Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

5 lat temu kumple śmiali się do rozpuku jak zadzwoniłem i powiedziałem, żeby wpadli na FIFĘ 09 :) Jak zagrali, tak nie wrócili do PESa. Dzisiaj śmieją się tak samo jak wspominam, że demko PES 2015 jest naprawdę dobre i że jest szansa na powrót :D

 

Jeżeli granie z CPU na PS3 daje mi frajdę, to nawet nie chcę domyślać co jest na PS4 przy PvP i zimnym browarku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dziś przeciwko Atletico.Masakra jakaś.... Oni na super star przez 80% gry klepią na swoim 30 metrze.... Słabo to jest zrobione....Musze czekać na online bo inaczej lipa.. Przy strzałach na advance trzeba czekac sekunde aż odda strzał ,także bez sensu to jest...

Ogólnie każdy mecz inny i aż chce się grać :)

Heh mam bardzo podobne wrażenia odnośnie gry Atletico na Superstarze. Real opierniczę 4-0 Barca a z Atletico przegram 1-0 gdzie maja posiadania jakies 60%. Strasznie ciężko się z nimi gra ale wszystkie większe zespoły w ostatnim sezonie jak trafiały na ekipę Simeone to mordowało się z nimi okrutnie(Real przecież wyrwał zwycięstwo w lidze mistrzów główką ramosa w ostatniej doliczonej minucie regulaminowego czasu gry) - także to chyba jednak odwzorowanie ich systemu gry. Dla mnie na plus.

Edytowane przez Liquid_Snake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem dziś demo i lekko się załamałem, że kupiłem już Fifę. Stary król powoli powraca. Jestem niemal pewny, że po platynie w Fife15 wymienię ją na PESika. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wracam do PESa :) Nareszcie i już nie mogę doczekać się listopada.. Jedyne co, to nie wiem na jaką konsole tego PESa kupić. Te różnice między nowa a starą generacją warte są wydawania tego 1tys zł?;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale na co ten 1000 zł? bo oprócz różnicy w cenie między ps3 a ps4 nic innego mi nie przychodzi do głowy. czyli nie masz żadnej konsoli i się zastanawiasz jaką kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ps3, ale na ps4 nie dane było mi zagrać więc nie wiem czy warto interesować się już nową kosnolą czy zostać z tyn\m pesem jeszcze na trójce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym kupił PS4. teraz wyjdzie kilka dobrych gierek więc poza PESem na pewno będziesz miał w co grać. bo wnioskuję że i tak ją kupisz prędzej czy później, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ps3, ale na ps4 nie dane było mi zagrać więc nie wiem czy warto interesować się już nową kosnolą czy zostać z tyn\m pesem jeszcze na trójce

Wiadomo że nie warto kupowac konsoli dla jednej tylko gry i dla tego tylko pesa bo różnica jest za mała żeby wykładać dla jednej tylko gry kasę. No ale właśnie te ps4 nie będzie ci znając życie służyło tylko do pesa. Luty to najlepszy okres do nabycia ps4 ale skoro już masz kasę odłożoną to myślę że na listopad można brać ten sprzęt. Na zagranicznych forach nic nie piszą o jakichś kolosalnych różnicach oprócz grafiki i płynności. Spotkałem się nawet z opiniami że bierze ktoś na ps3 bo rozgrywka jest wolniejsza co bardziej danej osobie pasuje w tym mnie. ale gdybym miał już na stanie ps4 to wziął bym na ps4 ale żeby kupować konsolę pod tą jedną tylko gre wiedząc że jest tez na ps3 to według mnie nie warto.

Edytowane przez vincent
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że beton sceny PES ma się dobrze...

Ciekawe czy za 20 lat, kiedy już FIFA upadnie, też będziemy zagrywać się w serię PES :)

Kolego, Fifa upadła w tym roku, po 7 latach szykuje się powrót do PES-a a Fife sprzedam.

Dziś znów zagrałem w PES i jestem załamany tym co zrobili z Fifa w tym roku.

Tera muszę uczyć się Pesa :)

Panowie po lidze mistrzów chce pograć demo, jak tam się robi zawody? Którymi guzikami mając przeciwników? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Konami nie wykorzysta w tym roku szansy na KO względem konkurencji np przez słaby online to bedzie jeszcze większa zenada niz to co odstawilo EA w tym roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupić PS4 dla Pes 15? to bardzo dobre pytanie, ponieważ każda decyzja będzie determinowana indywidualnymi pobudkami: 

* jesteś maniakiem pro evo i poświęcasz tej grze, więcej niż 80% czasu spędzonego z padem w dłoni, to logicznym jest, że postawisz na najnowszą konsolkę Sony, by uzyskać maksimum, by wycisnąć ostatnie soki z Pes 15

* lubisz rywalizację, chcesz spróbować swoich sił w Mistrzostwach Polski, które od Pes 14 "powróciły" do naszego kraju, chcesz mieć szansę by powalczyć w Uefa Champions Festival, to ponownie wybór jest prosty...PS4 

* jesteś niedzielnym Stefanem, lubisz pograć dla zabawy, nie czujesz ciśnienia na maltretowanie swojego umysłu w fanowskich ligach, to czy warto jest inwestować około 1700 zł (konsola + pes + ps+) czy pozostać przy starej wysłużonej czarnulce#3, musisz odpowiedzieć sobie sam

 

Co do reaktywacji turniejów w Polsce, to jest to niemożliwe z wielu oczywistych względów, choćby pierwszy lepszy z brzegu "materiał ludzki".

Edytowane przez InVoker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem maniakiem i poświęcam tej grze 100% czasu przy konsoli, a jakoś nie wydaje mi się logicznym kupowanie konsoli tylko dla PESa. No kufa, proszę Cię...

Edytowane przez Szejk
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kazda plejke kupowalem tylko dla pesa lub fify i jakos nie zaluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie, ale i tak jak masz w planach to kupisz PS4, a czy teraz za 1500 czy za 2 lata za 1200 to jeden ch...,a przeskok nawet w samym menu konsoli jest bardzo widoczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy trzeba kupować gry na masę bo kupiło się konsole? Ja kupiłem PS4 wcześniej Xbox-y tylko dla PES/Fifa czasem po drodze trafił się jakiś tytuł. Oczywiście, że warto kupić PS4 dla ulubionej gry pod warunkiem, że cię stać na taki luksus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym mieć PS4- to fakt, ale za 2000zł mógłbym mieć inne, bardziej potrzebne rzeczy. Nie mam już takiego ciśnienia na granie w inne gry poza PESem, kiedyś jeszcze potrafiłem się wciągnąć w singla jakiejś gry albo grać po 7-8h w Bad Company 2, a teraz? Bad Company 2 sprzedałem, a na horyzoncie nie ma godnego następcy, wciągają to mnie gry indie (Ethan Carter od Chmielarza- polecam) a jedyny singiel z pełnych produkcji to nowy Wolfenstein. Smutna sprawa wiecie? :( PESa zakupię, ale na PS3, także komu też nie śpieszno z przesiadką dodawać do znajomych, a za pieniądze na konsolę wpadną pewnie nowe felgi albo radio, tudzież 20 opakowań pamperów i wypasiony fotelik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2000 za ps4 ? Co Ty chcesz cofnąć sie w czasie do dnia premiery i kupić xd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym mieć PS4- to fakt, ale za 2000zł mógłbym mieć inne, bardziej potrzebne rzeczy. Nie mam już takiego ciśnienia na granie w inne gry poza PESem, kiedyś jeszcze potrafiłem się wciągnąć w singla jakiejś gry albo grać po 7-8h w Bad Company 2, a teraz? Bad Company 2 sprzedałem, a na horyzoncie nie ma godnego następcy, wciągają to mnie gry indie (Ethan Carter od Chmielarza- polecam) a jedyny singiel z pełnych produkcji to nowy Wolfenstein. Smutna sprawa wiecie? :sad: PESa zakupię, ale na PS3, także komu też nie śpieszno z przesiadką dodawać do znajomych, a za pieniądze na konsolę wpadną pewnie nowe felgi albo radio, tudzież 20 opakowań pamperów i wypasiony fotelik :)

Za 2k to ty sobie kupisz konsolę, PESA i drugiego pada :D Jeszcze na skrzynkę browarów zostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jodzio

A o czym ja myślałem pisząc 2000zł? Przecież nie o samej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ps4 tylko dla pesa :) Wczesniej miałem chyba z 5 sztuk ps3 i kazde tylko dla pesa... Xbox 360.. tylko dla pesa:)   Dopiero przy pesie 13 zostałem na 2 lata z moim ostatnim ps3 :D

Warto ? Hmm na pewno tak :) Pes to pes  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem sobie PS4 dla samej chęci posiadania. Grałem troche w F 14 i tyle. Kurzyla się, ale plejka musi być :P

 

Torpeda nie opowiadaj bajek. Kupowałeś plejke dla Pesa, ale grałes tylko w FIFA :P Chyba tylko Pes 2011 zagościł u ciebie na dłużej :biggrin:

 

Szejk na pampery zawsze musi być :biggrin: Bez tego żadnego grania by nie było LoL

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślałem że PS4 kupię tylko dla Fify lub PESa a grałem już w TLoUR, Fife, teraz Driveclub, później PES, GTA, Project Cars no i gry z Plusa. Pewnie jeszcze coś innego kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lons jakie bajki? Ps2 to tylko pes, ps3 tylko fifa z malym pesowym epizodem. Na ps4 zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Turnieje lanowe w naszym kraju są na słabym poziomie pod względem organizacyjnym jak i "sportowym", następców starej gwardii nie widać, nie słychać, bowiem siedzą oni wygodnie przed monitorami i "ćwiczą napinkę internetową" udając pro-graczy obok, których nigdy nie stali." 

 

Kto to napisał??? hehehe :D

 

Może mi ktoś zdefiniować pojęcie "pro-gracza" hyhyhy :D ............ może jakieś przykłady....... mógłbym sobie zrobić z takim zdjęcie i wtedy już legalnie mógłbym udawać "pro-gracza" bbuuaahahhaa .......... bo w końcu koło takiego stałem i mam kur... zdjęcie heheeh 

 

Ta część o poziomie sportowym i organizacyjnym też robi robote hehehe ale jajcuny :D

 

Panie InVoker...............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×