Skocz do zawartości
DaraS

Call of Duty: Advanced Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Nie masz całego meczu? Mam nadzieję na gameplay podobny do Black Ops bo chętnie bym pograł dłużej w Cod niż 2 tygodnie :unsure: . Ostatnie 3 Cody dla mnie to tragedia w multii.

Nie mam calego meczu online bo tylko na botach gralem w obawie przed banem przez odpalenie przedpremierowo gry. Dzisiaj atakuje multiplayer w okolicach 18-19.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czy zagranie przed premierą na next-genach wiąże się z jakims ryzykiem reperkusji ze strony Actavision. Wiadomo, że kopie gier sa legalne, ale jak nie wolno do "Day Zero" to może będą ostro pilnować by wszyscy zaczeli równo. O streamerach juz czytałem, że maja kłopoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czy zagranie przed premierą na next-genach wiąże się z jakims ryzykiem reperkusji ze strony Actavision. Wiadomo, że kopie gier sa legalne, ale jak nie wolno do "Day Zero" to może będą ostro pilnować by wszyscy zaczeli równo. O streamerach juz czytałem, że maja kłopoty.

 

Jak zakupiłeś grę w pudle to masz prawo z nią robić co chcesz. Według mnie nie mają prawa i możliwości zakazać czy stosować jakieś represje.

Co innego z cyfrakiem, którego odpalisz w dopiero w premierę. Jak serwery/online działa to w czym problem? To już nie te czasy że gry były dopiero na premierę albo kilka dni po.

A co do np. streamów to już inna para kaloszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak można banować za odpalenie legalnie kupionej gry przed premierą? co innego streamy ale granie? nie wierzę że by takiego wała mogli bezkarnie odwalić...

 

choć z drugiej strony w dzisiejszych czasach nic mnie już nie zdziwi ze strony developerów/wydawców...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nikt nikogo nigdy nie zbanował i nie zbanuje za granie przed oficjalną premierą. Dziwię się, że w ogóle powstała taka dyskusja :D

Nie twórzmy nowej ploty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nikt nikogo nigdy nie zbanował i nie zbanuje za granie przed oficjalną premierą. Dziwię się, że w ogóle powstała taka dyskusja :biggrin:

Nie twórzmy nowej ploty.

 

Kilka dni temu, chyba we wtorek, kilka osób zostało zablokowanych za transmisję gry przed premierą na twitchu.

Nie wiem czy dalej banują, ale ja bym się chyba powstrzymał od streamowania : > Grać oczywiście można, serwery od wczoraj już działają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nikt nikogo nigdy nie zbanował i nie zbanuje za granie przed oficjalną premierą. Dziwię się, że w ogóle powstała taka dyskusja :D

Nie twórzmy nowej ploty.

To chyba malo widziales i malo szlyszales. Za odpalenie gier przed premierą lecą bany. Popytaj np uzytkownikow przerobionych konsol to ci powiedza.

Pozatym to ja mam gre i konto w PSN i pieniadze na tym koncie tez sa moje wiec moge robic co chce.

Potem zadzwonisz na infolinie sony i poprosisz o cofniecie bana? Juz to widze jak to zrobią.

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu, chyba we wtorek, kilka osób zostało zablokowanych za transmisję gry przed premierą na twitchu.

Nie wiem czy dalej banują, ale ja bym się chyba powstrzymał od streamowania : > Grać oczywiście można, serwery od wczoraj już działają. 

 

Streaming to co innego.

 

To chyba malo widziales i malo szlyszales. Za odpalenie gier przed premierą lecą bany. Popytaj np uzytkownikow przerobionych konsol to ci powiedza.

Pozatym to ja mam gre i konto w PSN i pieniadze tez sa moje wiec moge robic co chce.

 

Ostrożnie panie cykor. Po pierwsze co widziałem a co słyszałem wiem tylko ja, a takie teksty ostatni raz pamiętam z przedszkola. To jedno. Po drugie przerobione konsole trafiają na blacklisting jeśli tylko zalogują się online, więc to raczej nic dziwnego że dostają bana.

 

Z ostatnim zdaniem ciężko się nie zgodzić, ale też nikt tego nie podważał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popytaj np uzytkownikow przerobionych konsol to ci powiedza.

 

Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś, bo chyba trochę Ci się lejce pomyliły. Mówimy o normalnych kopiach.

A marchewkę kupiłeś?

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Streaming to co innego.

Ostrożnie panie cykor. Po pierwsze co widziałem a co słyszałem wiem tylko ja, a takie teksty ostatni raz pamiętam z przedszkola. To jedno. Po drugie przerobione konsole trafiają na blacklisting jeśli tylko zalogują się online, więc to raczej nic dziwnego że dostają bana.

Z ostatnim zdaniem ciężko się nie zgodzić, ale też nikt tego nie podważał ;)

Nie trafiaja na żadną czarną listę. Ludzie grają i grają na nich.

Sam nawet nie wiesz co widzi sony po twoim zalogowaniu do PSN, jakie informacje mają. W co grales, kiedy etc.

A pomijajac caly temat to takie sobie ps3 super slim i konkretna seria Slim mają takie bebechy w srodku ze po zbanowaniu ID konsoli jest ona nie do uratowania. I nie da sie grac online juz nigdy.

Przedpremierowe odpalenie gry grozi banem. Mozecie w to wierzyć lub nie.

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trafiaja na żadną czarną listę. Ludzie grają i grają na nich.

Sam nawet nie wiesz co widzi sony po twoim zalogowaniu do PSN, jakie informacje mają. W co grales, kiedy etc.

A pomijajac caly temat to takie sobie ps3 super slim i konkretna seria Slim mają takie bebechy w srodku ze po zbanowaniu ID konsoli jest ona nie do uratowania. I nie da sie grac online juz nigdy.

 

No ok, na twoim rewirze sytuacja wygląda w ten sposób jaki przedstawiłeś.

W większości przypadków tak jak było pisane przez innych użytkowników, i skończmy te bajkopisarstwo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pisać co i jak ! O tym zombie niech się ktoś wypowie bo mnie ciekawi i czy jest duży lag na multi !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem trochę i jest poprawa dźwięku z broniami w stosunku do Ghosta ale jakoś do mnie one nie przemawiają, wydają się takie "zabawkowe", jakieś laserki itp.

Mapy mnie przynajmniej rozczarowują, prawie wszystkie są w stylu Plazy z BO2, futurystyczne domki itp. jak dla mnie zero klimatu.

To czego się obawiałem to mi się spodobało i uważam, że jest fajnie zrobione czyli jetpacki, myślałem że te skoki będą ogromne a tak nie jest, uważam że to jest ciekawa odmiana.

Tragedia niestety to również połączenie, jeżeli tak będzie w dniu premiery to... Jeden mecz jest ok w drugim połowa osób ma max ping a druga połowa czerwone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o wersje ps3 to tragedia. Gra jest brzydka a wyglądem interfejsu i map przypomina Crysis 3. Chyba mialy byc serwery dedykowane ale nie ma bo połączenie to max 2/3 kreski. To skakanie nie jest zbyt dobrym pomysłem no i niewidzialnosc ktorej mialo nie byc.

Najgorzej jesli trafisz na przeciwnika z scufem bo on wyskoczy w gore i wpakuje w ciebie magazynek równocześnie a ty nic nie zrobisz.

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś to interesuje, to w Saturnie już Call Of Duty widnieje na półkach, wersja na PS4/XONE 204,99zł z tego co pamiętam, ale to chyba częsty zabieg, chociaż tutaj wychodzi prawie tydzień przed premierą ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to COD MW na PS4 z PL dystrybucji jest tylko w j. angielskim. Znowu jakieś wałki ja przy Ghostach? Wiem że wersja na x360 jest w PL...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakieś info na ile jest kampania? znowu 8-12h?

 

Która wersja bardziej się opłaca:

 

*199zł

 

Edycja Dzień Zero dostępna jest dla każdego zamówienia przedsprzedażowego i oferuje:

  • Tę samą cenę co edycja standarowa
  • Wcześniejszą o 24 godziny wysyłkę gry
  • Dwie dodatkowe bronie: karabin szturmowy AK-12G oraz kuszę B2
  • Podwójne punkty doświadczenia w dniu 3 listopada
  • Zaawansowany egzoszkielet Bullet Brass i broń energetyczną EM1 Quantum

 

*249zł

 

-Kolekcjonerski SteelBook;

-Witamy w Atlas: Zaawansowany podręcznik żołnierza;

-Oficjalną, cyfrową ścieżkę dźwiękową Call of Duty: Advanced Warfare;

-Dodatkową mapę multiplayer Atlas Gorge;

 

Pakiet cyfrowej zawartości Atlas zawierający:
- dwa dodatkowe warianty broni (karabin szturmowy BAL-27 AE oraz pistolet Atlas 45 AE), 
- egzoszkielet Atlas, 
- hełm 
- kartę gracza, 
- 5 dodatkowych zrzutów zaopatrzenia pozwalających na odblokowanie zawartości w grze 
- żeton egzoszkieletu do wykorzystania w trybie dla jednego gracza.

 

Te egzoszkielety to odblokowujemy normalnie w grze a to jest szybszy dostęp? Czy to dodaje nowy egzoszkielet?

Tak samo broń czytałem że to jest wariant broni czyli co inne malowanie a podstawowa broń jest w grze do normalnego odblokowania?

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kampania w codzie trwała kiedyś 8-12h?  :biggrin:

Przecieki mówiły o 5-6h.

 

Wydaję mi się, że wszystko z cyfrowych dodatków można odblokować normalnie w grze (być może jedynie karta gracza i hełm będą "unikatowe"). Wariantów broni jest baardzo dużo, wszystko odblokowujesz w "supply drops" - coś jak w BF4.

 

Sam zastanawiałem się którą edycję wybrać, ale zdecydowałem, że podstawka mi jak najbardziej wystarczy.

 

Całe info dot. gry masz tutaj:

http://charlieintel.com/advanced-warfare-multiplayer/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no trochę mało gry za 200zł. Za ghosta przez problem z PL napisami grę wychaczyłem za 80zł i to była dobra cena na cod

Tak jak piszesz to widzę że bardziej opłaca się edycja dzień zero.

Jak kampania jest na 5-6h to u mnie ok 12h bo najwyższy poziom trudności i gram powoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×