Skocz do zawartości
DaraS

Call of Duty: Advanced Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie, rankedy zostana jakos rozwinięte, czy tylko 1 tryb. Sprzydal by sie podzial na solo i grupe, by solo od premade nie dostawal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że to gra taktyczna kochany? ;-) 

 

Maciej Ty mi tu nie pier**l. Dobrze wiesz o co mi chodzi ;p

Edytowane przez DeraIeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spike, otrzymujemy oto takie gadżety podczas grania w exo.Trzeba pokonać dana ilość rund aby odblokować kolejny zestaw map.Rundy się sumują takze jest o wiele latwiej..Pod każdym zestawem masz opis ile trzeba przejść fal aby odblokować kolejny. Facjatę otrzymujemy po przejściu ostatniej mapy czyli Riot.Zombie ;) Nie będę wam spojlerowal ile rund trzeba pokonać.

 

10658938_988005981226092_825311683795334

 

1960963_988006594559364_7330765326651274

Edytowane przez Okulista
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które wbijają prestiż: czy po zresetowaniu poziomu do 1 prestiżu, znikają nam te rzeczy, które dostaliśmy ze zrzutów ? Wypadła mi fajna wersja MP11 i szkoda by było, gdybym ją stracił :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kille z killstreaków liczą się do DNA Bomb ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy cod od lat. Dawno tak mi sie dobrze nie gralo. Balem sie tych spec nowinek, a okazuje sie ze to wlasnie one robia gre. Sposob poruszania sie postaci mistrzowski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do bf4 gdzie potykamy się o krawężniki i zabijamy przeskakując przez żywopłot to żeczywiście jest dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kille z killstreaków liczą się do DNA Bomb ?

 

Gdzieś kiedyś czytałem, że nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciej Ty mi tu nie pier**l. Dobrze wiesz o co mi chodzi ;p

Wiem, sam mam ten problem. Dla mnie sam pomysł exo szkieletów jest debilny, a co dopiero jego wrzucenie to gry. Mega niegrywalne klanowo, do zabawy na pubie tak, dalej juz kiepsko. To nie jest gra z mechaniką quake'a żeby grało się w ten sposób przyjemnie cw, no ale kto co lubi, poczekam kolejny rok, może wrócą do II WŚ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie jak wyciszyć graczy? Szukam i nigdzie nie mogę znaleźć,  a denerwuje mnie jak ktoś ma całą grę włączony mikrofon i gada jakieś bzdury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie jak wyciszyć graczy? Szukam i nigdzie nie mogę znaleźć,  a denerwuje mnie jak ktoś ma całą grę włączony mikrofon i gada jakieś bzdury.

 

Przed rozpoczeciem rozgrywki przechodzisz na liste graczy i po kolei klikasz na nick nastepnie z listy akcji wybierasz "mute" a po rozpoczeciu touchpad i kwadratem lub krzyzykiem wyciszasz kazdego po kolei niestety narazie nie ma opcji "mute all"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed rozpoczeciem rozgrywki przechodzisz na liste graczy i po kolei klikasz na nick nastepnie z listy akcji wybierasz "mute" a po rozpoczeciu touchpad i kwadratem lub krzyzykiem wyciszasz kazdego po kolei niestety narazie nie ma opcji "mute all"

dzięki. pozdrawiam. ps. może w którejś aktualizacji dodadzą taką opcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo podpinasz słuchawkę z zestawu do pada i też masz z głowy :)Mute all.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram wyciszenie wszystkich poza znajomymi i też pomaga:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo zrób sobie prywatną imprezę i ustaw na "nadaj priorytet imprezie" oraz dostosuj mikser dźwięku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tymi rankedami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No początek ciężki ale powoli ogarniam tą grę.Pierwszą łatkę panowie ze Sledgehammer powinni poświęcić i wyeliminować te freezy, nie wspomnę ile razy przegrałem walkę bo mi zafrizowało obraz. Druga sprawa to balans broni nie mam pojęcia jak ktoś w ogóle mógł dopuścić tutaj EM1 z ciężkich karabinów. Jak dla mnie koszmarna broń a wygranie tym 1vs1 graniczy z cudem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie jak wyciszyć graczy? Szukam i nigdzie nie mogę znaleźć, a denerwuje mnie jak ktoś ma całą grę włączony mikrofon i gada jakieś bzdury.

Wchodzisz w opcje na początku gry. Wchodzisz na wyciszenie graczy klikasz trójkąt i wyciszasz wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzały wam się crashe w kampani  single ?

Edytowane przez ferdas_mufc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś odblokowane mape Riot na Exo Survival ? Bo mi brakuje tego trofeum za tą mape, a zamiast godzinami tam siedziec żeby ją odblokować to wole pograć na multi. Więc jeśli ktoś będzie tak miły ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś odblokowane mape Riot na Exo Survival ? Bo mi brakuje tego trofeum za tą mape, a zamiast godzinami tam siedziec żeby ją odblokować to wole pograć na multi. Więc jeśli ktoś będzie tak miły ...

Podpinam się do tematu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby ją przejść trzeba najpierw odblokować ;) Masz odblokowane ? To chętnie bym ją z tobą przeszedł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×