Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze nie czaisz , moze czas sie obudzic. Przyklad gościa byl przykladem pozytywnym, ze sie da grac fajnie . A pretensja o to ze ze gra pozwala na spamowanie jednym zagraniem (tutaj -> ciągly pressing) co bedzie wykorzystywane i jest przez graczy, tak jak to mamy u wesołej konkurencji.

 

No naprawde juz nie mialbym co robic tylko ogladac mecze Gruzji :biggrin:

 

Tyle  w tym temacie, EOT z mojej strony.

Jasne pozytywne a cały czas marudzisz, że pressing, spamowanie itp.

A co do Gruzji to był przykład jednej z wielu drużyn, która opiera się na pressingu i podwojeniu krycia.

A i jeszcze jedno, taki pressing można wykorzystać na swoją korzyść ;)

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj juz naprawde robi sie sekta nawiedzonych obroncow PES. Wszedlem na forum, poczytalem Wasze opinie z ktorych wylonil sie obraz gry jesli nie idealnej to co najmniej bardzo dobrej. Poszedlem wiec do sklepu, nabylem swoja kopie i z dnia na dzien jestem coraz bardziej rozczarowany. Ale mniejsza z tym, widac ze nawet w spokojnych i merytorycznych slowach nie mozna tutaj wyrazic krytycznej opinii, poniewaz natychmiast zostaje sie wyzwanym od: - leszczy, -fifowcow, - trojkatowcow, - spamerow. Wedle uznania. 

Z ciekawosci otworzylem temat dot. PES 2014 i te same osoby co teraz jak niepodleglosci bronia super-hiper-krolewskiej edycji 2015, to samo pisaly rok temu. Przez trzy miesiace przekonywali, ze opoznienia to realizm, ze gry sie trzeba uczyc, ze brak liniowych nie przeszkadza, etc:) Jak widac teraz, choc produkt lepszy, to ta sama spiewka:)

 

Jak juz napisal Evo, koniec tematu. Milego onanizmu wszystkim zycze:)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wczoraj, że rozlaczalo mi net i mój rating spadł do B.

Teraz znajduje mi samych ogórków z rankingiem ok 300. Wygrana za wygraną i zaraz awansuje do ligi 7 :)

btw, wiecie kiedy wróci mi A? Chciałbym utrzymać B :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj juz naprawde robi sie sekta nawiedzonych obroncow PES. Wszedlem na forum, poczytalem Wasze opinie z ktorych wylonil sie obraz gry jesli nie idealnej to co najmniej bardzo dobrej. Poszedlem wiec do sklepu, nabylem swoja kopie i z dnia na dzien jestem coraz bardziej rozczarowany. Ale mniejsza z tym, widac ze nawet w spokojnych i merytorycznych slowach nie mozna tutaj wyrazic krytycznej opinii, poniewaz natychmiast zostaje sie wyzwanym od: - leszczy, -fifowcow, - trojkatowcow, - spamerow. Wedle uznania. 

Z ciekawosci otworzylem temat dot. PES 2014 i te same osoby co teraz jak niepodleglosci bronia super-hiper-krolewskiej edycji 2015, to samo pisaly rok temu. Przez trzy miesiace przekonywali, ze opoznienia to realizm, ze gry sie trzeba uczyc, ze brak liniowych nie przeszkadza, etc:) Jak widac teraz, choc produkt lepszy, to ta sama spiewka:)

 

Jak juz napisal Evo, koniec tematu. Milego onanizmu wszystkim zycze:)

 

Chyba jesteś trochę przewrażliwiony z tym wyzywaniem.

Skoro zakupiłeś kopię to równie dobrze możesz ją sprzedać, w czym problem? Skoro gra nie spełniła twoich oczekiwań.

Gra jest na prawdę dobra i to opinią nie tylko kilku ludzi tutaj ale większość serwisów dała ocenę wyższa niż konkurencji, więc pozytywy nie wzięły się z kosmosu.

Takim postem sam prowokujesz i napinasz na nie potrzebną dyskusję.

Sprzedaj grę, kup FIFĘ czy co tam chcesz i po problemie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie czy na chwilę obecną w porównaniu z godz23 wczoraj, serwery lepiej działają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytlumaczcie o co chodzi z tymi ratingami ? Mam A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytlumaczcie o co chodzi z tymi ratingami ? Mam A

 

Jak będziesz uciekać to Ci spadnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczniesz się rozłączać chamsko w czasie meczów bo przegrywasz spadnie ci do B i będzie Cię łączyć z takimi osobami coś jak w fifie te mu/%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak PS3 zrobi freeze i zostaniesz zmuszony do twardego resetu, to i tak uzna to za ucieczkę.

Ostatnio jak grałem, to kolesie włączyli torrenta czy w inny sposób zamulili grę i miałem pokaz klatek. Wychodziłem, bo takie granie to bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie zagrywki były są i bedą , frajerstwo i nolify tak maja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak dziś wszystko działa to naprawdę, godny zakup był. Jest tylko jedna rzecz która zaczyna mnie irytować na 10 zagranych spotkań 7 gra się z Realem Madryt w dywizjach. No czy nie ma innych drużyn ? Tym bardziej że ciężko się gra z tym Realem i zazwyczaj przegrywam :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie Realami i innymi tuzami kończy się gdzieś tak od 7 ligi, bo grając takim Realem musiałbyś wygrać 10/10 żeby awansować.

Im wyżej tym lepiej, zaczynają się trafiać Benfiki, Szachtary, Romy, Valencie itp.

Po prostu trzeba przez to przebrnąć i awansować coraz wyżej.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrwa, gram super mecz. Przegrywam 3:4, ale gra zajebista. Staram się odrobić straty, bo dopiero 70 minuta... Gra zaczyna mielic i ustanawiac połączenie. Koniec i komunikat : w związku z twoim słabym połączeniem przegrywasz. Wtf? To po huk łączycie mnie z Mozambikiem głupie Konami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrwa, gram super mecz. Przegrywam 3:4, ale gra zajebista. Staram się odrobić straty, bo dopiero 70 minuta... Gra zaczyna mielic i ustanawiac połączenie. Koniec i komunikat : w związku z twoim słabym połączeniem przegrywasz. Wtf? To po huk łączycie mnie z Mozambikiem głupie Konami!

Konami zawsze miało ten problem a potem spadki z A na B albo C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i drugi mecz z rzędu to samo. Albo UPC albo serwery zaraz padną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety chyba nigdy nie zrobia stabilnego multi co jest podstawa bezstresowego grania i dobrego multi..Mysle ze jak by poprawili grafike ktora wedlog mnie jest duzo slabsza i arcadowa niz u konkurencji..Stabilnosc i profesjonalizm w multi...to bym ta gre kupilbez wachania.Niestety komfort grania po sieci jest dla mnie najwazniejszy i albo to nprawia albo nie mam zamiaru sie wiecej denerwowac jak grac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

delay straszny obecnie w online a pod koniec meczu lost connection jak ja nienawidze tych żółtków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się zmienia te strzały na basic lub advanced bo nie mogę znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Japońce zrobili ale gra się teraz cudownie, nawet konsoli nie muszę mieć już na kablu. Tak jak miałem problem żeby w ogóle się na serwery załadować tak odkąd dali tą aktualizacje ovr wszystko hula jak malina. Zero opóźnień, jestem właśnie po kapitalnym meczu 2-2 i strzelam na remis w ostatniej minucie z wolnego, poezja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Czy posiadacie wersję pre-order'ową? Mam wersję pudełkową ale nie mogę wykorzystać kodu na myClub DLC tzn wpisuję kod w PS Store, wyskakuje komunikat że udane zakupy ale nic się nie pobiera ani w PES2015 nie mam o tym żadnych informacji.

 

Mieliście podobny problem?

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się zmienia te strzały na basic lub advanced bo nie mogę znaleźć?

 

 

Wejdz sobie w normalny mecz CPU u jak masz do wyboru stronę home/away i pada naciskasz kwadrat i tam to jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mieliśmy taki problem, tysiącpińcetstodziewińcet razy było, praktycznie co drugą stronę ktoś o to pyta.

Konami pracuję nad tym razem z Sony, cierpliwości, ewentualnie z reklamacją do Sony się udaj.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj fakt serwery padły kolo 23 graliśmy chyba w 8 osób competetion i każdy z nas miał problem zagrać mecz... Lecz kolejne już graliśmy normalnie i dość fajnie łączyło.

 

Tak nam sie zajebiscie grało że skonczylismy o 3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

delay straszny obecnie w online a pod koniec meczu lost connection jak ja nienawidze tych żółtków

Mam to samo.

O, właśnie pojawił się komunikat w grze, że niektóre regiony mają problemy online i pracują nad tym... tiaa, jakby o tym nie wiedzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz sobie w normalny mecz CPU u jak masz do wyboru stronę home/away i pada naciskasz kwadrat i tam to jest :)

MyClub takiej opcji nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×