Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, kupiłem gre z kontem w wersji cyfrowej.. Teraz mam takie pytanie dlaczego przy UFC moglem aktywowac profil jako podstawowy i szło odpalić grę na moim glownym "podstawowyM" koncie, a jak kupilem Sniper Elite V3 takze z kontem to po wpisaniu użytkownika konto nie chce sie aktywowac (jako podstawowe), każe mi dezaktywować resztę.. OCB? Dlaczego UFC nie utrudnialo, a tu SniperElite nie pozwala mi robic trofeów na moim koncie ;C Jesli ktoś zna instrukcje jak krok po kroku ogarnąć temat by działało jak nalezy.. please help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, kupiłem gre z kontem w wersji cyfrowej.. Teraz mam takie pytanie dlaczego przy UFC moglem aktywowac profil jako podstawowy i szło odpalić grę na moim glownym "podstawowyM" koncie, a jak kupilem Sniper Elite V3 takze z kontem to po wpisaniu użytkownika konto nie chce sie aktywowac (jako podstawowe), każe mi dezaktywować resztę.. OCB? Dlaczego UFC nie utrudnialo, a tu SniperElite nie pozwala mi robic trofeów na moim koncie ;C Jesli ktoś zna instrukcje jak krok po kroku ogarnąć temat by działało jak nalezy.. please help

Nie każe ci dezaktywować reszty tylko to konto na innej konsoli. Koleś od którego kupiłeś albo zapomniał dezaktywować u siebie abo nie doczytałeś aukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj się nie da.

On to musi zrobić na konsoli lub jeżeli jest aktywne możesz zrobić awaryjny reset.

Wszystko masz opisane.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie nie można. Nie oficjalnie można zrobić martwego slota, druga osoba aktywuje profil jako podstawy trzecią gra na tym właśnie profilu na którym jest gra.

Co i jak to już szukaj na własną rękę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Mam pytanie, na które nie mogę znaleźć odpowiedzi w sieci.

Mieszkam w US, będąc w Polsce na wakacjach kupiłem sobie Watch Dogs, przyleciałem do US i zaczął się problem, kody które miałem do dodatków premierowych nie działały w PSN, ale to jeszcze nic.

Kupiłem przepustkę sezonową, moje PSN wszystko pobiera ale nie może zainstalować... Czy jest jakaś blokada na dodatki z innych kontynentów? A jeżeli tak, to czy można to jakoś obejść?

 

Dziękuję z góry za odpowiedź. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam pytanie, na które nie mogę znaleźć odpowiedzi w sieci.

Mieszkam w US, będąc w Polsce na wakacjach kupiłem sobie Watch Dogs, przyleciałem do US i zaczął się problem, kody które miałem do dodatków premierowych nie działały w PSN, ale to jeszcze nic.

Kupiłem przepustkę sezonową, moje PSN wszystko pobiera ale nie może zainstalować... Czy jest jakaś blokada na dodatki z innych kontynentów? A jeżeli tak, to czy można to jakoś obejść?

Dziękuję z góry za odpowiedź.

Sam sobie juz odpowiedziales. Gry cyfrowe nie maja blokad regionalnych, dodatki tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, przecież to jakiś debilizm... To odgórny regulamin, czy po prostu nikt się nad tym nie zastanawiał w PSN? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgórnie regulamin i przemyślany pod względem finansowym. Ja np mam konsole z USA i tam też kupiłem sobie cod-a. Grając na polskim koncie psn musiałem założyć sobie konto US po to aby pobierać dodatki.

Teraz za to zasnatamawiam się nad Destiny z US PSN. Jak myślicie wszystkie dodatki jakie dostanę z pre order em będą przypisane do konta US czy też będę mógł użyć je na koncie PL ? Nie chodzi mi o dlc które będą z kolekcjonerki, ale wcześniejszy dostęp do Vaulta itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak sprzedawałem ps3 to zrobiłem format i dezaktywacje konsoli (z tego co wiem to można robić raz na pół roku), zakupiłem ps vita i teraz Ona jest jako główna konsola. Mam zamiar kupić za okolo pół roku ps4 i moje pytanie jest takie czy będą jakieś negatywne konsekwencje jak ps4 będzie jako druga konsola? Czy lepiej po pół roku zrobić kolejna dezaktywacje ps vita i utworzyć ps4 jako główną konsolę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś zrobił dezaktywację z konsoli a nie z PC to byś nie musiał czekać pół roku.

Tak czy siak, czytałeś pierwszy post?

Możesz mieć 2x PS3, 1x PS4 i do 3 PS Vita zarejestrowane oficjalnie czyli be negatywnych skutków.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z konsoli możesz robić ile razy chcesz. ;) Wymieniać, zamieniać, podmieniać. Wszystko oficjalnie. 

To awaryjny reset z PC możesz tylko raz na 6 miesięcy zrobić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam skromne pytanko a propo ekranu logowania :)

 

czy jest możliwość wylaczenia tego ekranu ? chodzi o motyw gdzie jest wybor użytkownika.. wiecie o co chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam skromne pytanko a propo ekranu logowania :)

czy jest możliwość wylaczenia tego ekranu ? chodzi o motyw gdzie jest wybor użytkownika.. wiecie o co chodzi :)

Ustaw na swojego użytkownika automatyczne logowanie.

Ekran dopiero się pojawi przy wyłączaniu/włączaniu kontrolera.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to przypisywanie konta do kontrolera działa w ten sposób, że grając w coś na dwa pady koledze również nabijać się będą trofki/aktywności/cuda na kiju na jego konto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie tak się dzieje. Wszystko oczywiście zależy od gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chcę się upewnić w moim przekonaniu. Kupuje NHL 15 z konta USA daje je jako podstawowe i gram na swoim koncie PL, a kumplowi mogę dać dane i on gra na koncie USA tak ? Czy będzie go jakoś wywalało z gry czy coś podczas tego sprawdzania licencji  ? Często gramy razem online i to by była lipa. Druga kwestia w tym samym czasie mam powiedzmy PLUSA na rok wykupionego. Daje bratu dane do mojego głównego konta on daje je jako podstawowe i ma usługę plus u siebie na wszystkich kontach,  a ja mam na tym moim podstawowym tak ? Z góry dzięki za odpowiedź, lepiej się upewnić zanim zrobi się coś głupiego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy trofea naliczają się także, gdy gramy offline, czy tylko podczas trybu online?

Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Przy podłączeniu do Internetu i wejścia na trofea następuje ich synchronizacją z serwerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak przypuśmy gram offline, to nigdy tych trofeów nie zdobędę, czy moge grać offline, i raz się podłączyć do neta, żeby one się "zrobiły"/

Przepraszam za takie głupie pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×