Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

No skladasz zespol z samych frajerow, odpalasz symulacje i robisz sobei co chcesz. Ja juz z 1 ksiazke zdazylem przeczytac i z 4 sezonem The Wire jade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlaczylem Pes-a zeby zobaczyc symulacje, przeciez to jest jeszcze wieksze nieporozumienie, losuje mi kolesia z TS 95, ja wystawiam ogorkow z TS 77, i wiadomo porazka dostaje 600 GP,  mysle ze wiekszosc meczy tak sie bedzie konczyc , to po 10 meczach mam ok 10 000 GP, to nawet na kontrakty tych pionkow nie wystarczy, ja pikole, i pol dnia mam sie patrzec w TV, co 20 minut wyszukiwac nowego przeciwnika, zebu uskladac 5000 GP, nie wiem, ja widze ze kolesie tu ogorkow nie wystawiaja tylko normalne sklady, jakie mam tu szanse na wygrana,? po 10 meczach bede jeszcze w plecy z GP., i wygole reszte ekipy z kontraktow, nie tedy droga, sama gra online powinna wystarczyc na to zeby sklad utrzymac . Gra jest super , wszystko ok, tylko szkoda ze nie moge , pograc bo blokuje mnie jakies GP ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nienawidzę grać maksymalnie przepasionych składem i będę sobie zbierał graczy których lubię. Nie jara mnie bieganie Robbenem i spółką, a jak trafię kiedyś Krystynę to od razu go wyp.... ze składu. Dla mnie to idealna sprawa, że nie można mieć samych graczy All Star, bo to trochę zabija sens gry.

Ciekaw jestem czy ten Goetze mi się należy czy nie  i jak go ewentualnie aktywować ? Kupiłem wersję pudełkową na premierę.

Edytowane przez arboos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziomek, nie odnawiasz im kontraktow tylko wywalasz i losujesz nowych. W ten sposob zarabiasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziomek, nie odnawiasz im kontraktow tylko wywalasz i losujesz nowych. W ten sposob zarabiasz.

no ok czyli na poczatek musze dokupic sloty, no bo jakas tam rezerwe mam i ich nie wywale, ale wytlumacz mi w takim razie dlaczego wiara wystawia tam sklady z Ronaldo, Goetze, Robbenami itd...., ? Inni nie traktuja tego jako sposobu na zarobek tylko laduja kase w kontrakty na Ronaldo w symulacji ?  Czy moze u mnie to jest symulacja a koles z drugiej strony TV gra normalnie i jest przekonany, ze ja rowniez gram ? :]  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak probuja sobie nabic TS. Ja odpalam mecz i nawet nie patrze co sie tam dzieje. Moje leszcze wygrywaja srednio 1 mecz na 10 i sie tym nie przejmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musieliśmy zwiększyć liczbę uczestników turnieju PES 2015 z 64 do 72 uczestników ponieważ zainteresowanie tym tytułem przerosło nasze oczekiwania i zamierzenia. Jak widać na liście poniżej, pozostało jeszcze tylko jedno miejsce.

 

1. Nemsik (TV+PS4) (20zł)
2. Viki (TV) (20zł)
3. Niebo (TV) (20zł)
4. Balu (TV) (20zł) 
5. SmiesznegoStara (PS4) (20zł) 
6. Lolowski (PS4) (20zł)
7. Mediasco (PS4) (20zł)
8. LukcaCFC (PS4) (20zł)
9. Darthur (PS4) (20zł)
10. Manius (20zł)
11. Szacun (20zł)
12. Mavado07 (20zł)
13. Archi (20zł)
14. Kamilo (20zł)
15. Barley (20zł)
16. Pazdzioch (20zł)
17. Cola (20zł)
18. Pacyna (20zł)
19. Rygal (20zł)
20. Pezo (20zł)
21. PABLOCR7 (20zł)
22. Emtess (20zł)
23. Masa (20zł)
24. Osek (20zł)
25. Kuler (20zł)
26. Fabio (20zł)
27. Latrel (20zł)
28. Kruszan (20zł)
29. Czaki (20zł)
30. Dzoniaczek (20zł)
31. Marexus (20zł)
32. Pablo Eskobar (20zł)
33. LucasUrbi (20zł)
34. Aki1986 (20zł)
35. Kuzma (20 zł)
36. Ronbalto (20zł)
37. Horus (20zł)
38. Baran (20zł)
39. Harry (20 zł)
40. Bambo (20zł)
41. Adi (20zł)
42. Such_Pablos (20zł) 
43. ARO (20zł)
44. Bartolini (20zł)
45. Elwis (20zł)
46. Gruby (20zł)
47. Hiszpania1990 (20zł)
48. Baran (20zł)
49. Dawid P (20zł)
50. Trzcina (20zł)
51. Damianos (TV+PS4) (20zł)
52. Łukasz ES (PS4) (20zł)
53. Staahu (PS4) (20zł)
54. Marcin ES (20zł)
55. Miller (20zł)
56. Kucharito (20zł)
57. Pavulon (20zł)
58. Benson (20zł)
59. Gural (20zł)
60. Uluru (20zł) 
61. Kamil P(20zł)
62. bagi (20 zł)
63. Stachoo (20zł) 
64. Jeżu (20zł) 
65. Arczi (20zł)
66. Damiao (20zl)
67. Kuba_Champion (20zł)
68. E.Davids (20zł)
69. Mogiła (20zł)
70. Pes34 (20zł)
71. Tomo (20zł)
72. Marinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do problemów z uzbieraniem GP, to jest to celowe posunięcie Konami, aby na mikropłatnościach zarobić tira pieniędzy.

Dla nas 10zł (chyba coś koło tego?) za 250 Coinsów to jakiś wydatek.

Ale myślę, że koledzy za zachodnią granicą bez zmróżenia oka zakupują sobie pakiety za kilka ojro.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do problemów z uzbieraniem GP, to jest to celowe posunięcie Konami, aby na mikropłatnościach zarobić tira pieniędzy.

Dla nas 10zł (chyba coś koło tego?) za 250 Coinsów to jakiś wydatek.

Ale myślę, że koledzy za zachodnią granicą bez zmróżenia oka zakupują sobie pakiety za kilka ojro.

 

Dobrze, ze chociaz jeden mnie rozumie, bo ja tu dostrzegam juz od jakiegos miesiaca mega problem, jak bardzo mi sie ta gra podobala i podobal tryb my club nie musze pisac, niestety doszedlem po rozegraniu jakis 300 meczy online do takiego etapu jak pisze adick, nie mam staminy nie mam GP i mam dwa wyjscia:

1. Naparzac online i offline rezerwami na zmiane

2. Kupic Coinsy ( czego na pewno nie zrobie) !!

Symulacja jest jakims wyjsciem, zmudnym, ale jest, niestety, pracujac , majac male dziecko, nie dysponuje taka iloscia czasu zeby pol dnia spamowac offline, wlaczam konsole po to zeby zagrac 2-3 h online ! bo to mi sprawia najwieksza frajde.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 DYWIZJA ............... mówi wam to coś hehe:) POTENTAT jestem BOŻANEM PESa!!!!!!!!! Powiedziałem!!!!!!!!!!!!:D

 

Burnley FC zrobiło robotę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie, trochę Ci to zajęło, ale najważniejsze że cel osiągnięty i się z nami podzieliłeś.

Tylko pamiętaj, bycie potentatem to dar i przekleństwo zarazem.

I na szczycie zawsze trudniej jest się utrzymać niż na niego wejść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Olus, udowodniłeś, że jestem godny bycia Potentatem ! 

Kuźwa na turniej mieliśmy jechać a tu już miejsc nie ma. Szkoda.

 

Kurde Wam też nie działają serwery teraz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej nabijać punkty na matser challange... po pierwszej wygranej 20000 GP potem po kazdej nastepnej 7500 + wygrane mecze to za jeden turniej ktory trwa 5 meczy dostajemy 17 000...latwo z kompem sie gra na system.. strzela sie bramke i staje w koncie a glupi komp nie atakuje i przelatuje cala polowka ...potem to samo i tak do konca turnieju ... wiem , ze mala radocha ale w 2 godz mozna nabic 34 000 GP... zawodnik stoi w koncie , czas leci, my w tym czasie zajmujemy sie czyms innym , a potem juz normalnie mozna losowac i cisnac online.. taki system mam... polecam... ps. wystwic mozliwie najgorszy sklad zeby kontrakty nie uciekaly najlepszym... ale musi byc powyzej 1450 sila druzyny...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

I na szczycie zawsze trudniej jest się utrzymać niż na niego wejść...

Tu się to nie sprawdza :) ..........do awansu potrzebne było 5000 a do utrzymania w 1 jest 4500

 

Teraz chyba rozpocznę swoją przygodę w my club:)

 

Tylko co to znowu dzisiaj za konserwacje mają być:(

 

Kuźwa na turniej mieliśmy jechać a tu już miejsc nie ma. Szkoda.

 

 

Ja pier........ błąd trenera :(

Może jak dostarczymy 1 stanowisko to Nemsik nas dopisze. Bo już się nastawiłem na ten turniej :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem w 1 dywizji i do tej pory grałem z gracxami z róznych dywizji...Teraz postanowiłem pograc tylko z graczami z 1 dywizji no i próbowałem ponad godzine i nie ma żadnego gracza :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drako, kto awansuje do 1 dywizji to zaraz spadnie, albo nie gra wcale. 

Przecież to jest mało realne trzymać się tam dłuższy czas. Wygrać średnio 7/10 meczy leszczami za 700 pkt na Reale jest bardzo ciężkie, nawet dla wyjadaczy. 

Dużo też zależy od szczęścia jakich rywali Ci wylosuje. Jeśli słabszych, to i Real im nie pomoże, ale jak trafisz na kumatego, który gra Realem , Barcą, czy Bayernem, to już bardzo ciężko wygrać. 

 

TS rośnie mi natomiast w MyClub i mam piękną serię zwycięstw. Brakuje mi ofensywnego pomocnika i prawego pomocnika. Reszta to solidni rzemieślnicy i żadnego Zlatany nie są mi straszne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drako, kto awansuje do 1 dywizji to zaraz spadnie, albo nie gra wcale. 

Przecież to jest mało realne trzymać się tam dłuższy czas. Wygrać średnio 7/10 meczy leszczami za 700 pkt na Reale jest bardzo ciężkie, nawet dla wyjadaczy. 

Dużo też zależy od szczęścia jakich rywali Ci wylosuje. Jeśli słabszych, to i Real im nie pomoże, ale jak trafisz na kumatego, który gra Realem , Barcą, czy Bayernem, to już bardzo ciężko wygrać. 

 

TS rośnie mi natomiast w MyClub i mam piękną serię zwycięstw. Brakuje mi ofensywnego pomocnika i prawego pomocnika. Reszta to solidni rzemieślnicy i żadnego Zlatany nie są mi straszne...

i byle tak dalej i do ratingu 1000 hehe moj cel byc na koniec w setce i gitara :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile punktów potrzeba, aby utrzymać się w pierwszej dywizji w myClub? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś mi pokrótce opisać o co chodzi w trybie MyClub. Odpaliłem go dziś i przyznam szczerze, że za wiele nie rozumiem. Gra się z komputerem czy można jakoś online? Ogólnie nie rozumiem tych wszystkich trybów w całej grze (poprzednie lata tylko z Fifą). Dlatego ozłocę kogoś kto mi wszystko ładnie wytłumaczy :) Gdzie i "czym się je" :)

Edytowane przez messinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć jak to możliwe , że goście mają 3 lvl drużyny, a tam same gwiazdy z Krystyną, Robbenem, Iniestą itd ???

 

messihno sam powoli do wszystkiego dojdziesz. 

Głównym trybem są dywizje online i tam jest najwięcej radochy. Z kompem też warto pograć, żeby ponabijać punkty GP, za które możesz kupować coraz lepszych managerów i losować piłkarzy. 

Generalnie chodzi o to by zgrywać skład i nabijać jak największy Team Spirit. Minimum 80 musi być , żeby dało się normalnie walczyć online z innymi graczami. 

Z kompem możesz owy TS nabijać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć jak to możliwe , że goście mają 3 lvl drużyny, a tam same gwiazdy z Krystyną, Robbenem, Iniestą itd ???

 

messihno sam powoli do wszystkiego dojdziesz. 

Głównym trybem są dywizje online i tam jest najwięcej radochy. Z kompem też warto pograć, żeby ponabijać punkty GP, za które możesz kupować coraz lepszych managerów i losować piłkarzy. 

Generalnie chodzi o to by zgrywać skład i nabijać jak największy Team Spirit. Minimum 80 musi być , żeby dało się normalnie walczyć online z innymi graczami. 

Z kompem możesz owy TS nabijać. 

 

 

Pisałem Ci kilka postów wstecz , widocznie nie doczytałes, wtedy napisałes ze nie chcesz gwiazd w skladzie, ze bedziesz pykał skladem z LVL.3.  Napisałem, zebys tak do konca na ten LVL nie patrzal, bo własnie miedzy innymi ja mam w skladzie, Ibre, CR7, Robbena, Howarda, Alvesa, Kongdobie, Wasilewskiego :biggrin:, to jest w podstawowej 11, oprocz nich Gomis, Di Natale,Klose, Aduriz, Dida ... wiec wydawaloby sie mocny skład, a nadal mam LVL.3, a czesto gram z kolesiami co maja teoretycznie słabszy skład, a maja wbity LVL. 4 i graja np. w 8 lidze, wiec na pewno nie zalezy to tez od tego jakiego ktos ma skilla, także na to nie ma co patrzec . Bo to ze masz LVL 3 nie znaczy ze bedziesz gral rowniez z samymi ogórkami .  Tymczasem wywalilem na trenera 11 k a mimo wszystko wrocilem do starego ustawienia z dwoma CF, dobre poczciwe 4-1-2-1-2, niby boczni pomocnicy sa bezuzyteczni jesli chodzi o rajdy, ale potrzebni wg. mnie do rozklepania srodka boiska.

 

Co to się stało , ze dzisiaj jest w My Club Compettition dostępne?, myslalem ze jest tylko w srody, wygrał juz to ktos z was ?

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to się stało , ze dzisiaj jest w My Club Compettition dostępne?, myslalem ze jest tylko w srody, wygrał juz to ktos z was ?

 

Od zeszłego tygodnia Competition dostępne są też w soboty. Chyba ktoś z Konami wreszcie poszedł po rozum do głowy, no i niech tak pozostanie.

 

Jak znajdę dziś chwilę czasu, może wystartuję w jednym. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I chyba częściej jest uaktualniana lista trenerów jak i piłkarzy do wypożyczenia. Było zawsze raz w dniu a teraz 2 razy z tego co widzę. W końcu jakiś mądry ruch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typ mi właśnie 4 razy w jednym meczu przeszedł boisko i strzelił. Najpierw sprint do przodu, potem 3xR3 i smród w polu karnym. Działało to tylko po rozpoczęciu z połowy boiska. Już dawno zauważyłem, że po gwizdku jest łatwiej zdobyć bramkę, ale takie absurdy. Remis 6:6 i to że zawsze zdobywalem bramkę dająca prowadzenie uratowało mnie przed ostrym wkurzeniem. Oczywiście był to jakiś angol i ping z dupy, bo wiadomo że serwer u niego. No szkoda bo dziś pingi miałem świetne, ogólnie grało się dobrze a ten remis przerwał serię 9 wygranych w Lidze Online. Nawet udało się jednego z ratingiem 880 zniszczyć 6:0 :))

Dziś jeszcze zauważyłem że z dystansu to strzelać tylko z R2, jakie szmaty wpadają to mi żal przeciwnika. Musi być trochę wolnego miejsca i leci szmata. Czasami wpadnie od słupka, czasami w okienko, no i czasami może nie wpaść. ;) Muszę opanować więcej schematów, to darmowe bramki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×