Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem dziś słuchawki Sony dedykowane do PS4, ta wersja a 350zł 2.0 wireless. Jakość audio jest moim zdaniem trochę zbyt niska jak na tą kwotę. Wiem że jest aplikacja pomocnicza do słuchawek, poradzi mi ktoś jakie ustawienia wybrać żeby polepszyć jakość? Czy to po prostu jest słaby sprzęt i koniec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem te ustawienia i jak na rzekomo gejmerski sprzęt - nadal wyjątkowo słabo. Na moim lapku (notabene szrot z Lenovo) gram w Wiedźmina 3 na słuchawkach Sony z Media Markt za niecałe 100zł i w porównaniu z Wiedźminem 3 na PS4 i tymi słuchawkami plejkowymi nie wiem czy lepszej jakości nie jest to audio z lapka...

No nic, trudno, po prostu nikomu tych słuchawek Sony Gold 2.0 Wireless do plejki nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to jeśli chodzi o jakość dźwięku polecam te słuchawki. Używam je nawet do słuchania muzyki z sgs3 i jest fajnie. Jedyny mankament to pękające zawiasy . Jeśli chodzi o ustawienie to używam tę z Destiny. Może Twoje są walnięte?

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem zapytać czy jest jakaś duża różnica pomiędzy Steelseries H i Siberia 800? 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minut temu, manoszek napisał:

chciałem zapytać czy jest jakaś duża różnica pomiędzy Steelseries H i Siberia 800? 

 

 

Tylko w nazwie jest różnica żadnych nowych opcji oprócz ceny te drugie nie mają.Jak chcesz to mam te pierwsze na sprzedaż-jak coś to pisz na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już są nowe SS mianowicie Siberia 840  z blututem ;-))) za jedyne 349 ojro

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle brak pełnego opisu, lakonicznie i "na szybko" zrobiona stronka, połowa opisów z Siberia 800 ... po podłączeniu się okaże że połowa rzeczy nie działa jak powinna a Xbox One nie działa bezprzewodowo.

 

Nie, dziękuję!

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tych niedociągnięć to i tak wg mnie najlepsze słuchawy.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są bardzo dobre. Naprawdę je lubię. Jedyny mankament to brak poprawnego działania z Xbox One.

Do wszystkiego innego są rewelacyjne i bardzo uniwersalne!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są bardzo dobre. Naprawdę je lubię. Jedyny mankament to brak poprawnego działania z Xbox One.

Do wszystkiego innego są rewelacyjne i bardzo uniwersalne!!

Dlatego obecnie na XB1 prym wiodą Turtle Beach Elite 800X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steelseries 840

http://www.conowego.pl/aktualnosci/steelseries-siberia-840-bezprzewodowe-sluchawki-ulepszone-o-bluetooth-18866/

 

@SephiroT A to sorka. W pracy jestem i nie przykładałem szczególnej uwagi czy ktoś o tym już pisał :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wszebor już były kilka postów wyżej ;)

 

@bartbuks 

Tak, tylko do niczego innego ich nie podłączysz.

Nie wydam tylu pieniędzy na słuchawki "tylko do konsoli".

...to już wolę mieć uniwersalne Siberia 800/H Wireless i do czatu używać headsetu mono podpinanego pod pada jako sam mikrofon. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@SephiroT ale jak to do niczego nos podłączę? Działa mi z tel po Blue, działa mi z dekoderem po optyku, działa z konsolą, z mp3. Jedynie kompa nie sprawdziłem, bo nie korzystam z multimedialnych rozrywek na nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chatu po USB na PS4 ani na kompie nie puścisz więc do rozmowy z komputera czy innej konsoli się raczej nie nadają?

Telefon kablem podepniesz żeby były słuchawki z Mikrofonem?

Optyk to ze wszystkiego pójdzie ;) 

Mam cichą nadzieje że Xbox Scorpio będzie miał Audio po USB albo po BT wtedy SS Siberia 840 albo BT 800 Elite i mam pokrycie w każdym urządzeniu w domu - pozamiatane :1_grinning: 

 

Nie chce się wymądrzać, nie miałem styczności z TB Elite 800X - bazuję na tym co usłyszałem od innych więc chętnie się dowiem czegoś nowego jeżeli jestem w błędzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chatu po USB na PS4 ani na kompie nie puścisz więc do rozmowy z komputera czy innej konsoli się raczej nie nadają?

Telefon kablem podepniesz żeby były słuchawki z Mikrofonem?

Optyk to ze wszystkiego pójdzie  

Mam cichą nadzieje że Xbox Scorpio będzie miał Audio po USB albo po BT wtedy SS Siberia 840 albo BT 800 Elite i mam pokrycie w każdym urządzeniu w domu - pozamiatane :1_grinning: 

 

Nie chce się wymądrzać, nie miałem styczności z TB Elite 800X - bazuję na tym co usłyszałem od innych więc chętnie się dowiem czegoś nowego jeżeli jestem w błędzie. 

W ten deseń. Ja nie stawiam tutaj na multiplatrmę. Ps4 poszło do żyda, pc tylko do pracy. Chciałem mieć headset do XB1 i coś jeszcze, a TB Elite 800X mi to daje.

Ale jeśli bym patrzył na ten temat Twoim okiem to bym miał zdanie podobne do Twojego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie takie coś, jeśli podłączę pod pada rozdzielacz słuchawki / mic i oddzielnie podłączę same słuchawki i oddzielnie mikrofon ZALMAN MIC1?;d

Ktoś używa podobnej konfiguracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pójdzie takie coś, jeśli podłączę pod pada rozdzielacz słuchawki / mic i oddzielnie podłączę same słuchawki i oddzielnie mikrofon ZALMAN MIC1?;d

Ktoś używa podobnej konfiguracji?

Pójdzie...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostał mi się mixamp  Soundblaster Recon 3D kupiony w lutym-jakby ktoś chciał zrobię cenę promocyjną;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób cenę promocyjną dla forum i wrzuć do działu Black Market. Od tego jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info dla Xbotów używających Słuchawek na Optyku + USB (Steelseriess H Wireless itp.) i uwaga posiadających komputer!!

Od kiedy Party działa pod Windowsem 10 da się używać czatu pod USB pryz pomocy komputra. :1_grinning:

Właśnie zakupiłem 10m Toslink'a, puściłem wokół pokoju i mam odbiornik do słuchawek przy kompie. :1_grinning:

 

W końcu mnie normalnie, głośno i wyraźnie słychać i rozmawiam przez jedne słuchawki i "bezprzewodowo".

Audio z konsoli po Toslinku a czat przez kompa.

 

W każdej chwili mogę odbiornik przenieść pod Plejkę spiąć ją USB + Toslink.

Sytuacja "Win Win"

*badum tssss*

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie oryginalnego headsetu 2.0 od Sony. Czy problem z pękaniem występuje w każdej wersji kolorystycznej? W czarnych jest na pewno, a np. w białych jest ten sam szajsowny plastik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×