Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo cos na temat serwerow jest przerwa jakas ?

Edytowane przez Python636

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psn leży i kwiczy po ataku hakerów i serwery nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba od wczoraj i nie wiadomo kiedy się to skończy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 stycznia powrót psn. Info z Twittera

A konkretnie skąd to info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi rano również działał, lecz mogłem grać tylko z cpu, online nie wyszukiwalo mi nikogo.

Dziś sobie wylosowalem czarna piłkę a w niej Turan, ogólnie to moja 4 czarna piłka w karierze, a w myClub gram sporadycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheheheh kurnaaaa Panowie nie wierze :D, przed chwila odpalilem PES-a po 3 dniach przerwy na GTA 5 i tak PSN lezal, mialem 15 000 GP i 300 monet, walnalem jedno losowanie za 10 k z tego nowego Agenta star 14-15 i wpadł Dani Alves, zagralem 1 mecz online, i po meczu walnalem kolejne losowanie tym raze za 250 monet, z tego samego agenta, znowu czarna pilka i wiecie kto sie ukazal ;)  CR7 heheh to przyfarcilem, w ataku teraz bede zamiatal Ibra z CR7 ;).    pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna, o Krystku to ja marze odkad 1 raz wlaczylem myclub :< graty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra kuzwa heheh, niby to gra ale czlowiekowi szczena opadla, nie powiem bo szczescie mam od poczatku w tym trybie, ale az sie boje bo zostalo tylko 5000 GP a tu sam IBRA 3800, do tego CR7, Alves, Howard, jest jeszcze Altintop, Diabate, Konzogbia, ciezko bedzie z kontraktami przynajmniej teraz poki sie nie odkuje, swoja droga dzisiaj jakis fart jakby bylo ze 30 k to jeszcze bym zakrecil z raz .  Najlepsze ze jeszcze CR7 nie gralem , Dywizji nie grywam, nie mialem przyjemnosci go sprawdzic, jedynie raz kiedys przeciwko mnie w my club gral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z najlepszych trafilem Falcao, Suareza, Robbena, Goetze i Varane ale ciagle poluje na cr7/ ibre :P

Edytowane przez Torpedoem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to widze ze tez nie ma tragedii u Ciebie ;)  no Ibra to potwor jesli chodzi o strzaly zza 16 naprawde wpada bardzo duzo bramek, zobaczymy co potrafi Krystyna , chociaz TS widze spadl z 95 na 92 jak dalem CR7 do pary z Ibra ale trzeba grac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko pokazuje i jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu jaki ten tryb jest zje.. i przede wszystkim niesprawiedliwy. Jednym wali czarna za czarną a innym wcale. To niema nic wspólnego z uczciwością. Grasz mecze żeby zarobioną mamonę wywalić w otchłań. A no tak zapomniałem jedni mają co chwilę czarne piłki a inne wcale. Mega tryb hehe a jaki uczciwy. Jeden z najgorszych trybów jaki mógł się ukazać w pesie. A jak czytam że na necie ludzie przyrównują go to FUTa to tylko śmianie pozostaje z takich ludzi.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem zmuszony w ten gówni... tryb grac bo inne są jeszcze mniej grywalne online. Tryby w tym pesie to absolutne dno a na pewno najgorsze jakie się w serii pojawiły. Każdy nowość to totalna klapa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty zawsze tak narzekasz? Jezu Chryste... Ostatnio widzialem na streamie chlopa, u ktorego najlepszy w druzynie byl Samaras. Byl w 1 lidze. Gral i dobrze sie bawil. Wg Ciebie nikt nie powinien miec Ronaldo/ Ibry, czy kazdy? Taki tryb, ktory polega na szczesciu. Chcesz zeby kazdy mial po rowno to sie zapisz do ligi i graj sobie spary badziakami 3*.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem , ze czasami wkurzaja te losowania a dzieki temu jest duza roznorodnosc skladow..gdyby nie to to wszędzie by biegała Krystyna i Ibra i był by lament zas jak w dywizjach z realem .... ja mialem 3 czerne a tu Mandzukic, Klose, i Marchisio ..szału nie ma  w szczegolnosci ze mam juz Adebayora i Adruiza a potrzebuje LWF... ale coz zrobic.. myClub wymaga mega cierpliwosci..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko pokazuje i jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu jaki ten tryb jest zje.. i przede wszystkim niesprawiedliwy. Jednym wali czarna za czarną a innym wcale. To niema nic wspólnego z uczciwością. Grasz mecze żeby zarobioną mamonę wywalić w otchłań. A no tak zapomniałem jedni mają co chwilę czarne piłki a inne wcale. Mega tryb hehe a jaki uczciwy. Jeden z najgorszych trybów jaki mógł się ukazać w pesie. A jak czytam że na necie ludzie przyrównują go to FUTa to tylko śmianie pozostaje z takich ludzi.

 

Kolego we Fifie tez jedni maja farta w paczkach a reszta szroty trafia, tez trafialem sporo bialych, brazowych pilek, odrazu release i gralem dalej , poprostu fart i tyle.  Dla mnie ten tryb jest ok, bez Ronaldo do 4 ligi doleciałem i mecze sa naprawde wyrownane i zaciete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego we Fifie tez jedni maja farta w paczkach a reszta szroty trafia, tez trafialem sporo bialych, brazowych pilek, odrazu release i gralem dalej , poprostu fart i tyle.  Dla mnie ten tryb jest ok, bez Ronaldo do 4 ligi doleciałem i mecze sa naprawde wyrownane i zaciete.

Tylko że w fifie gdy trafisz mierną paczkę to wystawiasz na sprzedaż te szroty, jest handel ktoś kupuje ktoś sprzedaję. Odzyskujesz kasę i możesz ją zainswestować w gracza który ktoś wystawił na rynek jest giełda nazwisk wystawionych wchodzisz do gry licytujesz itp itd nic tam nie ginie w przyrodzie. A w myClub co się dzieje z kasa za rozegrane mecze? Ląduje w otchłani gdzie niemożna już odzyskać żadnej kasy. Słabiutko.

 

sidtsw: 

 

 ale coz zrobic.. myClub wymaga mega cierpliwosci..

Jakiej cierpliwości co ty mówisz w ogóle. zwykłe szczęście przypadek a nie cierpliwość. Gdyby tu decydowała cierpliwość to to by miało sens. Ale gdzie tu cierpliwość skoro jeden co chwilę losuje czarne a ktoś inny wcale. To nie jest cierpliwość tylko przypadek który całkowicie kładzie ten tryb na łopatki o bezwartościowej kasie już nie wspomnę której niemożna odzyskać gdzie w FUDzie jest to możliwe bo i tryb jest dużo lepiej przemyślany.

 

torpedoem:

 

Wg Ciebie nikt nie powinien miec Ronaldo/ Ibry, czy kazdy? 

Gdzie ja takie coś napisałem. Nie pogrążaj się już starczy.  Odniosłem się tylko do dyskusji o myClub że jest bardzo źle zrobiony ten tryb dając na to argumenty to tyle. I sobie dyskutujemy.

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czym sie pograzam, smutny czlowieku? Musisz mi to wyjasnic, bo nie bardzo rozumiem. Marudzisz ze nie dostajesz top playerow, to zadaje ci pytanie - kazdy ma miec ibre i cra, zebys przestal marudzic? Ze zlotych pilek tez mozna zrobic sklad, ktorym powalczysz z kazdym, jesli umiesz grac.

Co za człowiek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co to nie wiem jak ludzie niby wala tak bramy tym Cristiano, bo u mnie na CF, na cztery mecze 1 strzelil, jakos narazie go nie ogarniam, ale tak czy tak trzeba uskladac GP na 4-3-3 wtedy to bedzie mialo rece i nogi, wczesniej wiedzialem jak grac zeby Ibra wykanczal, teraz jak wiem ze ronaldo tam jest to wariuje w ataku, musze go dac bardziej na skrzydlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×