Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Oplaca sie robic reset klubu myclub? Bo mam slaby sklad i stracilem te zlote monety, a potrzebuje je na trenera. Jak zrobie reset to bede mial aktywne te zadania za ktore dostaje sie te monety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja dobrze rozumiem że Ty uważasz że ktoś powinien domagać się zwrotu kasy bo jego cebula slot z allegro nie posiada wszystkiego co główne konto?

 

Bardzo dobrze uważa. Zawarł umowę kupna-sprzedaży.Towar który nabył nie jest zgodny z opisem sprzedawcy (o ile w opisie był opis dodatku dlc jako atrybut do każdego pobrania).I nie ważne czy była to cebula z allegro, czy kiwi z Białegostoku

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oplaca sie robic reset klubu myclub? Bo mam slaby sklad i stracilem te zlote monety, a potrzebuje je na trenera. Jak zrobie reset to bede mial aktywne te zadania za ktore dostaje sie te monety?

 

Prawdę powiedziawszy ten reset to raczej taka popierdółka a nie reset ;D resetuje skład, natomiast w ogóle nie dotyczy monet, coinsów, złota, lig, wyników, itd. ;p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja dobrze rozumiem że Ty uważasz że ktoś powinien domagać się zwrotu kasy bo jego cebula slot z allegro nie posiada wszystkiego co główne konto?

Tak, tak właśnie uważam. Powinien dostać to co było opisane na aukcji. Powiedzmy kupujesz PS4 z padem i całym okablowaniem, a dostajesz samą konsolę, co wtedy robisz?

Przecież napisał, że mogą grac tylko w 1 drużynie. Co da zamiana padami?

Jak zamienią się padami (przekażą sobie z ręki do ręki) to automatycznie, rzecz jasna będą grać przeciwnymi drużynami. Co tu więcej tłumaczyć ? A jeżeli nie można w menu tego zmienić, to faktycznie nie można i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak zmienie trenera na lepszego to szansa że w piłkach będą lepsi gracze zwiększy się? nawet jak trafię czarną piłkę to dostaję graczy z overral max 82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze uważa. Zawarł umowę kupna-sprzedaży.Towar który nabył nie jest zgodny z opisem sprzedawcy (o ile w opisie był opis dodatku dlc jako atrybut do każdego pobrania).I nie ważne czy była to cebula z allegro, czy kiwi z Białegostoku

Tak, tak właśnie uważam. Powinien dostać to co było opisane na aukcji. Powiedzmy kupujesz PS4 z padem i całym okablowaniem, a dostajesz samą konsolę, co wtedy robisz?

 

haha spoko. tylko żale i pretensje miej do sprzedawcy cebulaka albo do samego siebie. kupujesz sloty = robisz wała = licz się z wałem. i nie porównuj kupowania konsoli z padem do kupowania slota na allegro. to pierwsze jest całkowicie legalne :). a co najważniejsze w tym wszystkim, jak ktoś jest "skrzywdzony" swoim onion slotem to niech się nie żali tym na forum bo nikogo to nie obchodzi.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś jak skontaktowac się z konami żeby zmienili ten KONAMI LEague na minimum 4 osoby a nie 14 bo to jest patologia w ps2 była taka opcja a na next genie się nie da ....

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczna formach moich chłopców a tu online znowu nie działa. 

Ale nawet z kompem w myclub się gra przyjemnie. 

 

Za pola karnego bramek wpada nawet sporo. Tylko trzeba wiedzieć kiedy i jak strzelać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha spoko. tylko żale i pretensje miej do sprzedawcy cebulaka albo do samego siebie. kupujesz sloty = robisz wała = licz się z wałem. i nie porównuj kupowania konsoli z padem do kupowania slota na allegro. to pierwsze jest całkowicie legalne :). a co najważniejsze w tym wszystkim, jak ktoś jest "skrzywdzony" swoim onion slotem to niech się nie żali tym na forum bo nikogo to nie obchodzi.

 

to jedna kwestia. ale druga to sprzedaż slota/jednorazowego pobrania przez sprzedawców. osoba nabywająca slota/jednorazowe pobranie  ma prawo czuć się oszukana poprzez nabycie towaru niezgodną z umową kupna sprzedaży (opis gwarantujący dostęp do dlc) i skoro robi to poprzez legalny serwis który w żaden sposób nie potrafi wyegzekwować i zakazać sprzedaży slotów/jednorazowych pobrań/kont gościnnych ma prawo do reklamacji towaru. żeby była jasność w żaden sposób nie popieram kupowania w ten sposób gier, jednak dopóki legalnie funkcjonujące serwisy nie zrobią z tym porządku, tak długo do tego typu transakcji będą miały zastosowania odpowiednie przepisy stawiające w trudnym położeniu sprzedawców. i zmieniłbym twoją formułkę ćwir - sprzedajesz slota/j.p - licz się z problemami. sprzedawcy pesów w preorderze nie przewidzili np aktualizacji 2.02 systemu ps4. ktoś pobrał pesa kupionego z allegro z konta USA. ale za nim go odpalił , zrobił aktualizację systemu. efekt? Pes na konsoli stracił licencję. najpierw przesunął się zegar na premierę EU (13listopada) a potem 13 chcąc odpalić ProEvo kwas. "Pobierz grę z ps store"Śliski temat i nie na ten wątek ogólnie:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pochwalić konami za całkiem niezłą muzykę w menu. Bardzo umila czas jak matchmaking się zawiesza i czekasz 10 minut na błąd, po którym dopiero można cofnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jedna kwestia. ale druga to sprzedaż slota/jednorazowego pobrania przez sprzedawców. osoba nabywająca slota/jednorazowe pobranie  ma prawo czuć się oszukana poprzez nabycie towaru niezgodną z umową kupna sprzedaży (opis gwarantujący dostęp do dlc) i skoro robi to poprzez legalny serwis który w żaden sposób nie potrafi wyegzekwować i zakazać sprzedaży slotów/jednorazowych pobrań/kont gościnnych ma prawo do reklamacji towaru. żeby była jasność w żaden sposób nie popieram kupowania w ten sposób gier, jednak dopóki legalnie funkcjonujące serwisy nie zrobią z tym porządku, tak długo do tego typu transakcji będą miały zastosowania odpowiednie przepisy stawiające w trudnym położeniu sprzedawców. i zmieniłbym twoją formułkę ćwir - sprzedajesz slota/j.p - licz się z problemami. sprzedawcy pesów w preorderze nie przewidzili np aktualizacji 2.02 systemu ps4. ktoś pobrał pesa kupionego z allegro z konta USA. ale za nim go odpalił , zrobił aktualizację systemu. efekt? Pes na konsoli stracił licencję. najpierw przesunął się zegar na premierę EU (13listopada) a potem 13 chcąc odpalić ProEvo kwas. "Pobierz grę z ps store"Śliski temat i nie na ten wątek ogólnie:) 

 

 

widzisz mi chodzi bardziej o jakąś świadomość kupującego i konsekwencje takich kombinacji. nie mówię że nie można się domagać kasy od sprzedającego za niezgodność (co moim zdaniem nie ma szans na powodzenie - koleś albo się zmyje, albo powie że jemu i innym działa i proszę się kontaktować z Sony, albo działało w momencie wystawiania aukcji :)). po prostu z takim czymś wszystko się może stać, Sony może zmienić zasady albo zrobić jakiś update jak w tym przypadku, ktoś może zmienić hasło, albo konto zostanie zbanowane czy cokolwiek innego. i dupa zbita. NIC z tym nie zrobisz. możesz próbować ale będzie to raczej płonne działanie. tani slocik jest fajny dopóki działa. ale jak nie działa to nie jest to nasz problem ani miejsce na żale o to :). przycebulił to niech płacze komuś innemu. tyle. zresztą skończmy temat  :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak zmienie trenera na lepszego to szansa że w piłkach będą lepsi gracze zwiększy się? nawet jak trafię czarną piłkę to dostaję graczy z overral max 82

Skauci mają wpływ na losowanie, a nie trenerzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak zmienie trenera na lepszego to szansa że w piłkach będą lepsi gracze zwiększy się? nawet jak trafię czarną piłkę to dostaję graczy z overral max 82

Ciekawe pytanie. Mnie właśnie frapuje pytanie co daje lepszy menager z lepszych skillem? Ktoś wie.

 

Zioomek: Graj dalej jak grasz dużo meczy to wystarczy w myClub wejść w zakładkę gdzie się sprawdza ile się dotychczas meczy rozegrało i tam za każde 10 meczy jest 50 złotych coinsów. Przynajmniej ja tak miałem rozegrałem ponad 40 meczy i dostałem 200 złota.

 

Wku... strasznie ze online niemożna kamery oddalić wszystko zaczernione. Toż to czysty absurd cóż komu do tego co chcę zrobić z ustawieniami kamery ale konami chu.. niema i tyle. to tylko oni potrafią. W ogóle kamera co się zbiera  w tej części to tragedia po stracie zamiast szybko przesunąć w daną stronę to ta kamera zbiera się tak powoli że gdy zagra się do napastnika to praktycznie nie widać gdzie ta piłka idzie. Coś by zapewne dało te oddalenie kamery jeszcze no ale własnie zaczernione pole i fuck off mi konami pokazuje. głupot tu jest niestety co niemiara niby małe rzeczy ale psują całość. Wślizgi to tez dla mnie jedne z najgorszych w historii serii. W tej kupczanej 14 wślizgi to była poezja co im strzeliło znowu do łba żeby z nich rezygnować. Sędzia tez co niekiedy przyćpa to głowa mała praktycznie nie daje pograć ostrzej co chwilę gwizdek. Piciu piciu muśniecie się zawodników i jeb gwizdek. Wtedy ciśnienie się dźwiga strasznie. Tak dobra edycja a znowu jak się zbierze te malutkie zgrzyty do kupy to robi się lekki gnój.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest w PES'ie coś takiego jak pokój gracza z podziałem na kraje? Było coś takiego w FIFA 13, w 14 to zlikwidowali. Fajnie by było grać z samymi Polakami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vincent - - - > a myślałem, że to moja PS3 nie nadąża za kamerą :)

Kamera i wyszukiwanie online mnie drażni.

Zapisaliście się do tej oficjalnej ligi PESa?

Jestem dopiero na 24 miejscu w PL, ale pewnie kolega kilka postów wyżej jest 1 na świecie :)

https://www.pesleague.com/tables/?league=10&rank=24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie mam pytanie,chcialem pograc z kumplem lige mistrzow pozniej international cup..i po tym jak wybralismy Swoje druzyny chcielismy grac na zasadzie ja jego przeciwnikami a on moimi ale jak sie podlaczalem do wyboru stron to byla tylko opcja zebym dolaczyl sie do jego druzyny jako 2 gracz a wogole nie mozna grac jako przeciwnik...czy to mozliwe?

Pozdro

Jako że w zasadzie nikt nie odpisał Ci dokładnie na to pytanie, a zadajesz je co chwilę to odpowiem Ci na podstawie moich doświadczeń z poprzednimi wersjami PES (w 2015 nie grałem)

Otóż nie, nie ma takiej możliwości. Jeśli chcesz grać z kumplem turniej to wyniki jak i cały turniej musicie spisywać na kartce, lub w Wordzie. W poprzednich edycjach Pro Evo, a po Twoim poście wnioskuje że nadal nic się nie zmieniło, można grać tylko swoją drużyną i nie można zmieniać zespołu ani przed ani w trakcie spotkania. Jeśli ustawisz Ligę Mistrzów na 32 drużyny przy czym wszystkie przypiszesz do graczy potrzebowałbyś dokładnie 32 padów lub jeśli jest taka możliwość w grze lub na konsoli musiałbyś przypisywać pada pod danego gracza (drużynę w grze).

Ze znajomym w wersji na PC odpaliliśmy kiedyś ligę mistrzów bodaj, ustawiając 32 drużyny jako kontrolowane przez gracza i na PC nie udało nam się obejść tej "blokady" kiedy grał gracz nr 1 z graczem nr 2 wszystko było okej ale przy kolejnych drużynach, np gracz nr 3 i 4 nie dało się już nic zrobić. O ile pamiętam na PC nie można było przypisać np 16 drużyn dla jednego profilu/ gracza. Jeśli mnie pamięć nie myli w którymś Pro Evolution Soccer którego miałem na PS3, najprawdopodobniej był to 2013 natknąłem się na ten sam problem. Nie kombinowałem wówczas za dużo, po prostu uznałem że nie da się nic z tym zrobić i polecieliśmy old-schoolowo z zapisywaniem na kartce :biggrin:

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu coś KONAMI majstruje z serwerami, bo cały czas nie można połączyć się z przeciwnikiem? wrrr

Pamiętam jak dziecko kuzyna przyniosło wujkowi (czyli mnie) durną piłkę (pirata) na PSX ISS PRO.

Od tego czasu zostałem fanem PESa do FIFY 10 :)

Gdyby nie to zesrane online wrrr

Edyta :

Tak, KONAMI jeb..., bo FIFA 15 łączy w 5 sec

gg LOL

Edytowane przez Nesh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak w FIFE gra 10x więcej osób, dlatego szybko wyszukuje przeciwników i łączy.

Chociaż trzeba powiedzieć, że jak tu online działa, to tragedii nie ma z wyszukiwaniem.

 

Kto mi powie jakim cudem gracze losują od kopa koksów typu Robben czy Goetze  w My Club ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak w FIFE gra 10x więcej osób, dlatego szybko wyszukuje przeciwników i łączy.

Chociaż trzeba powiedzieć, że jak tu online działa, to tragedii nie ma z wyszukiwaniem.

 

Kto mi powie jakim cudem gracze losują od kopa koksów typu Robben czy Goetze  w My Club ?

Dostali ich pewnie w pre orderze, tak jak i ja ;)

Co do losowań nie mam pomysłu, nie uja nie mogę trafić w czarną piłkę;d

Różnie się kręci to raz dłużej, a raz szybciej kończy, farta trzeba mieć.

Edytowane przez Mr.T89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skauci mają wpływ na losowanie, a nie trenerzy.

Jacy skauci, gdzie ich sie kupuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Tych co maja problemy z netem.

Ja przypisałem ps4 na sztywno do DMZ.

Nadal mam problem z połączeniem np. w MyClub ale w lobby już jest ok.

Kilka osób pisało z pes.com.pl, że mają tak samo więc to chyba wina konami.

Co do samej gry z kolegą z forum było ok. Płynnie i bez lagów.

Jak ktoś nie wie jak przypisać PS4 niech piszę na pw

Edytowane przez januszp85
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Tych co maja problemy z netem.

Ja przypisałem ps4 na sztywno do DMZ.

Nadal mam problem z połączeniem np. w MyClub ale w lobby już jest ok.

Kilka osób pisało z pes.com.pl, że mają tak samo więc to chyba wina konami.

Co do samej gry z kolegą z forum było ok. Płynnie i bez lagów.

Jak ktoś nie wie jak przypisać PS4 niech piszę na pw

 

 

W sumie to ja nie wiem czy zmiana ta coś da... bo z jednymi się łącze a z innymi nie bardzo ;/ wiekszy problem jest w wyszykiwaniu ludzie na online np w competetion i nie wydaje mi się zeby to była wina po stronie gracza... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja nie wiem czy zmiana ta coś da... bo z jednymi się łącze a z innymi nie bardzo ;/ wiekszy problem jest w wyszykiwaniu ludzie na online np w competetion i nie wydaje mi się zeby to była wina po stronie gracza... 

Nems mnie w ogóle nie łączyło nawet z chłopakami z forum a po tej zmianie łączy. Problem jest z MyClub więc uważam, że to wina po stronie Konami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś napisać krótką instrukcję w jaki sposób wykonać tę operację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawilem sobie strzaly na advanced i z daleka 90%(nie przesadzam) laduje na poprzeczce... Wgl jakby duzo lzej strzelali, tylko ja tak mam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×