Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Udało się. Mail na starym koncie zmieniony, nowe założone, kod wprowadzony. Tylko teraz do ps store nie mogę się dostać, ale jakoś sobie z tym poradzę. 

Dzięki za pomoc. 

 

Pozdrawiam, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a przelogowałeś się z nowymi danymi? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napisze jeszcze raz, "wyraźniej".

Twoje konto nie musi być podstawowe dla twojej konsoli. Wystarczy że je dezaktywujesz (nie myl z usuwaniem konta), kolega ustawi je jako podstawowe a ty go u siebie nie aktywujesz ponownie. W takim układzie Ty grasz na swoim a kolega na swoim (w twoje gry). 

Reset przez stronę możesz zrobić raz na pół roku. Jeżeli nie dezaktywowałeś u siebie konsoli to wtedy "kto pierwszy ten lepszy" zaklepuje slota. Czy ty czy kolega, nie ważne.

Jeżeli nie chodziło o to, to napisz jaśniej o co ci chodzi bo albo jesteś idiotą i nie umiesz czytać ze zrumienieniem albo próbujesz zrobić przekręt z "umarlakiem" za którego możesz wyrwać bana na konto PSN.

 

Widze kultura to podstawa.

W każdym razie pomogłeś, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale napisałem jeszcze raz to co jest w pierwszym poście ...tylko innymi słowami.Nic nowego nie wymyśliłem. Wystarczyło się chwilę zastanowić lub chociaż konkretniej opisać co potrzebujesz zrobić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwa zmiana polskiego konta na konto anielskie i na odwrot? chodzi o psn? chyba nie? Tylko mozna zmienic jezyk ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można.

Załóż po prostu drugie i używaj dwóch. Jeżeli będą jako podstawowe to zawartość będzie dostępna na obu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można.

Załóż po prostu drugie i używaj dwóch. Jeżeli będą jako podstawowe to zawartość będzie dostępna na obu.

ok dzieki za odpowiedz, tylko jezyk mozna zmieniac z tego co wyczytalem, tak? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko język wyświetlany w sklepie lub lokalnie język menu konsoli, ale kraj i waluta konta zostają.

Jeżeli zmieniłeś kraj i walutę bo na przykład wyjechałeś na dłużej, to używaj do grania swojego oryginalnego konta a nowe gry kupuj na nowe konto założone dla danego kraju - tylko ustaw je jako podstawowe - wtedy wszystkie gry kupione na tym koncie będą dostępne dla twojego konta i trofea też na nim będą wpadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie da sie jakoś zmienić avatar oprócz tego z połączonym kontem z Facebook

maniek0612.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avatar widoczny dla znajomych to ten który wybierasz w PSN.

Zdjęcie z Facebooka widoczne jest tylko dla znajomych którym podałeś prawdziwe dane (Imię i Nazwisko).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avatar widoczny dla znajomych to ten który wybierasz w PSN.

Zdjęcie z Facebooka widoczne jest tylko dla znajomych którym podałeś prawdziwe dane (Imię i Nazwisko).

wiem wiem ale chodzi mi o zmianę tak jak na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...na PS3 nadal możesz zmienić. ;)

Na PS4 z resztą też:

Ustawienia > PSN > Informacje o koncie > Profil > Avatar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...na PS3 nadal możesz zmienić. ;)

Na PS4 z resztą też:

Ustawienia > PSN > Informacje o koncie > Profil > Avatar

dzieki ale ze mnie łajza tyle lat z sony i nie doszłam do tego wystarczyło ze klikłem na swój tak jak pisałeś że w ustawieniach i pokazały się wszystkie tylko że szkoda ze nie ma tych co zakupiłem na PSN na ps3 .Dzięki Edytowane przez maniek0612

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz jeszcze PS3 to zmień na PS3 albo PS Vita jeżeli posiadasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko szybkie do 

SephiroTa

 

Mam PS4 z kontem z wykupionym rocznym plusem. Kolega dzisiaj kupił PS4 konto tam mu zostało z PS3 i kupi sobie plusa. Teraz chcę mu zszarować gry z plusa z PS4 . W jaki sposób to zrobić, żeby miał wszystkie gry z plusa od początku PS4 żeby mógł nabijać trophisy na swoim koncie i żeby mógł grać online na swoim koncie ? Jak ustawić konta na konsolach ? Krok po kroku bym poprosił. W poradniku jest 2 konsole 1 konto / 2 konta 1 konsola   a ja potrzebuje 2 konsole / 2 konta :biggrin:

Edytowane przez slonik666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw swoje konto pod 2 konsole 1 konto i będzie dokładnie to czego potrzebujesz czyi u ciebie twoje konto jako normalne a u kolegi jako podstawowe. Jakie będzie jego konto u niego jest nie ważne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli  Moja konsola (moje konto normalne) Kolegi konsola (moje konto podstawowe) Kolegi konsola (kolegi konto obojętnie) ? Tak dla pewności pytam :  )


I jeszcze jedno jak on u siebie ustawi swoje konto na normlane a ja jego konto ustawie u siebie na podstawowe to będzie to działać w dwie strony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam maly problem z avatarem na ps4, zniknal mi. tyd temu jeszcze byl, a teraz jest kolko przekreslone. profile innych uzytkownikow sa normalnie, proboealem ust na nowo ale to samo ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, bardzo fajny temat, dużo nurtujących mnie rzeczy wyjaśnił. Ale mam pytanie, czy można grać w grę pobraną z cyfrowej dystrybucji bez podłączenia online? Jak gram offline to wyskakuje mi komunikat, że będzie weryfikowane licencja za 15 minut i bez podłączenia online gra się wyłącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś.

Logując się normalnym kontem na konsolę licencja jest przyznawana na 2 godziny.

Co 2 godziny restart konsoli/relogin konta  lub połączenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś.

Logując się normalnym kontem na konsolę licencja jest przyznawana na 2 godziny.

Co 2 godziny restart konsoli/relogin konta lub połączenia.

Dzięki za odpowiedź. Czyli rozumiem, że jeśli zmienię to konto na podstawowe (z tego konta była ściągania gra) to problem z licencją grając offline zniknie? Edytowane przez Tataj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×