Skocz do zawartości
DaraS

Call of Duty: Advanced Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

jak to jest ze scorestikami? widzialem ze niekorym nie kasuja sie naliczanie gdy zgineli...jak to zrobic?

 

każdy możesz zmodyfikować klikając  :triangle: , trzeba wybrać "wsparcie" za 300 pkt, wtedy ci nie przepada jak zginiesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To strzelaj w kolesia, nie po scianach. Moze nie zagralem stu meczow ale takich "lagow" albo zeza to nie mialem. ;)

Nie no w kolesia trafiam :P

Albo sytuacja że jest z 5 metrów przed ja zaczynam strzelać i padam od ciosu tylko że koleś był za daleko, patrze killcam i z jego perspektywy wyglądało to inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no w kolesia trafiam :P

Albo sytuacja że jest z 5 metrów przed ja zaczynam strzelać i padam od ciosu tylko że koleś był za daleko, patrze killcam i z jego perspektywy wyglądało to inaczej.

To wcale nie oznacza, że "on" ma się lepiej, bo jeśli Ty go zabijesz to pewnie widzi to samo co Ty w killcam...

Ludzie ogarnijcie się...  w BO 2 miałem podobnie, pierwsze mecze zabiłem pare razy a zginąłem 15+,  respawmy za plecami i niezrozumiałe strzały znikąd. Po paru dniach  czułem się na serwerach jak ryba w wodzie i już nie dostrzegałem żadnych problemów.

 

AW to zupełnie inna gra, chociażby ze względu na poruszanie się, więc warto pograć tydzień, dwa, trzy i dopiero wyciągać wnioski, a nie dzień po premierze...  Zapewne wyjdzie jeszcze pare patchy, które dużo rzeczy poprawią i tyle...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście sprawdzić czy u Was na split screenie też wywala błąd Out of Memory 26 ? Nie za bardzo wiem gdzie mogę ten błąd zgłaszać, na kilku zagranicznych stronach widzę że też niektórzy mają ten problem, dodam, że jak gram sam to nic się nie dzieje, występuje to tylko na split screenie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam na zagranicznych forach to lepiej splita nie odpalać - bo jak się trafi error 26 o którym piszesz, to potem nawet normalnego multi nie można odpalić.

 

Przy Ghost było podobnie tylko z errorem 12 - po tygodniu wyszła łatka i wszystko wróciło do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście sprawdzić czy u Was na split screenie też wywala błąd Out of Memory 26 ? Nie za bardzo wiem gdzie mogę ten błąd zgłaszać, na kilku zagranicznych stronach widzę że też niektórzy mają ten problem, dodam, że jak gram sam to nic się nie dzieje, występuje to tylko na split screenie :/

Masz wersje cyfrową czy pudełkową?  Może coś się w plikach popierdzieliło, a jeśli jest tak jak pisze kolega powyżej to pozostaje chyba poczekać na jakąś łatkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam gram od coda 4 i musze powiedzieć ze takiego scierwa jak aw jeszcze nie bylo. Spieprzone polaczenie, spieprzone hit detection, spieprzone spawny. Przez te cale exo szkielety ta gra to jeden wielki pieprzony chaos. Z każdej kuzwa strony sie dostaje. W dodatku pada sie jeszcze szybciej niz w ghoscie, a samemu trzeba czasami wpakować calego maga. Jak zawsze bylem bardzo dobry w fpsy i w kazdym codzie mialem k/d 2+, a w Destiny 3+ to w aw nie mam nawet 1.5, bo gdzie sie nie pojdzie to albo resp metr kolo wroga, albo po 5 sekundach jest się otoczonym z kazdej strony.

No tak, wszyscy giniecie od 1 strzału, a nie możecie zabić dziesięcioma. Bla bla bla. To że masz słabe ratio nie oznacza, że gra jest słaba. W Quake'u był podobny "kontrolowany chaos", a uznajemy go za jedną z najbardziej skillowych produkcji. Trzeba poćwiczyć/grać w tryby bez egzo/sprzedać i szargać nerwy w BF4 :P

Edytowane przez jimmyyy8
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, wszyscy giniecie od 1 strzału, a nie możecie zabić dziesięcioma. Bla bla bla. To że masz słabe ratio nie oznacza, że gra jest słaba. W Quake'u był podobny "kontrolowany chaos", a uznajemy go za jedną z najbardziej skillowych produkcji. Trzeba poćwiczyć/grać w tryby bez egzo/sprzedać i szargać nerwy w BF4 :P

Święta racja :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podziekuje, wole black ops 1 za za 30 zł w którym gra mnóstwo ludzi od tego crapcodu plastikowego za 200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście sprawdzić czy u Was na split screenie też wywala błąd Out of Memory 26 ? Nie za bardzo wiem gdzie mogę ten błąd zgłaszać, na kilku zagranicznych stronach widzę że też niektórzy mają ten problem, dodam, że jak gram sam to nic się nie dzieje, występuje to tylko na split screenie :/

 

Potwierdzam, ten sam bug.

 

Co do multi to bardzo mi się podoba ale niestety po dłuższej grze w BF4 tutaj strasznie ciężko. Bo tempo rozrywki jest tutaj wyższy niż przynajmniej w moim ostatnim CODzie czyli Black Ops 2 a już o BF4 nawet nie wspomnę.

Scorestreaki na duży plus. Nie ma już sytuacji, że nieszło wyjść z budynki bo do rusz na łeb leciały rakiety

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, wszyscy giniecie od 1 strzału, a nie możecie zabić dziesięcioma. Bla bla bla. To że masz słabe ratio nie oznacza, że gra jest słaba. W Quake'u był podobny "kontrolowany chaos", a uznajemy go za jedną z najbardziej skillowych produkcji. Trzeba poćwiczyć/grać w tryby bez egzo/sprzedać i szargać nerwy w BF4 :P

 

"Kontrolowany chaos" nie wiem co to jest ponieważ nie grałem nigdy w Quake ale CoDzie jest coś takiego jak Lag Compensation nie wiem czy o tym wiecie. Gość z lepszym połączeniem wygrywa pojedynek ponieważ widzi Cię wcześniej i raczej nie da się tego "poćwiczyć" tylko liczyć na noobów z hostem albo ,że akurat ty go dostaniesz.

Btw co ma ratio do skilla ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw co ma ratio do skilla ?

Ja też nie wiem. Dla przykładu wczoraj grałem ten tryb z piłką, wygraliśmy chyba przewagą 15 pkt, ale ze znajomymi mieliśmy wyniki 17-22, 19-26, zaś w drużynie przegranej każdy miał mniej więcej staty na poziomie k/d 2.0. I wychodzi na to, że my jesteśmy słabsi bo oni mieli lepsze k.d? Ludzie za bardzo do serca biorą sobie te wypisane wszędzie cyferki, co innego grać dobrze, a co innego mieć super k/d. Znam dużo osób które grają bardzo dobrze a nie mają k/d nawet w okolicach 2.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie oznacza, że "on" ma się lepiej, bo jeśli Ty go zabijesz to pewnie widzi to samo co Ty w killcam...

Ludzie ogarnijcie się...  w BO 2 miałem podobnie, pierwsze mecze zabiłem pare razy a zginąłem 15+,  respawmy za plecami i niezrozumiałe strzały znikąd. Po paru dniach  czułem się na serwerach jak ryba w wodzie i już nie dostrzegałem żadnych problemów.

 

AW to zupełnie inna gra, chociażby ze względu na poruszanie się, więc warto pograć tydzień, dwa, trzy i dopiero wyciągać wnioski, a nie dzień po premierze...  Zapewne wyjdzie jeszcze pare patchy, które dużo rzeczy poprawią i tyle...

Ja w szybkich grach czuje się jak ryba w wodzie :P i nie ginę 100 na 1 zabicie :P daje sobie radę nawet dobrze ale tutaj po prostu widać takie bajery dziwne. W titanfall (akurat w to ostatnio grałem) nic takiego nie uświadczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ktoś zna dalsze plany marki? Rozumiem, że teraz Coda będą robić 3 firmy, każda na stworzenie produkcji będzie mieć 3 lata? Która firma jest następna w kolejce? Po Advanced Warfare imo naprawdę widać różnicę w jakości i te 3 lata pracy (odcinając się zupełnie od tego czy komuś pasują te klimaty czy nie).

 

Osobiście marzy mi się przydzielenie konkretnych ram czasowych do danych firm:

 

Treyarch - czasy wojen światowych lub zimna wojna (ich World at War i Black Ops 1 to były perełki)

Infinity Ward - czasy teraźniejsze (w końcu to oni popełnili genialną serię Modern Warfare)

Sledgehammer - przyszłość, skoro dobrze się w tym czują

 

W takim cyklu każda gra powstawałaby 3 lata no i byłoby różnorodnie.

 

Stety, niestety zakończenie Ghostów

sugeruje sequel, a była to odsłona wybitnie nieudana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ktoś zna dalsze plany marki? Rozumiem, że teraz Coda będą robić 3 firmy, każda na stworzenie produkcji będzie mieć 3 lata? Która firma jest następna w kolejce? 

Kolejnego CoDa tworzy Treyarch, a po nich najpewniej Infinity Ward. W wypadku cyklu trzyletniego nie ma raczej innych możliwości.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z multi w codzie jest taka sprawa, że chodź to arcade pełną gębą to zawsze będzie randomowe i noob-friendly (w przeciwieństwie do innych szybkich gier mp a'la quake) przez śmiesznie niską ilość życia, przy wprowadzeniu w AW podwójnego skoku, dashy i wertykalnych map aż się prosi, by podwoić ilość punktów zdrowia postaci, wtedy rozgrywka nabrałaby pikanterii, bo można by w pełni wykorzystać te wszystkie ficzery, jakie oferuje exo-szkielet, skończyłyby się randomowe kille z pleców od noobów.

To pierwsza sprawa, druga to wspomniane lag compensation, czyli fakt, że ,,tfurcy'' najpierw w ghosts teraz przed premierą AW obiecali dedykowane serwery, których znów nie ma, robią graczy w balona, a to znacznie zwiększyłoby komfort rozgrywki. J

ak ktoś traktuje multi w codach od World at War wzwyż poważnie, to nie grał nigdy w multi wymagające od gracza umiejętności i nagradzające za poświęcony czas. W codzie ogranie polega na poznaniu spawnów na niewielkich mapach, i dobijaniu do killstreaków które wykonują resztę roboty za Ciebie. Ot takie moje luźne przemyślenia, grałem we wszystkie części (prócz 3ki), i uważam, że to dobra gra, jak ma się ochotę odstresować i nie przejmować k/d, wynikiem i innymi pierdołami, ale forsowanie tej gry do e-sportu itp. jest dla mnie trochę śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak niektórzy z was radzili z tym DMZ,portów narazie nie ruszałem,ale jest OGROMNA różnica w multi,dosłownie dwa razy mniej pocisków muszę w klientów wpakować niż wcześniej,od początku wiedziałem że coś było nie tak,dzięki za rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie sobie o lag compensation i będziecie mieli odpowiedź dlaczego w kill cam wygląda to tak, że koleś do was strzela a wy stoicie, albo padasz gdy faktycznie jesteś już za rogiem albo w budynku. Generalnie dzięki temu gra faworyzuje gracza ze słabszym połączeniem, że niby to jest bardziej fair. Nie ważne jakim byś był skillowcem to nie masz szans 1 vs 1 z graczem który ma lag compensation po swojej stronie ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie sobie o lag compensation i będziecie mieli odpowiedź dlaczego w kill cam wygląda to tak, że koleś do was strzela a wy stoicie, albo padasz gdy faktycznie jesteś już za rogiem albo w budynku. Generalnie dzięki temu gra faworyzuje gracza ze słabszym połączeniem, że niby to jest bardziej fair. Nie ważne jakim byś był skillowcem to nie masz szans 1 vs 1 z graczem który ma lag compensation po swojej stronie ; )

To prawda. Ja mam to samo w każdej odsłonie CODa Wypada na gościa, który mnie nie widzi jeszcze i mnie rozwala. Później widać w killcamie ze on mnie widział wcześniej

mega to super zabawę

Z netem robiłem tez juz wszystko Działa również mi pomógł i gra się lepiej ale dalej jest to mocno odczuwalne ;/

Z multi w codzie jest taka sprawa, że chodź to arcade pełną gębą to zawsze będzie randomowe i noob-friendly (w przeciwieństwie do innych szybkich gier mp a'la quake) przez śmiesznie niską ilość życia, przy wprowadzeniu w AW podwójnego skoku, dashy i wertykalnych map aż się prosi, by podwoić ilość punktów zdrowia postaci, wtedy rozgrywka nabrałaby pikanterii, bo można by w pełni wykorzystać te wszystkie ficzery, jakie oferuje exo-szkielet, skończyłyby się randomowe kille z pleców od noobów.

To pierwsza sprawa, druga to wspomniane lag compensation, czyli fakt, że ,,tfurcy'' najpierw w ghosts teraz przed premierą AW obiecali dedykowane serwery, których znów nie ma, robią graczy w balona, a to znacznie zwiększyłoby komfort rozgrywki. J

ak ktoś traktuje multi w codach od World at War wzwyż poważnie, to nie grał nigdy w multi wymagające od gracza umiejętności i nagradzające za poświęcony czas. W codzie ogranie polega na poznaniu spawnów na niewielkich mapach, i dobijaniu do killstreaków które wykonują resztę roboty za Ciebie. Ot takie moje luźne przemyślenia, grałem we wszystkie części (prócz 3ki), i uważam, że to dobra gra, jak ma się ochotę odstresować i nie przejmować k/d, wynikiem i innymi pierdołami, ale forsowanie tej gry do e-sportu itp. jest dla mnie trochę śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, ten sam bug.

 

Co do multi to bardzo mi się podoba ale niestety po dłuższej grze w BF4 tutaj strasznie ciężko. Bo tempo rozrywki jest tutaj wyższy niż przynajmniej w moim ostatnim CODzie czyli Black Ops 2 a już o BF4 nawet nie wspomnę.

Scorestreaki na duży plus. Nie ma już sytuacji, że nieszło wyjść z budynki bo do rusz na łeb leciały rakiety

 

 

 

 

 

 

Dziękuję za sprawdzenie, pozostaje czekać aż problem rozwiąże łatka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie o przeladowania assault rifle...sa dwa rodzaje zmiany magazynku to wiem ALE czy za kazdym razem powinny ginac naboje przy przeladowaniu kiedy wymieniamy niedokonca pusty magazynek? ja czy naciskajac raz czy dwa razy kwadrat - zawsze "gubie" naboje. Zawsze tak bylo? czy moze mi sie cos ubzdurało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie co do tej bomby DNA. Liczą się fragi z killstreków do niej ? Coś jak nuke z MW2 ?

Ile w końcu trwa kampania w tym CoD ?

Tryb survival to kopia tego z MW3 ? Fale są nieskończone czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie o przeladowania assault rifle...sa dwa rodzaje zmiany magazynku to wiem ALE czy za kazdym razem powinny ginac naboje przy przeladowaniu kiedy wymieniamy niedokonca pusty magazynek? ja czy naciskajac raz czy dwa razy kwadrat - zawsze "gubie" naboje. Zawsze tak bylo? czy moze mi sie cos ubzdurało?

Nic ci się nie ubzdurało,to narazie jest zbugowane. Wciszkasz przeładowanie raz- przeładowujesz wolniej ale nie tracisz naboi, wciskasz dwa razy- przeładujesz szybciej ale amunicja przepada. Czekamy na łatkę ; )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irytują mnie kamperzy w grach multi. Schowa się w rogu ściany czy na dachu i myśli że wielki boss jest. Takie praktyki powinny być karane banem na konsole :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×