Skocz do zawartości
DaraS

Call of Duty: Advanced Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz jak ktoś kupuję coda tylko dla singla to nie warto dawać 200 zł. Ja kupuje dla multi w które będę grał przez rok więc trochę inaczej patrzę na te 200 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię multi w cod. Gdyby kampanii starczyło na te 15h to wtedy tak ale jak jest poniżej 10h to za mało jak na taka cenę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Codzie nigdy nie było więcej niż te 6-7h kampanii grając na najwyższym poziomie trudności :P To już jest maks i nie wiem jak trzeba grać żeby wyszło ci 12 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię multi w cod. Gdyby kampanii starczyło na te 15h to wtedy tak ale jak jest poniżej 10h to za mało jak na taka cenę :/

Może najlepiej żeby gra kosztowała 30 zł i była na 50h?

Nie lubisz multi to nie kupuj gry stworzonej dla multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie marudzę że gry kosztują 200-250 bo kupuje większość na premierę i niektóre za więcej niż 300 z sezon passem.

Ale nie pierdziel że za 200zł kampania na 6h jest ok. Pod multi to jest destiny. W cod singiel również jest dobry tylko masakrycznie krótki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię multi w cod. Gdyby kampanii starczyło na te 15h to wtedy tak ale jak jest poniżej 10h to za mało jak na taka cenę :/

Kup za 200 zł, przejdż kampanie , a potem sprzedaj za 170,180 zł. Kampania będzie Cię kosztowała około 30 zł.

Edytowane przez MAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób na odpalenie chociażby kampanii na wersję cyfrową przed premierą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z kupnem na obie konsolki? Można jakoś kupić to na ps3 i grać na obu konsolach (ps3+ps4) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z kupnem na obie konsolki? Można jakoś kupić to na ps3 i grać na obu konsolach (ps3+ps4) ??

Tak, jak zawsze w przypadku cross buy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jetpacki,skakanie, perk na niewidzialność też tam jest ? Pamiętacie multi z Crysis 3 , jest martwe jak mój prapradziadek. Dla mnie było niegrywalne.Mam wrażenie że mogą się przejechać ale to CoD więc sam mam wszystkie części oprócz Ghosta a AW też pominę raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co porównywać multi z Crysisa do CoD'a. Ja się ostatnio dobrze bawiłem przy pierwszym Modern Warfare. Edycja Day Zero zamówiona, ale i tak się pewnie rozczaruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie graliście a narzekacie, COD to COD dynamika i tyle jak ktoś lubi to kupi, ja lubie takie zadymy i chętnie w to zagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega wlasnie zaczal pobierac CODa z store na ps3. Bedzie mogl grac po pobraniu ? Skonczy pobierac okolo 2 w nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też pobieram na razie na PS3 - później spróbuję zgodnie z tym co obiecywali na PS4 - ciekawe, że wersja na PS3 ma 14GB a PS4 - 40 GB !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gre dzis dostalem

wyglada dosc ladnie 2x lepiej niz duchy

gralem jedna misje jak narazie dosc ciekawie chodz wiadome ze to COD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę tak sie zastanawiam czy tej produkcji uda sie wystartować bez problemów,daje drugą szanse CoD'owi i mam nadzieje że nie pożałuje.Generalnie nie przywiązuje dużej wagi do tych nowych bajerow bo z doświadczenia wiem że i tak mapy w trybie MP są jednym z najważniejszych czynników wpływających na fun czerpany z gry.Więc pytanie do tych co już grają:Jak mapy?Bo jedną już widziałem i sie przestraszyłem bo jest okropnie zła,nazywała sie chyba "Riot".

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś byłby tak miły i udostępnił grę w remote play tak na 5-10 min, to bardzo bym prosił… mam mieszane uczucia i chciałbym zobaczyć w akcji… po kilku minutach już w wiesz czy chcesz dany tytuł czy nie...

PSN id: pg5frankie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie filmiki zanim je usuną - jedna misja w dwóch partach z CoD: AW na PS4. Wersja sklepowa 1.01, nagrywane bezpośrednio przez PS4.

 

SINGLE PLAYER - SPOILER !

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę tak sie zastanawiam czy tej produkcji uda sie wystartować bez problemów,daje drugą szanse CoD'owi i mam nadzieje że nie pożałuje.Generalnie nie przywiązuje dużej wagi do tych nowych bajerow bo z doświadczenia wiem że i tak mapy w trybie MP są jednym z najważniejszych czynników wpływających na fun czerpany z gry.Więc pytanie do tych co już grają:Jak mapy?Bo jedną już widziałem i sie przestraszyłem bo jest okropnie zła,nazywała sie chyba "Riot".

Oglądałem kilka streamow i muszę przyznać ze mapy są dobre.Napewno lepsze od  ghosta.Ghost to najgorsze scierwo jakie mogło wyjść pod znakiem Call of Duty.Wiem co mowie bo gram w cody od części pierwszej (pisze o pierwszej czesci na pc).Ta gra bardziej mi przypomina klopsa z dodatkami.Oby tylko nie powtórzyła się sytuacja gdzie wstawili pomoc połączenia dla tych co maja słabe łącze (jakoś to się nazywało,nie pamiętam ale wiem ze było o tym głośno).Każdy chyba pamięta jak ludzie z dobrym łączem zostali ukarani.Trzymam kciuki i z niedzieli na poniedziałek odbieram swoja kopie.

 

@up

Nie rozumiem jak ktoś moze oglądać materiał z singla aby popsuć sobie grę :) Tym bardziej cod gdzie kampania trwa z 8 godz (veteran)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem to są tryby classic gdzie gramy bez szkieletu.Fajnie ze dali nam wybór i każdy będzie grał to co lubi :biggrin:

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co będzie w sezon passie? Mapy do multi?

Jaka jest cena samego seson passa?

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Filmik z trybu przetrwania mojego autorstwa:

 


 

(Wiem - lamie :P )
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×