Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu każdy, komu nowy PES nie pasuje dostaje plakietke wyznawcy i fanboya FIFY i nie może podzielić się swoimi spostrzeżeniami?

Ja po kilkunastu meczach mam o wiele lepsze zdanie na temat tego dema niż miałem na początku. Wszystko wymagało po prostu chwili na przestawienie się. Gra się naprawdę przyjemnie, mam tylko problem z odczuwaniem siły strzału, jakoś nie czuję tego, że właśnie posłałem petardę w samo okienko a słupki odbijają piłkę jak sprężyna :D co nie zmienia faktu, że strasznie się wkręciłem i nawet niezauważyłem jak pół nocy zleciało na demko.

Do drugiej w nocy grałem w Destiny. Miałem zagrać jeszcze jeden meczyk w Konami Ball i iść spać.Niestety Poduszkę przytuliłem o 4.30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu najazd fifo licencyjnych Fut karty januszów. Zmykajcie do swojego tematu. Przez rok was tutaj nie ma, a nagle robicie tutaj najazd. Cieszy, że ma cie bol dolnej częsci pleców. Pes rulezzzz oldschool :)

 

Edit: Super się czyta mega pozytywne komentarze odnośnie nowej odsłony Pesa. Wreszcie scena jest zadowolona i nietylko. Fajnie.

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co poniektórzy tutaj fanatycy PESa moga mnie nazywac fanem fify bo ostatnie 3 lata ogrywałem fife z dużą przyjemnoscia, ale to tylko dlatego ze nie bylo nic innego lepszego na rynku. Pesa starego do 2008 uwielbialem ale w pewnym momecnie sie Konami zdrowo pogubiło. Zadziwia mnie tutaj ta totalna niechec i linczowanie za kazde slowo o fifie, opanujcie sie. To nie jest temat o wielbieniu Pesa a temat o opiniach i informacjach o tej grze, w innch tematach ciezko znaleźć tak żalosnych osobników jak coponiektórzy tutaj gardzących wszystkim innym co nie jest Pesem.

 

Rozegralem 7 meczy i  do rzeczy:

- jest poprawa w stosunku do 2014 i to duza! teraz z przyjemnoscią mozna rozgrywac akcje, fajnie czuje sie piłkę i zachowanie piłkarzy.

- na duzy plus modele pilkarzy

- grafika jednak ogólnie to jakby z poczatków ps3 wyciagnieta (oprócz piłkarzy)

- fajne zachowanie bramkarzy w sytuacjach podbramkowych

- rzuty wolne, super, łatwo i dobrze wyczuć parabole pilki po strzale

- na duzy minus system obrony, wslizgi to wszystkie wygladaja tak samo i kolesie jeżdżą jak na lodowisku

- strzaly , nie mozna ich dobrze wyczuć

- pilka uderzajaca w supek robi jakiś dziwny odgłos jakby była drewniana

- mialem dwie sytuacje gdzie zabierajac czysto pilke sedzia mi dawał czerwoną kartke, do poprawy

 

Ogólne wrazenie pozytywne i ciesze sie ze Konami cos sie ruszylo i zaczelo dzialac, aczkolwiek z drugiej strony pozny termin gry , przesuniete demo pozwala sądzic ze dalej mają problemy i to nie małe.

Ciekaw jestem ich nowego trybu majacego rywalizowac z FUT, w sumie teraz moze i troche dobrze ze wychodzi gra poźniej bo bedzie czas ograc Fife i potem popróbowac nowego PESa.

Pzdr

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra, chce człowiek wejść poczytać wrażenia po pierwszych meczach w demie, a tu na 10 postów, w 9 jest coś o fifie. Jest temat o fifie, tam się o fifie wypowiadajcie, a nie jedni do znudzenia klepią o ile ta fifa lepsza, drudzy orgazmu doznają jak nazwią kogoś fanboyem albo januszem fifowym. Jak dzieci w piaskownicy kur*a się zachowujecie jedni i drudzy.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie do ogarniętych w temacie ponieważ miałem ponad rok rozbratu z pesem...wydaje mi się, że znów trzeba grzebać w taktykach...grając Realem mam wrażenie jakby środek był zbyt "rozjechany"co proponujecie cofnąć atak głębiej by nie było takiej luki?trzeba testować by jak najlepiej być przygotowanym na 17.listopada na start nowego sezonu:Dpiksele czy nie gameplay jest tak miodny, że dziś zaspałem do roboty:Daczkolwiek mówiąc szczerze wraz z zakupem nowej generacji mogła ta gra już być w zeszłym roku a tak męczyć się człowiek musiał ze skryptami;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie spadki płynności w niektórych momentach gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez to zauważyłem aczkolwiek to nie jest jakieś mega zmulenie lecz chrupnięcię

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jedynie zdarzało się przy powtórkach itp a w samej grze nigdy, ale jak mówi Darcio to tylko małe chrupnięcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś mi wytłumaczy dlaczego porównywanie do FIFy to zło i ci co to robią mają spadać do tematu fify?

Czyż to nie jest konkurencja? Więc do czego mam porównać pes-a jeśli nie do jedynego odnośnika czyli fify? do call of Duty? Kompleksy macie?

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś mi wytłumaczy dlaczego porównywanie do FIFy to zło i ci co to robią mają spadać do tematu fify?

Czyż to nie jest konkurencja? Więc do czego mam porównać pes-a jeśli nie do jedynego odnośnika czyli fify? do call of Duty? Kompleksy macie?

 

 

To porównywanie Fify do Pesa staje się nudne powoli... i ciągle wałkowane jest to samo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można porównywać obie gry, ale w odpowiednim dziale do tego przeznaczonym, a nie zaśmiecać tutaj wątku o PESie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest nudne i od 2009 roku nie kupuje fify bo jest gorsza, nikt nie jest idiota i nie wydaje 220 PLN na gorszy produkt tylko na lepszy. Wiec z czystym sumieniem wybieram Fifa15 mimo, że jest z wadami i niestety biorę '' mniejsze zlo'' bo IMO sensownej konkurencji do grania Online niestety nie ma a gameplay PES nie jest bardzo słaby ale nie na tyle dobry aby zdetronizowac multiplayerowe eldorado od EA

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo te porównania nie są obiektywne.

Śmiechłem :biggrin:

Opinie kazdej osoby z osobna zawsze beda subiektywne, bo kazdy wyraza swoje zdanie, przeciez na tym polega forum.

 

Hmm wczoraj raz mialem podobnie jak na filmiku ponizej . i tez Casillasem, chyba bedzie mial niski overall :)

http://www.youtube.com/watch?v=-CxmQ5IQpfI

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest nudne i od 2009 roku nie kupuje fify bo jest gorsza, nikt nie jest idiota i nie wydaje 220 PLN na gorszy produkt tylko na lepszy. Wiec z czystym sumieniem wybieram Fifa15 mimo, że jest z wadami i niestety biorę '' mniejsze zlo'' bo IMO sensownej konkurencji do grania Online niestety nie ma a gameplay PES nie jest bardzo słaby ale nie na tyle dobry aby zdetronizowac multiplayerowe eldorado od EA

Dla jednych jest fifa lepsza dla innych pes ... zabrakło jednego wyrazu  w twojej wypowiedzi "dla Ciebie fifa jest lepsza".... a poza tym nie wiadomo jaki będzie multi w  Pes 2015 i czy dorówna "eldoradu od EA" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych jest fifa lepsza dla innych pes ... zabrakło jednego wyrazu w twojej wypowiedzi "dla Ciebie fifa jest lepsza".... a poza tym nie wiadomo jaki będzie multi w Pes 2015 i czy dorówna "eldoradu od EA" :)

Żartujesz sobie prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież bramkarze w PESie zawszy byli "mocną" stroną ;) mi wczoraj Bravo puścił babola pod brzuchem aczkolwiek czasem takie w realnym meczu wchodzą...odnośnie opinii będą one podzielone i tak było i będzie...najbardziej mnie śmieszą teksty, że PES z trybami online nie ma szans do FIFY.No ale Panowie ilu z Was spróbowało tegorocznych trybów po sieci, że takie wnioski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz sobie prawda?

Przecież nie możesz za wszystkich odpowiadać że to jest lepsze bo Ty tak twierdzisz i milion innych ludzi, są osoby które wolą pes-a i tyle na temat. Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Fife 15 tez nie grałem lol ale wyciągam wnioski z wcześniejszych wersji.

Jesteście zachwyceni tym co wam dawalo Konami w ostatnich częściach PES? :O

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Fife 15 tez nie grałem lol ale wyciągam wnioski z wcześniejszych wersji.

Jesteście zachwyceni tym co wam dawalo Konami w ostatnich częściach PES? :ohmy:

 

 

Ale tutaj mówimy o Pesie 15 i Fifie 15 a nie o wcześniejszych częściach :)

 

PS. SIemka Janusz dawno Cie tu nie było :)

Edytowane przez Nemsik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet wracając do wcześniejszych wersji to 2013 był ok gdyby nie lamerskie uciekanie z meczu bez konsekwencji...Panowie za chwilę wpadnie CWIR i posprząta tak, że nie będzie gdzie o demku pogadać...więc dajmy na luz bo to jak wojna z wiatrakami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graliście kiedyś w FUT? Kluby? 2v2 ladder i wiele innych? Mam wrażenie jak bym pisał z fetyszami xX

Nemsik ! Wiesz co znaczy '' wyciągam wnioski''?

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj mówimy o Pesie 15 i Fifie 15 a nie o wcześniejszych częściach :)

 

PS. SIemka Janusz dawno Cie tu nie było :)

Siemka Nems ... no nie było mnie bo w pes-a 2014 nie gram już od jakiegoś czasu i czekałem na nową odsłonę. Wiedziałem, że jak wejdę na forum to znajdzie się jakiś koleś co będzie na siłę przekonywał, że fifa jest najlepsza itp. :D co roku tak jest. :D

Mam nadzieję, że pełna wersja będzie dopracowana i będzie miło się grało.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BogitoX

 

Masz tu temat, możesz w nim porównywać nawet ilość pikseli na paznokciach publiczności. Tutaj już nic nie pisz. Ewidentnie nie rozumiesz dlaczego tutaj nie ma sensu porównywac obu gier, jesteś tu nowy więc albo się dostosuj albo ja Cię dostosuję.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×