Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak te urządzenia które chcesz podpiąć mają optyki (konsola wiadomo ma), to taki przełącznik też zda egzamin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić za niedługo nowe słuchawki. Przeznaczenie glownie do : PC i granie w CS. słuchanie muzyki, ps3 i w przyszłości ps4. Mam zamiar kupic albo Sony Pulse Elite albo Goldy. Jest sens dopłacać 100zl - 150zl do elite?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić za niedługo nowe słuchawki. Przeznaczenie glownie do : PC i granie w CS. słuchanie muzyki, ps3 i w przyszłości ps4. Mam zamiar kupic albo Sony Pulse Elite albo Goldy. Jest sens dopłacać 100zl - 150zl do elite?

Nie ma sensu. Na plus za Goldami przemawia też fakt, że nie mają problemu z pękającymi elementami pałąka...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu. Na plus za Goldami przemawia też fakt, że nie mają problemu z pękającymi elementami pałąka...

A jak to jest z tym basem? Do sluchania muzyki sie nadaja i do grania na pc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do grania na PC się nadaje, ale tracisz niestety możliwość uruchomienia dźwięku przestrzennego (VSS) i masz wtedy zwykłe stereo. Bas jest i to całkiem spory - w zależności od wybranego trybu - masz dwa do wyboru: normalny i ze wzmocnionym basem. A co do słuchania muzyki, to dźwięk sam w sobie jest dobrej jakości, ale w tej cenie można dostać o wiele lepiej brzmiące słuchawki (nie headset)...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu. Na plus za Goldami przemawia też fakt, że nie mają problemu z pękającymi elementami pałąka...

Goldy też pękają. Widziałem gdzieś zdjęcie na forum ale nie mogę go teraz znależć. Gwarancja jest niezbędna :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie tak masowo jak Pulsy. Nie siej niepotrzebnej paniki...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po drugie to od kiedy masz Pulsy.

A po pierwsze? Napisz to tak, żeby można to było zrozumieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, chodziło mi o Goldy że są trochę za krótko na rynku żeby stwierdzić że pękają masowo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldy nie są bezawaryjne, ale w analogicznym okresie czasu od premiery, to z Pulsami użytkownicy mieli o wiele więcej problemów - głównie przez te nieszczęsne, pękające plastiki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam Goldów od premiery, i nie widzę na nich żadnych śladów zużycia, pękania, itp. Wyglądają na solidny produkt.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redlumek one są manufacturer refubrished czyli odnawiane ze zwrotów niezadowolonych klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie ceny są atrakcyjne, ale to produkty refurbished. Nie wiesz czemu został skierowany do odnowienia i co zostało w nim wymienione/naprawione...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem że refurbish - sporo rzeczy kupuje w US refurbish (np wszystkie moje laptopy della są refurbish i jeszcze się nie zawiodłem). Tam przynajmniej piszą że rzecz jest refurbish - u nas sprzedają jak nowe. PS one posiadają zwykłą (12 miesięczna) gwarancje producenta.

Sony jest 7.1 zaś Logitech ma "Noise Canceling" co by mi się przydało w czasie podróży.

Sony jak podłączę do amplitunera to już nie będą miały 7.1? Bo można je podłączyć tylko zwykłym kabelkiem od słuchawek? A może poczekam na Turtle Beach Elite 800 co będą miały i jedno i drugie? Tylko ta śmieszna cena... Chyba kupie obie i jak coś to odsprzedam po cenie zakupu w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pulsy podepniesz kabelkiem lub bezprzewodowo do innych sprzętów. Dongle USB ma wejście mini jack do którego podepniesz sygnal z TV, MP3 czy ampli. Odbiornik trzeba tylko zasilić - można go włożyć do portu USB w TV albo zasilacza od telefonu, z wejściem USB. I dostaniesz tylko stereo...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną, tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To za 400zl nie ma co sie rozgladac i brac goldy, tak? 

Jakbyś jednak chciał Pulsy to zapraszam do licytacji. Nowe i gwarancja prawie do września 2015 :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś dostać przejściówke aby mikro i sluchawki były do pada podłączone razem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj ten temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, na allegro szukaj przejściówki pod iPhone albo Hama robi dedykowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×