Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie gram 4-3-1-2     DMF, LMF,RMF, AMF, CF,CF,   i daje go na CF obok Ibry, na LMF jeszcze bardziej mu OVR spada,  musi byc na LWF. Chociaz niektorzy widzialem mieli go na szpicy w my club i palil sie na czerwono, u mnie niestety slabe zgranie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lwf czy cf nie powinno byc roznicy, bo to jest mega koks :P Ja czasem tak mam, ze gdy wypadnie mi ktos zajebisty, to gram tylko na niego i oczekuje cudow. A cudow nie bedzie. Trzeba dalej grac zespolowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe tez wlasnie tak mysle, bo jak go nie bylo to gralem z automatu, a teraz kombinuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czym sie pograzam, smutny czlowieku? Musisz mi to wyjasnic, bo nie bardzo rozumiem. 

No ale ja ci nie pomogę skoro jesteś na tyle ograniczony że nie rozumiesz. To tyle nie odpisujmy już sobie bo to są inne poziomy dyskusji widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to , że nie da się choć trochę kasy odzyskać to faktycznie nie jest fajne... nie trafionego zawodnika nawet się sprzedać nie opłaca..  powinnni cos z tym zrobic jak i dodac filtr pozycji bo ciagle losuje pozycje juz dobrze obstawione...przynajmniej u mnie..

 

a co do Vincent to pisałem o cierpliwości bo jak będziesz grał i grał  losował z topowych agantów to napewno Ci czarna wpadnie nie raz ... tylko wiele razy... dlatego pisze o cierpliwości..

ja trafiłem juz wiele czarnych ale koksów brak... mam gosci typu Munian, Klose, Adruiz, Marchisio.. spoko są ale gdzie im tam do Ibry czy CR7... zresztą i tak bym ich nie chciał... wolałbym np. Ozila albo Hazarda... ale kazdy ma swoje..wiadomo..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No ale ja ci nie pomogę skoro jesteś na tyle ograniczony że nie rozumiesz. To tyle nie odpisujmy już sobie bo to są inne poziomy dyskusji widze.

 

Racja, nie ma co dyskutowac z podobno doroslym facetem, ktory mentalnie tkwi w podstawowce.

1) nie ustosunkowales sie do slow, ze ze zlotych mozna zrobic dobry team, ktorym powalczysz z kazdym

2) nie ustosunkowales sie do slow, ze ludzie trafiaja Cra a ty nie

3) pomarudziles, ze troche polosowales (nikt nie wie ile) i podobno nikogo nie trafiles

4) piszesz ze grasz bo musisz - to juz brzmi wystarczajaco glupio, mozna pozostawic bez komentarza

5) jak narzekalem na fife tyle co ty, to ja sprzedalem, razem z coinami z futa.

6) co drugi twoj post to sciana placzu. Rozwaz moze pkt 5, tylko nie bierz pod uwage fify a pesa (taka podpowiedz, gdybys mial problem z dedukcja)

7) zrobilem sobie krotkie podsumowanie twoich postow. Wyglada nastepujaco: Konami durne, servery beznadziejne, myclub idiotyczny, w dywizje grac sie nie da, na ligi szkoda czasu, w pesa graja w wiekszosci dzieci, jest za malo trybow (ktore sa glupie)

8) zbierz wszystkie pkt do kupy i odpowiedz wszystkim, jak traktowac cie powaznie? ;d

Z mojej strony eot, bo jakakolwiek proba dyskusji z toba, skonczy sie na omawianiu wyzszosci poziomu, na ktorym ponoc sie znajdujesz ;)

Edytowane przez Torpedoem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie sie polaczyc z PSN ? Bo ja nadal nie ?

To jak w takim razie gracie w myClub ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

Racja, nie ma co dyskutowac z podobno doroslym facetem, ktory mentalnie tkwi w podstawowce.

1) nie ustosunkowales sie do slow, ze ze zlotych mozna zrobic dobry team, ktorym powalczysz z kazdym

2) nie ustosunkowales sie do slow, ze ludzie trafiaja Cra a ty nie

3) pomarudziles, ze troche polosowales (nikt nie wie ile) i podobno nikogo nie trafiles

4) piszesz ze grasz bo musisz - to juz brzmi wystarczajaco glupio, mozna pozostawic bez komentarza

5) jak narzekalem na fife tyle co ty, to ja sprzedalem, razem z coinami z futa.

6) co drugi twoj post to sciana placzu. Rozwaz moze pkt 5, tylko nie bierz pod uwage fify a pesa (taka podpowiedz, gdybys mial problem z dedukcja)

7) zrobilem sobie krotkie podsumowanie twoich postow. Wyglada nastepujaco: Konami durne, servery beznadziejne, myclub idiotyczny, w dywizje grac sie nie da, na ligi szkoda czasu, w pesa graja w wiekszosci dzieci, jest za malo trybow (ktore sa glupie)

8) zbierz wszystkie pkt do kupy i odpowiedz wszystkim, jak traktowac cie powaznie? ;d

Z mojej strony eot, bo jakakolwiek proba dyskusji z toba, skonczy sie na omawianiu wyzszosci poziomu, na ktorym ponoc sie znajdujesz ;)

Chłopie po co tys brednie pisał. Ustosunkować się do tych głupot wyżej napisanych? Coś się chyba w główce pogmatwało. Niema co dyskutować tak jak mówiłem nie ten poziom niestety. Marniutko.  Nie poważny to ty jesteś. Dostał argumenty czemu ten tryb jest zły i chce żeby się ustosunkowywać. Tworki? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra tam nie ma co sie sprzeczac, jednemu pasuje innemu nie, wazne ze rano PSN działalo 2 czarne wpadły, bo teraz juz nie dziala i by byla lipa ;d  hehehe a mialem nie wlaczac rano nawet PES-a tylko rzucil mi sie post z tymi Agentami 14-15, szkoda bo pogralo by sie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"niema" "nie powazny". Do slownika, i z powrotem na forum, wtedy mozesz probwoac dyskutowac o poziomie :)

Edytowane przez Torpedoem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, widziałem na PS Store PESa w dobrej cenie. Ogarnia ktoś kupowanie na dwie konsole? Jeżeli tak, to chętnie mogę z kimś kupić. Czekam na info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie sobie powrzucajcie wzajemnie na PW, a nie robicie burdel w temacie i zmuszacie ludzi do czytania durnych przepychanek słownych.

 

Z tym losowaniem czarnych piłek jest różnie. Ja miałem dwa gwaranty na początku (Goetze + Ibra), potem długo długo nic i klepałem skład ze złotych piłeczek. Aż do wczoraj, gdy na 6 losowań wpadły mi 4 czarne, w tym 3 pierwsze z rzędu (narzeczona losowała). :biggrin: Trzeba mieć po prostu szczęście i tyle (albo oddać pada swojej kobiecie :P), a wtedy taka czarna piłeczka daje masę radochy. Inna sprawa, że czarna nie gwarantuje super piłkarza. Ja trafiłem tak np Carrolla, który jest strasznie powolny i dość drewniany, zwyczajnie nie pasuje do mojego składu.

 

Trzeba też pamiętać, żeby zatrudnić odpowiedniego trenera, bo dotychczasowy może nie ogarnąć zbyt wielu gwiazd i nic nam nie da wylosowanie koksów. Mi właściwie brakuje już tylko przyzwoitego lewego obrońcy i porządnego bramkarza. Reszta składu daje radę, choć zbieram obecnie na lepszego trenera.

 

Sama gra jest zajebista a tryb MyClub wciągnął mnie po uszy w przeciwieństwie do fifowego Ultimate Team, który odstawiłem bardzo szybko. Podoba mi się zwłaszcza to, że trzeba dbać o team spirit, a nie posiadanie samych gwiazdeczek.

 

Martwi mnie tylko jedna rzecz. Otóż poziom trudności w meczach vs CPU nie zmienia mi się na wyższy, choć miałem już 19 meczów wygranych z rzędu, na różnych poziomach trudności. Od początku mam regular, który za cholerę nie chce drgnąć wyżej, przez co chyba nigdy nie wbiję pucharka za 6 wygranych z rzędu na super star. Ma ktoś może podobny problem?

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzucam tu nikomu, to raz.

Dwa - facet opluwa tryb, ktory mi sie mega podoba, to zachecam go do argumentacji, gdyz wczesniejsza (nie uzbieral super skladu w tydzien) wydala mi sie mega glupia.

Zestawiajac myclub z futem, moim zdaniem myclub wyglada lepiej. W futa gralem przez 3 lata. Na paczki przepuscilem lacznie z 1.5mln fifowych coinow. Poza buffonem, IF kroosem i w tej edycji hazardem (wart 400k), nie wypadlo mi nic - a w 13 i 14 gralem okragly rok!

Co z tego, ze fifa ma rynek, jezeli rządzą nim autobuyery? Jezeli chcesz zlozyc top sklad, musisz albo zainwestowac pieniadze w bota, albo nakupic tone coinow na allegro.

Nie ma szans, zeby zwykly smiertelnik grjaac tylko mecze i cos tam handlujac dorobil sie kokosow.

Oprocz tego, posiadanie tych topowych grajkow nie gwarantuje az tak istotnej roznicy, ktora bylaby adekwatna do wartosci rynkowej grajka. W PESie cr7 w skladzie robi ogromna roznice, w fucie nie.

Dodajmy fakt, ze w tworzeniu skladu jestes ograniczony przez chemię. W fucie na dobra sprawe gra sie tylko dywizje. Czym to sie rozni od dywizji z pesa? Poza nagrodami na koneic sezonu w postaci coinow, niczym. Jedyna rzecza, ktora mogliby usprawnic, to competition. Raz na tydzien to troche za malo. Lepiej by bylo, gdyby codziennie byla mozliwosc zagrania competition np o 22 i o 24, albo chociaz raz dziennie w godzinach wieczornych. W pesie musisz bardziej przemyslec swoja taktyke, dobrac trenera, zawodnikow, zbudowac team spirit i dobrze sie czuc w wybranej formacji. To daje glebie, ktorej fut nie ma. W fucie w tym roku cala strategia ogranicza sie do kupienia najszybciej biegajacych murzynow na kazda z pozycji i mozesz walczyc o dywizje 1. Fakt - tryb rewelacja, godny nasladowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzucam tu nikomu, to raz. Dwa - facet opluwa tryb, ktory mi sie mega podoba, to zachecam go do argumentacji, gdyz wczesniejsza (nie uzbieral super skladu w tydzien) wydala mi sie mega glupia. Zestawiajac myclub z futem, moim zdaniem myclub wyglada lepiej. W futa gralem przez 3 lata. Na paczki przepuscilem lacznie z 1.5mln fifowych coinow. Poza buffonem, IF kroosem i w tej edycji hazardem (wart 400k), nie wypadlo mi nic - a w 13 i 14 gralem okragly rok! Co z tego, ze fifa ma rynek, jezeli rządzą nim autobuyery? Jezeli chcesz zlozyc top sklad, musisz albo zainwestowac pieniadze w bota, albo nakupic tone coinow na allegro. Nie ma szans, zeby zwykly smiertelnik grjaac tylko mecze i cos tam handlujac dorobil sie kokosow. Oprocz tego, posiadanie tych topowych grajkow nie gwarantuje az tak istotnej roznicy, ktora bylaby adekwatna do wartosci rynkowej grajka. W PESie cr7 w skladzie robi ogromna roznice, w fucie nie. Dodajmy fakt, ze w tworzeniu skladu jestes ograniczony przez chemię. W fucie na dobra sprawe gra sie tylko dywizje. Czym to sie rozni od dywizji z pesa? Poza nagrodami na koneic sezonu w postaci coinow, niczym. Jedyna rzecza, ktora mogliby usprawnic, to competition. Raz na tydzien to troche za malo. Lepiej by bylo, gdyby codziennie byla mozliwosc zagrania competition np o 22 i o 24, albo chociaz raz dziennie w godzinach wieczornych. W pesie musisz bardziej przemyslec swoja taktyke, dobrac trenera, zawodnikow, zbudowac team spirit i dobrze sie czuc w wybranej formacji. To daje glebie, ktorej fut nie ma. W fucie w tym roku cala strategia ogranicza sie do kupienia najszybciej biegajacych murzynow na kazda z pozycji i mozesz walczyc o dywizje 1. Fakt - tryb rewelacja, godny nasladowania.

 

Zgadzam się z Tobą w wielu aspektach. Również bardzo podoba mi się MyClub, który jest o niebo lepszy od FUTa. Ale darowałbym sobie polemikę z kimś, kto wiecznie tutaj na coś narzeka, bo nie ma to zwyczajnie żadnego sensu. Tak dla dobra ogółu.  ;)

 

Online Competition mogłoby być jedno na dzień, ale za to otwarte przez całą dobę. Natomiast turnieje powinny zostać w obecnej postaci, zmieniane co tydzień.

 

Póki co gram tylko w MyClub, więc szerzej o nowym PESie wypowiem się po ograniu innych trybów - głównie Master League, na który najbardziej ostrzę sobie zęby.

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w klubie są tacy zawodnicy jak: Ronaldo, Messi, Ramos, Vidal, Gotze, Cech, Huntelaar, Muslera, Eto, Luisao, Pelle, Candreva, Wellbeck, Gomez, Sandro, Muniain. Ale co z tego jak nie mam trenera odpowiedniego i nie może większość ze sobą grać. Już dobrze od ponad miesiąca ciągle cisnę jednym typem co może pomieścić ludzi max do 560pkt.

 

Z racji tego, że nie można poustawiać zawodników po swojemu i nie można ustawić w jaki sposób maja grać. Zmuszony jestem grać jakimś lamusem, który takie kryteria akurat posiada, które mi odpowiadają najbardziej. Gdyż w innych ustawieniach siebie nie widzę i sposób gry też nie zawsze jest taki jaki bym chciał. Sprawdzałem siebie w innych kombinacjach, lecz zwyczajnie nie leżą mi one więc wróciłem do starego trenera.

 

Najbardziej denerwuje mnie fakt, że większość trenerów się zwyczajnie powtarza. Raz miałem 4 dni pod rząd Villasa Boasa, a czasem wyskoczy mi nawet jednego dnia podwójnie ten sam np. Inzaghi. Może nie dziwiłby mnie fakt, jakby coś tam w systemie gry była zmieniona taktyka, czy może sam sposób gry drużyny. Ale nie, wszystko to samo, idealna kopia. Więc czemu zabiera klon miejsce innemu trenerowi na możliwość ukazania się w liście?

 

Zawodnicy dostępni do wypożyczenia. Takie drobne pytanko z mojej strony. Kto normalny wypożycza graczy z overalem poniżej 60 ? Na 35 zawodników, aż 15 takich idzie znaleźć na tej liście. Nie za dużo takich hmm "śmieci"? Fakt, ja nie wypożyczam piłkarzy, bo wolę mieć swoich na stałe lecz uważam to za bezsens.

 

Kolejny bezsens. To bug, bądź świadome ukrócenie przez Konami graczy, aby czasem nie za często trafiali na czarne piłki. Do rzeczy.. Już parę razy miałem tak, że losując topowym agentem zamiast 3 czarnych piłek miałem zaledwie 2. Jakby normalnie byłoby za łatwo hehe, Patola ;). Nie jest to jedynie u mnie, bo u ludzi widziałem podobne przypadki oglądając ich grę na Twichu.

 

Competiton w myClub raz na tydzień. Też daje nam do zrozumienia jedno, abyśmy nie za szybko się wzbogacili. Jak inaczej to wytłumaczyć, że można tylko raz na tydzień w tam grać?

 

Sprzedaż zawodników za grosze, też trochę boli. Cena sprzedaży danego zawodnika wynosi połowę jego wynagrodzenia. Np. Ronaldo za przedłużenie kontraktu o kolejne 10 spotkań inkasuje 4300gp, to sprzedaż jego wynosi jedyne 2150gp. Powiedzmy mamy w składzie Ronaldo, Messiego, Ibrahimovicia i Neuera (4 zawodników z największym overalem w grze), i postanowimy ich sprzedać to nawet nie będzie nam starczyło na Top Agenta, aby móc sobie zalosować... Nie wygląda to trochę śmiesznie?

Wszystkie te kroki są po to, aby nie było nam za łatwo. Tak trochę zmusza to innych graczy do wydawania pieniędzy, po to w sumie powstały te Coinsy. Nie mówię, też, że na momencie chciałbym mega odjechany skład gwiazd, bo szybko gra w tym trybie znudziłaby się. Lecz nie ma co ukrywać, że 99% graczy dąży do tego, aby mieć w swoim składzie najlepszych. A takie losowanie zniechęca trochę. Jak już kiedyś pisałem wolałbym kupowanie zawodników po staremu. Lecz to akurat jest moje zdanie, inni mogą uważać inaczej.

 

A co do cotygodniowej aktualizacji składów. hmm Boruc nadal siedzi w Southampton, a nie Bournemouth. Tak więc pozdrawiam KONAMI ;).

Edytowane przez Mr.T89
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MR. T   tez mam trenera ktory max cost pomiesci 560, Gallardo  4-3-1-2,  a Ty jaka masz formacje i gdzie postawiles CR7, bo u mnie na CF ma 93 zamiast 95 i do tego perfidnie na zielono sie pali, nawet odcienia czerwonego nie ma, a niby cale pole karne ma na czerwono a tu lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak sie pali, to team spirit. Musisz wygrac sporo meczow, zeby sie palil na czerwono, przy trenerze ktory mu nie pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh w tej grze Real na czele z Ronaldo to są jakieś cyborgi chyba ;) Demo jak orgywałem z kumplami to były dosyć wyrównane mecz i przyjemnie się grało natomiast po ograniu jednego wieczora pełnej wersji gry stwierdziliśmy, że wystarczy grać Realem i najprostszymi środkami typu sprint trójkąt strzał i bez problemu wygrywa się mecze.

 

Ogólne odczucie jest takie, że w demo grało się z mega przyjemnością, kończył się mecz i bez zawahania grało się następny a tu znowu teraz jakby czegoś tej grze brakowało jakaś taka inna jest.

 

Na razie nawet nie wykupiłem ps plus bo nie wiem ile mi się będzie chciało grać on-line, ten my club to jakiś dziwny tryb, zawodnicy na chybił trafił, dlaczego nie mogą zrobić takiej master ligi jak w 2013?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie. Grajac dywizje w myclubie, trafilem na weedensa. Mial sklad gorszy ode mnie, moze nie jakos dramatycznie ale gorszy i rozniosl mnie 5;2. Takze jak ktos dobrze ogarnia PESa, taktyki, gre w obronie, to jest w stanie zdzialac cuda byle czym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie sobie powrzucajcie wzajemnie na PW, a nie robicie burdel w temacie i zmuszacie ludzi do czytania durnych przepychanek słownych.

Z tym losowaniem czarnych piłek jest różnie. Ja miałem dwa gwaranty na początku (Goetze + Ibra), potem długo długo nic i klepałem skład ze złotych piłeczek. Aż do wczoraj, gdy na 6 losowań wpadły mi 4 czarne, w tym 3 pierwsze z rzędu (narzeczona losowała). Trzeba mieć po prostu szczęście i tyle (albo oddać pada swojej kobiecie ), a wtedy taka czarna piłeczka daje masę radochy. Inna sprawa, że czarna nie gwarantuje super piłkarza. Ja trafiłem tak np Carrolla, który jest strasznie powolny i dość drewniany, zwyczajnie nie pasuje do mojego składu.

Trzeba też pamiętać, żeby zatrudnić odpowiedniego trenera, bo dotychczasowy może nie ogarnąć zbyt wielu gwiazd i nic nam nie da wylosowanie koksów. Mi właściwie brakuje już tylko przyzwoitego lewego obrońcy i porządnego bramkarza. Reszta składu daje radę, choć zbieram obecnie na lepszego trenera.

Sama gra jest zajebista a tryb MyClub wciągnął mnie po uszy w przeciwieństwie do fifowego Ultimate Team, który odstawiłem bardzo szybko. Podoba mi się zwłaszcza to, że trzeba dbać o team spirit, a nie posiadanie samych gwiazdeczek.

Martwi mnie tylko jedna rzecz. Otóż poziom trudności w meczach vs CPU nie zmienia mi się na wyższy, choć miałem już 19 meczów wygranych z rzędu, na różnych poziomach trudności. Od początku mam regular, który za cholerę nie chce drgnąć wyżej, przez co chyba nigdy nie wbiję pucharka za 6 wygranych z rzędu na super star. Ma ktoś może podobny problem?

Ja mam ten sam problem, tylko utknąłem na poziomie profesjonalnym :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MR. T   tez mam trenera ktory max cost pomiesci 560, Gallardo  4-3-1-2,  a Ty jaka masz formacje i gdzie postawiles CR7, bo u mnie na CF ma 93 zamiast 95 i do tego perfidnie na zielono sie pali, nawet odcienia czerwonego nie ma, a niby cale pole karne ma na czerwono a tu lipa.

Ja mam Donadoniego. 4-1-2-3. Cr7 z racji tego, że był u mnie od początku cały czas na szpicy ustawiony i tam pozostał do dziś. Na CF ma 93 ovr według managera 94% pasuje tam. Na lewą dam go, jak trafię Zlatana. Ważne dla mnie jest to, aby ktoś na szpicy umiał dobrze grać głową. Może jak będę miał lepszego trenera to znajdzie się tam Huntelaar, którego już mam. Lecz nie wiem jak się nim gra, gdyż ciągle czekam na nowego jakiegoś ogarniającego Trenera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×