Skocz do zawartości
DaraS

Call of Duty: Advanced Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś bardzo chce dziś kupić to mogę sprzedać :) Musi mieszkać w okolicy Gliwic. Więcej informacji na PW

 

27046833719493507780.jpg

 

51275829153822765369.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych osób co grają:

jak się gra? :P fajna?

multi takie samo jak w poprzednich częściach?

Ile procent macie już kampanii i w jakim czasie?

jak wstępnie oceniacie grę?

 

Myślę nad zakupem Digital Pro i każda ocena by się przydała :P

Do której jest embargo? do 0:00? czy do jutra 0:00?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Filmik z trybu przetrwania mojego autorstwa:
 
 
(Wiem - lamie :P )

 

Grasz z modami,czy przeciwnicy byli niewidomi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, z każdą falą są trudniejsi przeciwnicy, w pewnym momencie są tacy z niewidzialnością. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grasz z modami,czy przeciwnicy byli niewidomi ?

 

W trybie przetrwanie podobnie jak w MW3 gra się przeciwko botom - z każdą następną falą przeciwnicy są mocniejsi - coś jak horda w Gearsach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horda w Gears była zajebista :whistling: Po przejściu na PS4 bardzo mi brakuje klimatu Gears...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak co roku miałem nie kupować, i jak co roku nabieram ochoty na Coda i pewnie kupię. Co poradzisz, Kevin Spacey, emocjonująca kampania i klasyczne już multi - chyba nawet przełknę te futurystyczne klimaty :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z trybem zombie w tej odslonie ? To jest tylko jakis 1 lvlowy bonus w przetrwaniu czy osobny tryb cos a la black ops/world at war ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zombie wygląda tak:

According to a leaked gameplay of the Exo-survival mode on the map Riot, there will be Zombies on Advanced Warfare.

The round will look much different compared to what Treyarch has. Zombies move differently (there are even special exo-skeleton zombies), and there are no barricades that would have to be unlocked or broken. There are free weapons laying on the ground and players have to survive few minutes until extraction arrives and once they have escaped, a special pre-rendered trailer will show up.

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem...

Wszyscy narzekacie,że nic się nie zmienia,odcinają kupony,skaczą jak kangury,lasery,niewidzialność,itd.

Następnie z.a.p.i.e.r.d.a.l.a.c.i.e do sklepu z wywieszonym jęzorem wspierając to gówno,why ?

Sam byłem fanem MW,ale się opamiętałem trzy edycję gry temu. Gdyby nie dostali naszej kasy to by coś zmienili a tak po co ???

Kolejny kotlet w najgorszym wydaniu,litości...

Przepraszam jeżeli włożyłem kij w mrowisko,nie chciałem nikogo urazić.

Edytowane przez Oldboy72
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem niema zbyt dużego wyboru gier typu Fps na PS4 też nie przepadam za serio cod od pewnego czasu ale co zrobić jedyną alternatywą jest Battlefield Hardline ale to dopiero w marcu 2015 jest owszem battlefield 4 ale w moim przypadku 130 zrobione i wciąż ogromny problem z ta gra dla której już niemam sił. Tak więc zobaczymy co przyniesie Cod AW

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś, że stwierdzasz gówno? Opuszczając ostatnie 3 edycje masz znikome prawo oceniać obecną kondycję tej marki. Skąd się biorą tacy eksperci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska panie, tu wszyscy wiedzą na przykład, że kolejny iPhone to będzie dopiero gówno - bo ich nie stać rzecz jasna. Taki nasz cebulacki naród

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś, że stwierdzasz gówno? Opuszczając ostatnie 3 edycje masz znikome prawo oceniać obecną kondycję tej marki. Skąd się biorą tacy eksperci?

Czyli jednak kogoś uraziłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie CoD jest gupi ma pchły a Kotick ma wszy ...

Skoro mamy za sobą standardowe wypociny oponentów tej serii może napiszę pierwsze wrażenia bo przed chwilą dorwałem . Pierwsze co mi wpada w oko to lokalny split screen z falami i split również kanapowy w online , dla mnie zawsze to byl super dodatek do pogrania z kumplami i tutaj nie będzie inaczej . Samo multi od razu napisze że jest dokładnie tak samo jak w poprzednich częściach plus double jump rodem z quake czyli Lovin' Or Leavin :) exo plecak na pewno nie jest przepakowany bo przy skoku cięzej się celuje i dosyć łatwo zdjąć gościa o killstreakach trudno po chwili coś powiedzieć . Następna sprawa to grafika , mi wystarczy że w końcu na Playstation jest Cod który nie wygląda jak rozmyta kupa , dziala płynnie jak masełko i ma przyzwoite aa to wszystko dostajemy , reszta niech zmniejszy oczekiwania bo w multi to napewno nie jest jakaś nowa jakość być może w singlu "nowy engine" pokazuje pazur , a właśnie singiel jak zwykle to tutaj dodatek ale te kilka h na veteranie w towarzystwie Kevina i skryptów na pewno umili któryś wieczór w tygodniu heh , od dawana traktuje to jak swoisty film .

Podsumowując , to nadal Call of Duty nic się w tej kwesti nie zmieniło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak kogoś uraziłem ;)

 

Tu nie chodzi o to zeby kogokolwiek urazic a o wiarygodnosc wypowiedzi. Nie grales w najnowsza odlone , nie grales w kilka poprzednich , tak ze masz kiepski punkt odniesienia.

Zeby bardziej to zobrazowac 10 lat temu jadlem niedobra zupe pomidorowa czy daje mi to prawo do tego aby wyglaszac teze , ze wszsytkie zupy pomidorowe sa do bani?

 

Sam jestem bardzo ciekaw najnowszej odslony CoD bo ilez mozna zyc marzeniami , ze wyjdzie ponownie gra osadzona w realiach II WS :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok,źle się wyraziłem.

Więc grałem u znajomych przez chwilę,ale nie kupiłem bo mi nie pasują.

W tej chwili mój kolega ( wymiata) daje przekaz na twichu (Pipa) i rozmawiamy,więc mogę oceniać i to jest moja subiektywna ocena.

Edytowane przez Oldboy72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktos z was wie, kiedy schodzi embargo na recki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam oddał bym każde pieniądze za dobrego COD'a osadzonego w realiach WW2, egzoszkielety i inne pierdoły to niestety nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam oddał bym każde pieniądze za dobrego COD'a osadzonego w realiach WW2, egzoszkielety i inne pierdoły to niestety nie dla mnie.

Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wcześniej.Jest opcja grania w klasyczne czyli bez szkieletu.Nie ma podwójnych skoków itp ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nadal nie wiem czy kupić wersje cyfrową czy nie kupować wcale :)

Tyle osób gra i zero treściwych opinii :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×