Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze mi sie nie zdarzylo, zeby przegrac ze spamerem czegokolwiek a zagralem ponad 100 meczow. Z reszta, juz mi sie odechciewa dyskusji w tym temacie bo to po prostu walka z wiatrakami jest.

Może jesteś tak dobry. Moja obronę rozkładają podania na trójkąt. Czasami w tempo, czasami chamskie posłanie piłki w stronę napastnika. Chętnie bym się nauczył bronić ale nie potrafię. Połowa meczy jest ok, a w innych moja obrona nie istnieje. Moi obrońcy po prostu nie nadążają za takim Ronaldo, aguero czy Lewandowskim. W poprzednich częściach grałem przyzwoicie obroną, wygrywalem znaczną część męczy online. A tu masakra. Ja nie chce krytykować ja chce żeby mi ktoś doradzil coś. Nagrał jakiś mecz gdzie uważa że świetnie się bronił. Albo opisał jak się broni.

Pierwszy pes gdzie nie radzę sobie w obronie. I chyba nie tylko ja bo raz wygram mecz 7-1, a za chwilę przegram 5-1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak dobra ta gra gemplejowo nie była by to opóźnienie w multi grę przez internet zabija, w chwili obecnej gra jedynie na singla bądz z kumplami przy jednej konsoli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj to samo, lagi zabijają rozgrywke online. Liga mistrzów offline super, zero przyciec , fajna płynnośc.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Grałem dzisiaj Division towarzyski online, zero przycięć, przeciwnik znaleziony w 30 sekund.

2. Dostałem tą kase z preordera ale zawodników "lepszych" nie dostałem, jak ich odblokowac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wersję USA, dzisiaj kupiłem wersję Eu i nic w sprawie online się nie polepszylo... Niby w lobby pokazuję więcej graczy, ale nadal nie mogę się z nikim połączyć, nie mogę zagrać dywizji czy myclub - tylko kółeczko się kręci i kręci.... wydałem 300zl na grę i nie mogę grać online.

Czuję się podwójnie wydymany, chyba sprzedam tą wersję Eu i dam sobie spokój w tym roku z kopankami . Wielka szkoda bo uwielbiam grać w jedną grę z fabułą, a w międzyczasie popykac w piłkę na konsoli. Czas kupić korki i zamiast przerw na PES'a lub fife trzeba iść pokopac futbolówkę.

Edytowane przez sulivein
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja problemów z połaczeniem nie mam żdanych.... W rankingowych praktycznie zero lagów..... Jedyny problem to taki ze każdy gra realem lub w ostateczności Bayernem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wkońcu by się chciało rzec...online pykałem BEZ PROBLEMÓW(lagów,opóźnień itp.)myClub od 20-3 w nocy i do roboty niewyspany masakra.Panowie bądź Panie;-)proszę powiedzcie jakąś recepturę"na losowanie dobry grajków?no kur..cy z nerwicą dostaję za cały wieczór żadnego dobrego grajka sama padlina.Jak skończyłem grać puściłem streamy i ciekawa rzecz gość miał 8000złotych coinsów i losował grajków i co?zjechal do 3000coinsów to miał tylko PEPE RIBERY T.SILVA HOWARD.Więc można policzyć, że na 20losowań "aż" tylu grajków dostał to ja się boję kiedy ja zgarnę jakiś dobry towar.Chociaż ostatnio dostałem Lacazette tj wymiatacz:-Djak dla mnie taki słynny vanDerMirch.Aczkolwiek jego dostałem z losowania za 3 agentów...zobaczymy dzisiaj jak to będzie wieczorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zagralem okolo 10 meczow w dywizjach zupelnie  bez lagowo i bez opoznieniowo - moze minimalne jest to opoznienie w stosunku do offline ale gralo  sie komfortowo.

Fakt, duzo realow - barca nie jest tak grozna jak ronaldo na pozycji nr 9 i prostopadle do niego non toper. Trafił sie taki co mial to opanowane do perfekcji ale to raptem 1 mecz.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie jak wypuścić gracza bez piłki do przodu, w fifie to było l1 gdy cholowalo się pilke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby trafic czarna kulke, to trzeba miec tylko szczescie, czy jeszcze cos zalezy od tego, w ktorym momencie zatrzymamy losowanie? Ja na 10 kulek za 10k trafilem tylko jedna czarna, i jeszcze Ochoa tam byl...

 

Narzekacie na te lagi, a ja zagralem 50 meczow i w zadnym nie mialem lagow, a mam najslabszego neta na forum.

Edytowane przez Zioomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie jak wypuścić gracza bez piłki do przodu, w fifie to było l1 gdy cholowalo się pilke

L1+Prawa gałka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się ta forma online. W dywizjach pograłem w ramach treningu do ligi Lille, które w lidze francuskiej gra słabo i wszyscy gracze są co najwyżej zieloni, a duża część niebieska bądź czarna forma :( Najgorsze że to się nie zmienia. Mam cały tydzień grać słabą drużyną? W kolejnych tygodniach jak naprawdę będą grali słabo to będzie tak samo? Nie dość że w dywizjach trafiam same Reale i Bayerny to jeszcze ta forma. Kilka porażek z rzędu, gdzie większość bramek tracę po prostopadłej na Ronaldo bądź Benzemę, którzy wyprzedzają moich słabych obrońców w ddoatku bez formy trochę mnie podłamało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to kręcenie piłeczką w myClub już trochę męczy. Przez dłuższy czas nie losowałem tylko grałem kolejne mecze, tym sposobem uzbierałem 48 agentów. Na wieczór postanowiłem pokręcić sobie i brałem wszystkich po kolei, jedno losowanie za drugim. Efekt? Nawet nazwiskami nie ma co rzucać, bo takie to asy właśnie są, że w niczym specjalnym się nie wyróżniają i tylko oddać ich do żyda pozostaje. Różnie się to kręci czasem zatrzyma się to losowanie już po 4 piłce, a czasem po 20. Więc nie ma co się specjalnie skupiać nad tym losowanie, lecz musimy liczyć na szczęście. Tylko ile można?

 

Mam za sobą ponad 100 losowań tymi słabszymi agentami i hmm z 12 losowań tymi topowymi. I ani razu nie wylosowało mi tej upragnionej czarnej piłki. Gdyby nie ten pre order, dalej miałbym ogórków w swoim składzie. Upragnionej swojej 11 mogę nawet nie mieć do przyszłego Pesa ;D. Nawet gdybym ją miał, to nie dałoby się jej utrzymać w normalny sposób. Pensja Ronaldo 4300, Ramos 3150, Goetze 2550. Reszta gwiazdeczek podejrzewam, że również syto dostaje, a za wygrany mecz dostaje się przeważnie ponad 2tys. Chyba, że to pierwsza dzisiejsza wygrana to ponad 3tys. Idąc prostym sposobem dodawania ledwo będzie nam starczyć, aby utrzymać gwiazdy, a gdzie kasa na rezerwowych, na trenera ? Taa już lecę kupić sobie 12 000 sztuk złota, za 80 funtów, aby przedłużyć żelusiowi kontrakt ha ! ;D 

 

Podejrzewam, że jeszcze z tydzień pogram i sobie odpuszczę i pozostanie mi normalne mecze rozgrywać, gdyż drażni mnie taki sposób. Osobiście wole normalne kupowanie, jak to miało miejsce w poprzednich wersjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz rotować składem i nie na każdy mecz puszczać gwiazdy. Jak masz pewny awans, bądź pewny spadek lub już nie grasz o rekord w dywizji, gwiazdy są zmęczone, możesz dac szanse rezerwowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real też rotuje składem i CR7 wypuszczają co drugi mecz :)

Oczywiście, że utrzymanie zespołu kosztuje, dlatego mamy możliwość wydawania real money. Nie bawi mnie takie coś, dlatego nawet nie tykam my Club.

Edytowane przez Nesh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o to że mają grać co mecz. Stosuję rotację, tylko w poprzednich pesach nauczony byłem stosować ją jak zawodnik potrzebował tego, bądź nie miał najlepszej formy, a tutaj będę zmuszony nie wybierać ich bo nie stać mnie na nich..
Kolejny bezsens to to, że zawodnicy nie pauzują za czerwone kartki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o to że mają grać co mecz. Stosuję rotację, tylko w poprzednich pesach nauczony byłem stosować ją jak zawodnik potrzebował tego, bądź nie miał najlepszej formy, a tutaj będę zmuszony nie wybierać ich bo nie stać mnie na nich..

Kolejny bezsens to to, że zawodnicy nie pauzują za czerwone kartki.

 

No z tymi czerwonymi kartkami to rzeźnia jest.

Już nie raz mi się zdarzyło, że prowadziłem np. 3:0 i rywal zaczął polowanie. Pewnie, dostał jeszcze 3 bramki. Pewnie, dostał 3 czerwone i z 4 żółte. Tyle, że ja w następnym meczu mam np. 4 kontuzjowanych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Myclub można mieć własne ustawienia np. podania, linia defensywna, wybór pressingu,wybór formacji czy zależne jest to wyłącznie od managera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Myclub można mieć własne ustawienia np. podania, linia defensywna, wybór pressingu,wybór formacji czy zależne jest to wyłącznie od managera?

Nie.

Musisz polowac na takiego managera, ktory ma wszystko jak trzeba. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co zwracacie bardziej uwage na Overall zawodnika czy na Team Spirit ?  Bo ja juz sam nie wiem mam np. Diabate na lewej obronie z OVR 80 i Burdisso na srodku z OVR 77, a w momencie gdy na te pozycje daje grajkow z OVR 66 to team spirit wzrasta z 75 na 80 i juz sam nie wiem na co lepiej grac czy na skilla zawodnikow czy na ten team spirit ? Wiem juz ze to wina tego jaka taktyke ma manager, ale juz wydalem 400 monet na takiego a nie innego wiec nim gram, chodzi mi tylko o fakt czy lepiej miec nizszy TS czu OVR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Został specjalnie utworzony temat My club , moze wartałoby tam takie rozmowy powadzic http://www.ps3site.pl/forum/topic/81840-pes-2015-my-club/

 

Już nie daje rady grać z tymi Realami non stop, ile mozna, a Toni KrUUUUS bije wszystkich w komentarzach :biggrin:

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pisać właśnie jak po czasie widzi się wam myClub. Widzę na forum że tak samo jak u mnie czyli jednak nieudany tryb. Tzn sama formuła jest ok i w miarę dobry pomysł ale niestety te losowania całkowicie zabili ten tryb. Waluta w tej grze niema żadnej wartości. Zbierasz na te "zajebiste" losowanie za 10000 tys i co? i losujesz ogórka z overallem 75 który na domiar złego w ogóle nie pasuje do twojej taktyki. To tak jak mówiłem już większą opłacalność mają te wypożyczenia tych piłkarzy na 10 meczy przynajmniej wiesz za co płacisz. Widzisz że pięknie pasuje ci do ustawienia i jest dobry a co ważne kosztuje mało w porównaniu jakie korzyści daje na 10 meczy. A losowania? ich by mogło w ogóle nie być. Tam chyba nie da się wylosować ramosa czy innego robbena chyba tylko ci mogli co mieli preorder. Mega słabo rozwiązane te losowania. Ta kasa wirtualna przelatuje przez palce jak widzisz jak z mozołem uzbierałeś te 10000 tys i po losowaniu widzisz jak to źle sa zainwestowane pieniądze nie z twojej winy bo to po prostu przypadek jest te losowanie a ja jednak nie lubię gdy w grze aż tyle trzeba zostawić przypadkowi. Także z początkowych zachwytów tym trybem zmieniam o nim zdanie o 180 %. Losowania i niemal zerowa wartość tej waluty całkowicie położyli ten tryb więc chyba odpuszczam ten tryb chyba że ktoś rzeczywiście znajdzie jakiś patetnt żeby tą czarną wylosować ale niema takiej raczej możliwości bo raz widzę że losowanie zatrzymuje się od razu a raz leci to w nieskończoność. Czysty przypadek położył po prostu ten tryb na łopatki. 

 

Zacząłem grać te dywizje żeby sprawdzić i na 9 meczy 8 przeciwnik real i raz chelsea aż się cieszyłem że wylosowało przeciwnika chelsea. Także ten tryb tez leży przez brak opcji wyszukiwania po sile drużyny. Po co oni wydawali pełną wersję skoro w demo mogli dać tylko online i tez by było że przeciwnik tylko real. Ktoś mówił że czym wyżej tym trzeba brać słabsze drużyny żeby awansować. Jesli tak jest to jest to jedyna dobra decyzja konami w morzu znowu porażek które zawarli albo własnie nie zawarli w tych trybach. Szkoda bo to dobra kopanka no ale polegli znowu na online. Jeśli kogoś cieszy granie ciągle na real z wyjątkami na bayern bądź barca to fajnie ale do mnie to nie przemawia wcale. Co do grania L1 trójkąt to widać że to całkowicie ograniczyli. Ale teraz bardzo dobrze sprawuje się same kółko popróbujcie jesli wyczujecie moc to idzie słać piękne piłki tam gdzie się chce bo widac że te L1 trójkąt specjalnie spiłowali i nie warto nawet tego używać. Co prawda nie lubię jak sztucznie się ogranicza jakieś zagrania ale jeśli ma to wyelminować granie na ciagłe L1 trójkąt to jestem za.

 

Do tych co narzekają na online że nie mogą się połączyć to w pełni was rozumiem. To całkowita wina konami a nie wasza. Jest tu to samo co w 14 że jedni mogli bez problemowo grac w tym ja a inni za chu.. nie mogli. To samo widzę jest w 2015 u mnie jest wszytko ok od razu wyszukuje praktycznie zerowe problemy a inni nawet meczu nie mogą zagrać. Także to całkowita wina tych patałachów z konami bo jest czymś nienormalnym że w inne gry możecie grac na necie a w pesa nie. 

 

Także jeśli ktoś mówi że ten pes jest idealną grą to widać że mało wymaga od idealnej gry i nie warto nawet słuchać tych wypocin bo to niema nic wspólnego z rzeczywistością co widać np. pięknie po online gdzie konami znowu całkowicie poległo. Jest jeszcze tego jak camera która zabija szybką kontrę bo nic nie widać bo zanim ona się zbierze to piłki nie widać gdzie ona jest w przodzie. Takich głupot co wy się wydawało ze się nie da spie.. jest jeszcze trochę Także nie słuchać ludzi co piszą ze to idealny pes bo to nieprawda choć jest najlepszą piłką nożna na rynku ale do naprawy jest masa rzeczy.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa u Was w chwili obecnej łączenie się z przeciwnikiem bo ja mam znów unable to connect ? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×