Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

W myclub completion rate, mam zrobione 13/14 zadan, ostatnie to great sprit, ja mam 95 i mi nie zaliczylo, trzeba miec 99?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W myclub completion rate, mam zrobione 13/14 zadan, ostatnie to great sprit, ja mam 95 i mi nie zaliczylo, trzeba miec 99?

tak

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie mam pytanie...niby proste :biggrin:

Grałem we wszystkie poprzendie odsłony PES i znam je dość dobrze.

W 2015 mam problem, np. przegrywając mecz chcę dać taktykę all attack tak jak było w poprzednich odsłonach, a teraz tego nie widzę w czasie meczu. Przed meczem można ustawić taką taktykę, ale w trakcie już nie widzę takiej opcji. Jak to zrobić?

Albo np mam dobry wynik i chcę grac z kontry to na strzałkach mam tylko obrone, atak i custom.

 

Druga sprawa, podczas meczu można zmianiać taktykę pomiędzy trzema ustawieniami: defensive, offensive i custom. Jak w gameplan to ustawić żeby wiedzieć jak wygląda defensive, jak offensive i jak custom? Panowie w tym roku chyba trochę namieszali.

 

Greetz,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić cyfrową wersję PESa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak kupujesz, ja się złożyłem z kolegą jak była promocja więc gra wyszła mnie 60 zł na ps4, gramy obaj na głównych kontach :) a wersję płytowa która kupiłem na premierę sprzedałem.

Edytowane przez baku83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę dołączyć do grona malkontentów. Granie w dywizjach online bez podziału na gwiazdki jest bezsensu ponieważ ludzie obrali sobie dwa rożne cele. Jeden to awans do dywizji 1 a drugi to uzyskanie ratingu 1000. Co z tego że przez większość sezonu będę tyrał 3,5 gwiazdkowym teamem jak wystarczy raz spotkać ogarniętego gościa grającego Realem i po awansie bo stamina nam nie pozwoli na wyrównana walkę. Wczoraj o awans do 3 dywizji grałem z gościem kiblujacym w 5 dywizji z ratingiem 980. Oczywiście wielbiciel Realu. No i dupa. Po Awansie.

Nie wiem co stoi na przeszkodzie aby konami wprowadziło wyszukiwanie po sile zespołu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Dokładnie wyszukiwanie byłoby zajebiste ! Bo też już mnie ten Real męczy, jestem uradowany jak trafiam na Manchester np. paranoja. Ronaldo wszystko wciska niestety. Grając chociażby Romą ostatnio prowadziłem 1:0 z Realem ale Ronaldo na dwa strzały celne dwa gole i po zawodach, posypała się cała gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kiego grzyba gracie w dywizje? Zacznijcie grać w competition, do wyboru do koloru albo kluby albo państwa albo mix, Proste zasady i od playoffów wiadomo kto z kim gra i bez "realów" itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby było na 10min to by była bajka.Ja gram dywizje ,ale są zjebane na maxa niestety....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kiego grzyba gracie w dywizje? Zacznijcie grać w competition, do wyboru do koloru albo kluby albo państwa albo mix, Proste zasady i od playoffów wiadomo kto z kim gra i bez "realów" itp.

 

 

Nie ma Realów itd ? To ja nie wiem w co Ty grasz...  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Realów itd ? To ja nie wiem w co Ty grasz...

Nie no są ale do zniesienia. Poza tym ja głównie gram państwami wiec mi to loto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no są ale do zniesienia. Poza tym ja głównie gram państwami wiec mi to loto :)

 

 

Ogólnie to bardzo fajnie zrobili teraz to competetion że awans do 16 ma tylko jedna ekipa z najlepszym bilansem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja cisne myclub do porzygu ;) efekty sa - wczoraj do zespolu wjechal falcao, varane, demichelis i vorm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja cisne myclub do porzygu ;) efekty sa - wczoraj do zespolu wjechal falcao, varane, demichelis i vorm ;)

Jakim cudem zdobywacie takich piłkarzy? Mi jeszcze ani razu nie wpadła czarna piłka w losowaniu, obecnie najlepszy piłkarz w moim zespole to OZIL chociaż dużo nie daje bo reszta jest z ovrl do 75 i co mecz to przegrana albo marne 1:1... Albo jestem taki słaby albo coś się sknociło, najwyżej byłem w 9 dywizji, teraz przez te porażki spadłem do 11 ale cieszę się z tego powodu bo w 9 dywizji grali ludzie już z takimi zwodnikami jak kolega wyżej wymienił i to nie była dla mnie żadna przyjemność gdy co mecz dostawałem 2:0 w plecy, albo wygrywając 2:0 w pierwszej połowie straciłem 2 bramki w drugiej i cały misterny plan w ..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie kupował nie rozumiem dlaczego ludzie tak przepłacają za przeciętne gry, dodatkowo więcej za cyfrówki.

No właśnie tylko, że cyfrową wersje za 100zł już dorwe a płytowe nic nie schodzą z ceny na tą chwilę 180 co jest dla mnie  chorą ceną za jakąkolwiek grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tylko, że cyfrową wersje za 100zł już dorwe a płytowe nic nie schodzą z ceny na tą chwilę 180 co jest dla mnie  chorą ceną za jakąkolwiek grę.

Niestety takie czasy, i jestem pewien że z każdą nową generacją będzie coraz drożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że mecze w myClub nie liczą się do rankingu pesleague.com?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam z przyjemnością gram w dywizjach, a co :) Odkąd ogarnąłem grę w obronie i przerzuciłem się na granie naszą ukochaną :) reprezentacją, NIESTRASZNY mi jest Real (który notabene jest wybierany przez 80-90% grających w dywizjach). Z sobotniej nocnej nasiadówy uzyskałem awans do 3 dywizji (uzyskałem wynik 4644 punkty na koniec ) , gdzie grając TYLKO Polską miałem bilans 9 zwycięstw 1 porażka :)

Ale się chłopaki z realem, barcą czy psg dziwili jak lewy z adrianem ładowali po 4-5 bramek w meczu :)  Najważniejsze to dobra taktyka (swoją dopasowałem na zasadzie prób i błędów - ale generalnie KONIECZNIE wysoko wysunięta obrona.... i MAŁO R1 a DUŻO R2 (zarówno w ataku a w obronie to KONIECZNIE) . No i działa - wczoraj rozpocząłem 3 dywizję i jak na razie 5 meczów 5 zwycięstw.

Granie Polską ma jednak tę wadę, że jak zleję jakiegoś pełnoprawnego lamera grającego TYLKO Realem  - potem niestety dużo dostaję niemiłych wiadomości na priv....  w szczególności od pokonanych Polaków, którym ambicja nie pozwala przełkąć porażki lamerskiego Realu ze słabiutką (tylko teoretycznie:)) reprezentacją Polski. No i potem się dowiaduję, że moja matka jest taka czy siaka... ale, że już przywykłem do tego, to frustracja ogranego lamera od CR7 jest dla mnie BEZCENNA :)

Edytowane przez ptysiub
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A ja tam z przyjemnością gram w dywizjach, a co  :) Odkąd ogarnąłem grę w obronie i przerzuciłem się na granie naszą ukochaną  :) reprezentacją, NIESTRASZNY mi jest Real (który notabene jest wybierany przez 80-90% grających w dywizjach). Z sobotniej nocnej nasiadówy uzyskałem awans do 3 dywizji (uzyskałem wynik 4644 punkty na koniec ) , gdzie grając TYLKO Polską miałem bilans 9 zwycięstw 1 porażka  :)

Ale się chłopaki z realem, barcą czy psg dziwili jak lewy z adrianem ładowali po 4-5 bramek w meczu  :)  Najważniejsze to dobra taktyka (swoją dopasowałem na zasadzie prób i błędów - ale generalnie KONIECZNIE wysoko wysunięta obrona.... i MAŁO R1 a DUŻO R2 (zarówno w ataku a w obronie to KONIECZNIE) . No i działa - wczoraj rozpocząłem 3 dywizję i jak na razie 5 meczów 5 zwycięstw.

Granie Polską ma jednak tę wadę, że jak zleję jakiegoś pełnoprawnego lamera grającego TYLKO Realem  - potem niestety dużo dostaję niemiłych wiadomości na priv....  w szczególności od pokonanych Polaków, którym ambicja nie pozwala przełkąć porażki lamerskiego Realu ze słabiutką (tylko teoretycznie:)) reprezentacją Polski. No i potem się dowiaduję, że moja matka jest taka czy siaka... ale, że już przywykłem do tego, to frustracja ogranego lamera od CR7 jest dla mnie BEZCENNA  :)

jakbyś mógł doprecyzować to konkretnie w których momentach wciskasz r2 w obronie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam z przyjemnością gram w dywizjach, a co :) Odkąd ogarnąłem grę w obronie i przerzuciłem się na granie naszą ukochaną :) reprezentacją, NIESTRASZNY mi jest Real (który notabene jest wybierany przez 80-90% grających w dywizjach). Z sobotniej nocnej nasiadówy uzyskałem awans do 3 dywizji (uzyskałem wynik 4644 punkty na koniec ) , gdzie grając TYLKO Polską miałem bilans 9 zwycięstw 1 porażka :)

Ale się chłopaki z realem, barcą czy psg dziwili jak lewy z adrianem ładowali po 4-5 bramek w meczu :)  Najważniejsze to dobra taktyka (swoją dopasowałem na zasadzie prób i błędów - ale generalnie KONIECZNIE wysoko wysunięta obrona.... i MAŁO R1 a DUŻO R2 (zarówno w ataku a w obronie to KONIECZNIE) . No i działa - wczoraj rozpocząłem 3 dywizję i jak na razie 5 meczów 5 zwycięstw.

Granie Polską ma jednak tę wadę, że jak zleję jakiegoś pełnoprawnego lamera grającego TYLKO Realem  - potem niestety dużo dostaję niemiłych wiadomości na priv....  w szczególności od pokonanych Polaków, którym ambicja nie pozwala przełkąć porażki lamerskiego Realu ze słabiutką (tylko teoretycznie:)) reprezentacją Polski. No i potem się dowiaduję, że moja matka jest taka czy siaka... ale, że już przywykłem do tego, to frustracja ogranego lamera od CR7 jest dla mnie BEZCENNA :)

Wyślij zapro na DrakoPL to chętnie zagram jakies spary zespołami średnimi typu Polska :) W 3 dywizji trzeba miec szczęscie grając słabsza druzyna ..Bo jak sie trafi na real i jakiegos ogarnietego gracza to można pomarzyć o wygranej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez się zdarza grać Polska, dobrze mi nimi idzie. Ale jednak grać przeciwko Realowi z ratingiem 350 a 950 to jednak jest ogromna różnica. Nawet Real sam nie gra w PES 2015. Bardzo dużo zależy od szczęścia przy losowaniu przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronaldo jak Chuck Norris wszystko strzela, z każdego kąta i pozycji.

Ot cała prawda o tej jego mocy w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka prawda, ze przyszlo nam zyc w smutnych czasach, gdy ludzie graja lepiej niz cyborgi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ponawiam prośbę :

 

Panowie mam pytanie...niby proste :biggrin:

Grałem we wszystkie poprzendie odsłony PES i znam je dość dobrze.

W 2015 mam problem, np. przegrywając mecz chcę dać taktykę all attack tak jak było w poprzednich odsłonach, a teraz tego nie widzę w czasie meczu. Przed meczem można ustawić taką taktykę, ale w trakcie już nie widzę takiej opcji. Jak to zrobić?

Albo np mam dobry wynik i chcę grac z kontry to na strzałkach mam tylko obrone, atak i custom.

 

Druga sprawa, podczas meczu można zmianiać taktykę pomiędzy trzema ustawieniami: defensive, offensive i custom. Jak w gameplan to ustawić żeby wiedzieć jak wygląda defensive, jak offensive i jak custom? Panowie w tym roku chyba trochę namieszali.

 

Greetz,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×