Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Co do bramkarzy to normalne, że wychodzą z bramki jak akcja toczy się na polu przeciwnika. W realu też tak jest.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem coś niepokojącego, tyle tylko, że to w wersji na PS3 tak sądzę, nie wiem czy na PS4 również tak jest.

 

te bramki to pewnie z poziomu beginner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponad 30 meczów rozegranych, i takiej bramki nie strzeliłem, to równie dobrze może być ustawka i jeden gość wychodzi trójkątem bramkarzem ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponad 30 meczów rozegranych, i takiej bramki nie strzeliłem, to równie dobrze może być ustawka i jeden gość wychodzi trójkątem bramkarzem ... 

Mam nadzieje, że tak to się to wszystko odbywało, bo inaczej to glupie byłoby. Wiadomo czasem może sie coś tam udać, ale tutaj za często to miało miejse, aby mówić o przypadku. Więc, albo ustawione (przez gracza Fify pewnie :biggrin:), bądź koszmarny bug.

Edytowane przez Mr.T89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciągnął mnie ten nowy pesik. Im dłużej się gra, tym bardziej dostrzega się jego zalety w postaci nieszablonowego gameplay'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemna arcadówka, gdzie strzela się dużo goli, na pewno idealnie sprawdzi się do kanapowego co-opa przy piwku. Szkoda, że Konami mając taki silnik, nie potrafiło przez 2 lata zrobić ładnie wyglądajacej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemna arcadówka, gdzie strzela się dużo goli, na pewno idealnie sprawdzi się do kanapowego co-opa przy piwku. Szkoda, że Konami mając taki silnik, nie potrafiło przez 2 lata zrobić ładnie wyglądajacej gry.

Ty tak serio czy marnie prowokujesz?

 

Ja w po rozegraniu 5-6 meczy jestem w szoku. Wróciła pełna kontrola z starych PESów. Nadal mam problemy ze sterowaniem po dłuższym romansie z fifą ale chcę więcej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że tak to się to wszystko odbywało, bo inaczej to glupie byłoby. Wiadomo czasem może sie coś tam udać, ale tutaj za często to miało miejse, aby mówić o przypadku. Więc, albo ustawione (przez gracza Fify pewnie :biggrin:), bądź koszmarny bug.

dobra strzeliłem Robenem hehe ... ale to nie jest glitch w grze, można to podpatrzeć na mini mapce, kiedy drużyna jest w posiadaniu piłki to bramkarz może wyjść z bramki na początek pola karnego, widać to na mapce, i gdy odbieramy nagle piłkę -  w okolicy środka boiska i oddamy strzał to jest szansa że go przelobuje, od tego zależy siła strzału, oraz ustawienie zawodnika, trafić nie jest łatwo, siada raz na kilkanaście strzałów, albo jeszcze rzadziej. 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, niech ktoś mi napisze czemu nie mogę obrócić się piłkarzem bez przyjęcie piłki? Zawsze musi przyjąć, dopiero później obrót...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tak serio czy marnie prowokujesz?

Ja w po rozegraniu 5-6 meczy jestem w szoku. Wróciła pełna kontrola z starych PESów. Nadal mam problemy ze sterowaniem po dłuższym romansie z fifą ale chcę więcej!

Prowokator i kolejny karciany Janusz futowiec. Ciekaw jestem czym bedzie różniła sie wersja EU oprócz tempa rozgrywki. Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem na ps3. To będzie dobry Pes. Oczywiście jak nic przy nim kopać nie będą ale znając zjawisko patchy to płonne moje nadzieje. Ale w aktualnej wersji to jest bardzo dobra gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom. Tak naprawdę to Konami otworzyło mi oczy, i pokazało jak bardzo piłka u giganta z EA jest płytka, korytarzowa i arcadowa. <no offence>

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Król powróciłem i to ze zdwojoną siłą ! :)

Jak jeszcze raz ktoś napisze , że nowy PES wygląda słabo, to powinien dostać bana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty się o bany nie martw lepiej

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze arcade tak samo jak konkurencja gdzie ruletka jest super skutecznym trickiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest wyśmienita. SzOk 0_O Nie wierzyłem w głębi duszy, ze uda im sie pokonać konkurenta bo tez jest dobry, ale oni go zmiażdżyli grywalnoscia, głębią i stylem.

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tak serio czy marnie prowokujesz?

 

Ja w po rozegraniu 5-6 meczy jestem w szoku. Wróciła pełna kontrola z starych PESów. Nadal mam problemy ze sterowaniem po dłuższym romansie z fifą ale chcę więcej!

 

Ja tak na serio, bo czym innym może być? Dużo frajdy daje rozgrywka ze względu na mocne i dokładne strzały, przez co pada sporo goli, do tego też obrona zostawia całkiem sporo miejsca na rozgrywanie piłki.

Jasne, lepiej mnie nazwać fifowcem bo się nowym PES'em nie podniecam niż podać konkretne argumenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co kręci ciebie bardziej gra w dziada? Na szybko klepą bo juz przeciwnik jest przy tobie? Zerowy czas na rozgrywanie gałą? Strzały jako jeden wielki skrypt połączony z totalnym randomem? Nie żartuj.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest wyśmienita. SzOk 0_O Nie wierzyłem w głębi duszy, ze uda im sie pokonać konkurenta bo tez jest dobry, ale oni go zmiażdżyli grywalnoscia, głębią i stylem.

Ani jedna i druga gra jeszcze nie wyszla a ten juz wie wszystko. O jakiej grywalnosci Ty mowisz na podstawie kilkudniowego dema i filmow na necie. Dajcie spokoj, gra wyjdzie, bedzie dobra to sie sama obroni. Pogralem w demo jednej i drugiej produkcji i to dwie rozne gry. Chociaz PES napewno poczynil pewne postepy wzgledem poprzedniej edycji. Ale albo jestem slepy albo oprawa graficzna wyglada jak cos pomiedzy PS3 a PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie coś pomiędzy ps3 a ps4 a grafika imo stoi dokładnie w punkcie pt. 'ps3'

i nie poczynil pewnych postepow tylko znaczne postepy, wkoncu jest to gra w ktora ja zapalony fifowiec od biedy moglbym pograc kiedys tam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie coś pomiędzy ps3 a ps4 a grafika imo stoi dokładnie w punkcie pt. 'ps3'

i nie poczynil pewnych postepow tylko znaczne postepy, wkoncu jest to gra w ktora ja zapalony fifowiec od biedy moglbym pograc kiedys tam :D

Mam bardzo podobne zdanie.

Nie chcialem podnosic rabanu, ale oprawa na PS4 to troche wyglada na lekki zart. Postep jest jakis napewno, ale ciezko stwierdzic na podstawie kilku dni od dema i bez pelnej wersji.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia z PS3:

- swobodniej i szybciej, niż 2014, ale dalej coś jest nie tak... nie czuję tego tak jak chociażby w 2013, dalej czuć skrypt przy strzałach, dryblingu, przyjęciu piłki (do teraz nie mogę obrócić się i biec za piłką bez jej przyjęcia)

- strzały soczyste, ale czy nie randomowe? sporo bramek zza 16, może nawet zbyt sporo,

- podania- miód malina,

- skopali wślizgi, gdzie w 2014 były najlepszym takim elementem gier kopanych EVER, a teraz jest sztywno i nieprecyzyjnie, ktoś wcześniej pisał, że wszystkie takie same i trochę racji miał,

- ustawienia taktyki mogli zostawić z 2013, w 2014 trochę to zmienili uogólniając to, a teraz już w ogóle mały wachlarz ustawień,

 

Po zagraniu kilkunastu meczy, zagrałem 3 mecze w Fifę 15 i kurcze... grało się przyjemniej niż w ProEvo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie więcej o grze w obronie. Jak wygląda tutaj time'ing, czytanie gry, przecinanie piłek, gra ciałem. Czy jest to równie miodny (czytaj-wymagający skilla, a nie latania z 'X" ) element jak rozgrywanie gały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×