Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nią ma to znaczenia.

Dezaktywuj i aktywuj ponownie.

Odśwież licencje.

Nic innego mi nie przychodzi do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mam pytanie, nie znalazłem wątku w dziale Ps3, albo źle szukałem ( sorry, wybaczcie ) 

Sprzedaję ps3 z grami które miałem z plusa i nie tylko, konto zostawię, ale będzie bez dostępu, czy jak ktoś założy sobie konto i kupi plusa zadziałają mu gry ściągnięte przez moje konto? czy tylko będą one zintegrowane z pierwotnym? dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do póki Twojego konta nie usunie to to co jest obecnie na dysku będzie mu działać do momentu wygaśnięcia licencji (każda gra ma datę ważności z obecną data wygaśnięcia Plusa). Jako że na konto się nie zaloguje to nie będzie mógł licencji na nie odnowić. Jego Plus nie ma nic do rzeczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A licencja ma z góry ustalony czas w momencie aktywacji gry tak? czyli jak mam plusa na rok, i wyloguję się z konta to jemu mimo to gry będą działać do końca abonamentu.  da się w info gry sprawdzić do kiedy jest dzierżawa? Dzięki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak - w informacji o grze masz czas upływu daty ważności jak i również na swoim koncie SEN przy każdej grze z Plusa jest ta data.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnośnie sprzedawanych kont z grami na allegro to ostatnio pojawiają się takie aukcję

http://allegro.pl/child-of-light-14dni-ps4-i4785170818.html

konto z grą na 14 dni. Różni się tym od tych masowo sprzedawanych że nie posiadają martwych slotów dobrze rozumiem ??

Konto jest oryginalne po prostu jestem już np. 20 właścicielem ale gra legalnie była zakupiona z PSN i nie gra w nią nikt jednocześnie.

Czy takie konta są bezpieczniejsze od tych sprzedawanych w opcji kup teraz po 100 sztuk ??

No bo ja jako osoba która przejdzie grę i od razu sprzedaję, to jest to bardzo opłacalne kupić w szczególności gry arcade typu Child of light lub Oddworld Aby's za 10zł na 14 dni. Przy moim graniu jest to dość dużo czasu aby przejść grę a kupiona za 50zł w PSN nigdy mi się nie zwróci

 

A więc takie konta z bardziej legalne ?? I nic mi nie grozi ? Chodzi mi o to aby nie dostać bana na swoje oryginalne konto gdzie mam PS+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To to jest już zupełnie bezsens jakiś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - od cebulonych gier/slotów na Allegro masz osobny temat.

Po drugie - jest to tak samo "legalne" jak sloty.

Po trzecie - Twojemu kontu nic nie grozi bo na aukcjach i tak masz zaznaczone że grasz na koncie użytkownika a nie na swoim (nie da się ustawić jako konto podstawowe) - gość po prostu po upływie terminu zmienia hasło i grę możesz wyrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha dzięki !

czyli opłacalne, skoro i tak traktuję gry jako przechodzenie jej i sprzedaż (mowa tu o grach bez dobrego multiplayera) to jak najbardziej kupując grę na 14 dni za 10zł jest opłacalne moim zdaniem!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do póki jesteś w pełni świadomy warunków oraz zawartości tego co kupujesz to jest to tylko i wyłącznie Twoja sprawa i kupuj jeżeli jestes zadowolony. :D

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do póki jesteś w pełni świadomy warunków oraz zawartości tego co kupujesz to jest to tylko i wyłącznie Twoja sprawa i kupuj jeżeli jestes zadowolony. :biggrin:

EOT

Co masz na myśli mówiąc że jestem z pełni świadom warunków oraz zawartości ?? że gość który sprzedaję kupił grę legalnie a nie z np. kradzionej karty kredytowej ?? Czy masz na myśli same konto i grę która będzie działać ??

A nawiasem mówiąc Old Boy sam korzystasz czasami z takich kont ? Bo jak wcześniej wspomniałem jeśli chciałbyś kupić grę która jest tylko w wersji cyfrowej tylko aby sobie ją przejść to jak najbardziej cena 10zł jest kusząca bo cena w PS Store to 89zł a więc nawet z kolegą na pół daję kwotę 45zł - mowa o Oddworld Aby's

Edytowane przez ojejkualefajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli to na jakich zasadach oraz przez jaki czas gra będzie działać.

Sam tak nie kupuję. Lubię mieć kontrolę nad tym za co zapłaciłem więc albo kupuję pudełko które później pożyczę koledze lub sprzedam albo cyfrówkę na swoje lub zupełnie osobne konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam ustawione konto kolegi jak podstawowe bo mi udostępnił grę to czy w przyszłości będę mógł kupować normalnie gry na swoim koncie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma Twoje konto do jego konta? Nic.

Kto Ci broni Twojego konta ustawić jako podstawowego? Nikt.

Co ma konto podstawowe / zwykłe do kupowania gier? Nic.

Czy mogę kupić gry bez użycia konsoli? Tak - PS Store przez stronę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma Twoje konto do jego konta? Nic.

Kto Ci broni Twojego konta ustawić jako podstawowego? Nikt.

Co ma konto podstawowe / zwykłe do kupowania gier? Nic.

Czy mogę kupić gry bez użycia konsoli? Tak - PS Store przez stronę. 

 

 

To jak już ściągnę grę  i ustawie swoje jako podstawowe to będzie mi wszystko normalnie działać ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Masz to opisane w pierwszym poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam konto główne aktywowane jako podstawowe w ps4 gdzie mam wykupiony ps plus i mam tutaj internet i możliwość gry online. Jeśli dodam jakieś nowe konto lub konto gość to nie mam na tych kontach internetu ani możliwości gry online, system prosi mnie o wpisanie się do sieci psn.  Myślałem ,że jeśli na koncie głównym mam wykupiony ps plus to inne konta też mogą korzystać z dobroci plusa.Jeżeli się mylę to proszę mnie oświecić jak jest z tym plusem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

system prosi mnie o wpisanie się do sieci psn

Inne konto w PSN musisz założyć po prostu ;)

Konto "gość" nie może korzystać z niczego co jest na konsoli.

Zakładasz inne konto PSN i ustawiasz jako normalne lub podstawowe wedle uznania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

 

Mam pytanie odnoście kont. Mamy ze znajmomym po PS4. Chciałbym, żeby mógł korzystać z moich gier kupionych w PSN i na odwrót. On też ma zakupione gry i chętnie bym się pod to podłączył. Czy jak dodamy wzajemnie swoje profile na obu PS4 to jest to będzie działało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak wygląda sprawa z grą odpalaną z płyty... przykład spodobała mi się dana gra pożyczona od kolegi ( dane z płytki instalują się na dysku)

Oddałem mu tą płytę , chciałbym kupić ten tytuł z PSN i teraz pytanie... muszę ściągać na nowo dane >? No bo przecież mam już zainstalowane je na dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta a cyfrowka to dwie różne gry i licencje.

Niestety nie ma tak dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu po aktywacji możesz. Jeśli będzie przedłużone to nic nie zabiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie, szybka odpowiedź: pożyczyłem bratu konto(gimbus), żeby sobie coś ściągnął, czy jak zacznie pobieranie, a ja zmienie w międzyczasie hasło to dociągnie mu się to czy nie? Konto ustawi sobie jako podstawowe. Po ostatnim razie takie mi pierdoły popisał, że wole mu nie dawać konta jak nie musze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×