Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko spoko, to że virtual zadziała tylko na ps4 odpowiada mi. Zależało mi na bezprzewodowych do ps4 z efektami i do tv chociaż z stereo. Takie 2 in 1.Jak nie ma takiej opcji to zostaje mi tylko kabel, ale nie widzi mi się ciągnięcia kabla (lol) od konsoli /tv do kanapy. Gdyby pad od ps4 trzymał dobrze baterie, nie widział bym problemu z kablem plus ds4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregor dziękuję!! O to mi właśnie chodziło, przekonales mnie. Sony trzymały 5,a ładowaly 4,5 masakra. Turtle je zdeklasowaly. Bałem się że przy trzymaniu baterii przez 18 godzin, będą ladowaly się 10 godzin :) rozumiem, że je sobie zostawiasz? Mogę wiedzieć gdzie je zakupiłes?? Pozdrawiam

Ja kupiłem w game.co.uk Z przesyłką do polski zapłaciłem ~103 funty.

Gdzieś widziałem w polskim sklepie TB 400p za 350zł (bardzo podobne do 500p a cena również niezła). Ja też chciałem kupić Sony Elite ale pękanie oraz bateria 6h nie przekonały mnie. Z tego co wiem to sony nie chce wymieniać pękniętych słuchawek jako że jest to wada mechaniczna. Do TB przekonał mnie hs P11- był mega tani, dolna półka, a mimo to dawał rade. Gdybym nie potrzebował bez przewodowego to pewnie do dziś bym go używał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym modelu piszecie?

www.euro.com.pl/sluchawki-dla-graczy-pc/turtle-beach-ear-force-stealth-400.bhtml?from=pla&ds_e_ad_type=pla&gclid=CMrc7LD0_cICFUsJwwod5KIAtw&gclsrc=aw.ds

Jak wygląda sprawa jak będę chciał podłączyć pod swój tv?(specufikacja kilka postów wcześniej), rozumiem że pod ps4 żadnych sraund nie doświadczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym modelu piszecie?

www.euro.com.pl/sluchawki-dla-graczy-pc/turtle-beach-ear-force-stealth-400.bhtml?from=pla&ds_e_ad_type=pla&gclid=CMrc7LD0_cICFUsJwwod5KIAtw&gclsrc=aw.ds

Jak wygląda sprawa jak będę chciał podłączyć pod swój tv?(specufikacja kilka postów wcześniej), rozumiem że pod ps4 żadnych sraund nie doświadczenie?

Dobra cena jest w tym rtv  na 500p http://www.euro.com.pl/sluchawki-dla-graczy-pc/turtle-beach-ear-force-stealth-500p.bhtml

400p są chyba tylko stereo oraz mają inny materiał na nausznikach  :) więcej różnic chyba nie ma.

500p w cenie 419 zł to według mnie bardzo dobra cena.

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra cena jest w tym rtv  na 500p http://www.euro.com.pl/sluchawki-dla-graczy-pc/turtle-beach-ear-force-stealth-500p.bhtml

400p są chyba tylko stereo oraz mają inny materiał na nausznikach  :) więcej różnic chyba nie ma.

500p w cenie 419 zł to według mnie bardzo dobra cena.

Ja już właśnie sprzedałem ostatnio goldy i zamówiłem te słuchawki z euro, teraz pozostaje czekać bo trochę to potrwa.

Bateria w słuchawkach sony to porażka, ładowanie trwa tyle co ich działanie, dziękuję.

Udało mi się ładnie sprzedać roczne goldy, dołożę niecałe 140 zł i mam nowe słuchawki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeskimaster żadne słuchawki bezprzewodowe na gwizdek usb nie będą działać z tv bez kabelka. Tylko te co mają dekoder z różnymi wejściami:optyczne czy np:jack. Czyli Turtle Px4, Px5, Xp500, Steelseries 9h wirless itd.

o ile się nie mylę:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu Android wspiera DAC.

Są TV na androidzie i o ile kernel w danym systemie TV ma akurat obsługę DAC to i słuchawki bezprzewodowo zadziałają. ...ale to trzeba by przetestować przed zakupem TV.

W innych wypadkach jest tak jak piszesz.

Ja Elite podpinam:

USB > PS4 (lub cokolwiek co da zasilanie dla USB ale to z innego urządzenia niż podpinamy kabel mini jack bo inaczej sprzęga). 

Dongle USB < mini jack > TV

słuchawki wtedy mam "bezprzewodowo". ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zamieszałem. TV nie obsługuje androida. Więc pozostaje mi albo kabel (konsola i tv), lub USB ale tylko konsola? Dobrze zrozumiałem? :-)

Gdyby bateria tak nie leciała w padzie razem z podpietymi słuchawkami, to bym wybrał co Tomo polecał.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co Tomo polecał nie podpina się do pada! :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci napisałem jakie warunki musi spełniać TV żeby można było na nim cokolwiek "bezprzewodowo" puszczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam 500p ale tak sobie myślę, ze skoro dongle wpina się do USB a do niego wpina się optyk to raczej powinno dzialac z TV. Wydaje mi się, ze wystarczy wpiac optyka do TV i mamy dźwięk z TV. Może ktoś to zweryfikować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, skoro można w taki sam sposób podłączyć pod tv, why ma nie działać?

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli optyk z USB potrzebuje go TYLKO jako prąd to tak, ale na przykład przy Jacku są zakłócenia. Testowałem na kilku sprzętach więc USB polecałbym wpiąć gdziekolwiek indziej tylko nie do tego samego źródła dźwięku ...ale to optyk więc może być inaczej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie, dlaczego Goldy potrzebują tylko USB, a turtle beach USB i z niego kabelek pod optyk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0...ponieważ mają inną konstrukcję?

W Turtle masz prawdziwy dźwięk przestrzenny a w Goldach wirtualny robiony ze stereo? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zielony w tym temacie, tylko powinno być tak że ps4 plus turtle daje nam przestrzenny, a przy tv samo stereo. Teraz jak człowiek chce mieć słuchawki to musi extra kupować do konsoli i TV (oczywiście mowa o bezprzewodowych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...mało który TV daje po optyku dźwięk przestrzenny.

To nie wina słuchawek tylko TV :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mi stereo na tv (filmy z pendraka), a na ps4 przestrzenny. Koledzy co radzicie, da radę jakoś to połączyć na bezprzewodowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mi stereo na tv (filmy z pendraka), a na ps4 przestrzenny. Koledzy co radzicie, da radę jakoś to połączyć na bezprzewodowym?

Stereo działa (optyk do dongla usb) , nie ma żadnych zakłócen i wszystko pięknie bangla bezprzewodowo na turtlach 500p więc na innych również powinno.

Edytowane przez Gregor_TSK
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×