Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, zdobywasz je ale są lokalnie na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. mam mały problem z moim kontem psn. pisałem już do supportu playstation ale jak na razie niczego nie rozwiązałem.

po tym jak mój kolega kupił sobie ps3, grając u niego zauważyłem, że data ostatniego logowania mojego profilu jest błędna (01/01/1900). okazało się potem, że cały czas mój status jest offline, pomimo że jesem online. na początku myślałem że to problem z jego konsolą, ale okazało się że na ps3 drugiego kolegi moja data ostatniego logowania też jest błędna (ostatnio grałem dzisiaj, data na ich konsolach to 2 sierpnia). na stronie psn sprawdziłem znajomych i okazało się, że u znajomych, którzy mają ps3 wyświatlana jest poprawna data, u znajomych którzy mają ps4 - zła (u jednego nawet 6 miesięcy temu).

tylko ja mam taki problem? przywróciłem ustawienia fabryczne na ps4, ospiąłem konto ale nic to nie dało.

podczas wakacji zalogowałem się na ps3 kuzyna, żeby sciągnąć parę gier, ale po wszystkim wylogowałem się i odpiąłem moje konto od jego konsoli. może to spowodowało ten błąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sprawdzasz datę ostatniego logowania profilu?

PS3 i PS4 nie są kompatybilne jeżeli chodzi o listy znajomych itp. 

Czy z tej błędnej daty wynika jakiś problem? Nie możesz grac lub zawartość jakaś nie jest dostępna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem gre The Last of Us na PS4 z PSN udostepniłem ją dzisiaj moim dwóm kolegom i tu sie pojawia problem Gdy kolega próbuje wejść do gry to na moim koncie może lecz na swoim wyskakuja mu komunikaty ze nie moze wejść. Podczas pobierania ustawił moje konto jako podstawowe lecz gdy juz pobrał gre nie moze uczynić mojego konta jako podstawowe ponieważ wyskakują mu komunikaty. 

Edytowane przez Armani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem gre The Last of Us na PS4 z PSN udostepniłem ją dzisiaj moim dwóm kolegom i tu sie pojawia problem Gdy kolega próbuje wejść do gry to na moim koncie może lecz na swoim wyskakuja mu komunikaty ze nie moze wejść. Podczas pobierania ustawił moje konto jako podstawowe lecz gdy juz pobrał gre nie moze uczynić mojego konta jako podstawowe ponieważ wyskakują mu komunikaty. 

 

Najpierw poczytaj jak działa udostępnianie kont (pierwszy post).

Jeżeli kolega nie może aktywować jako konta jako podstawowe to znaczy że na innej konsoli to konto jest już podstawowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem gre The Last of Us na PS4 z PSN udostepniłem ją dzisiaj moim dwóm kolegom i tu sie pojawia problem Gdy kolega próbuje wejść do gry to na moim koncie może lecz na swoim wyskakuja mu komunikaty ze nie moze wejść. Podczas pobierania ustawił moje konto jako podstawowe lecz gdy juz pobrał gre nie moze uczynić mojego konta jako podstawowe ponieważ wyskakują mu komunikaty.

"Na dwoje babka wrozyla..."

Z tego co wiem we trojke ta przyjemnosc nie dziala.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ,dzis kupilem doladowanie w sklepie za 5 funtow i nie moge doladowac tej kwoty do Polskiego Konta.chodzi mi o to czy jak zloze nowe konto UK i doladuje je i kupie crasha 3 na PS one czy jest mozliwosc przeniesienia gry na Polskie konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ,dzis kupilem doladowanie w sklepie za 5 funtow i nie moge doladowac tej kwoty do Polskiego Konta.chodzi mi o to czy jak zloze nowe konto UK i doladuje je i kupie crasha 3 na PS one czy jest mozliwosc przeniesienia gry na Polskie konto.

Tak, zakładając że piszesz o PS3 to normalnie zakładasz konto UK, ściągasz na nim gry i grasz na swoim. Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wyglada ta przeniesienie gier na VIcie bo na Vicie mozna miec jedno konto.to wszystko zrobi sie samo z automatu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wyglada ta przeniesienie gier na VIcie bo na Vicie mozna miec jedno konto.to wszystko zrobi sie samo z automatu ?

Na Vicie się nie da grać na innym koncie.

Musiałby sformatować Vitę, kartę pamięci i grac na Twoim koncie.

Ewentualnie mieć 2 karty - jedną ze swoimi a drugą z Twoim kontem i przy każdej zmianie karty formatować konsolę (bez formatu karty pamięci).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straciłem możliwość odpalenia multi oraz gier z plusa na drugim koncie, jeszcze kilka dni temu śmigało jak należy. Na moim starym koncie wszystko działa, aktywacja/dezaktywacja, przywracanie licencji nie pomaga, ktoś wiej jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DaraS

 

- Spróbuj zalogować się najpierw na konto które jest podstawowe - to z którego udostępniasz na inne.

 

- odnawiania licencji i inne standardowe pierdoły pewnie próbowałeś.

 

- konsola ma dostęp do internetu? Licencje czasami są przydzielane czasowo 1 - 2h. 

 

- dezaktywuj konto z którego chcesz udostępniać treść i sprawdź czy w zarządzaniu kontem z PC jest nadal ikona PS4.

 

Urządzenia > Systemy PlayStation

Jeżeli nadal jest to konsola jest aktywowana gdzieś indziej? Błąd jakiś?

 

Ewentualnie zrób reset awaryjny konsoli na których jest aktywowane konto (też z PC) i wtedy sprawdź - ale wcześniej dla pewności zmień hasło do konta.

 

 

- Spróbuj wejść w recovery i odbudować bazę danych

https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/5044/~/ps4%3A-safe-mode

 

Poniżej metody przy których utracisz dane z konsoli:

 

- Usuń / stwórz konta na nowo.

 

- Reinstaluj system przez recovery.

 

- Reinstaluj system przy użyciu pendrive.

 

 

...może komuś jeszcze coś do głowy przyjdzie?

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy jest jakaś możliwość usunięcia histori gier, które grałem na swoim profilu? Kiedyś na moim koncie grał bracik, i zainstalował milion gier, w których miał 0 osiągnięć, i teraz te wszystkie F ranki przy grach mnie dobijają :biggrin:

Edit; Już wiem, że się nie da,ale mam kolejne pytanie. Kończę grać w the last of us, ale nie skończyłem- zdobyłem tylko jedno trofeum(zrób wszystkie przedmioty), i teraz moje pytanie, czy jak założe nowe konto i dokońzce the last of us to wpadną trofea za jakieś rzeczy? I czy save'y będą też dostępne?

pzdr

Edytowane przez dejoka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nowym koncie? Inne konto - inny save - osobne trofea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zainstalowałem u siebie profil kolegi,akurat tak się składa że ma plusa ale nie ma ps4.Pobrałem na dysk gry z plusa.Czy mogę w nie grać na swoim profilu gdy wykupię również plusa? Akurat nie mam go teraz a nie chce wtopić kasy.Aktualnie na swoim profilu nie mogę grać w pobrane gry,na kumpla profilu już tak;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie działa w ten sposób.

Aktywuj jego profil jako podstawowy to będziesz mógł grać na swoim profilu w jego gry i multi też Ci będzie działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówimy o grach pobranych z plusa?;)

Jak zmienić go na podstawowego?

Można później dać jako podstawowy mój profil?

Sephirot sorry za natłok pytań ale wiesz jak jest;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj pierwszy post.

Mówimy o całej zawartości jego konta pobranej na tą konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chcę połączyć swoje konto z kontem kuzyna, żeby we dwójkę kupić sobie ps plus byśmy mogli obaj grać online.

1.Żeby to zadziałało to muszę na jego konsoli ustawić moje konto jako podstawowe a jego jako normalne?

2.Jak muszę mieć ustawione konto (podstawowe czy normalne) na mojej konsoli?

Dodam, że to na moim koncie będzie aktywowana subskrypcja  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na jego konsoli ustawisz na podstawowe to na swojej tylko jako normalne możesz ustawić i dokładnie tak masz zrobić jeżeli chcesz żeby kuzyn mógł grac online na swoim koncie oraz używać Twoich gier. 

Jego konto może również być podstawowe na jego konsoli. 

...chyba że chcesz mieć również dostęp do jego konta (jeżeli też będzie kupował gry cyfrowe) to robisz tak jak wyżej tylko na odwrót. Jego u siebie jako podstawowe a on swoje jako normalne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×