Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, kloose napisał:

Proszę o dokładny cytat z mojej wypowiedzi, gdzie piszę o tym że pękanie jest normalne - dokładny. Ewentualnie przeczytaj to co napisałem, tak ze 2-3 razy...

To, że Tobie się Goldy zepsuły i paru osobom z forum również, nie znaczy, że wszystkich dotyczy ten problem. Mi się jakoś nie zepsuły (a w gablocie ich nie trzymałem) i na forum też znajdą się osoby które są z nich zadowolone. I co teraz? Kto tutaj zaklina rzeczywistość? A co do Astro - cena nie jest żadnym wyznacznikiem jakości - nawet jeśli Ty tak uważasz. Poczytaj sobie oficjalne forum Astro - znajdzie się tam całkiem sporo osób, mających odmienne zdanie na temat jakości ich produktów. Koniec kropka.  

Przestań mi pisać żebym coś czytał 2-3 razy, ja uważam goldy za jedne z bardziej gównianych słuchawek nie dlatego że źle grają tylko dlatego że pękają  (jak Tobie nie pękły to super, oby Ci służyły jak najdłużej).

Jakoś nie słyszałem aby astro komuś pękły, poza tym nie dał bym za słuchawki 1000 zł (cena astro w sklepie), ale jestem pewien, że jak by mogli Ci ludzie z oficjalnego forum mogli kupić astro za 125euro a nie za 250euro (cena sklepowa), to złego słowa by o nich nie napisali. Poza tym nie jedną recenzję o astro czytałem i nie jedną oglądałem zanim kupiłem , zaskoczę Cię większość była pochlebna nawet przy cenie 250euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, gagar napisał:

Przestań mi pisać żebym coś czytał 2-3 razy, ja uważam goldy za jedne z bardziej gównianych słuchawek nie dlatego że źle grają tylko dlatego że pękają  (jak Tobie nie pękły to super, oby Ci służyły jak najdłużej).

Jakoś nie słyszałem aby astro komuś pękły, poza tym nie dał bym za słuchawki 1000 zł (cena astro w sklepie), ale jestem pewien, że jak by mogli Ci ludzie z oficjalnego forum mogli kupić astro za 125euro a nie za 250euro (cena sklepowa), to złego słowa by o nich nie napisali. Poza tym nie jedną recenzję o astro czytałem i nie jedną oglądałem zanim kupiłem , zaskoczę Cię większość była pochlebna nawet przy cenie 250euro

Czy ja gdzieś pisałem o tym, że Goldy źle grają? Może przeczytaj ze 2-3 razy... ;);) 

No i to, że Ty nie słyszałeś o żadnych przypadkach pęknięcia Astro, nie znaczy że ich nie ma - ludzie na forum Astro piszą o naprawdę różnych przypadkach uszkodzeń i pierdołach też (poczytaj sobie). I nawet gdyby kupili je za połowę ceny (a takie promo się już na storze Astro trafiały), to i tak walną posta jak coś się im zepsuje...

Masz swoje zdanie - ok, szanuję i nie zamierzam w niego ingerować. Ja również mam swoje :)

4 minuty temu, whiteHussar napisał:

Ciekaaawe. Chyba jednak zdecyduje się/"zaryzykuje" na Goldy

 

Ryzykujesz tak samo jak w przypadku każdego innego sprzętu - jednemu się zepsuje, a inny będzie wychwalał. Kup i używaj, a jak się zepsują, to skorzystaj z przysługujących Ci praw do reklamacji towaru...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam goldy od grudnia. Używane prawie codziennie. Kilka razy spadły na podłogę. Raz śmierć zajrzała mi w oczy jak 3 letni synek złapał za jedną muszlę i zaczął machać we wszystkie strony. Oczami wyobraźni już widziałem finał tej zabawy ,ale po oględzinach wyglądały jak wcześniej uff. A co do samego dźwięku to nie jest źle ,odpowiednio dobrany preset robi masę roboty (grało się kilka lat w zespołach więc myślę że jakiś tam słuch mam). Na pewno Siberia czy Astro a50 grają lepiej albo znacznie lepiej ,ale jednak cena też jest istotna i myślę że jako słuchawki do grania są całkowicie wystarczające .

Wysłane z mojego Picasso przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Astro, te również pękają. Nie tak dawno temu koleś z mojej okolicy sprzedawał Astro A50 z pękniętym pałąkiem i dobitą baterią o 50% - używał jakieś 8-9 miesięcy. Także trafiają się również takie egzemplarze.

A co do Pulsów/Goldów, to są naprawdę dobre słuchawki w swojej cenie. Ergonomię użytkową mają na bardzo wysokim poziomie, a i dźwięk również jest wysokiej jakości. Tak jak kolega wyżej napisał, warto pobawić się presetami, bo można na nowo odkryć jakość dźwięku w tych słuchawkach.

Oczywiście zestaw Astro A40 z mixampem za 500 zł to świetna okazja dla kogoś, komu nie straszne kable. Sam miałem skorzystać z tej okazji, ale po głębszych przemyśleniach zostałem przy Pulsach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie powrócił jak bumerang temat głośników do ps4 .

Hajsem nie sram ale warto by w końcu zainwestowac w dobrej jakości audio bo to audio często buduje klimat lepiej jak grafika :)

I tak się zastanawiam niby 2.1 mozna kupic przyzwoite koło 5 stów ale czy warto ?

W czasach ps4 gdzie gry obsługują dolby 5.1 .....

No jednak chyba wolał bym wydac pare zł więcej być zadowolonym i czuć podczas grania dzwięk ogarniający mnie z każdej strony :)

Pytanie tylko za czym się rozglądać bo budżet ograniczony nie chcę zadnego gówna po 300zł .

Zostają Z5500 które trzymają masakrycznie cenę od lat no i same używki nie wiadomo jak zajechane, ew z906 koło 600stów znalazłem(b. rozsądna cena )

Naczytałem się też sporo o geniusach i edifierach cos by może z nich wybrał ?

Audiofilem nie jestem ale mówię jak wydać 7 czy 8 stów to jednak oczekuję czegoś więcej jak dudnienia .

Macie jakies propozycje za czym się rozglądać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz porządne stereo to polecam Microlaby. Od paru lat użytkuję Solo 7c i jestem mega zadowolony:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się czytałem o nich,zarówno 6 jak i 7 mają świetną opinię ale jednak do grania wolał bym dobre 5.1 .

Choć nie wykluczam że jak trafię jakies używki w dobrej cenie to sobie je sprawdzę .

Możesz napisac jak sprawują się w grach i jak jest z basem bo niby opinie są swietne ale to 2.0 

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A u mnie powrócił jak bumerang temat głośników do ps4 .

Hajsem nie sram ale warto by w końcu zainwestowac w dobrej jakości audio bo to audio często buduje klimat lepiej jak grafika

I tak się zastanawiam niby 2.1 mozna kupic przyzwoite koło 5 stów ale czy warto ?

W czasach ps4 gdzie gry obsługują dolby 5.1 .....

No jednak chyba wolał bym wydac pare zł więcej być zadowolonym i czuć podczas grania dzwięk ogarniający mnie z każdej strony

Pytanie tylko za czym się rozglądać bo budżet ograniczony nie chcę zadnego gówna po 300zł .

Zostają Z5500 które trzymają masakrycznie cenę od lat no i same używki nie wiadomo jak zajechane, ew z906 koło 600stów znalazłem(b. rozsądna cena )

Naczytałem się też sporo o geniusach i edifierach cos by może z nich wybrał ?

Audiofilem nie jestem ale mówię jak wydać 7 czy 8 stów to jednak oczekuję czegoś więcej jak dudnienia .

Macie jakies propozycje za czym się rozglądać ?

Powiem tak z doswiadczenia, a przerobilem twierdze ze wiele, za 800zl wszystko bedzie dudnic ale jak ma byc tylko do gier to nie ma sie czym przejmowac, choc nie do konca...Jezeli chesz na tym posluchac muzyki albo uslyszec jak brzmi dobry koncert w dtsie lub dobry film w dtsie to tylko ampli i kolumny i nie musi to byc zestaw za 5 tysiecy. Powiem tak najlepsze geniusy i logitech z640(kiedys cos ala te dobre ztk teraz) to jak pegazus. Ampli uzywany z nie najwyzszej polki z kolumnami to ps4 ;) tyle w temacie.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupiłem headset Steelseries Siberia 800 (Wireless H) i podłączyłem go do konsoli za pomocą złącza optycznego. Dźwięk oraz mikrofon działa, ale jak przełączyć dźwięk z powrotem na głośniki telewizora bez konieczności odłączania słuchawek? Próbowałem w opcjach zmieniać, ale nic nie podziałało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, kupiłem headset Steelseries Siberia 800 (Wireless H) i podłączyłem go do konsoli za pomocą złącza optycznego. Dźwięk oraz mikrofon działa, ale jak przełączyć dźwięk z powrotem na głośniki telewizora bez konieczności odłączania słuchawek? Próbowałem w opcjach zmieniać, ale nic nie podziałało.

Masz w opcjach dźwięku do wyboru wyjście na optyk lub hdmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Rambo8 napisał:

Masz w opcjach dźwięku do wyboru wyjście na optyk lub hdmi.

No właśnie nic się nie zmienia

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam po optycznym podłączone Skullcandy i z tego co dobrze pamiętam, to dźwięk mam przesyłany również przez HDMI. W opcjach Urządzenia/Audio powinno być do wyboru Twoje słuchawki i właśnie HDMI. Wybierz HDMI.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, kupiłem headset Steelseries Siberia 800 (Wireless H) i podłączyłem go do konsoli za pomocą złącza optycznego. Dźwięk oraz mikrofon działa, ale jak przełączyć dźwięk z powrotem na głośniki telewizora bez konieczności odłączania słuchawek? Próbowałem w opcjach zmieniać, ale nic nie podziałało.

Nic nie musisz robić.

Optyk jest zawsze włączony.

Jeżeli musiałeś zmieniać ustawienia to znaczy że od początku miałeś źle.

Przeczytaj jeszcze raz dokładnie instrukcję a jak coś to pisz na prv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki DOBRY mikrofon polecacie? Czy konsola widzi jakieś mikrofony pojemnościowe na USB czy coś w ten deseń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, fryderyk123 napisał:

Jaki DOBRY mikrofon polecacie? Czy konsola widzi jakieś mikrofony pojemnościowe na USB czy coś w ten deseń?

Chcesz robić let's pleye z Majnkrafta czy będziesz otwierał skrzynki :24_stuck_out_tongue: 

 

Wszystkie najpopularniejsze wynalazki od Samsona i Blue działają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kloose napisał:

Chcesz robić let's pleye z Majnkrafta czy będziesz otwierał skrzynki :24_stuck_out_tongue: 

 

Wszystkie najpopularniejsze wynalazki od Samsona i Blue działają...

 

 

Majnkraft zawsze spoko! (do dzisiaj nie potrafię się przemóc do tej gry :1_grinning: ).


Skrzynki... to chyba w Uncharted :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czaiłem się tyle razy, czekałem na jakieś promo, ale stwierdziłem, że nie ma co czekać i kupiłem.

Czekam na przesyłkę. I jaram się jak dziecko.

Oczywiście chodzi o Turtle Beach Elite 800X

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czaiłem się tyle razy, czekałem na jakieś promo, ale stwierdziłem, że nie ma co czekać i kupiłem.

Czekam na przesyłkę. I jaram się jak dziecko.

Oczywiście chodzi o Turtle Beach Elite 800X

Fajny sprzęcik będziesz zadowolony ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu. Zastanawiam się jak rozwiązać problem podłączenia słuchawek. Konsolę, dekoder mam w szafce rtv pod tv, ale na niej nie chcę stawiać słuchawek ze względu na małe dzieci. Zaraz będzie korciło.

Jakieś 3 m w bok od TV mam komodę, na niej już i tak stoją pady z stacją ładującą, więc tam mógłbym postawić słuchawki. Zasilanie pod USB to nie problem. Gorzej z optykiem. Za komodą i za szafką rtv mam gniazdka do głośników. Podejrzewam, że gniazdek optycznych nie ma (nie znalazłem takich), więc mógłbym puścić kabel optyczny bezpośrednio peszlem, np 5m, i rozwiązać problem. Chyba że macie inne pomysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola > toslink > toslink przedłużacz (5zł na Allegro) > Toslink > słuchawki ?

adttl2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SephiroT

 

Myślę o czymś mniej skomplikowanym. Demontuję gniazdka na głośniki, wrzucam na ich miejsce w ramki zaślepki (wcześniej delikatnie nawiercam w nich dziurki o średnicy wtyczki i przepuszczam przez niego np kabel o długości 5m. 

Mogę też zrobić coś w stylu jaki mi poleciłeś. W peszlu mieścić 3m kabla optycznego. W zaślepkach zamontować łączniki optyczne, czyli będę miał dwa gniazdka. No i wtedy krótkimi kablami optycznymi podłączyć się do gniazdek. 

Pytanie brzmi, czy ilość łączników wpływa na jakość sygnału? Czy długość kabla też wpływa na jakość? 


Same słuchawki kozak. Pomijając fantastyczną jakość muzyki, zagrałem na szybkości jeden mecz w Fifę. Jeśli grając w grę gdzie dźwięk jest jaki jest, człowiek ma wrażenie że siedzi na meczu, to jaki efekt dają dedykowane ustawienia w bardziej zaawansowanych dźwiękowo grach? Jestem podniecony jak jurny nastolatek! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej żeby się wypowiedział @kloose ale w połączeniu cyfrowym albo masz wszystko albo nic (zrywa połączenie) więc nie ma mowy o "jakości" jak w wypadku połączeń analogowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi, czy ilość łączników wpływa na jakość sygnału? Czy długość kabla też wpływa na jakość?

Nie, o ile wtyczki i łączniki nie będą gównianej jakości, a kabel nie będzie załamany i jego czoło nie będzie zabrudzone. Sygnał albo będzie, albo go nie będzie, jakość się nie zmienia...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×