Skocz do zawartości
cwir

Playstation VR

Rekomendowane odpowiedzi

O 23.09.2016 o 22:30, Rambo8 napisał:

Zaraz premiera a nikt nie wspomina o tym trybie Cinema (niby Wielki ekran 200" jak w kinie)

Głównie pod to chciałem kupić VR ale coś temat ucichł.

Ogólnie mam wrażenie że im bliżej premiery tym emocje gasną

 

O 23.09.2016 o 23:30, marko napisał:

Podejrzewam że jakość tego trybu nie będzie powalała więc traktuje to jako ciekawostkę, dodatek 

 

No tak tez zdawaly sie mowic pierwsze opinie i testy (chyba bylo cos nawet na pssite.com) ze tryb kinowy nie powala, ze jest taki se.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MagEllan napisał:

 

 

No tak tez zdawaly sie mowic pierwsze opinie i testy (chyba bylo cos nawet na pssite.com) ze tryb kinowy nie powala, ze jest taki se.

 

 

Dlatego odpuściłem sobie kupno na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robilem rebranding w biurze gdzie miescie sie callcenter PlayStation i w jednym pokoi gdzie rozmiescili sie technicy od sony aby przeprowadzic trening pracowanikow bylo walsnie VR. Chlopaki 'namowili' mnie aby sprawdzic. Szczerze powiedziawszy bylem nastowiany pesymistycznie (wciaz niejako jestem) ale serio pierwsze wrazenie to WOW i opad szczeny. Bardzo dobrze i wygodnie sie w to gralo. Okulary super dopasowane i wygodne. Wszystko super ale obawiam sie ze bedzie to jedynie gadzet, ktory sie kupi dla paru tytulow i bedzie sie gralo jak na Move aby po pol roku o tym sprzecie calkowicie zapomniec.  Moim zdaniem mozna brac te VR ale po pierwszej przecenie oraz gdy wyjdzie troche wieksza baza gier na te gogle. 

PS. moj pierwszy post tutaj od 4 lat :)

 

 

Edytowane przez dobik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam preorder złożony od marca, była ostatnio już chwila że chciałem anulować ale kumpel był w Gdańsku ostatnio na testach był nastawiony na to jako taka ciekawostka, ale po tym jak to zobaczył na własne oczy, to jak mówił szukał szczeny po podłodze, nie mógł się nachwalić z zachwytu, pomimo że wcześniej średnio go to interesowało a teraz myśli nad zakupem. Bardzo się na to napalił co mnie przekonało i czekam dalej Do tego kolega z forum "Dragonosi" też utwierdził mnie w przekonaniu że jest na  co czekać.

Domyślam się że nie jest to zabawka na chwilę obecną dla wszystkich, ze względu na swoją cenę, ale puki co za nowości się płaci tak jak za tv czy inną elektronikę, na początku kupuje pewna grupa odbiorców, jak kupią ci co mają kupić sprzedaż siada i cena spada i kupuje następna grupa osób. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda ta zabawka daje rade, poza tym to nie movy i kinecty które można olać, lecz produkt markowy który sony będzie wspierać i będzie chciało zarabiać kapuchę. Pracowali nad tym ponad dwa lata nie po to aby za rok olać sprawę. Już na start jest sporo ciekawych gier. Poza tym nadchodzi RE VII i wile innych dobrych produkcji.. Owszem popierdółki też będą. Ale to jak się bawiłem nie da się tego opisać. Jeśli macie okazje do testów, testujcie, nie jednego sceptyka przekona że to inny wymiar grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 20 lat temu jak oglądałem ten teledysk Aerosmith z goglami VR to był kosmos coś niesamowitego i nierealnego,  miałem wtedy może 15 lat   A teraz to już jest rzeczywistość  

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś dostał już maila o dopłacie od EURO? Mieli się odezwać na 14 dni przed premierą aa tutaj cisza. Daje im jeszcze 2-3 dni i dzwonię na infolinię :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam średnie doświadczenia z tym sklepem, szczególnie że czasami towar jest  na stronie dostawa w ciągu 24h a okazuje się że nie mają go na sklepie, nawet w magazynie, dopiero się kontaktują z producentem i dają miesiąc że ci go sprowadzą ale też nie gwarantują że będzie, ale to nie dotyczy wszystkich towarów. Więc preferuje mm i na razie nie mam im nic do zarzucenia.

Edytowane przez dragonosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo coś na temat sprzedaży ? widzę ze nigdzie nie jest wyprzedane.
odnośnie dem usa / Eu czy  pozostałe dema będziemy mogli pobrać z ps store np ? wie ktos jak sprawa wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiadomo coś na temat sprzedaży ? widzę ze nigdzie nie jest wyprzedane.

odnośnie dem usa / Eu czy  pozostałe dema będziemy mogli pobrać z ps store np ? wie ktos jak sprawa wyglada.

Podobno był problem w EU z kategoria wiekowa dali mniej dem aby te kilka nie podbilo kategorii pegi dla VR, ale mają być do pobrania z pss.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie potwierdzili, że pozostałe 10 dem będzie do pobrania w europejskim PS Store?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dzisiaj odebrałem swój VR 

14479538_849272255105011_4354987859657287765_n.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kórcze do ciebie też przyszedł ten zestaw, chyba sony wysłało nam devkity :)

Edytowane przez dragonosi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://blog.us.playstation.com/2016/10/03/playstation-vr-the-ultimate-faq/

 

Q: Can I change the backgrounds in Cinematic Mode to watch movies in different virtual settings?
No. The current Cinematic Mode is a virtual screen floating in a black space, like being in a dark movie theater.

 

Ale lipa. Tryb kinowy to będzie tylko duży ekran na czarnym tle. Nie będzie żadnego tła jakbyśmy byli w kinie, czy coś. Widać, że robione na szybko.

Pewnie w którejś tam aktualizacji dodadzą tła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno maja być patche do niektórych gier dające obsługe vr ale jak to będzie tylko sony wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podobno maja być patche do niektórych gier dające obsługe vr ale jak to będzie tylko sony wie.

Tak tak synus dasz 100 za patcha do VR, to będzie VR...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Chazy_Chaz napisał:

mnie interesuje jak bedzie mozna grac w normalne gry , i czy bedzie w tym wogole jakis sens.

No co Ty przeciez to ma byc VR expeirence.... sam fakt ze masz byc bardziej w swiecie gry ma tobie wystarczyc :) zebys cieszyl sie hitami pokroju Job Sim :1_grinning:

9 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

Tak tak synus dasz 100 za patcha do VR, to będzie VR... emoji14.png

Mial byc zart a wyszlo tak se kolego. 

Dodanie obslugi VR mozna traktowac jako expansion dla podstawowej wersji gry. 

To jak tworcy beda to robic to juz ich brozka - i jesli zbyt wiele bedzie gier po 249pln na premiere plus kolejna 100 za VR to jakos nie wroze im sukcesu...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Polsce może nie, ale na zachodzie ludzi stać na wywalenie 60 euro za grę. Poza tym mieszkałem kiedyś w Irlandii, i tam przeceny gier miesiąc po premierze o 50% ceny zdarzają się często . Poza tym wymiana używki za dopłatą można powiedzieć ze czasami symboliczną. Polska to nie cały świat, u nas drogo, ściemy a nie przeceny. Zakup Vr to tygodniówka pracy a może nawet mniej. A "szary" Polak albo go nie stać albo raty, albo poczekam rok to stanieje będzie coś w w zestawie. Większość zachodnich graczy nie zastanawia się czy ta technologia wypali. Często jest ze jak jest premiera nowego sprzętu w szczególności iphona tą są kolejki w sklepie jak za komuny u rzeźnika.

Edytowane przez dragonosi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wili23 napisał:

Daje im 2 lata i zdechnie jak vita. :1_grinning:

może  i zdechnie w co wątpię, ale ile da radochy przez ten czas.

 

Apropo sprzedaży info ze strony vhunters

W tej chwili nie wiadomo jak sytuacja wygląda w innych sklepach prowadzących sprzedaż przedpremierową. Wiadomo natomiast, że amerykański odział sklepu Amazon, który tak jak pozostali sprzedawcy rozpoczął przyjmowanie zamówień w marcu, pierwszą partię urządzeń wyprzedał w ciągu… niecałych 10 minut. W czerwcu zaniechano przyjmowania kolejnych zamówień.
Z kolei według popularnej amerykańskiej sieci sklepów GameStop gogle wirtualnej rzeczywistości Sony PlayStation VR zostały najszybciej wyprzedanym urządzeniem w historii firmy. Preordery na headset VR dla konsoli PlayStation 4 cieszyły się ogromną popularnością, na tyle dużą, że cała partia gogli została wyprzedana dosłownie w pięć min

Edytowane przez dragonosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dragonosi napisał:

niecałych 10 minut. 

 

tak Oculus i Vive tez byl szal tych co chcieli na premiere a obecnie bazujac na danych steam - adoption rate jest hmmm zadne....

kto mial kupic kupil, reszta czeka zobaczyc jak sie sytuacja rozwinie, lub gra tradycyjnie. 

 

Moim zdaniem Sony ma jedna przewage - cena. Nawet full opcja czyli PS4 Pro + VR + cam + move wychodzi taniej nizli komp + vr. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×