Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was, chce kupic PS + ale najpierw chce stestowac 14 dniowa wersja probna zeby nie stracic tych 14 dni i mam pytanie ile kosztuje taka usluga w PS Store ? Bo tam pewnie bede musial przy trialu podac nr konta i jak bym chcial z PS Store kupic to ile kosztuje takie cos, duzo wiecej niz na allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was, chce kupic PS + ale najpierw chce stestowac 14 dniowa wersja probna zeby nie stracic tych 14 dni i mam pytanie ile kosztuje taka usluga w PS Store ? Bo tam pewnie bede musial przy trialu podac nr konta i jak bym chcial z PS Store kupic to ile kosztuje takie cos, duzo wiecej niz na allegro?

To jest darmowe ... ... ... cała magia allegro polega na tym że sprzedają coś za co się nie płaci.

Dane karty podajesz tylko po to żeby Sony spróbowało cię złapać na automatyczne odnowienie subskrypcji o miesiąc. ;-)

Wystarczy usunąć dane karty i tyle.

Plus wychodzi taniej ze zdrapki na allegro czy w sklepach internetowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wlasnie ze 14 jest za darmo ze store ale trzeba podac nr konta, a ja sie obawiam o koszty bo wiem ze ewentualnie potem taniej wyjdzie poza store kupic plusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie konta a karty debetowej/kredytowej.

Kupujesz zdrapkę i wyłączasz automatyczne przedłużanie.

Tyle ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mam na swoim koncie 3 gry cyfrowe i chce grać z kolega i mu udostępnić te gry. Powiedzcie czy dobrze rozumie...

1. Dezaktywuje swoją konsolę żeby nie była główną

2. Loguję się na konsoli kolegi na swoje konto i aktywuje ją jako główne

3. Pobieram na jego konsolę gry i on Loguję się na swoje konto

4. Ja Loguję się na swojej konsoli na swoje konto i możemy grać Tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze Tak na szybko pytanie. Jakbym chciał kupić grę na 3 konsolę to już się chyba nie da co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie mi proszę dlaczego nie aktualizuje się mój przenośny identyfikator, po ponad rocznej przerwie stałem się znowu posiadaczem PS - (przesiadka z ps3 na ps4) - tylko identyfikator pozostał w stanie sprzed roku - o co chodzi ?

I jeszcze jedno pytanie czy można go w jakiś sposób edytować ?

Edytowane przez przemeks1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytować możesz na stronie playstation, tylko po co?

Identyfikator ten od Playstation jest badziewny i chyba do tej pory nie pokazuje gier z PS4.

Weź sobie wrzuć jakiś inny. PSsite ma swoje, psnprofiles też i jest wiele wiele innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Jeśli mam na koncie psn grę FIFA 15 albo konto w fifie mam zbanowane to czy mogę jakoś odczepic z konta psn to konto fify i założyć nowe na tym samym psn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Jeśli mam na koncie psn grę FIFA 15 albo konto w fifie mam zbanowane to czy mogę jakoś odczepic z konta psn to konto fify i założyć nowe na tym samym psn?

To jest pytanie do supportu EA lub Playstation a nie do nas forumowiczów. Musisz chwycić za słuchawkę i podzwonić do obu firm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ustawić na japońskim koncie w PSS język ang. zamiast jap. ? Póki co przeglądam za pomocą PC i tłumacze strony w przeglądarce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie mi proszę dlaczego nie aktualizuje się mój przenośny identyfikator, po ponad rocznej przerwie stałem się znowu posiadaczem PS - (przesiadka z ps3 na ps4) - tylko identyfikator pozostał w stanie sprzed roku - o co chodzi ?

I jeszcze jedno pytanie czy można go w jakiś sposób edytować ?

Ten który używasz, można aktualizować ręcznie. Co ci przed chwilą zrobiłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ustawić na japońskim koncie w PSS język ang. zamiast jap. ? Póki co przeglądam za pomocą PC i tłumacze strony w przeglądarce.

W JP PSStore nie zmienisz języka.

Musisz przez krzaki się przedzierać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

mam pytanie, chcę kupić roczną subskrypcję. Posiadam od niedawna PS4, ale mam też PS3, konto na ps3 i ps4 mam takie samo, nie ustawiałem jeszcze konta podstawowego na PS4 bo nie wiem co mam zrobić przed wbiciem kodu

Wiem że jak wbiję kod to będę miał plusa na obydwu konsolach, ale też mój Brat dzielił wcześniej ze mną konto na ps3, jeśli wbiję więc kod na PS4, to mój Brat też oprócz mnie będzie mógł korzystać na ps3 jak wcześniej? czy go zablokuje?

Chcę wiedzieć czy ma to znaczenie gdzie wbiję kod jako 1 wszy - na  ps4? ps3? oraz czy muszę wtedy ustawić konto w ps4 jako podstawowe, czy to ma jakieś znaczenie? czy wbić kod na ps3, na ps4 też automatycznie będzie , oraz mój Brat też skorzysta? plz o doradzenie i naświetlenie tematu.Thx

 

Sorry jeśli temat był poruszany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeczytałem cały temat i bardzo dużo się z niego dowiedziałem, ale nie na wszystko znalazłem odpowiedzi. Sytuacja wygląda tak, że moja PS4 stoi w domu narzeczonej a u niej w domu czasem bywa jej siostrzeniec. Skoro mnie nie ma to niech młody sobie gra do woli. Moje konto użytkownika jest aktywowane jako podstawowe i zabezpieczyłem je kodem PIN, młodemu założyłem nowe konto PSN, jest to normalne konto i teraz mam kilka pytań:

 

- Czy może on w jakiś sposób usunąć moje konto użytkownika na konsoli PS4?

 

- Jeśli tak to jakie będą tego konsekwencje? Czy wystarczy założyć nowego użytkownika zalogować się na swoje konto PSN i będę miał dostęp do wykupionych gier i PS+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma kodu PIN więc jedyną metodą byłby format/reinstalacja systemu.

Jeżeli by przeinstalował system to usunie to konto z konsoli - cała jego zawartość nie ginie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, że moje konto jest bezpieczne. Dziękuje za szybką odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś pierwszy post?

Tam masz zebraną sporą bazę wiedzy na ten temat.

16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak usunac konto z konsoli nie majac hasla ?

Format systemu? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.

 

mam pytanko odnosnie kont.

 

gdy kupilem konsole zalozylem profil na swoj kraj dajmy na to o nazwie ABC po jakims czasie kupilem kod na PS+ ale nie zauwazylem ze to tylko na anglie :( wiec zeby nie zmarnowac rocznej subskrybcji zalozylem konto XYZ na dane w UK.

zaczalem korzystac z tego nowego konta XYZ usuwajac tym samym z konsoli konto ABC ale poniewaz mam problem z kupnem gier itp. z powodu braku karty kredytowej zarejestrowanej w UK po tym jak tylko minie mi subskrypcja bede chcial powrocic do swojego konta ABC.

 

i teraz pytania:

 

1. Czy jesli ustawie konto XYZ jako glowne, oznacza to ze moge dodac swoje konto ABC jako konto normalne i na nim zdobywac trofea itd i moc korzystac z multiplayera ktory jest aktywny na koncie XYZ ???

2. Czy zasada z pytania pierwszego dotyczy tylko gier kupionych przez siec czy wersji pudelkowych tez?

3. Czy gdybym chcial teraz kupic jakas gre w formie cyfrowej np battlefielda ktory jest w dobrej cenie moge go spokojnie kupowac na koncie ABC (gdyz w przyszlosci glownie tylko z tego konta chce korzystac) i przy obecnej konfiguracji gdzie konto XYZ na ktorym jest PS+ bedzie to dzialalo tzn bede mogl grac online?

 

dzieki za wszelka pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. oba konta mogą być podstawowe.

2. wszystkie.

3. tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×