Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

wogule

myśle ,żebyś troche czasu spędził ze słownikiem

Kurde no zniszczyłeś mnie. Załamałem się. Weź sie nie ośmieszaj szukaniem błędów to jest tak słabe i małe że na tym kończę z Tobą. Poszukaj jeszcze czy przecinki są w dobrym miejscu. Skupiłbyś się na temacie a nie dupc.. o ortografii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pes graficznie gorszy? Lons, co ty pieprzysz?

A nie? Nie chodzi mi o modele zawodników etc tylko ogólnie o grafikę gry. Modele w F15 sa obrzydliwe.

Mam wrażenie, że odbiór piłki jest na zasadzie zero-jedynkowej. Jak dobrze wcisnę X to włącza się animacja, przeciwnik jest wytrącony z równowagi i nie ma opcji, żeby mi ją znowu zabrał. Przez to brakuje zaciętych pojedynków na zasadzie odbierania piłki 2-3 razy na małej przestrzeni między dwoma graczami.

 

Brakuje mi bardzo tego co jest w fifie, że jak dobrze przetnę tor biegu przeciwnika, to nie musze nic wciskać, żeby zabrać piłkę - mój piłkarz zabiera się z piłką automatycznie. Tutaj albo kombinuję odbiorem z R2 albo wciskam X, ale czasami zaczyna się szarpanie za koszulkę a czasami wystawi nogę i mój gracz zostaje w tyle.

 

Dla osób, które nie tolerują fify, to będzie bardzo dobry rok z pesem :) A dla osób, które myśla o powrocie do pesa, to będzie raczej za mało.

Sorry ale ty mówisz cały czas o wersji z PS3.

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany,Lons w tym roku fife kupuje, straciliście ostatni bastion obrony :D

 

Propo grafiki i modeli.Nie wiem jak trzeba by patrzeć,żeby stwierdzić że grafika w PES lepsza. A co do modeli - jak zobaczyłem model i twarz Bale przed meczem ( tam w menu gdzie wciskasz kick off albo game plan itd) to stwierdziłem - 'cholera, jak żywy'. Przyznam,że twarze i modele są lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modele zawodnikow w pesie sa duzo lepsze...

Falcon proponuje trochę pograć :) Odbiór funkcjonuje rewelacyjnie i przecinania piłek jak nigdy przedtem sa realne...

Edytowane przez DrakoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna ściema. Jak juz na prawdę zagrasz w demo to daj cynk. Sorry ale Pes graficznie i licencyjne zawsze był gorszy. Pomyliłeś adresy.

Jeśli chodzi o PS4 to w starsze wersje PESa na pS4 nie grałem hahaha i odnoszę się do wersji na sprzęt w którym można rozwinąć skrzydła, ale widzę, że nie w przypadku Konami :) grałem w Demo które jest jak pisałem ok do pobrania z kumplem do kraty piwa ale na codzień dla mnie Fifa ty możesz sobie kupić pasa to tylko moja opinia :) Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dex co roku kupuje. Pozdro.

Jeśli chodzi o PS4 to w starsze wersje nie grałem i odnoszę się do wersji na sprzęt w którym można rozwinąć skrzydła, ale widzę, że nie w przypadku Konami :) grałem w Demo które jest jak pisałem ok do pobrania z kumplem do kraty piwa ale na codzień dla mnie Fifa ty możesz sobie kupić pasa to tylko moja opinia :)

Nie wierze Tobie. Kłamiesz według mnie i nie grałes w demo. Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co roku kupuje. Pozdro.

No cóż ja mogę napisać, tylko to, że mi przykro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, zagrałem kilka meczy. Pierwsze wrażenia bardzo dobre. Od jakiegoś czasu gry piłkarskie przestały mnie w ogóle rajcować, a jednak demo nowego PES-a mnie wciągnęło, i nie mogę się oderwać.

 

Co mi się do tej pory spodobało:

-poczucie kontroli nad zawodnikiem, responsywność
-bardzo ładne animacje, szczególnie upadków przy wślizgach

-next-genowość tj. płynność, w końcu nie ma zacinających się powtórek, wszystko elegancko śmiga

-zawodnicy dobrze ustawiają się do klepki

-strzały mają moc

 

Co mi się nie spodobało:

-bramkarze za łatwo puszczają strzały po ziemi

-faul=żółta kartka, sędzia zbyt surowy raczej

-pasek przy stałych fragmentach za szybko się ładuje

 

To takie wstępne wrażenia, ale na razie pes pod względem gameplayu ma dla mnie dużą przewagę nad konkurencją, zobaczymy, jakie pes-owe dziwactwa (zawsze jakieś są) po zagraniu większej liczby meczów.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna ściema. Jak juz na prawdę zagrasz w demo to daj cynk. Sorry ale Pes graficznie i licencyjne zawsze był gorszy. Pomyliłeś adresy.

No tu się nie zgodzę że pes zawsze był gorszy graficznie. Sylwetki piłkarzy to coś w czym pes deklasuje fifę. Proszę sobie zobaczyć silvy napompowanego w nowej fifie na koksa. To wygląda jak żart. Twarze zawodników to samo pes tutaj również u mnie wygrywa. Mnie się zawsze w pesie podobała ta surowość graficzna. Fifa znowu wydawała mi się taka pstrokata bardziej kolorowa ale rozumiem ludzi którym może się to bardziej podobać to właśnie kwestia gustu. Ja wole tą surowość pesa co nie znaczy dla mnie że to jest gorsze graficznie. Taki styl.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dex co roku kupuje. Pozdro.

Co roku kupujesz bo PES był słaby, teraz wygląda na poprawiony a Ty już przed wypuszczeniem dema wleciałeś do tematu fify i napisałeś,że kupujesz FIFE - aż zaczeliśmy podejrzewać że ktoś Ci sie na konto włamał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale ty mówisz cały czas o wersji z PS3.

 

Yyy, czyli, że co? To na PS4 inaczej się odbiera piłki i gra w obronie?

 

I nie muł, tylko tak jest w wersjach z Azji mule...

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu przeciez napisałem ze nie chodzi mi o modele zawodników.

widziałem niżej dopiero zwracam honor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modele zawodnikow w pesie sa duzo lepsze...

Falcon proponuje trochę pograć :) Odbiór funkcjonuje rewelacyjnie i przecinania piłek jak nigdy przedtem sa realne...

Gram gram i już trochę lepiej to u mnie wygląda :biggrin: Popróbowałem zabierać piłkę zabiegając drogę i faktycznie nie jest źle. Ale co do odbioru poprzez pojedyncze naciśnięcie X i włączenie się animacji, to podtrzymuję opinię.

 

 

Sorry ale ty mówisz cały czas o wersji z PS3.

Jeżeli ktoś posiada PS3 i PS4 to mógłby sprawdzić czy są aż takie duże różnice w mechanice gry czy bardziej różnice pod kątem wizualnym :)

Edytowane przez falcon87pl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Yyy, czyli, że co? To na PS4 inaczej się odbiera piłki i gra w obronie?

 

I nie muł, tylko tak jest w wersjach z Azji mule...

 \

czy ja cie obrazam, napinaczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram gram i już trochę lepiej to u mnie wygląda :biggrin: Popróbowałem zabierać piłkę zabiegając drogę i faktycznie nie jest źle. Ale co do odbioru poprzez pojedyncze naciśnięcie X i włączenie się animacji, to podtrzymuję opinię.

 

 

 

Jeżeli ktoś posiada PS3 i PS4 to mógłby sprawdzić czy są aż takie duże różnice w mechanice gry czy bardziej różnice pod kątem wizualnym :)

Gdy słysze o jakimś włączaniu się animacji to od razu zalewam się potem i przed oczami staje mi nieszczęsna 14 uch az mi się zimno zrobiło

 

Z tymi wersjami ps3 i ps4 to podbijam jeśli są tu jacyś psychofani playstation i mają oby dwie zabawki to zapuście to na obydwu i dajcie znać czym to się różni oprócz grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obie konsole. Jak mi się będzie chciało podłączyć PS3 to być może porownam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topedoem

mnie nie, ale jakiegoś faceta, który zapoczątkował zabawę zwaną Playstation, a tej marki to będę bronił... :)

 

Podbijam, porównanie mechaniki proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem, czemu opóźniają wydanie demka, ono jest po prostu zbugowane. Raz zawiesiło mi się całkiem razem z konsolą, aż musiałem z zasilania odłączyć, teraz zrobił mi się czarny ekran w czasie gry. Poczekajcie lepiej na demko EU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z meczu nie dało się wyjść do menu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mecz i real pykniety 4;1 na superstarze. Fajne jest to, ze w okolicach 90 minuty zawodnicy juz faktycznie zdychaja.

Edytowane przez Torpedoem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem, czemu opóźniają wydanie demka, ono jest po prostu zbugowane. Raz zawiesiło mi się całkiem razem z konsolą, aż musiałem z zasilania odłączyć, teraz zrobił mi się czarny ekran w czasie gry. Poczekajcie lepiej na demko EU.

Absolutnie ich to nie usprawiedliwia. Są żałośni i tyle. Demo to miało być albo nie być ich. Wszytko miało być w 100 procentach przygotowane. Jeśli z demem mają takie problemy i nie potrafią go wrzucić do całej europy to już teraz mogę ci wywróżyć ze szklanej kuli że z  pełną wersją będą jeszcze większe cyrki. Są partaczami i tyle a Bhatti to dla mnie idiota ośmieszający sam siebie tymi bredniami o demie.

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×