Skocz do zawartości
DaraS

Call of Duty: Advanced Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli faktycznie tryb zombie się pojawi albo chociaż obcych to wtedy na pewno się skuszę, w przeciwnym razie ta gra za mną nie przemawia  :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj widze kilka broni ubrane w rozne pelerynki ;) Faktem jest ,ze staty beda sie zmieniac po naszej ingerencji. Zobaczymy.Ogolnie nabieram duzej ochoty aby pograc w nowe Call of Duty :)

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj widze kilka broni ubrane w rozne pelerynki ;)

 

Tym razem Sledgehammer podejmuje temat "łupów", które będziemy znajdować w trakcie potyczek. W dniu premiery dostępnych będzie ok. 350 różnych egzemplarzy broni, które w dodatku będzie można modyfikować wg własnych preferencji. Twórcy zapewniają, że swoboda gracza będzie w tym aspekcie niezrównana. To dotyczy również opcji ozdabiania awatarów różnymi dodatkami (szczegóły na filmiku poniżej).

 

http://www.ppe.pl/news-30607-w_cod__advanced_warfare_bedziemy_zbierac_lupy___na_starcie_az_350_roznych_giwer_.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wyrwales tylko kawalek mojej wypowiedzi :P Przeczytaj nastepne zdanie badz odpowiadaj na calosc ;) Tak sie sklada ze angielski mam na poziomie biegly i wiem co slysze.

Wiele razy zdarzylo sie portalom takim jak ppe czy nawet ps3site wpadki jezeli chodzi o obcy jezyk.Korzystanie z tlumacza google ;)

Wracajac do tego co podkresliles badz wyrwales z mojej wypowiedzi.Oczywiscie bedzie tyle ale mi chodzi o podstawe.Liczba 350 opiera sie na kustomizacji.Np jedna bron bedzie miala 25 odwzorowan.Wieksze obrazenia,wieksza mobilnosc itp. Mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi ;) NA dodatek polecam zobaczenie tego materialu gdzie dowiesz sie prawie wszystkiego.

 

Edytowane przez Okulista
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze post pod postem ale od ostatniego czasu nikt niestety tutaj sie nie odezwal :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajna mapka. Oby tylko wróciło znajdź i zniszcz w hardkorze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo PS3 i X360 już nie istnieją -_-
wkurza mnie to....co do gry lubię tą serie ale jak kloose zagrałabym w takiego CoDa II wojna światowa czy coś podobnego :D jak kupię sobie PS4 albo lepszego kompa to może będę miała okazje zagrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po obrzydliwie okropnym Ghost bardzo czekam, niech to przynajmniej będzie poziom BO i będzie super. 

Przesadziłeś troche moim zdaniem. Wersja na PS4 wygląda zadowalająco. Gra sie całkiem przyjemnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadziłeś troche moim zdaniem. Wersja na PS4 wygląda zadowalająco. Gra sie całkiem przyjemnie :)

Nie chodziło mi o grafikę. Część map jak i balans broni był do dupy. Miodność z gry gdzieś uciekła. Mam porównanie bo grałem w większość CoDów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś o co-op w Advanced Warfare ? Będzie split screen ? Będą zombi/obcy/survival czy może coś nowego ? Misje specjalne będą ? Jak nie to kiedy tych infomacji można sie spodziewać ?

Edytowane przez BuRRRza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś o co-op w Advanced Warfare ? Będzie split screen ? Będą zombi/obcy/survival czy może coś nowego ? Misje specjalne będą ? Jak nie to kiedy tych infomacji można sie spodziewać ?

 

Na razie nic z w/w info nie wiadomo, ale podobno IGN, do końca września, jako pierwszy ma podać szczegóły odnośnie co-op`a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Acti by się dowiedzieć czy będzie dostępna w PS STORE wersja gry Digital Pro. Odpowiedzieli, że nie mają takich informacji. Jak nie oni to kto ? Rozczarowałem się :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wyjsc na jakiegoś chama czy cos w tym stylu ale gdybym pracowal w Activision to bym sie zastanawial: "kto kupuje takie go#no?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto kupuje takie go#no?

Miliony graczy. A Acti zwyczajnie reaguje na zapotrzebowanie rynku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer z fragmentami SP, MP i CO-OP:

 

 

I komentarz twórcy:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten coop w AW będzie tak jak survival z MW3 ? Chodzi mi o to czy będzie on nieskończony ? Tak jak to było w MW3 ,że co kilka rund były kolosy (boss) i przy okazji następnego starcia z bossem zwiększała się ich ilość i wytrzymałość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten coop w AW będzie tak jak survival z MW3 ? Chodzi mi o to czy będzie on nieskończony ? Tak jak to było w MW3 ,że co kilka rund były kolosy (boss) i przy okazji następnego starcia z bossem zwiększała się ich ilość i wytrzymałość.

  • Obsługa 1 - 4 graczy, możliwość podzielonego ekranu dla 2 osób
  • Podobnie jak w Modern Wafare 3, akcja odbywa się na mapach z multiplayera
  • W trakcie rozgrywki odblokowuje się kolejne mapy i poziomy
  • Ab y odblokować  poziom nr 2, trzeba ukończyć 35 rund (nie jest wymagane, bo odbyło się to podczas jednej sesji), 75 rund dla poziomu 3 i 100 rund by wejść na poziom 4.
  • Exo-survival wskazywać będzie losowe misje, podczas których trzeba zbierać przedmioty z martwych ciał. Jeśli zadanie się powiedzie, zdobywa się dodatkowy upgrade. Za porażkę będzie jednak kara. Niektóre źródła mówią, że co 10 rund będzie się pojawiać boss, którego trzeba będzie pokonać.
  • Będą się zdarzać przejęcia sprzętu gracza - niewyraźny obraz z hełmu przez jakiś czas, czy też działko strażnicze, które ostrzeliwuje swojego właściciela.
  • Będą 3 klasy: lekka - szybsze przeładowywanie, poruszanie, ale mniej mocy, ciężka - mocna, ale powolna oraz specjalna, która będzie kompromisem między lekką a ciężką.
  • A koniec każdej rundy będzie można dokonać upgradu postaci. Punkty się zbiera za pokonanie wrogów i wykonywanie zadań. Aby wykorzystać zdobyte punkty, trzeba się udać do  specjalnej stacji ulepszeń.
  • Będzie można ożywiać graczy z drużyny,
  • Będzie można uczestniczyć w publicznym lobby, jak i w prywatnych rozgrywkach.

 

Do tej pory wiadomo tylko tyle, co wypunktowane powyżej.

Wszystko wskazuje na to, że będzie to usprawniony tryb przetrwania z MW3.

Prawdę mówiąc tryb ciekawy, ale niema szans żeby zatrzymał mnie na dłużej, jak w przypadku zombie.

Edytowane przez Dranz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak widziałem już to, ale nic tu nie pisze czy tryb będzie do skończenia tak jak Obcy z Ghosts czy do nabijania fal tak jak Survival czy właśnie Zombi. Mnie co-op w CoD trzyma od WaW gdzie w Zombi na split screen spędziłem wiele godzin. W MW2 było trochę słabiej jakoś te misje mi nie podeszły. W MW3 survival mi się podobał tak samo jak zombi w bo 1 i bo2. Swoją drogą zombi od treyarch były genialne, dla samego trybu warto było zakupić season pass do BO2. Tak samo jak warto kupić season pass do Ghosts jak ktoś jest fanem extincion to polecam :) Mam nadzieję ,że i tym razem się nie zawiodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezentacja zaawansowanego ekwipunku w "wirtualnej poczekalni":

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×