Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo sie ciesze że są takie ceny przynajmniej bedzie trzeba cos grac żeby miec fajną pake a nie jak w fifie kazdy ma mega skład

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potentant chyba(?) gra na strzalkach, ale jego irytuje tylko ewentualny brak dostepu do serwerow Konami  :whistling:   :biggrin:

Potentana nawet nie biorę pod uwagę bo jego osoba przewija się w newsach na onet.pl i jest wymieniana jako największa gwiazda polskiej sceny esportu...

 

A co do podań, irytują mnie. Podania prostopadłe są prawie nie do ogarnięcia. Napastik wybiega idealnie a i tak piłka zawsze mi ląduje pod nogami bramkarza choć klikam leciutko X lub /\. 

Często też się zdarza że wybieram kierunek idealnie a i tak nie podaje tam gdzie chciałem, zmieniałem nawet to pass accurity i nic to nie daje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tą kamerę nie nienadążającą za akcja to ktoś powinien beknąć w konami. Oni potrafią popsuć coś co nigdy w zyciu by się wydawało że nie da rady. Ręce opadają. 

 

Ci co mają wersję ps4 może ktoś sprawdzić z tyłu okładki jaki silnik tej gry ma podany. Bo na ps3 jest havok i jestem ciekaw co pisze na okładce z tyłu z wersji ps4. Prosiłbym bardzo aby to ktoś sprawdził i dał znać. Byłbym wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online odpukac, od dzisiaj dziala ok, ani razu nie mialem connect ......, takze mozliwe ze cos z tym temat wkoncu zrobili, w my lub wyszukuje mi przeciwnika od reki , nawet jak ustawiam ta sama lige, poziom, podania. Ale kurde kilka dni wstecz, wygrywałem mecze a teraz jakas bomba leja mnie az piszczy , po 6:1 przegrywam nie umiem odebrac pilki hehhe, dziwne. Fakt, ze gralem sporo lat w fife, nadal widze u siebie nawyki typu, ze probuje 4 podaniami znalezc sie sam na sam, tutaj to przewaznie konczy sie juz w okolicy polowy boiska, tempo duzo wolniejsze , nagle mi to zaczelo przeszkadzac ;] chyba mam gorszy dzien. No i kurde z tym odbiorem pilki walcze, przewaznie obroncy sami odbieraja, tak jakbym nie mial na to wplywu, jak naciskam O -- u mnie to strzal to jakos nic nie daje, nie widze zeby obronca jakos bardziej naciskał czy przepychał sie np.. jak biegniemy obok siebie.  Gra jest fajna, bez dwoch zdan gameplay lepszy niz w F15, ale mimo wszystko brakuje tutaj tej otoczki meczowej, wiem ze to szczególy, ale wtedy czuc atmosfere spotkania, a tutaj tylko strzal, bramka , options chwilowa zwiecha i gramy dalej, obojetnie czy to aut, róg, faul, spalony, jakos tak sztucznie. Jak to ktoś wyzej napisal, jest to nowa generacja i oprocz gameplaya do czegos zobowiazuje, mimo wszystko na ta chwile, wole brak animacji niz , slalom w F15.

 

 

Vincent jak dobrze widze to tez jest napisane Havok

Edytowane przez Baczek867
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz otoczkę meczową to jedź na mecz a nie szukaj jej w grze... ja byłem na Polska Niemcy na narodowym i nigdy tego nie zapomnę ;)

Pes w tej kwestii niczym się nie różni od ps2, jak dla mnie to jest plus bo przypomina mi setki godzin spędzonych na kanciapie z kumplami i "bobami życia" hehe pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na strzałkach to można sobie w Tetris grać.. ktoś kto tak gra w Fife/Pes nie powinien się wypowiadać na temat podań i ogólnie rozgrywki, ja bym poszedł jeszcze dalej.. szczerze to mam w głębokim poważaniu negatywne opinie ludzi którzy grają na wspomaganiu, ustawcie manual, nauczcie się tak grać i dopiero wtedy narzekajcie na podania..

Z tego co widzę osoby tak grające bardziej chwalą niż narzekają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra sorrry chlopaki, juz sie nie odzywam, bo widze ze zaczyna sie spinka Fifa vs PES, jak ja grałem w ISS to waliles w pampery ziomus, wiec nie pisz mi tu takich bzdetów, i nie robcie z siebie jakis kozakow, bo wiem ze pogram troche i to wszystko ogarne, lubie poprostu pograc na lekkiej i wtedy ta otoczka robi klimat .    To jak Ty kompletnie otoczki nie potrzebujesz nawet w grze to powrót do pegazusa, złota piątka i w soccera naparzaj albo GOAL 3. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez wkurza ze czasem leci idealna prostopadla i moj pilkarz zamiast skleic ta pilke do nogi to jej nie przyjmuje...no chyba ze robie cos zle

Jest tez mega glupi patent,ze jak wejdziesz w soundtrack i cisniesz PLAY na nute ktora masz ochote posluchac to gdy wrocisz do menu to i tak sie nuta zmienia na losowa hahah. A szkoda bo jest pare ciekawych kawalkow

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online odpukac, od dzisiaj dziala ok, ani razu nie mialem connect ......, takze mozliwe ze cos z tym temat wkoncu zrobili, w my lub wyszukuje mi przeciwnika od reki , nawet jak ustawiam ta sama lige, poziom, podania. Ale kurde kilka dni wstecz, wygrywałem mecze a teraz jakas bomba leja mnie az piszczy , po 6:1 przegrywam nie umiem odebrac pilki hehhe, dziwne. Fakt, ze gralem sporo lat w fife, nadal widze u siebie nawyki typu, ze probuje 4 podaniami znalezc sie sam na sam, tutaj to przewaznie konczy sie juz w okolicy polowy boiska, tempo duzo wolniejsze , nagle mi to zaczelo przeszkadzac ;] chyba mam gorszy dzien. No i kurde z tym odbiorem pilki walcze, przewaznie obroncy sami odbieraja, tak jakbym nie mial na to wplywu, jak naciskam O -- u mnie to strzal to jakos nic nie daje, nie widze zeby obronca jakos bardziej naciskał czy przepychał sie np.. jak biegniemy obok siebie.  Gra jest fajna, bez dwoch zdan gameplay lepszy niz w F15, ale mimo wszystko brakuje tutaj tej otoczki meczowej, wiem ze to szczególy, ale wtedy czuc atmosfere spotkania, a tutaj tylko strzal, bramka , options chwilowa zwiecha i gramy dalej, obojetnie czy to aut, róg, faul, spalony, jakos tak sztucznie. Jak to ktoś wyzej napisal, jest to nowa generacja i oprocz gameplaya do czegos zobowiazuje, mimo wszystko na ta chwile, wole brak animacji niz , slalom w F15.

 

 

Vincent jak dobrze widze to tez jest napisane Havok

Dziękuję bardzo za odpowiedz. Czyli tak jak mówiłem od samego początku ten nasz mityczny fox engine nie istnieje nawet w wersji na ps4. Od samego początku było wiadomo że to slogan przeznaczony dla mas. fajnie brzmi nie powiem FOX engine :) no ale to tyle jak go widziano.Być  może do nowego MGSa zaaplikowali ten silnik nie wiem ale gdy przeczytałem że silnik z gry akcji ma się znaleźć w piłce nożnej to sie tylko zaśmiałem pod nosem to samo ignite od EA którego tez niema. Dzięki za cynk. 

 

Co do surowości pesa to tutaj musisz się przyzwyczaić bo to nigdy się nie zmieni. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedz. Czyli tak jak mówiłem od samego początku ten nasz mityczny fox engine nie istnieje nawet w wersji na ps4. Od samego początku było wiadomo że to slogan przeznaczony dla mas. fajnie brzmi nie powiem FOX engine :) no ale to tyle jak go widziano.Być  może do nowego MGSa zaaplikowali ten silnik nie wiem ale gdy przeczytałem że silnik z gry akcji ma się znaleźć w piłce nożnej to sie tylko zaśmiałem pod nosem to samo ignite od EA którego tez niema. Dzięki za cynk. 

 

Co do surowości pesa to tutaj musisz się przyzwyczaić bo to nigdy się nie zmieni. 

 

Nooo czaje, jak grałem w ISS i potem na PS2 , to wiadomo nie zwracałem na to uwagi, teraz jednak po kilku latach we Fife,  brakuje tych animacji, to tylko moje zdanie nie krytykuje gry tylko pisze , czego mi brakuje zeby bylo naprawde dobrze. Wiadomo, ze licencje to jest inna bajka i nie wymagam tu cudow, bo to nierealne, ale grafike itd... przy tych parametrach konsoli to nie jest wyzwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na strzałkach to można sobie w Tetris grać.. ktoś kto tak gra w Fife/Pes nie powinien się wypowiadać na temat podań i ogólnie rozgrywki...

Bez spinki ale..... :laugh:  nic tylko śmiać się z takich postów...powiedz to kolego Mistrzowi Świata Pes 2014, Wicemistrzowi Swiata Pes 2014 czy nawet MP Pes 2014...ja rozumiem, że temat owocuje w jałowe dyskusje zahaczające o nonsens ale ten wpis "osiągnał poziom, który ciężko będzie pobić". :rofl:

Edytowane przez InVoker
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedz. Czyli tak jak mówiłem od samego początku ten nasz mityczny fox engine nie istnieje nawet w wersji na ps4. Od samego początku było wiadomo że to slogan przeznaczony dla mas. fajnie brzmi nie powiem FOX engine :) no ale to tyle jak go widziano.Być może do nowego MGSa zaaplikowali ten silnik nie wiem ale gdy przeczytałem że silnik z gry akcji ma się znaleźć w piłce nożnej to sie tylko zaśmiałem pod nosem to samo ignite od EA którego tez niema. Dzięki za cynk.

Co do surowości pesa to tutaj musisz się przyzwyczaić bo to nigdy się nie zmieni.

Bo na PS4 havok odpowiada za fizykę a Fox za grafikę Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez spinki ale..... :laugh:  nic tylko śmiać się z takich postów...powiedz to kolego Mistrzowi Świata Pes 2014, Wicemistrzowi Swiata Pes 2014 czy nawet MP Pes 2014...ja rozumiem, że temat owocuje w jałowe dyskusje zahaczające o nonsens ale ten wpis "osiągnał poziom, który ciężko będzie pobić". :rofl:

 

Hahaha I co z tego ? W du.. mam takiego mistrza. Rozmowa jest o rozgrywce i podaniach, a nie o tym jak najłatwiej jest grać i wygrywać, Ty masz zdajesz się jakiś problem.

Ja i wielu innych graczy chcemy jak najlepszego odwzorowania realnego meczu, symulacji, budowaniu akcji od podstaw, skupianiu się nad każdym zagraniem i delektowaniu się grą.

 

Czasy kiedy bezmyślnie wciskałem strzałki i podawałem z asystami praktycznie na pamięć, już minęły.. nie mam teraz żadnego funu z takiej gry.

 

To jest podobnie jak z wyścigami samochodowymi, jedni lubią jeździć bez wspomagania i na manualnej skrzyni a drudzy na włączonych wszystkich systemach, automacie i jeszcze najlepiej niech komputer za nich skręca, a oni tylko operują gaz/hamulec :]

 

Generalnie nic nie mam do tych co grają na asystach/strzałkach ale moim zdaniem nie do końca mają prawo się wypowiadać na temat podań i gameplayu.

 

Sądzę że gdyby Konami chciało zrobić symulację z prawdziwego zdarzenia i nie zależałoby im na kasie, to nie byłoby ani asyst ani tym bardziej strzałek :]

Edytowane przez Alpine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha I co z tego ? W du.. mam takiego mistrza. Rozmowa jest o rozgrywce i podaniach, a nie o tym jak najłatwiej jest grać i wygrywać, Ty masz zdajesz się jakiś problem.

Ja i wielu innych graczy chcemy jak najlepszego odwzorowania realnego meczu, symulacji, budowaniu akcji od podstaw, skupianiu się nad każdym zagraniem i delektowaniu się grą.

Czasy kiedy bezmyślnie wciskałem strzałki i podawałem z asystami praktycznie na pamięć, już minęły.. nie mam teraz żadnego funu z takiej gry.

To jest podobnie jak z wyścigami samochodowymi, jedni lubią jeździć bez wspomagania i na manualnej skrzyni a drudzy na włączonych wszystkich systemach, automacie i jeszcze najlepiej niech komputer za nich skręca, a oni tylko operują gaz/hamulec :]

Generalnie nic nie mam do tych co grają na asystach/strzałkach ale moim zdaniem nie do końca mają prawo się wypowiadać na temat podań i gameplayu.

Sądzę że gdyby Konami chciało zrobić symulację z prawdziwego zdarzenia i nie zależałoby im na kasie, to nie byłoby ani asyst ani tym bardziej strzałek :]

A jak grają najlepsi na świecie? w turniejach?

Na wspomaganiach kolego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak grają najlepsi na świecie? w turniejach?

Na wspomaganiach kolego.

 

Boże co za ciemnota na tym forum.. przecież napisałem wyraźnie że mnie to nie interesuje, nie rozmawiamy o tym na jakim sterowaniu jest najłatwiej wygrać mecz, tylko o tym jak wygląda gra.

 

Niech zrobią mistrzostwa na analogach i full manualu, dla mnie to będzie wyznacznik prawdziwego mistrza :]

 

Jeżeli Konami pójdzie w dobrym kierunku to już niebawem role się odwrócą i takie mistrzostwa mieszane, zdominują gracze manualni.

Edytowane przez Alpine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie jeszcze zakryj jedno oko aby było trudniej.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak grają najlepsi na świecie? w turniejach?

Na wspomaganiach kolego.

Dokładnie tak, a precyzując grają normalnie.

Ostatnio zrobiła się jakaś dziwna moda na wmawianie  innym, że granie na full manualu to jest ta "właściwa droga" a przeciez to nic innego jak dodatkowa opcja ustawień pada, udziwnienie na własne życzenie a nie większy stopień wtajemniczenia. 

Jutro ktoś może sobie wydumać, że granie na macie to jest dopiero to co w pełni zbliża do symulacji, bo przecież gra się......nogami!!!!!!! :laugh:

Jak ktoś chce wymyślać bzdurne teorie to jego sprawa, przecież internet "wszystko przyjmie". ;)

Edytowane przez InVoker
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo na PS4 havok odpowiada za fizykę a Fox za grafikę

I niby co na ps4 jest fox engine a na ps3 nie? bo jeśli by tak było to niby jakim cudem pes 2014 był na fox engine skoro wyszedł tylko na ps3 xboxie 360 i pc :) hehe slogan panowie zwykły slogan. Konami robi w chu.. aż miło z tym swoim silnikiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie w tym myclub zrobic normlany reset konta? Czy bym musial grac na innym koncie?

 

Widzieliscie ceny ps store za ta walute w myclub? Niezle jaja sobie robia, 10zl za jednego pilkarza :biggrin: A mialem w planach wydac troche kasy na to...

Da się masz tam w menu myclub gdzieś opcje reset tam gdzie ustawieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie jeszcze zakryj jedno oko aby było trudniej.

 

 

Dokładnie tak, a precyzując grają normalnie.

Ostatnio zrobiła się jakaś dziwna moda na wmawianie  innym, że granie na full manualu to jest ta "właściwa droga" a przeciez to nic innego jak dodatkowa opcja ustawień pada, udziwnienie na własne życzenie a nie większy stopień wtajemniczenia. 

Jutro ktoś może sobie wydumać, że granie na macie to jest dopiero to co w pełni zbliża do symulacji, bo przecież gra się......nogami!!!!!!! :laugh:

Jak ktoś chce wymyślać bzdurne teorie to jego sprawa, przecież internet "wszystko przyjmie". ;)

 

He he dokładnie takich odpowiedzi się spodziewałem, typowe :] Na szczęście jest co raz więcej takich którzy chcą myśleć i cieszyć się rozgrywką, zwłaszcza na zachodzie bo u nas to jeszcze z tym kiepsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś strasznie przekombinowali, bo faktycznie gra mi się trudniej (porażki 1:7, 3:6). Z drugiej strony ktoś się cieszy, że naprawili :)

Do dzisiaj grało się fajnie, ale zauważyłem u siebie (PS3) lekkie lagi, których dotąd nie było.

Kamera nadal zostaje z tyłu a piłka leci hen daleko. Śmieszne, że już kilka razy zdarzyło się, iż po gwizdku strzelają na bramkę i za cholerę nie widać, co się dzieje. Słychać tylko okrzyki kibiców :)

Prostopadłe nie dochodzą nawet jak się muśnie leciutko przycisk.

Fluid formation tez nie za bardzo, bo daję obronę, a tu mi obrońcy w ataku grają :)

Włączyłem na chwilę Fifę 15, w którą gram od Fify 10 (wcześniej od lat 90-tych ISS PRO, później PES)... jaka to arkadowka w porównaniu z nowym PESem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hooya naprawili. Delay na pol sekundy jak byl, tak jest. No chyba, ze za "naprawienie" uznajecie to, ze czasem sie uda w ogole z kims zagrac, to oK! :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez spinki ale..... :laugh:  nic tylko śmiać się z takich postów...powiedz to kolego Mistrzowi Świata Pes 2014, Wicemistrzowi Swiata Pes 2014 czy nawet MP Pes 2014...ja rozumiem, że temat owocuje w jałowe dyskusje zahaczające o nonsens ale ten wpis "osiągnał poziom, który ciężko będzie pobić". :rofl:

Wielki mistrzu Mortis zrozum, ze nie każdego kreci granie jednym zawodnikiem na R1 style i strzelanie 160 na sezon. Sorry, ale te czasy minęły i bardzo dobrze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj grałem pół dnia i bez lagów i wszyscy mnie leją !

Nawet goście co mają pół bramki na mecz strzelone. Zaciąłem się na tym krzyżaku czy jak ? 

Na koniec tylko udało się rozwalić typka 5:1 z 6 dywizji, gdzie miał w bramkach jakoś 3.74 - 0.88 

Myślałem, że dwie cyfry dostanę ale koleś nie wytrzymał i rozłączył się po piątek sztuce. 

 

hahahha Mortis się ujawnił hahahhaha ale jaja

Edytowane przez arboos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki mistrzu Mortis zrozum, ze nie każdego kreci granie jednym zawodnikiem na R1 style i strzelanie 160 na sezon. Sorry, ale te czasy minęły i bardzo dobrze.

A ty dalej swoje..ciagle widzisz wszedzie Mortisa...to już troszkę chore, ale jak widać masz jakiś problem, z kórym nie umiesz żyć. ;)

Edytowane przez InVoker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×