Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czas chyba otworzyć temat do rozmów o tej usłudze, prawda? :)

Cytując newsa ze strony głównej:
 

 

 

Dostępne będą gry z PlayStation, PlayStation 2, PlayStation 3, a sama usługa w USA wystartuje latem 2014 roku. Zamknięte testy odbywać będą się już pod koniec stycznia. Więcej informacji mamy otrzymać już wkrótce. 

 

Co o tym sądzicie? Czekam na więcej informacji tj. wymagania, koszty takiej usługi, lista gier i najważniejsze: KIEDY START W EUROPIE! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam... Nie bądź tak sceptycznie nastawiony. Kwestia czasu aż zarzucą nam coś pokroju IPLA... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko...ale to będzie tylko dla Ps4 czy dla poprzednich konsol też ? 

 

No i jak będzie streaming z abonamentem to czy będzie wliczony w Ps+ czy osobno ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej żeby działał duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo lepiej od streamingu psvita -> ps4 gdzie siedze z vitą obok routera do którego podłączona jest ps4 przez kabel i jest taki input lag że granie w jakąkolwiek gre akcji mija się z celem. Konkurencyjny serwis który już chwile działa czyli Onlive również boryka się z problemem input laga i do tego jeszcze kompresji obrazu. Co z tego że można odpalić wiedźmina 2 na tosterze skoro wygląda jak na najniższych detalach na pc w ultra niskiej rozdzielczości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej żeby działał duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo lepiej od streamingu psvita -> ps4 gdzie siedze z vitą obok routera do którego podłączona jest ps4 przez kabel i jest taki input lag że granie w jakąkolwiek gre akcji mija się z celem. Konkurencyjny serwis który już chwile działa czyli Onlive również boryka się z problemem input laga i do tego jeszcze kompresji obrazu. Co z tego że można odpalić wiedźmina 2 na tosterze skoro wygląda jak na najniższych detalach na pc w ultra niskiej rozdzielczości.

 

Z Vitą nie mam żadnych problemów. Co do OnLive... tutaj tylko jest minus w niskiej rozdzielczości. Widac czasami "kwadraty" :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy uzywajac remote play nie czujesz ulamka sekundy laga miedzy tym co robisz klawiszami a tym co sie dzieje na ekranie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie czujesz. Granie przez Vitę jest świetne i jestem bardzo mile zaskoczony tym że dizałą to tak jak bym sobie tego życzył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy starsze modele TV (W9/8/6) beda to obslugiwaly czy tylko 2014 i wzwyz? Teoretycznie wystarczy tylko upgrade softu (oraz checi samego Sony). No i ciekawe jak z jakoscia grafiki, tzn. wiadomo ze jak ma sie wolne lacze to rozdzielczosc spada, a w druga strone? Fajnie bylo by zobaczyc takie UD/KZ/TLoU itd. w FullHD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej żeby działał duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo lepiej od streamingu psvita -> ps4 gdzie siedze z vitą obok routera do którego podłączona jest ps4 przez kabel i jest taki input lag że granie w jakąkolwiek gre akcji mija się z celem. Konkurencyjny serwis który już chwile działa czyli Onlive również boryka się z problemem input laga i do tego jeszcze kompresji obrazu. Co z tego że można odpalić wiedźmina 2 na tosterze skoro wygląda jak na najniższych detalach na pc w ultra niskiej rozdzielczości.

 

W temacie ktory jest zamkniety o PS4 a ktorego przeszukanie zeby znalezc moj post zajmuje mi ciut duzo czasu pisalem o OnLive jak i demo stronie GaiKai.

 

OnLive i lag to cos co zalezy od jakosci lacza - nie predkosci maksymalnej a tego czy nie masz spadkow ponizej minimalnej wymaganej predkosci.

Porownywalem granie na OnLive na 10Mbit laczu Telia w Szwecji i 25Mbit laczu UPC w Bydgoszczy.

- owszem jakosc streamu to cos jak YT w rozdialce 720p lub nizszej (na pelnym ekranie).

- jakosc obrazu jak i plynnosc jak pisalem wczesniej zalezy od jakosci lacza w Szwecji nie mialem zadnego problemu, w Polsce polaczenie bylo dosc czesto zrywane a i lag byl nieakceptowalny.

 

Czekam jak wypali PlayStation Now - jakie gry beda dostepne, jak bedzie to wygladalo, jaki bedzie koszt uslugi. Po prostu widze w tym potencjal i chce  osobiscie przestestowac gotowe rozwiazanie.

 

Demo site GaiKai jest tutaj - http://www.eurogamer.net/gaikai

Nie wiem ile i co zmienilo sie od kiedy Sony to przejelo ale mozecie sami na swoich laczach wyprobowac steaming.

 

Co do zarzutow ze jak cos jest  do wszystkiego to jest  donieczego tez nie do konca sie zgadzam - jesli GaiKai moze dzialac w przgladarce z pluginem to oczami przyszlosci widze jak np Sony wprowadza granie dzieki tej usludze do swoich telewizorow. (No ale zostawmy moje wizje na boku).

 

z pozdrowieniami

MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.onlysp.com/playstation-now-wont-give-you-access-to-a-digital-copy-of-games-you-own-on-disc/

Mimo, że będziemy mieli kopie fizyczną gry to i tak nie dostaniemy jej w wersji cyfrowej do grania przez PSNow, przynajmniej na razie. (chodzi o PS4)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W USA zaczęły się już beta testy, ale na razie jest to tylko i wyłącznie dla konsol PS3.

 

Ponoć aktualnie dostępne gry to Killzone 3, Papo & Yo, Puppeteer, Shadow of the Colossus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z tego co widać na materiałach w sieci nie jest źle. Ciekawe jak (i kiedy) to będzie działało w Europie, a szczególnie u nas:)

Rozbawiły mnie komentarze dotyczące czasów ładowania "Playstation notNow..." oraz "Playstation Later" :biggrin:

Edytowane przez glugi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw czy plusowcy dostaną jakieś gry do wypożyczenia w ramach abonamentu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw czy plusowcy dostaną jakieś gry do wypożyczenia w ramach abonamentu :-)

 

Lepsze to niż takie popierdółki jakie teraz dostajemy. Jestem za :) Aczkolwiek do czasu, gdy usługa wystartuje u nas... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw czy plusowcy dostaną jakieś gry do wypożyczenia w ramach abonamentu :-)

 

Predzej spodziewalbym sie ze Plusowicze beda mogli ograc kawalek gry (30 czy 60minut) jako Trial. 

 

Taka opcje cenilem sobie w OnLive. Wybierales i jesli gra po 30 minutach czyms przyciagala mozna bylo zaplacic za dostep do niej lub ja olac. 

 

Ale to wszystko piesn przyszlosci.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Predzej spodziewalbym sie ze Plusowicze beda mogli ograc kawalek gry (30 czy 60minut) jako Trial.

Taka opcje cenilem sobie w OnLive. Wybierales i jesli gra po 30 minutach czyms przyciagala mozna bylo zaplacic za dostep do niej lub ja olac.

Ale to wszystko piesn przyszlosci.....

Najpierw będziemy musieli mieć nadzieję że ta usługa w ogóle będzie dostępna w Polsce. Na głupi przykład można porównać aplikacje z ps3 które były u nas dane praktycznie z łaski a na przykład w UK, Niemczech czy USA gdzie aplikacji końca nie było widać.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi ci o muzykę i filmy, to podziękuj ZAIkS owi który chciał od Sony haracz więc nas olali. Miejmy nadzieję że u nas wystartuje. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że PS Now będzie usługą wypożyczania :)

Nowe screeny z Bety tu  

Miło by było gdyby plusowicze dostali opcję wypożyczenia jednej gry w miesiącu w ramach abonamentu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Byłoby to bez sensu. Za darmo tego nie dostaniemy, czyli zabrali by nam coś w zamian za to. Nie dzięki :)
Niezbyt przekonany jestem co do tej usługi. Nie lubię mieć gry "na czas". Mam nadzieję, że będzie jednak istniała opcja "kupna". :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×