Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie brzmi, czy ilość łączników wpływa na jakość sygnału? Czy długość kabla też wpływa na jakość?

Nie, o ile wtyczki i łączniki nie będą gównianej jakości, a kabel nie będzie załamany i jego czoło nie będzie zabrudzone. Sygnał albo będzie, albo go nie będzie, jakość się nie zmienia...

To co polecasz?

A jeszcze jedno. Jeśli bym chciał podłączyć xb1 i dekoder pod słuchawki optykiem, przez np switch, to coś takiego się nada?

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4848150935

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup cokolwiek, bo po fotkach w necie będzie ciężko ocenić jakość wtyczek/łączników...

Zamiast przełącznika możesz kupić tańszy rozdzielacz - jak nie będziesz JEDNOCZEŚNIE miał włączonych obu urządzeń (dekoder i xb1), to będzie to działać...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do odbiornika mam wprowadzone 3 kable i przełączam według potrzeby.

Optyk ma to do siebie że sygnał leci cały czas. Ma to swoje złe i dobre strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie chodzi o to, że często chodzą jednocześnie.

To bierz tego switcha z linka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działać będą, ale 5.1 to zobaczysz co najwyżej jako napis na pudełku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Poszukuje słuchawek z mikrofonem do ps4 podłączanych po kablu do pada. Zależy mi aby zakrywały całe ucho i miały możliwość wyciszenie mikrofonu. Nie chce żadnych bezprzewodowych. Cos ze steelseries chętnie bym kupił ale nie wiem czy to zadziała z padem. Dzięki za pomoc. Nie chce na usb do konsoli tylko do pada. Proszę o pomoc. Dzięki np Syberia p150 lub p300 ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P150 są na USB. Zobacz sobie na Turtle Beach Z11/N11 (różnią się kolorem i napisem na pudełku) albo szukaj używek Thrustmastera 300P - one są na USB, ale mają odpinanego pilota, a sam headset można wpiąć do pada. Masz jeszcze Turtle Beach P12 - też z odpinanym pilotem na USB. Ewentualnie jak masz jakiś komputerowy headset z dwoma jackami, to dokup sobie przejściówkę i podepniesz je do pada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Będę myślał. Mi zależy aby na kablu który podłączam do pada był tez mikrofon i pilot. Zerknę oczywiście w wolnej chwili na to co polecasz :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych co wymieniłem, mikrofon jest na ramieniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie usiadłem i zacząłem ogarniać temat ze słuchawkami. Jak wcześniej pisałem, miałem zamiar umieścić je na komodzie, aby córek nie korciło. Ale przecież coś mnie tknęło i bym zorganizował sobie najbardziej absurdalny pomysł na świecie, a potem był zastanawiał się czemu słuchawki nie działają :1_grinning: 

Chciałem je podpiąć pod gniazdko usb w ścianie, aby stamtąd było ładowanie. Dopiero teraz zajarzyłem, że stacja dokująca musi być podpięta pod konsolę :1_grinning: 

 

TB daje dwa kable USB, do połączenia XB1 ze stacją i do programowania. Pytanie za milion pkt. Czy te kable czymś się różnią? Czy jak puszczę 3-5m kabel usb przez ścianę z konsoli -> TB to na randomowym kablu temat chatu nie upadnie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To te same kable...

 Niby Magnetowid ma to USB 3.0, więc wydajność prądowa jest wyższa, ale przy 5 metrach może być różnie - zanim zaczniesz rozwalać ściany, sprawdź na sucho... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To te same kable...

 Niby Magnetowid ma to USB 3.0, więc wydajność prądowa jest wyższa, ale przy 5 metrach może być różnie - zanim zaczniesz rozwalać ściany, sprawdź na sucho... 

Nie chcę się kłócić, ale dziś podpiąłem kablem od centrali słuchawki do kompa, celem upgrade'u, a tutaj program grzecznie poprosił mnie o wymianę kabla na ten od programowania...

Jutro napisze do supportu zapytanie o długość kabla i jego specyfikację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj upgrade'u podpinając headset jakimś innym kablem usb micro - tylko żeby nie byl kabelkiem tylko do ładowania...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję słuchawek do ps 4 i do ogolnego używania . Znalazłem na allegro pewien model słuchawek z mikrofonem. Niby napisane ze pasują do ps 4 oraz innych urządzeń mobilnych. Chciałbym coś kupić do Max 100zl oraz podłączyć je jeckiem do pada.

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5951306011

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby działają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybki pytanie.Czy do kwoty 300 - 350 PLN kupię bezprzewodowe słuchawki? Potrzebuje do BFa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, kloose napisał:

No niby działają ;)

A skąd taka sugestia ? :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, CraVisR napisał:

A skąd taka sugestia ? :1_grinning:

Pytałeś o coś DZIAŁAJĄCEGO z PS4, więc coś działającego poleciłem :24_stuck_out_tongue:

 

Te Maxelle w grach sprawdzą się lepiej niż te Sony z Twojego linka - nie walą basem i mają lepszą scenę.

A jak chcesz trochę zaoszczędzić, to możesz zrobić tripa po okolicznych Tesco, Auchanach czy tam innych Stonkach, i poszukać Rocking Residence RR260/261 - można je dostać taniej niż Maxelle, a to ten sam produkt tylko pod innym brandem... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, kloose napisał:

Pytałeś o coś DZIAŁAJĄCEGO z PS4, więc coś działającego poleciłem :24_stuck_out_tongue:

 

Te Maxelle w grach sprawdzą się lepiej niż te Sony z Twojego linka - nie walą basem i mają lepszą scenę.

A jak chcesz trochę zaoszczędzić, to możesz zrobić tripa po okolicznych Tesco, Auchanach czy tam innych Stonkach, i poszukać Rocking Residence RR260/261 - można je dostać taniej niż Maxelle, a to ten sam produkt tylko pod innym brandem... 

No to coś czuję że się skuszę na te Maxelle:d dziekowac za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, CraVisR napisał:

No to coś czuję że się skuszę na te Maxelle:d dziekowac za pomoc :)

Tylko skuś się na Maxell Retro DJ II - tylko ta wersja miała mikrofon. Pierwsza edycja go nie posiada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×