Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

vincent - - - > a myślałem, że to moja PS3 nie nadąża za kamerą :)

Kamera i wyszukiwanie online mnie drażni.

Zapisaliście się do tej oficjalnej ligi PESa?

Jestem dopiero na 24 miejscu w PL, ale pewnie kolega kilka postów wyżej jest 1 na świecie :)

https://www.pesleague.com/tables/?league=10&rank=24

Kurcze jakto możliwe ze arboos jest dopiero 14?? Przeciez on jest najelpszy!! 3 przegrane? 2 remisy??? ojojoj

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W południe grałem bez problemu, a wieczorem z nikim nie mogę się połączyć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 W Cup tez da sie ustawić 4 graczy w grupie omg najpierw sobie zobaczcie, a później komentujcie.

Nie wiem czy odpowiadasz na post osoby która pytała o ustawienie turnieju na 4 graczy czy postu na który ja wyżej odpowiadałem ale w obu pytaniach nie chodzi o to co napisałeś albo ja źle rozumiem Twoją odpowiedź. W każdym razie jeden z użytkowników chciał chyba stworzyć turniej dla 4 graczy (pewnie wyłącznie 4 drużyny w turnieju), natomiast drugi chciał ustawić sobie ligę mistrzów, pewnie wybrać dwie drużyny z różnych grup (?) i kiedy jeden z graczy gra vs CPU to ten drugi miałby grać właśnie tą drużyną CPU.

Z tego co kojarzę to jak tworzyło się samą Champions League i wybierało się żeby wszystkie 32 drużyny były pod kontrolą gracza to też nie działało to tak jak na przykład jest to w FIFIE gdzie można, a nawet chyba nie trzeba, ustawić sobie wszystkie zespoły i gracze mogą dowolnie wybierać przed meczem który zespół chcą kontrolować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nemsik to jest kompilacja z dema a nie wersji full przecież widzę :) Wiem, że wchodzą ale dużo trudniej jest strzelić niż w demie. Jak się strzela rzuty wolne ?

Da się ustawić turniej na czterech graczy w grupie ligi mistrzów :biggrin:

 

Mam kilka bramek z full wersji jak znajde chwile to zmontuje coś i wrzuce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś napisać krótką instrukcję w jaki sposób wykonać tę operację.

A więc wchodzisz w ustawienia sieci w PS4 i musisz od nowa ustawić połączenie wi-fi/kabel ale ręcznie.

Podajesz np.

 

IP 192.168.1.115

Maska podsieci 255.255.255.0

Brama domyślna 192.168.1.1

Podstawowy DNS 8.8.8.8

dodatkowy DNS 4.4.4.4

 

Teraz przechodzisz do kompa wchodzisz na router.

Wchodzisz w zakładkę adventure setting -> NAT-> DMZ -> musisz włączyć i podać IP konsoli czyli w moim przypadku 192.168.1.115

 

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawilem sobie strzaly na advanced i z daleka 90%(nie przesadzam) laduje na poprzeczce... Wgl jakby duzo lzej strzelali, tylko ja tak mam?

 

Podbijam. Może ma ktoś jakąś radę jak te strzały wyprowadzać? U mnie też obijam wszystko co sie da na bramce,dodatkowo strzały są takie bardziej balonowate. Tak samo strzały po ziemi-da sie tu je jakos sensownie uderzyc? Na basicu ladnie szczury wpadaly takie,a tutaj jeszcze nie potrafie strzelic mocno po ziemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skandal, aby zagrać online ligę próbowałem 20 minut znaleźć przeciwnika, po 20 minutach mam, po meczu 10 minut czarny obraz i dopiero restart gry pomógł haha

No ale coś się ruszyło i chyba działa lepiej.

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc wchodzisz w ustawienia sieci w PS4 i musisz od nowa ustawić połączenie wi-fi/kabel ale ręcznie.

Podajesz np.

 

IP 192.168.1.115

Maska podsieci 255.255.255.0

Brama domyślna 192.168.1.1

Podstawowy DNS 8.8.8.8

dodatkowy DNS 4.4.4.4

 

Teraz przechodzisz do kompa wchodzisz na router.

Wchodzisz w zakładkę adventure setting -> NAT-> DMZ -> musisz włączyć i podać IP konsoli czyli w moim przypadku 192.168.1.115

 

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłem.

 

A to nie można po prostu wejść w ustawienia sieci PS4 i stan połączenia, zobaczyć jakie IP jest przypisane i potem je podać w DMZ ? Ja tak robiłem kiedyś i było ok, oczywiście musi być stałe IP.

Edytowane przez Alpine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich co mają problem z grą online - to nie jest Wasza wina, routera czy ps4. To wina serwerów od Konami. Tutaj dosyłam do zagranicznego forum w którym setki osób opisują problem z brakiem możliwości grania online. Nie jest to prawdopodobnie spowodowane tym, że niektórzy z nas mają wersję USA itp. Problem online mają tam ludzie z całego świata, wypisują tam Australijczycy, Anglicy, Amerykanie a nawet ludzie z Izraela i Pakistanu. Konami znów dało ciała, dziś ma być znów maintenence serwerów więc zobaczymy. Najbardziej mnie drażnią ataki tych co mogą grać typu "weź sprawdź swój sprzęt i nie zawracaj d**y bo mi gra działa i Konami jest super...". To że wam działa to fajnie, ale jak nie wiecie na czym rzecz stoi to się nie odzywajcie.

https://forums.pesfan.com/showthread.php?257556-PES-2015-Online-matchmaking-problems-thread/page17 '> https://forums.pesfan.com/showthread.php?257556-PES-2015-Online-matchmaking-problems-thread/page17

Dodam jeszcze że ludzie próbowali wszystkiego, przypisanie stałego adresu ip, otwierania portów. Niektórzy nawet sprawdzali zmianę routera (w kilku przypadkach to podobno pomogło, ale nie wiem ile w tym prawdy). ja mieszkam w Anglii, mam internet z Talk Talk'a, wersję USA i problem z online. Mój znajomy też mieszkający w UK ma internet z BT, wersję europejską i ma identyczny problem co ja. Do swojego routera podłączyłem nawet switcha tplinka, ale nic to nie dało. Podłączenie internetu przez kabel do ps4 też mi nie pomogło.

Edytowane przez sulivein
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś jak skontaktowac się z konami żeby zmienili ten KONAMI LEague na minimum 4 osoby a nie 14 bo to jest patologia w ps2 była taka opcja a na next genie się nie da ....

 

 

 

no jest tak... jak mogli to zepsuc.. o community juz nawet nie marze... ale zeby turnieju z kumplami sie nie dało zagrać to faktycznie patola... a to , że ktoś wymyślił na min. 14 osób to powinien wylecieć z roboty... niech ktoś do nich napisze bo łatwo to zmienić i w następnej łatce musi być... inaczej długopis i kartka.. haha ..2014... ps4 lol...next gen hihi.. 

 

ps.. nawet muzyki swojej sie nie da wczytac bo pomimo ze muza nie najgorasza to juz zygac sie od niej chce jak kółeczko sie ciagle kreci i szuka kogokolwiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi strzałami na Advanced to jest dziwne, że często lecą szmaty i wypadają, a na Basic petarda w okienko i tak bramkarze to wyciągają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że to wina Konami.

Ja mam ps4 pod kablem, oczywiście jest DMZ więc nie ma mowy o NAT zamkniętych portach itp. Wczoraj po północy wyszukiwało mi przeciwnika ekspresowo oby już tak zostało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie można po prostu wejść w ustawienia sieci PS4 i stan połączenia, zobaczyć jakie IP jest przypisane i potem je podać w DMZ ? Ja tak robiłem kiedyś i było ok, oczywiście musi być stałe IP.

Ja zrobiłem tak jak opisałem i mi zadziałało.

Do wszystkich co mają problem z grą online - to nie jest Wasza wina, routera czy ps4. To wina serwerów od Konami. Tutaj dosyłam do zagranicznego forum w którym setki osób opisują problem z brakiem możliwości grania online. Nie jest to prawdopodobnie spowodowane tym, że niektórzy z nas mają wersję USA itp. Problem online mają tam ludzie z całego świata, wypisują tam Australijczycy, Anglicy, Amerykanie a nawet ludzie z Izraela i Pakistanu. Konami znów dało ciała, dziś ma być znów maintenence serwerów więc zobaczymy. Najbardziej mnie drażnią ataki tych co mogą grać typu "weź sprawdź swój sprzęt i nie zawracaj d**y bo mi gra działa i Konami jest super...". To że wam działa to fajnie, ale jak nie wiecie na czym rzecz stoi to się nie odzywajcie.

https://forums.pesfan.com/showthread.php?257556-PES-2015-Online-matchmaking-problems-thread/page17 '> https://forums.pesfan.com/showthread.php?257556-PES-2015-Online-matchmaking-problems-thread/page17

Dodam jeszcze że ludzie próbowali wszystkiego, przypisanie stałego adresu ip, otwierania portów. Niektórzy nawet sprawdzali zmianę routera (w kilku przypadkach to podobno pomogło, ale nie wiem ile w tym prawdy). ja mieszkam w Anglii, mam internet z Talk Talk'a, wersję USA i problem z online. Mój znajomy też mieszkający w UK ma internet z BT, wersję europejską i ma identyczny problem co ja. Do swojego routera podłączyłem nawet switcha tplinka, ale nic to nie dało. Podłączenie internetu przez kabel do ps4 też mi nie pomogło.

Masz rację. Mi przypisanie PS4 do routera pomogło na tyle, że chociaż sparingi ze znajomymi na necie pogram. Co do gry online np. meczów rankingowych to mogę zapomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jest tak... jak mogli to zepsuc.. o community juz nawet nie marze... ale zeby turnieju z kumplami sie nie dało zagrać to faktycznie patola... a to , że ktoś wymyślił na min. 14 osób to powinien wylecieć z roboty... niech ktoś do nich napisze bo łatwo to zmienić i w następnej łatce musi być... inaczej długopis i kartka.. haha ..2014... ps4 lol...next gen hihi.. 

 

ps.. nawet muzyki swojej sie nie da wczytac bo pomimo ze muza nie najgorasza to juz zygac sie od niej chce jak kółeczko sie ciagle kreci i szuka kogokolwiek

Oj racja racja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie nieotrzymanych giftów

 

Z DC było to samo, dobrze piszą bo to Sony ponosi tutaj winę.

Ja w dalszym ciągu czekam, napisałem do supportu, niektórzy podostawali już te pierdołki, a drudzy czekają dalej nie wiadomo na co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jakto możliwe ze arboos jest dopiero 14?? Przeciez on jest najelpszy!! 3 przegrane? 2 remisy??? ojojoj

A ja mu uwiezylem, ze jest jak młody Tyson i Money w jednym, a to zwykły internetowy przebieraniec, klaun ;(

Jest tam w grze jakiś licznik ilu jest graczy online? Jak ma mi rok szukać przeciwnika to średnio to widzę.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już było ale warto zerknąć

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś przytrafił sie błąd CE-34878-0 w PES. Rzadko występuje bo raz na pare dni ale mimo wszystko jak wyskoczy podczas meczu online to dostaje walkowera za rozłączenie i jest to irytujące. w dodatku sprawdzanie błedu przez konsole zatrzymuje się na 5 % i trzeba wyłączyc sprzęt bo nic innego nie działa. Szukałem w sieci i znalazłem ten sam problem ale forum było chyba po hiszpańsku więc nie wiele zrozumiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na stronie pesleague.com widzi moje wyniki, a nie zlicza pkt/mecze? coś gdzieś trzeba "wcisnąć";-)by mi to chodziło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś przytrafił sie błąd CE-34878-0 w PES. Rzadko występuje bo raz na pare dni ale mimo wszystko jak wyskoczy podczas meczu online to dostaje walkowera za rozłączenie i jest to irytujące. w dodatku sprawdzanie błedu przez konsole zatrzymuje się na 5 % i trzeba wyłączyc sprzęt bo nic innego nie działa. Szukałem w sieci i znalazłem ten sam problem ale forum było chyba po hiszpańsku więc nie wiele zrozumiałem.

Ja raz miałem ale przy kasowaniu dema gry. Wyskoczył błąd a potem sprawdzanie błędu i zwiecha przy 5%......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacy skauci, gdzie ich sie kupuje?

Dokładnie chodzi o agentów, kupuje się ich tam gdzie trenerów, kosztuje 350 coinsów lub 10.000 waluty. Ale ci agenci nie gwarantują gwiazdy, tylko ten z preordera.

 

A propos, tego z preordera dostałem dopiero wczoraj, kilka dni po wpisaniu kodu, wylosował mi Thiago Silvę.

 

A więc wchodzisz w ustawienia sieci w PS4 i musisz od nowa ustawić połączenie wi-fi/kabel ale ręcznie.

Podajesz np.

 

IP 192.168.1.115

Maska podsieci 255.255.255.0

Brama domyślna 192.168.1.1

Podstawowy DNS 8.8.8.8

dodatkowy DNS 4.4.4.4

 

Teraz przechodzisz do kompa wchodzisz na router.

Wchodzisz w zakładkę adventure setting -> NAT-> DMZ -> musisz włączyć i podać IP konsoli czyli w moim przypadku 192.168.1.115

 

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłem.

Zmień DNS-y, też pomaga. Poza tym ustaw IP spoza zakresu rutera, który ma zazwyczaj od 100 do 149, dlatego, że jak komp ustawi sobie 115 to możesz mieć problem. Ustaw np. 199 lub inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie chodzi o agentów, kupuje się ich tam gdzie trenerów, kosztuje 350 coinsów lub 10.000 waluty. Ale ci agenci nie gwarantują gwiazdy, tylko ten z preordera.

 

A propos, tego z preordera dostałem dopiero wczoraj, kilka dni po wpisaniu kodu, wylosował mi Thiago Silvę.

 

Zmień DNS-y, też pomaga. Poza tym ustaw IP spoza zakresu rutera, który ma zazwyczaj od 100 do 149, dlatego, że jak komp ustawi sobie 115 to możesz mieć problem. Ustaw np. 199 lub inny.

Masz rację może być konflikt. Dziś zmienię IP i zobaczę czy połączę się w MyClub.

Na jakie DNS-y  zmienić???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację może być konflikt. Dziś zmienię IP i zobaczę czy połączę się w MyClub.

Na jakie DNS-y  zmienić???

Teraz swoich nie podam bo jestem w pracy, później mogę. Jest też inny sposób, ustaw w konsoli połączenie z siecią automatyczne i zobacz jakie DNS-y ustawi konsola, spisz, potem ustaw jeszcze raz manualnie i wpisz te DNS-y, no i nowy numer ip.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz swoich nie podam bo jestem w pracy, później mogę. Jest też inny sposób, ustaw w konsoli połączenie z siecią automatyczne i zobacz jakie DNS-y ustawi konsola, spisz, potem ustaw jeszcze raz manualnie i wpisz te DNS-y, no i nowy numer ip.

Słuchaj te dns co podawałem to na forum wyczytałem, że takie powinny być. Bo automatycznie w ps4  to są 192.168.1.1 i 0.0.0.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×