Skocz do zawartości
DaraS

Call of Duty: Advanced Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby ją przejść trzeba najpierw odblokować ;) Masz odblokowane ? To chętnie bym ją z tobą przeszedł :)

Nie ma problemu.Jak chcesz dzisiaj okolo 22 czasu PL.Dodaj mnie to ci pomogę ;) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się w sobotę, żeby kupić nowego CoD'a i naprawdę jestem pozytywnie zaskoczony. Kampania całkiem przyjemna, co prawda weteran mógłby być trudniejszy, ale fajnie się grało. Wiadomo, że fabuła nie jest wysokich lotów, ale widowiskowość, przyjemność z strzelania i fajnie wykreowana postać Ironsa to wynagradza :) Co do multi, to zagrałem jak na razie tylko z 5 rund na DM i nie odczułem żadnych problemów z lag compensation, więc dobrze się bawiłem (może akurat miałem szczęście). Gra ani razu nie zaliczyła żadnego crasha ani freeza.

Ogólnie jestem zadowolony z zakupu i jako ktoś jest niezdecydowany to myślę, że warto spróbować. Ghosts sobie odpuściłem, bo jakoś nie podchodził mi pomysł z tymi wszystkimi bajerami, exo itd. a tu się okazuje, że te dodatki fajnie urozmaicają rozgrywkę :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy patch na PS4, drugi podobno jeszcze w tym tygodniu. 

 

Adjustment to the in-game chat names notifications placement.

Fixed Prestige reset issues, including emblems and challenges.
Fixed Marksman and Camo challenges to not reset when you prestige.
Connectivity optimizations for game servers.
Fixed issues with Ping Bar not updating correctly.
Fixed stats not accumulating towards leaderboards after prestiging.
Adjustment to challenges to unlock Camos for weapons.
Fixed round-based game modes, affecting Win/Loss ratios.
Implemented ability to unlock eSports Rule options in Private Match.
Fixed weapon reloads counting as speed reloads in certain circumstances.
Added description to reload informing that you can double-tap to speed reload.
Fixed double xp splash, so it doesn’t show up in private match, combat readiness program, or survival mode.
Showing 4x or 2x based on whether a loot double xp item exists
Add double XP icon to medal splashes when double xp is active.
Fixed rare save game issue affecting playthrough progression
KC score limit increased to 85 per match.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam spory problem z CODem na multi. Przy ładowaniu mapy, po synchronizacji gra się zatrzymuję na "przygotowywaniu do gry". Jakieś sugestie? Miał ktoś podobny problem? Po ok 10-15 min wyskakuje komunikat "stracono połączenie z hostem".

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu.Jak chcesz dzisiaj okolo 22 czasu PL.Dodaj mnie to ci pomogę ;)

Hej

Chętnie się przyłącze jak można ;)

bo nie mam tyle czasu żeby tyle fal przejść ;)

I po takim przejściu razem ostatniej mapy wypada zombie skórka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam i nie mogę znaleźć. grałem dzisiaj w tryb egzo i nie miał końca. ktoś może wie ile tam jest rund (fal) i kiedy są jakieś inne mapy? najgorsze że po godzinie zrezygnowałem i żadne postępy mi się nie zapisały :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście że w każdym COD nawet tym nowym, nieważne czy PC czy PS4 jest wiecznie ten sam bug - jak czołgasz się to przenika przez leżące postacie i niektóre obiekty, chyba nie potrafią tego naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy patcha. Tzn prawie mamy - bo 104mb zasysa już od 30 minut i skończyć nie może :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po paczu 2 razy gra zaliczyła mi już friza na multi a przed paczem ani razu haha Druga sprawa.Ta gra dzisiaj była masakryczna kamperlandia.Jeszcze nigdy nie widziałem żeby tak ludzie grali. Odpuściłem na dzisiaj bo naprawdę ręce opadają.Nie wiem czy oni kloca się o nagrodę jakąś czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po paczu 2 razy gra zaliczyła mi już friza na multi a przed paczem ani razu haha Druga sprawa.Ta gra dzisiaj była masakryczna kamperlandia.Jeszcze nigdy nie widziałem żeby tak ludzie grali. Odpuściłem na dzisiaj bo naprawdę ręce opadają.Nie wiem czy oni kloca się o nagrodę jakąś czy co?

To samo u mnie, tylko ma kilka h gry zaliczyłem jednego freeza. Widać, ze patch poprawił dużo rzeczy ale jeszcze muszą doszlifowac to i owo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto tą grę testował.... Na PS4 od początku istnienia nie działało normalne przeładowanie broni zawsze wchodziło szybkie, to jest nie możliwe do przeoczenia podczas testów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch dobra sprawa bo można nareszcie wyciszac graczy :)

 

Tzn? Przed patchem też się dało - wchodząc już podczas meczu w listę graczy i wyciszając grupę - zaznaczyć wszystkich. Tylko, że ta akcja działała tylko na jeden mecz. Teraz po wyciszeniu wszystkich po rozpoczęciu meczu już w każdym będą wyciszeni? Pytam, bo nie zdążyłem wczoraj sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażka co się dzieje z tą grą... Usługa Call of Duty Advanced Warfare jest niedostępna - kolega ma to samo. Jak nie lagi to nie można w ogóle pograć online.  :down:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet mnie nie strasz - jak wrócę z roboty to chcę sobie pograć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet mnie nie strasz - jak wrócę z roboty to chcę sobie pograć :biggrin:

 

To jest w sumie loteria - o 9 rano pograłem ze cztery mecze i wywaliło mnei z błędem połączenia i nie mogłem w ogóle wejść na multi.  :biggrin: Parę godzin później udało się połączyć, ale znowu pograłem 2 mecze i nie mogłem się połączyć z usługą, a próbowałem kilkakrotnie. Nie wiem czy grzebią coś w swoich serwerach (bo niby są dedykowane, ale ukryte z matchmakingiem  :biggrin:), ale czasami w niektórych meczach są takie lagi, że odechciewa się grać. Nie wiem czy nie odstawić tej gry aż do kolejnego patcha, który ma być podobno jeszcze w tym tygodniu, coby się nie wku***ać.  :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak najgorszy bug cały czas jest tzn te freezy zafajdane. Nie wiem czy to wina połączenia czy też gry ale nawet obserwując przeciwników widać, że potrafią się zatrzymać bez powodu.

Druga sprawa to balans broni, niestety szturmówki biją wszystko inne na łeb. Jedynie snajperki są w miarę ok chociaż uważam, że MORSem powinienem zabijać na 1 strzał. Przy większych odległościach małe są na to szanse. Osobiście uważam, że na obecną chwilę ATLAS bije całą resztę na łeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak najgorszy bug cały czas jest tzn te freezy zafajdane. Nie wiem czy to wina połączenia czy też gry ale nawet obserwując przeciwników widać, że potrafią się zatrzymać bez powodu.

Druga sprawa to balans broni, niestety szturmówki biją wszystko inne na łeb. Jedynie snajperki są w miarę ok chociaż uważam, że MORSem powinienem zabijać na 1 strzał. Przy większych odległościach małe są na to szanse. Osobiście uważam, że na obecną chwilę ATLAS bije całą resztę na łeb.

 

Przez kilkanaście godzin na multi miałem 2 freezy, związane z "utratą połączeni z hostem". Faktycznie, jest to strasznie wkurzające, ale jeśli o mnie chodzi zdarzały się tylko sporadycznie, podobnie jak już osławione lagi. Może patch coś poprawi...

 

Odnośnie broni - wszystko zależy od stylu gry. Na początku też wydawało mi się, że smg w tej grze nie istnieją, ale po poznaniu map, w odpowiednim trybie - np. na hardpoincie, nie mają sobie równych. KF5, odpowiednio zmodyfikowany jest bardzo skuteczny, ale nie da się z nim skakać po dachach i konkurować na większą odległość. Tutaj najlepiej sprawuje się BAL, który IMO jest op i przynajmniej szybkostrzelność twórcy powinni osłabić. 

 

Ogólnie, tak jak wspomniałem wcześniej, broni jest mało, ale dużo dają ich modyfikacje, a także ich specjalne wersje, szczególnie te legendarne ; ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te freezy(lagi) objawiają się wam tak jak u mnie czyli gra po prostu na kilka sekund stoi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te freezy(lagi) objawiają się wam tak jak u mnie czyli gra po prostu na kilka sekund stoi?

 

U mnie kilka/kilkanaście sekund gra stoi, po czym wyskakuje komunikat, że nastąpiła utrata połączenia z hostem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska kto ma zwykla wersje coda i nie ma dodatku dayzero ,wbijac na ta strone i zaznaczcie ze mieliscie kupiona ale nie dostaliscie dodatku i wam aktywuja dlc dayzero :) .Potrzebne konto Na stronie coda kto nie ma to zakladac :P aha i w przeciagu 24 h aktywuja dodatek https://profile.callofduty.com/dayzero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie jest haczyk w ofertach na allegro z nowym codem za 90 zł? Można bana dostać na psn za granie w gre kupioną z tych aukcji? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było o tym setki razy, ja dostałem tak bana na koncie z infamousem ale koleś zwrócił mi kase, to jest ryzyko i loteria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×