Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Razery mają czat /głos z gry?
Mają bo masz 2 różne urządzenia.
Dźwięk z gry po optyku a chat na USB wejść niezależnie od konsoli masz własny mikser chatu w słuchawkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli podpinasz jacka do pada?
Ale o których teraz piszesz? Ja o Thresher Ultimate i 7.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak.
7.1 mają tanio wyglądający USB dongle z gniazdem na optyka.
Ultimate mają większą stację bazową i podstawkę.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

Panie tylko po chooy mi takie drogie słuchawki skoro MUSZE UŻYWAĆ kabla jack i wspinać w pada aby mieć czat, no żenada :(

WOLĘ na razie mieć te TB800X i RAZER Thresher Ultimate.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Panie nie wiem czy dobrze poczytałeś mój pierwszy link..............przy modelu LS35X nie musisz nic wpinać i jest całkowicie bezprzewodowy.Parujesz go z konsolą XOX tak jak pada jednym przyciskiem:good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisałem o Lucidach

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka


Spoko, miał być prawie dwa lata opóźniany Mesjasz a wyszło gówno.
Panie nie wiem czy dobrze poczytałeś mój pierwszy link..............przy modelu LS35X nie musisz nic wpinać i jest całkowicie bezprzewodowy.Parujesz go z konsolą XOX tak jak pada jednym przyciskiem:good:
On zna te słuchawki bo trułem mi o nich przez ostatnie 2 lata. Strasznie byłem na nie napalony.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, SephiroT napisał:

Spoko, miał być prawie dwa lata opóźniany Mesjasz a wyszło gówno.On zna te słuchawki bo trułem mi o nich przez ostatnie 2 lata. Strasznie byłem na nie napalony.

Ok ale ktoś kupił te LS35X i testował że twierdzicie że to gówno????W każdej recenzji wypadają bardzo dobrze np;

https://www.tomsguide.com/us/lucidsound-ls35x,review-5830.html

Edytowane przez MrArt-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok ale ktoś kupił te LS35X i testował że twierdzicie że to gówno????W każdej recenzji wypadają bardzo dobrze np;
https://www.tomsguide.com/us/lucidsound-ls35x,review-5830.html
Jutup z nie sponsorowanymi recenzjami mi mówił inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ładne ale ten mikrofon tak z dupy wystaje:siara:
LS 35X? Jest odpinany.

Jeszcze mają drugi wbudowany który normalnie robi za wyciszanie szumów więc telefon na kablu podepniesz i rozmawiasz bez tego dopinanego.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panie nie wiem czy dobrze poczytałeś mój pierwszy link..............przy modelu LS35X nie musisz nic wpinać i jest całkowicie bezprzewodowy.Parujesz go z konsolą XOX tak jak pada jednym przyciskiem:good:
Znam na wylot te modele bo mi@SephiroT marudzil

Malo konkretnie dziś od rana coś pisze :(

Chodziło mi o ten 2 model UBER uniwersalny, co to za uniwersalność skoro kabel Jack tam jest, no po hooyu.

A co do 35 każdego dnia@SephiroT śledził info o nich, wierzę w jego osąd...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, SephiroT napisał:
Teraz, MrArt-PL napisał:
Ok ale ktoś kupił te LS35X i testował że twierdzicie że to gówno????W każdej recenzji wypadają bardzo dobrze np;
https://www.tomsguide.com/us/lucidsound-ls35x,review-5830.html

Jutup z nie sponsorowanymi recenzjami mi mówił inaczej.

Spoko ale tych recenzji jest naprawdę dużo i zawsze na plus...........kurde szkoda że nie ma przedstawiciela w Polsce bo chętnie bym kupił i sam potestował te LS35X.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko ale tych recenzji jest naprawdę dużo i zawsze na plus...........kurde szkoda że nie ma przedstawiciela w Polsce bo chętnie bym kupił i sam potestował te LS35X.
 
Niestety. Ja już prawie je miałem bo kumpel na święta przyleciał ale to co widziałem na YT mnie zniechęciło.
Nie dam tyle za coś co nie działa tak jak chcę i nawet gwarancji nie mam tak na prawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko ale tych recenzji jest naprawdę dużo i zawsze na plus...........kurde szkoda że nie ma przedstawiciela w Polsce bo chętnie bym kupił i sam potestował te LS35X.
 
Niestety. Ja już prawie je miałem bo kumpel na święta przyleciał ale to co widziałem na YT mnie zniechęciło.
Nie dam tyle za coś co nie działa tak jak chcę i nawet gwarancji nie mam tak na prawdę.
Panowie prawda jest taka :)

Jeżeli było by można to normalnie w sklepie w PL kupić pewnie z SephiroT byśmy je mieli, a tak gware masz ale jej nie masz bo co to za biznes odsyłać za grube hajsy na 2 koniec świata.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa ludzie dziewczyna była kierownikiem zmiany. Oni mają swój wewnętrzny program gdzie sprawdzają dostępny towar. Te Haypery które są na stronie RTV Euro za 699 ona zamówiła mi za 599. Niestety felerne.
Sorry ale to chyba jakaś pizda nie kierownik, wchodzę na stronę, wybieram te słuchawki które dziś kosztują 810 zł,sprawdzam gdzie mogę je dostać,wpisuje pierwsze lepsze duże miasto np. Warszawa i swoja zapyziałą dziurę Grudziądz i na stanie oczywiście nie ma nigdzie ale spokojnie można zamówić. Dostarcza Ci do sklepu w ciągu trzech dni i odbierasz.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Fakers kupi bo on też lubi eksperymentować z headsetami hehehehe:good:

Fakers kupisz?????

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Panowie prawda jest taka :)

Jeżeli było by można to normalnie w sklepie w PL kupić pewnie z SephiroT byśmy je mieli, a tak gware masz ale jej nie masz bo co to za biznes odsyłać za grube hajsy na 2 koniec świata.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Zgadza się. Sam się napaliłem kiedyś na te ls40  bo super w recenzjach. Nawet były w super cenie, ale ze stanów, więc można powiedzieć, że jak by przyszły jakieś jebnięte to lipa.

A co do razer thresher nie wiem czy nie wprowadzacie Neuro w błąd mówiąc o regulacji czat/gra. Czacha miał te słuchawki pod ps4 i twierdzi, że nie ma takiej regulacji i zamiast tego jest regulacji mikrofonu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, piotras3 napisał:

Zgadza się. Sam się napaliłem kiedyś na te ls40  bo super w recenzjach. Nawet były w super cenie, ale ze stanów, więc można powiedzieć, że jak by przyszły jakieś jebnięte to lipa.

A co do razer thresher nie wiem czy nie wprowadzacie Neuro w błąd mówiąc o regulacji czat/gra. Czacha miał te słuchawki pod ps4 i twierdzi, że nie ma takiej regulacji i zamiast tego jest regulacji mikrofonu. 

...a którą miał wersję  miał @czacha79 ? Bo ich są 3 różne.

Thresher PS4 (nie wiem jakie tam jest połączenie)

Thresher PS4 7.1 (USB Dongle + optyk)

Threasher PS4 Ultimate (baza USB + optyk)

...więc jeżeli masz połączenie po USB i po optyku to masz 2 niezależne urządzenia miksowane przez bazę/dongle. W każdych innych słuchawkach jakie miałem (TB800, SSHW, TB450p) mixchat jest niezależny od źródła dźwięku bo słuchawki to sobie same ogarniają be względu na źródło dźwięku.

...chyba że całość puścisz z konsoli po USB (jako jedno urządzenie) to wtedy nie masz jak zmiksować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tego co pisał miał ultimate. Tu nie chodzi chatmix(to chyba w siberiach jest, że samo reguluje dźwięki z czatu?) a po prostu o osobą regulacje dźwięku z gry z dźwiekiem czatu/imprezy lub po prostu jak w astro mixamp balans pomiędzy tymi dwoma źródłami dźwięku. Ja to miałem praktycznie w każdych słuchawkach wliczając w to jakieś tritony za 200 zł na ps4. Jak wiemy, żeby zewnętrzne firmy miały taką możliwość muszą być dwa różne podłączenia do dźwięku(optyk dźwięk, usb czat) a sony w swoich oficjalnych słuchawkach może to sobie rozdzielić tylko po usb. Dlatego to trochę dziwne, że te razery takiej funkcji nie mają skoro są podłączane optyk + usb. No ale miałem też kartę reecon 3d creative też podłączana do opytka i usb i również nie było takiej funkcji.  

Przepraszam tritonki za 200 zł to jeszcze za czasów ps3 miały taką regulacje na kabelku, a były podłączane przez usb i to stare wyjście w ps3 do starych tv, a nie optyk.

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Razer Thresher Ultimate PS4... trzy sztuki ;) Ze stacją bazową i stojaczkiem i cala ta zajebista otoczka - kto bogatemu zabroni? :rydzy:Wszystko polaczone optykiem i kabelkiem USB zgodnie z instrukcja.

 

Sluchawki maja dwa pokretla:

- do regulacji glosnosci mikrofonu 

- do regulacji glosnosci sluchawek

 

Brakuje pokretla / guzika do regulacji balansu glosnosci pomiedzy impreza (czatem) a gra. Nie wiem co za kretyn to wymyslil, ze wazniejsza jest regulacja glosnosci twojego mikrofonu ktorej uzywasz raz przy konfiguracji nowego headsetu, od regulacji glosnosci imprezy/gry ktorej uzywasz wiele razy bo kazda gra ma inna intensywnosc glosnosci, albo czasem nie masz ochoty sluchac pierdolenia na imprezie :jaro: W Nari Ultimate zrobili to tak jak trzeba, nie ma pokretla do regulacji mikrofonu tylko jest do regulacji balansu miedzy impreza a gra.... ale z kolei wjebali tam dzwiek stereo :P

 

Oczyiwscie, mozna to wszystko zrobic z menu konsoli, albo wyciszyc gre w ustawieniach samej gry. No ale to chyba nie o to chodzi, c'nie? Ktos tam w Razerze dal ostro ciała ... 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czacha79 nie chce mi się wierzyć że dopiero w wersji na Xboxa zorbili to dobrze.

W moich też tak jest jak piszesz ...ale na PC!!

Na pewno miałeś przełącznik w bazie na PS4?

Baza na Xbox - prawe pokrętło robi za balans między grupą a grą a wciśniecie go wycisza natychmiast cały chat.

Lewe głośność ogólna - wciśnięcie wycisza mikrofon.

Baza na PC - pokrętło robi za głośność mikrofonu.

 

@piotras3 

Chatmix - balans gra/grupa.

Livemix - automatyczne przyciszanie gdy ktoś mówi (w SSHW działała teoretycznie tylko na X360 a w praktyce przy podłączeniu pada kablem 2.5" - nie wiem jak na firmware w S800 i S840).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, SephiroT napisał:

@czacha79 nie chce mi się wierzyć że dopiero w wersji na Xboxa zorbili to dobrze.

A jednak ... czytalem instrukcje 50x bo nie wierzylem ze tego nie ma. No i nie ma ... jak tak mozna zjebac tak zajebisty produkt?! :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×