Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Czy PES posiada tryby gry takie jak ultimate team lub wirtualna gwiazda/klub?

Nie. Ma za to Master league online czyli grasz drużyną no nemów i stopniowo za mecz zarabiasz kasę i zaczynasz budować team. W 2011 grałem ostatni raz w fife więc ten tryb to taka pochodna ultimate team ale oczywiście bardziej uboższa. Jest coś jeszcze takiego jak MyPes czy MyClub już nie pamiętam ale to musisz sie zapytać co z tymi trybami bo w nie nie gram wcale. Ogólnie tryby online sa lepsze i bogatsze w fifie tu niema nawet co dyskutować piszę to żebyś nie przeżył szoku w pesie online bo jest naprawde biednie przy fifie ale dla mnie online pes w zasadzie ma wszytko co mi jest potrzebne ale zdaję sobie sprawę że nowym uzytkownikom a tym bardziej przechodzącym od fify mogą przezyć szok mała ofertą online w pesie. Tak w ogóle konami już podało oficjalnie co w nowym pesie będą za tryby bo z tego co pamiętam mieli coś tam nowego powiedzieć ale do dziś na razie nic niema?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, że niby sprzedałeś? Dobra ściema nie jest zła :) 157e9cae5372e9941b9466c2899fba88.jpg

Babel, nie wiem kiedy to zlapales. Ale jesli teraz to wlasnie siedze u znajomego ktoremu ja opchnalem i wbijam sobie jeszcze pare trofeow.

Pozdrawiam serdecznie ;)

Zajmij sie swoim egzemplarzem...

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz podaną godzinę :) Coś długo ją dziś ogrywasz:) Mój egzemplarz ma się dobrze i nie zmieni właściciela przez dobre pół roku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już pogadaliście sobie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz podaną godzinę :) Coś długo ją dziś ogrywasz:) Mój egzemplarz ma się dobrze i nie zmieni właściciela przez dobre pół roku:)

A co mam juz wracac do domu "Tato"?

Cos jeszcze chcesz ciekawego powiedziec czy juz skonczyles?

Zajmij sie swoja fifa i swoim zywotem ;)

Bez odbioru.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo PRO ograne. Wszystko zostało już opisane przez Was w temacie (pomijając napinki w stylu "to moje dwie stówy będą lepiej wydane") więc dodam tylko tyle - byle do listopada !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy PES posiada tryby gry takie jak ultimate team lub wirtualna gwiazda/klub?

Tak bedzie Pesowy odpowiednik FUT, a mianowicie MyClub :)

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do trybu MLO o fajnie jak by został w takim samym stylu jak pes14 gdzie kupionego zawodnika po paru meczach sprzedawałem za tyle za ile go kupiłeś,dzieki temu jak grajek sie nie sprawdził to szukałem innego bez straty kasy:)pozostaje czekać do listopada tylko szkoda ze akurat listopad to miesiac premier paru niezłych tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem pilki noznej i gier typu FIFA, PES i juz w FIFE 15 gram, podoba mi sie, PESa jak wyjdzie tez kupie i porownam te gry, wiec zrobie potem porownanie obiektywnie i wyloni sie zwyciezca albo bedzie remis, bo mam dosc juz tych wojenek, ktora gra lepsza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem pilki noznej i gier typu FIFA, PES i juz w FIFE 15 gram, podoba mi sie, PESa jak wyjdzie tez kupie i porownam te gry, wiec zrobie potem porownanie obiektywnie i wyloni sie zwyciezca albo bedzie remis, bo mam dosc juz tych wojenek, ktora gra lepsza.

"ino" się nie targnij na swoje życie przez te wojenki. Na wesoło, pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema chłopaki. Od czasu ps3 przesiadłem się na Fife bo PES na tamtej (juz) generacji sie do niczego nie nadawał (bez urazy dla gwardii PES'owej). Zawsze miałem nadzieje na powrót krola (nie wiem ile czasu liczac od psx'a i ps2 spedzilem z kumplami przy iss'ie i pesie) i zdaje się ze w koncu sie doczekałem. Pytanie - bo sporo sie zmieniło w sterowaniu (duzo rzeczy dodano jak zauwazylem) - jak do cholery wymusic na zawodniku bez pilki z mojej druzyny by wykonal jakis ruch do przodu (tak jak to w fife teraz jest - po nacisnieciu zdaje sie L1 chopaczyna biegnie do przodu co daje okazje do zagrania prostopadłej piłki). Generalnie ogrywam demo i musze przyznać ze wreszcie piłka nożna wyglada w wersji cyfrowej tak jak powinna. Duzo nieprzewidywalności a przede wszystkim - SWOBODY w tworzeniu akcji. Troche się też pozmieniało w taktykach od czasów PES'a 6 ale to juz sobie na spokojnie ogarne w calaku. Cieszmy się bo mamy kopanke która wreszcie sprawia prawdziwa frajde a nie frustracje i popadanie w schematy. 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do trybu MLO o fajnie jak by został w takim samym stylu jak pes14 gdzie kupionego zawodnika po paru meczach sprzedawałem za tyle za ile go kupiłeś,dzieki temu jak grajek sie nie sprawdził to szukałem innego bez straty kasy:)pozostaje czekać do listopada tylko szkoda ze akurat listopad to miesiac premier paru niezłych tytułów.

Proszę Cię w PES 2014 tryb MLO to była jakaś kpina. Mam nadzieję, że w 2015 tryb MLO będzie podobny do tego z 2013.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię w PES 2014 tryb MLO to była jakaś kpina. Mam nadzieję, że w 2015 tryb MLO będzie podobny do tego z 2013.

DOKŁADNIE W PES2013 MLO to było mistrzostwo swiata , można było się zatracic he he a w 2014 to już w ogóle nie chciało mi się w to grac jak zresztą w całą grę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gralem w pesa od czasow iis pro i pro evo 2 na psx, to były mega miodne gry i nie do znudzenia, odnosnie nowego pesa 2015 to czy bedzie w nim polski komentarz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gralem w pesa od czasow iis pro i pro evo 2 na psx, to były mega miodne gry i nie do znudzenia, odnosnie nowego pesa 2015 to czy bedzie w nim polski komentarz ??

 

A czy kiedykolwiek był Polski komentarz w PES-ie?

Nie, nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy kiedykolwiek był Polski komentarz w PES-ie?

 

Był, Borek i Kołtoń, do tej pory pamiętam "bramkarz nie zasypał gruszek w popiele."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był, Borek i Kołtoń, do tej pory pamiętam "bramkarz nie zasypał gruszek w popiele."

 

Chyba tylko w szóstce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy kiedykolwiek był Polski komentarz w PES-ie?

Nie, nie będzie.

 

Był w PES6 - Borek i Kołtoń. ;)

 

Ależ miodnie mi się gra w to demko. Dawno nie czułem takiego zajebistego feelingu w grze piłkarskiej. Historia chyba zatacza koło i Konami wraca na właściwe tory. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ze "szpeców" odpowie na pytanie?

 

chyba L1 + R3, spauzuj w trakcie meczu i wejdź w Command List. wszystko jest opisane.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed chwila czytalem recenzje pesa 2014 i zastanawiam sie czy w pes 2015 wersji na ps3 zauwazyliscie spadki animacji, opoznienia w zachowaniu zawodnikow i czy menu jest bardziej intuicyjne?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w demie nie ma pełnego menu więc nie wiemy, po wczesnych screenach wygląda jak zerżnięte z Fify więc jest ok. poza tym to to jest dział PS4 ;)

 

PES2015_DMM_menu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem wczoraj demko. Wrażenia pozytywnie, widać zmiany w poruszaniu się piłkarzy (na +). Ogólnie gra moim zdaniem zbliża się do FIFY (dobrze/źle?). Uśmiałem się, bo chyba z 30min grzebałem w menu gdzie można zmienić ustawienia pada aż w końcu odkryłem przez przypadek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"ino" się nie targnij na swoje życie przez te wojenki. Na wesoło, pzdr

rany ale ty dretwy jestes, pisalem to zartobliwie jak bys nie wiedzial

 

tak poza tym to kiedy wychodzi pelna wersja pesa na ps4??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×