Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Graliście kiedyś w FUT? Kluby? 2v2 ladder i wiele innych? Mam wrażenie jak bym pisał z fetyszami xX

Nemsik ! Wiesz co znaczy '' wyciągam wnioski''?

 

Tak graliśmy FUT,Kluby itd... i co z tego ? czy każdemu musi się to podobać ? 

 

Tak samo jak bym zapytał Ciebie - byleś kiedyś na turnieju w PESA offline ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste że obie gry nawet trzeba porównywać. Tyle że jest od tego osobny temat jak pisano już wyżej. Ja w tym roku (jak co roku o tej porze) śledzę forum ale zrezygnowałem z zabierania głosu i uczestniczeniu w przepychankach słownych.

 

Dema obu piłek sprawdzę z wielką przyjemnością w sobotę. Cieszy mnie to że wiele kumatych osób na tym forum tak przychylnie wypowiada się o PRO, bo nie ukrywam że zawsze w corocznych starciach moje serducho bije mocniej dla obozu KONAMI. Pozdro Panowie!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakiś tutorial ze zwodami gdzieś ktoś znalazł?powiem szczerze trzeba poćwiczyć kiwaczkę z R2 noi ten pasek przy strzałach żeby ciut wolniej się ładował bo czasem jest taka pozycja a tu sruuu i poszło Panu Bogu w okno...BogitoX powiem Ci stąpasz po cienkim gruncie, możesz wyhaczyć nagrodę od CWIRa :biggrin:

Edytowane przez DaArCiO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakiś tutorial ze zwodami gdzieś ktoś znalazł?powiem szczerze trzeba poćwiczyć kiwaczkę z R2 noi ten pasek przy strzałach żeby ciut wolniej się ładował bo czasem jest taka pozycja a tu sruuu i poszło Panu Bogu w okno...BogitoX powiem Ci stąpasz po cienkim gruncie, możesz wyhaczyć nagrodę od CWIRa :biggrin:

Zwody można robić gałkami tak jak to było w pes 2014.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem aczkolwiek w 14tkę nie grałem, ale wydaje mi się, że jak opanuję grę z R2 to wystarczy. Noi dobór taktyki wiem, że to jest ważne w PESie trzeba kombinować nad odpowiednią aby mój Real nie grał tak daremnie jak odpowiednicy z realnego świata na początku sezonu hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem aczkolwiek w 14tkę nie grałem, ale wydaje mi się, że jak opanuję grę z R2 to wystarczy. Noi dobór taktyki wiem, że to jest ważne w PESie trzeba kombinować nad odpowiednią aby mój Real nie grał tak daremnie jak odpowiednicy z realnego świata na początku sezonu hahaha

- nie wiem czy wszystkie triki są tak samo  w pes 2015. Te co używam najczęściej są tak samo jak w poprzedniej wersji.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej katuję to demo, tym bardziej mi się podoba.

Animacja specyficznych zachowań poszczególnych gwiazd piłki robi wrażenie. Gra bramkarzy to miodzio.

Oby do listopada zbyt wiele Konami nie zepsuło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby do listopada zbyt wiele Konami nie zepsuło...

Święte słowa :) Polać mu :)

Panowie a wiadomo czy będzie deszcz w tej wersji??

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O grywalnosci nie bede pisał bo oczywistym jest, ze mamy killera. Natomiast grafika jest żenująca jak na next gena. Cos chyba bujaja, ze chodzi to na Foxie.

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O grywalnosci nie bede pisał bo oczywistym jest, ze mamy killera. Natomiast grafika jest żenująca jak na next gena. Cos chyba bujaja, ze chodzi to na Foxie.

Ciekawe jak pełna wersja bo ta zaledwie waży 880 MB więc może i grafika jest okrojona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle waży wersja na PS3, na PS4 to coś powyżej 2,4 Gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle waży wersja na PS3, na PS4 to coś powyżej 2,4 Gb.

Sorki zapomniałem dodać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Kurde gram mecz za meczem i nawet nie wiem gdzie ten czas mi ucieka hehe :) . Fajnie, że w końcu można w demie zagrać 10 minut. Chociaż i tak jestem taki skupiony podczas meczu, że gdy sędzia gwiżdże koniec połowy, bądź calego spotkania zastanawiam się jakim cudem to tak szybko zleciało.
  Po ograniu już nawet dość sporej ilości meczy na Super Starze oczywiście, bo Regular za łatwo wszystko wychodzi. Stwierdzam, że coraz lepiej mi to granie wychodzi i większość meczy wygrywam. Średnio na mecz mam 10-20 strzałów, gdzie strzelam normalną ilość goli jak to w rzeczywistości i bramkarze w końcu bronią tak jak powinni i szybko wstają z murawy i robią kolejną paradę. Fakt jakieś klopsy się czasem moga przytrafić, ale czy w prawdziwej piłce się to nie zdarza?
  Bardzo mi się podoba różnorodność rozgrywania piłki przez komputer, mam wrażenie jakbym grał z prawdziwym człowiekiem po drugiej stronie TV ;). Każdy mecz wygląda inaczej, chce się więcej i więcej <3 :biggrin:. Fajny motyw jest tutaj wprowadzony, że każda drużyna gra swoim stylem gry tak jak raczej robi to w realnym świecie. Grając np. z Realem gra on cały czas długimi prostopadłymi piłkami, typowa gra z szybkiej kontry (przypomina większość graczy z online hehe). Natomiast grając przeciwko Barcelonie, bądź Bayernowi komputer stosuje pressing i klepie piłeczkę ile tylko może. Naprawdę fajnie to wygląda i myślę, że gracze grający w Master Lidze będą z tego faktu mega zadowoleni rozgrywając sezon. Gdyż przed każdym meczem mogą się domyślać co ich może spotkać i w ten sam sposób mogą temu zaradzić zmieniając swoje ustawienie.
   Jedynie co mi nie pasuje to te spalone. Często podczas powtórki wyraźnie widać jak linia nie jest narysowana w tym miejscu co powinna, tutaj raczej środek tułowia naszego ostatniego obrońcy wyznacza linie spalonego, a nie dana część ciała którą można strzelić bramkę. Powinni to poprowić. Oraz strzały z dystansu są za czesto strzałami celnymi. Fakt, wiadomo są o niebo lepsze jak te z 14-stki, ale tutaj większość strzałów z dystansu leci w światło bramki.

Edytowane przez Mr.T89
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisze koleś na innym forum, wersje PS4 i PS3 różnią się przede wszystkim tempem rozgrywki, zachowaniem zawodników, ustawianiem się zawodników itp. Ciekawe, czy to efekt placebo czy rzeczywiście kod na next-geny został zmodyfikowany w stosunku do wersji na "stare" konsole i PC. W sumie za wcześnie jeszcze na takie wnioski, bo demo jest dopiero od wczoraj, ale pewnie za niedługo ktoś rzetelnie zrobi porównanie.

 

Mnie najbardziej śmieszy PR Konami. Mineła prawie doba od wczorajszego wydania dema na HK, a na twitterze Bhattiego nadal nie ma wyjaśnienia, dlaczego wersja europejska nie została wrzucona na store i kiedy można się spodziewać. Tyle czasu mieli by to zapiąc na ostatni guzik, a teraz tylko "przepraszam" i jakieś dziwne enigmatyczne wyjaśnienia. Dobrą grę wydać to jedno a zadbać o wizerunek firmy to drugie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie placebo, wersja na next-geny ma więcej poprawek od tej na PS3/X360. Wersja PC ma być pomiędzy PS3 a PS4

Edytowane przez Haqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wersję PS3 jest to kopia PES2014(mułowaty gameplay) , takie moje zdanie , więc bez przesiadki na next-genowy sprzęt zostaje grać w .... koorwa w co ja będę grał?

Edytowane przez radkos77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Feeling tej gry jest niesamowity. No cóż nie ma tej otoczki, tych licencji, ale cos za cos.

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to jest radość ze zdobywania goli i natychmiastowa chęć włączenia kolejnego meczu czego grając w demo fify nie mam kompletnie...

Dla mnie biorąc pod uwagę to co dzieje się na boisku czyli strzały ,podania poruszanie się graczy pes deklasuje fife ....Nie oceniam otoczki (ktora jest lepsza w fifie) ,ale nie po to kupuje gre piłkarską żeby patrzeć co dzieje się poza boiskiem :) Gram teraz z podaniami na 1 kresce bo dopiero teraz moge podać tam gdzie ja chcę... Trosze przesadzili z asysta niestety....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge oceniać tylko to co widzę, jutro zagram w wersję na PS3, na PS4 nie wiem kiedy... możliwe, że nie za prędko, ale łapcie :)

 

 

Różnice jakie widzę? Ostrzejszy obraz, szybsze animacje i ogólne szybsze tempo, chociaż nigdy nie byłem zwolennikiem fifowego tempa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tempo moim zdaniem jest idealne... Można je zmieniać dostosowując się do sytuacji na boisku... Z każdym meczem coraz bardziej mi się podoba bo każdy mecz ,każde podanie i gol są inne... Sedziowie zachowują sie super..Większość fauli od tyłu to kartka...Każdy brutalny wślizg od tyłu bez szans na odebranie piłki to czerwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie grafiki między generacjami w filmiku na Youtube i to w 720 p  :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być i w 4K, a i tak od razu widać, że nie ma znaczącej różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica będzie na pewno i to sporo skoro jedna gra jest w 720p a druga 1080p Porównywanie na youtube grafiki jest conajmniej śmieszne :) Zresztą to jest demo i pełna wersja będzie wyglądała pewnie nieco inaczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiliście się tej rozdzielczości jakby to była najważniejsza rzecz w grze :) Bardziej mi chodzi o mechanikę i rozgrywkę, bo osobiście- hooj mnie obchodzi czy będę, bądź nie będę widział "ząbków".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×