Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Pes 2015 masakruje gameplayem ;) Tempo, fizyka piłki, kolizje, płynność, strzały ;) Bajka :) 6 lat czekania na starego dobrego Pesa :) Odpalam F15, mowie fajna giera, przyjemnie sie gra, wszystko cacy etc. Po wyłączeniu gry odpalam demo Pesa, robie pierwsze podanie i mowie nie wierze:) Kur.... jest lepiej, duzo lepiej :) Bezcenne uczucie :)

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rany ale ty dretwy jestes, pisalem to zartobliwie jak bys nie wiedzial

 

tak poza tym to kiedy wychodzi pelna wersja pesa na ps4??

 

Tysiącpińcetstodziewińcet razy już było że 13 listopada!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do trybu MLO o fajnie jak by został w takim samym stylu jak pes14 gdzie kupionego zawodnika po paru meczach sprzedawałem za tyle za ile go kupiłeś,dzieki temu jak grajek sie nie sprawdził to szukałem innego bez straty kasy:)pozostaje czekać do listopada tylko szkoda ze akurat listopad to miesiac premier paru niezłych tytułów.

Miesiąc premiery to najgorsze co mogło spotkać tego pesa. Tak by się już pykało w fulla w na prawdę udaną edycję to konami musiało dop.. premierę niemal w zimie. Weź ich tu zrozum. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no weź, muszą mieć czas żeby ją porządnie spier..... :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no weź, muszą mieć czas żeby ją porządnie spier..... :)

To raczej będzie ucieczka spod topora marketingowego wiru EA gdzie fifa we wrześniu wylatuje z lodówki tylko dlaczego ja jako fan serii konami mam na tym cierpieć i czekać do odległego listopada. Może być tez inna teoria że gra dalej nie jest gotowa. Nie wiem już co o tym myśleć. Zapewne tez liczą że po 2 miesiącach jakiś odsetek fanów fify będzie miał już jej serdecznie dość i przyjdzie do obozu konkurenta o co w tym roku może być łatwiej widząc jak dobre demo konami wypuściło ale i tak mnie to denerwuje że każą nam odczekać 2 miesiące więcej niż konkurencja. To nie jest sprawiedliwe.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc premiery to najgorsze co mogło spotkać tego pesa. Tak by się już pykało w fulla w na prawdę udaną edycję to konami musiało dop.. premierę niemal w zimie. Weź ich tu zrozum. 

Pisałem już wcześniej, że nie dogodzi. Lepiej później ale żeby była dopracowana.

W zeszłym roku był płacz, że mogli wypuścić później PES 2014 ale dopracowanego a w tym roku odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może Konami chce się wyłamać z trendu coraz wcześniejszego wydawania gier z przyszłoroczną datą na okładce i stopniowo zaczynają proces? :). i tym sposobem doprowadzić do tego że PES będzie wychodził o zupełnie innej porze roku niż FIFA, przez co nie będą musieli konkurować z nimi marketingowo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej będzie ucieczka spod topora marketingowego wiru EA gdzie fifa we wrześniu wylatuje z lodówki tylko dlaczego ja jako fan serii konami mam na tym cierpieć i czekać do odległego listopada. Może być tez inna teoria że gra dalej nie jest gotowa. Nie wiem już co o tym myśleć. Zapewne tez liczą że po 2 miesiącach jakiś odsetek fanów fify będzie miał już jej serdecznie dość i przyjdzie do obozu konkurenta o co w tym roku może być łatwiej widząc jak dobre demo konami wypuściło ale i tak mnie to denerwuje że każą nam odczekać 2 miesiące więcej niż konkurencja. To nie jest sprawiedliwe.

Vincent przestań już płakać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data listopadowa to prawie na pewno zagrywka sprzedażowa. Tak jak pisał Vincent, w rywalizacji w tym samym terminie PES nie ma szans z Fifą, przez potężny marketing EA, licencje etc, i także przez coraz gorsze ostatnie edycje na PS3, które nawet hardkorowych fanów PESa doprowadzały do łez i to nie radości :) Dając półtora miesiąca przerwy KONAMI pozwoli ograć ludziom FIFĘ, znaleźć w niej błędy, ew. brak miodu i duża część z nich pewnie wtedy kupi b. dobrego (mam nadzieję) nowego PESa. Jeżeli ta gra rzeczywiście będzie tak dobra to będzie to także widać w reckach, które przekonają ludzi do kupna. Gdyby były wydane w tym samym terminie to i tak większość z przyzwyczajenia kupiła by FIFĘ, a reszta czaiła by się pamiętając o zeszłorocznych rozczarowaniach.

 

Miałem kupić PS4 gdzieś pod koniec roku, gdy wreszcie wyjdą jakieś fajne gry na które czekam. Czytając jednak o tym demie zamówiłem już teraz konsolkę :) i w przyszłym tygodniu ogram demko na PS4 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już wcześniej, że nie dogodzi. Lepiej później ale żeby była dopracowana.

W zeszłym roku był płacz, że mogli wypuścić później PES 2014 ale dopracowanego a w tym roku odwrotnie.

Nie chce mi się już pisać o tym że ponoć go 2 lata robili i nie są gotowi. Ręce opadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może Konami chce się wyłamać z trendu coraz wcześniejszego wydawania gier z przyszłoroczną datą na okładce i stopniowo zaczynają proces? :). i tym sposobem doprowadzić do tego że PES będzie wychodził o zupełnie innej porze roku niż FIFA, przez co nie będą musieli konkurować z nimi marketingowo :P

Jakos za starych czasów tez Pes wychodził na przełomie października oraz listopada i było git jak i z terminem wydania gry jak i przede wszystkim z sama gra. Po prostu wrócili do starego dobrego cyklu. Prowadzili wojnę totalna z EA pod względem marketingu i premier no i dostali po p.u.p.i.e. Wreszcie ktos z nich poszedł po rozum do głowy i doszedł do wniosku,ze lepiej wydac pózniej dobra, dopracowana grę z przygotowanymi serwerami niz na wariata byle na równi z Fifa z 10 patchami po drodze.

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos za starych czasów tez Pes wychodził na przełomie października oraz listopada i było git jak i z terminem wydania gry jak i przede wszystkim z sama gra. Po prostu wrócili do starego dobrego cyklu. Prowadzili wojnę totalna z EA pod względem marketingu i premier no i dostali po p.u.p.i.e. Wreszcie ktos z nich poszedł po rozum do głowy i doszedł do wniosku,ze lepiej wydac pózniej dobra, dopracowana grę z przygotowanymi serwerami niz na wariata byle na równi z Fifa z 10 patchami po drodze.

 

Pogadamy za dwa miesiące, wiadomo że demo jest po to aby zachęcić do kupna finalnej gry więc nie ma co się teraz nad nim zachwycać, owszem gra się wyśmienicie ale teraz trochę mnie olśniło co było rok temu i podchodzę do wszystkiego z dystansem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dając półtora miesiąca przerwy KONAMI pozwoli ograć ludziom FIFĘ, znaleźć w niej błędy, ew. brak miodu i duża część z nich pewnie wtedy kupi b. dobrego (mam nadzieję) nowego PESa.

Moim zdaniem, jako fana Pesa po ograniu jednego i drugiego dema, to można takie postepowanie porównać do masochizmu...Katujesz się na własne życzenie, by w końcu dostać to, co sprawi Ci prawdziwą przyjemność.

 

Co do daty premiery myslę, że opórcz marketingowej zagrywki, chcą dopracować tryby - głównie MyClub, poprawić istniejące błedy z wersji demo i coś mi się zdaje też, że nie zdązyli z portem na PC (jakby mnieli, to by chociaż wypuścili gameplay do sieci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadamy za dwa miesiące, wiadomo że demo jest po to aby zachęcić do kupna finalnej gry więc nie ma co się teraz nad nim zachwycać, owszem gra się wyśmienicie ale teraz trochę mnie olśniło co było rok temu i podchodzę do wszystkiego z dystansem.

Dokładnie mam takie samo zdanie, pamiętając jak się naciąłem na zeszłoroczną edycję zamawiając preorder...

Na bank nie kupie przed premierą, poczytam komentarze w tym temacie jak to działa po premierze i jak będzie wporządku to napewno zakupie...i będę grał w obie piłki żeby nie było :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema chłopaki. Od czasu ps3 przesiadłem się na Fife bo PES na tamtej (juz) generacji sie do niczego nie nadawał (bez urazy dla gwardii PES'owej). Zawsze miałem nadzieje na powrót krola (nie wiem ile czasu liczac od psx'a i ps2 spedzilem z kumplami przy iss'ie i pesie) i zdaje się ze w koncu sie doczekałem. Pytanie - bo sporo sie zmieniło w sterowaniu (duzo rzeczy dodano jak zauwazylem) - jak do cholery wymusic na zawodniku bez pilki z mojej druzyny by wykonal jakis ruch do przodu (tak jak to w fife teraz jest - po nacisnieciu zdaje sie L1 chopaczyna biegnie do przodu co daje okazje do zagrania prostopadłej piłki). Generalnie ogrywam demo i musze przyznać ze wreszcie piłka nożna wyglada w wersji cyfrowej tak jak powinna. Duzo nieprzewidywalności a przede wszystkim - SWOBODY w tworzeniu akcji. Troche się też pozmieniało w taktykach od czasów PES'a 6 ale to juz sobie na spokojnie ogarne w calaku. Cieszmy się bo mamy kopanke która wreszcie sprawia prawdziwa frajde a nie frustracje i popadanie w schematy. 

 

Pozdro

 

 

L1 + prawa gałka i wtedy zawodnik się podświetla i wybiega 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupie na premierę po to by ogłosić wszem i wobec, ze King is Back :D heheh Bądźcie czujni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupie na premierę po to by ogłosić wszem i wobec, ze King is Back :biggrin: heheh Bądźcie czujni :)

Nie mogę się tego doczekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupie na premierę po to by ogłosić wszem i wobec, ze King is Back :biggrin: heheh Bądźcie czujni :)

Lons , po tygodniu chętnie odkupię od Ciebie PES 2015 za 75% wartości :laugh:

Edytowane przez radkos77
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lons , po tygodniu chętnie odkupię od Ciebie PES 2015 za 75% wartości :laugh:

Faktycznie zrobisz interes życia i zaoszczędzisz całe 25 złotych... istne szaleństwo ! :blink:

Ja tam nie zamierzam czkać jak ktoś mi tu będzie pisał, czy będzie dobrze czy nie. Sam to musze sprawdzić czy gra będzie mi odpowiadała. Jak się rozczaruję to dużo nie strace i sprzedam ją po jakimś czasie. Nie mam zamiaru patrzeć i czekać, aż cena się zmieni o te głupie 5 zł. A jak będzie wypasem to z bananem na twarzy będę pocił mojego pada przed TV przez następne 12 miesięcy :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strzeliłem przypadkiem bramę z połowy ale co ciekawe nie zrobiłem tego strzałem tylko górnym podaniem (:circle:). w ogóle to chciałem zrobić wślizg bo myślałem że straciłem piłkę i się wkurzyłem, a okazało się że Bale sie przepchał i kopnął do przodu. bramkarz ewidentnie za daleko wyszedł co widać na powtórce. frajdę z bramki niestety psuje to że jest to uznawane jako bug :pardon:

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L1 + prawa gałka i wtedy zawodnik się podświetla i wybiega 

Dzięki, dzisiaj sobie sprawdzę jak to wygląda w praniu.

 

 

strzeliłem przypadkiem bramę z połowy ale co ciekawe nie zrobiłem tego strzałem tylko górnym podaniem ( :circle:). w ogóle to chciałem zrobić wślizg bo myślałem że straciłem piłkę i się wkurzyłem, a okazało się że Bale sie przepchał i kopnął do przodu. bramkarz ewidentnie za daleko wyszedł co widać na powtórce. frajdę z bramki niestety psuje to że jest to uznawane jako bug :pardon:

 

Your browser does not support HTML5 video. Please update your browser to view this media content.

 

Zapie*****ł konkretnie :D Bug nie bug - brama jak ta lala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir, jak strzelisz jeszcze jedną taką bramkę albo dwie, to uznamy, że to jest bug. Aha, musi być też od poprzeczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna bramka :) Popatrzyłem dziś w media markt jak dzieciaki grają w fife i naprawdę nie chce się na to patrzeć w porónaniu do pesa:) Mało tego po paru min dwóch z nich(było z 5 osób) wychodzi z grami :) Reklama robi swoje ..Stoi kilkadziesiąt TV i co pare min reklama fify 15 na każdym :) MNie to nie przekonuje haha Czekamy na Pesa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna bramka :) Popatrzyłem dziś w media markt jak dzieciaki grają w fife i naprawdę nie chce się na to patrzeć w porónaniu do pesa:) Mało tego po paru min dwóch z nich(było z 5 osó :cool: wychodzi z grami :) Reklama robi swoje ..Stoi kilkadziesiąt TV i co pare min reklama fify 15 na każdym :) MNie to nie przekonuje haha Czekamy na Pesa :biggrin:

To bardzo wiele zobaczyles w ciagu minuty, mozesz juz nawet napisac recenzje, gratuluje ci podejscia czlowieku

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×