Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

kloose, jasne, tylko wejście Y jest po stronie karty, więc może i można go kupić w sklepie, ale sprzęt akurat ten, takowe wejście posiada :) zależy mi na tej izolacji po USB, żałuję, że nie sprawdziłem zasilania po ładowarce z tel jak wspomniałeś. 

 

wszystko się kręci w tej okolicy 400zł:

Sharkoon X-Tatic S7; TRITTON: 720+; AX Pro+; Pro+. Ktoś używa któreś? I może polecić i potwierdzić, że pod PC nie buczą?

Nie jest po stronie karty. Po stronie karty masz tylko jedno wejście USB po którym leci jednocześnie zasilanie i dane, a z drugiej strony kabelka masz dwie wtyczki USB które wpinasz do źródła zasilania i konsoli czy PC - służy to tylko i wyłącznie dostarczeniu większej energii do SCU, jakby Ci jeden port USB w kompie/konsoli nie wyrabiał. Nic więcej to nie daje...

Za czasów PS3, miałem AX Pro+ przez jakiś czas i te mogę polecić - jak pisałem wyżej, jak dobrze się je ustawi, to efekty są znakomite (4 przetworniki na kanał). Ale czy buczały, to nie pamiętam. A 720+ to zwykłe słuchawki stereo z procesorem dźwięku - czyli to samo co DPX21...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kloose, mam rozumieć, że teraz używasz DPX'y 21? Wydaje mi się, że to klasa niżej niż AX Pro+? Rozwiej moje wątpliwości. Coś się stało z nimi?

EDIT: Przepraszam, to wh00per ma DPX'y :)

Edytowane przez M4ro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro+ to słuchawki które mają po 4 przetworniki w każdym nauszniku - czyli takie kino domowe, a DPX'y czy 720+ to zestaw stereo - czyli po jednym przetworniku na ucho, więc dźwięk przestrzenny jest emulowany. A Pro+ spotkało to samo, co inne słuchawki których używałem - zmienily właściciela i zrobiły miejsce dla innych, niekoniecznie lepszych czy gorszych. Ale technicznie nic się z nimi nie działo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wygląda tak naprawdę rynek PS4 bo o PC tu nie będę pytał, czy już są gry Dolby Digital, będą, czy to tylko mit? Bo zagłębiając się dalej, ciekaw jestem jak jest słyszalny dobry zestaw stereo słuchawek + MixAmp... w zasadzie też mi to lotto by wyginka na łóżku przy filmie 3D z słuchawami 5.1/7.1 i tak zrobi robotę :) więc chyba nie będę drążył. ma być efekt, nie bas sopran i perfekcyjnie czyste dźwięki jak dobre AKG czy lepsze Sennki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wygląda tak naprawdę rynek PS4 bo o PC tu nie będę pytał, czy już są gry Dolby Digital, będą, czy to tylko mit? Bo zagłębiając się dalej, ciekaw jestem jak jest słyszalny dobry zestaw stereo słuchawek + MixAmp... w zasadzie też mi to lotto by wyginka na łóżku przy filmie 3D z słuchawami 5.1/7.1 i tak zrobi robotę :) więc chyba nie będę drążył. ma być efekt, nie bas sopran i perfekcyjnie czyste dźwięki jak dobre AKG czy lepsze Sennki

Killzone: Shadow Fall ma chociażby DD...

A co do słyszalności Mixampa, to ta starsza wersja (+ budżetowe AKG) naprawdę dawała radę - pozycjonowanie i wrażenie przestrzenności było znakomite. Może nie był to poziom Pro+, ale różnica nie była też aż tak wielka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam dpx'ow tylko procek dss i do tego zwykle sluchawki bezprzewodowe stereo philipsa i naprawde dzwiek przestrzenny urywa tylek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam sie do kupna słuchawek Turtle beach ale nie wiem co wybrać z tych 3 px4,px5 xp500.Może ktoś używa tych modeli i może coś powiedzieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam sie do kupna słuchawek Turtle beach ale nie wiem co wybrać z tych 3 px4,px5 xp500.Może ktoś używa tych modeli i może coś powiedzieć ?

Drobna uwaga - wszystkie te modele, wymagają spięcia słuchawek z padem żeby chat działał poprawnie...

Wkrótce mają wyjść nowe modele TB, które nie będą tego wymagały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem ale to nie jest problem z tym że np w px4 taki kabel jest a w px5 tzreba dokupic a w eur trudno z dostepnoscia chyba że są jakieś zamienniki które dzialaja z px5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem ale to nie jest problem z tym że np w px4 taki kabel jest a w px5 tzreba dokupic a w eur trudno z dostepnoscia chyba że są jakieś zamienniki które dzialaja z px5 ?

Problem z dostępnością - żaden. Amazon niemiecki, brytyjski i francuski takie ma, ale drogo :/ Na Youtube masz instrukcje jak zrobić sobie taki kabelek...

Dłuższą styczność miałem tylko z PX4, wiec tylko o tych mogę coś powiedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy jest teraz w USA i mógłby taki kabelek przywiezc. Jak te px4 się sprawowały warte swojej ceny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz znajomego w USA, to patrz na stronę TB - co jakiś czas mają fajne obniżki na swoje produkty (teraz na słuchawki mobilne). Niestety, do Trzeciego Świata nie wysyłają :(

Same słuchawki są warte swojej ceny pod względem jakości wykonania i dźwięku (presety, niezłe pozycjonowanie) plus trasmiter działający na 2.4/ 5 Ghz (odpadają zakłócenia jak przy niektórych zestawach Sony) i długo trzymająca bateria (najdłużej koło 12 godzin mi trzymała). Największy minus, to ten nieszczęsny kabelek łączący słuchawki z padem - mnie to strasznie wkurzało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mocno się zastanawiam nad tymi px4 z kolei px5 też są ładne do tego ten stojak mi sie podoba z transmiterem.Minusem px5 chyba jest to że trzeba 2 baterie wkładac a z tego co widziałem px4 mają kabel do ładowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PX4 masz aku, a w PX5 dwa paluszki. Transmiter w PS5 działa tylko w 2.4 GHz. I w PX5 masz też Dolby Pro Logic, ale chyba nie ma gier które go obsługują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TB elite 800 mają obsługiwać DTS Headphone:X 7.1 Surround Sound a nie słyszałem aby jakąś gra to obsługiwała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

mam problem

zakupiłem Sony wireless headset 2.0 podjechałem odebrać i po powrocie do domu zauważyłem że to są goldy(przeznaczone na rynek US) na aukcji było foto wersji EU a w opisie brak info o tym że to wersja US

na wklejce na headset-ach sony computer entertainment America llc olać to czy żądać wymiany na wersje EU??? problem też w tym że zewnętrzne pudełko lekko jest uszkodzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przeszkadza ci ta naklejka, to wymień. W innym wypadku olej - w działaniu się nie różnią od wersji EU ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze panowie pomozecie cos wybrac z glosnikow, aby mozna je bylo podlaczyc pod telewizor optykiem lub czinczami bo tylko takie mam wyjscia audio w tv. Cos niedrogiego byle byl lepszy dzwiek niz z samego tv :)

Edytowane przez baku83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300-400 zł, poniżej 300 jak będzie to też będę zadowolony, nie liczę na jakieś dźwiękowe cuda :) i mogą to być zestawy z dwoma głośnikami lub 2.1, wieksza ilość  głośników raczej odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nic więcej niż 2.1 nie licz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300-400 zł, poniżej 300 jak będzie to też będę zadowolony, nie liczę na jakieś dźwiękowe cuda :) i mogą to być zestawy z dwoma głośnikami lub 2.1, wieksza ilość  głośników raczej odpada.

 

MC-MHF60U jako 2.1 lub SHF80U które są 2.0

Edytowane przez redlumek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×