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, jedne z lepszych słuchawek pod ps4,szkoda że dali ciała z konstrukcją. Może projektowany te same małpy, co analogi od DS4 ☺

Oczywiście mowa o Sony Elite.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak wygląda sprawa z tymi sony Gold w przypadku podłączenia do tv? Wystarczy że podczepie nadajnik do USB w tv i będzie śmigać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie.

Nie da się do TV po USB, chyba że TV ma Androida obsługującego USB DAC.

Elity się da :P

 

Do goldów mósisz sobie sprawić dłuuuuuuugi kabelek mini jack :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, teraz to się zastanawiam co robić, bo kupować słuchawki tylko pod ps4...w sumie zależy mi na tym efekcie srrrraund☺ pod gry, ale z drugiej strony myślałem że też tv pociągnie. Znajdę coś w cenie do 350zl pod ps4 z efektami plus możliwość podłączenia pod tv? Oczywiście bezprzewodowego.

 

Jeżeli chodzi o tv to mam coś takiego:

 

Dolby

  • Dolby Digital Plus / Dolby Pulse

SRS / DNSe+

  • DTS Studio Sound

dts 2.0 + Digital Out / DTS Premium Audio

  • DTS Premium Audio 5.1

 

Wyjście cyfrowe audio (optyczne)

 

 

Teraz pytanie ,czy znajdę coś pod ps4 i tv?...

 

P.S

Czy nadal nie działają żadne słuchawki pod bluetooth pod ps4?

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znajdziesz.

Wirtualne 7.1 w słuchawkach Sony działa TYLKO w grach na konsoli - na TV dostajesz strereo.

BT nie działa i nie będzie działać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×