Skocz do zawartości
DaraS

Assassin's Creed Unity

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz chodzi o to że wolę chyba oddać i wziąć inquisition bo ta jest super i może podjeść do Unity za miesiąc-dwa, jak będzie już grywalny. Chodzi mi głównie o aspekt techniczny bo jakieś dropy i żenujące bugi są nie dla mnie. To że to wciąż to samo to mi nie przeszkadza. Ostatni raz coś zamówiłem przed premierą (no chyba że wiedźmin :P)

 

EDIT: Tak BTW to recenzje IGN są coraz bardziej żenujące. Wszyscy wiedzą że gra chodzi jak gówno i jest techniczną porażką, a oni słowem o tym w minusach nie wspomnieli. Czy są jeszcze gdzieś jakieś rzetelne recenzje ??.

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie oddaj od ręki jak radzi Natsu. Jednak co do "bycia grywalnym tytułem za jakiś czas"...tutaj bym tak się na to nie napalał.

AC3 ograłem dzięki plusowi, sporo czasu po premierze i dalej był praktycznie grywalny jak drut w oku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro gra chodzi jak pijany osioł to na jakiej platformie nagrywano filmy z gry? Na filmach wszystko lata i huczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zaoszczędzone pieniążki - brawo ubi.

Pieprz**** przechwałki, nasza gra jest super, pokochacie ją, gameplay, miód malina. Żadnej gry od Ubisoftu - nawet the Division.

Piep****** zachłanna mająca w du*** graczy firma. Pazerne szumowiny.

Edit: Przepraszam adminów, mam nadzieję, że rozumiecie powód, dla którego w taki sposób wyraziłem emocje

:)

Edytowane przez destinyplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro gra chodzi jak pijany osioł to na jakiej platformie nagrywano filmy z gry? Na filmach wszystko lata i huczy.

Na PC ??. Poza tym na filmiku można wszelkie niedoróbki wy edytować i nawet z 15 fps zrobić 60. Wielka szkoda bo miałem wielkie nadzieje związane z tą grą. Sam się oszukiwałem że nie będzie tak źle. MS i Sony też powinni zaostrzyć swoje certyfikacje i takie crapy (pod względem technicznym) Powinny być blokowane. Na osłodę kupiłem sobie Advanced Warfare All Hail 1080p/60fps !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Advance Warfare nie ma 60 fpsów na ps4...przez 1080p ma tylko stałe 30 z wahaniami do 50. Wersja na XO posiada stałe 60fpsów z racji tego że lata w 900p.

 

Co do nagrań z ACU to większość jest na PC gdzie dropy fps'ów są mniej spotykane z powodu przepakowania kompa na którym jest odpalana gra. 

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyczytałem na pclabie

 

 

 

patch poprawia wygląd animacji, sposób działania kamery, wirtualną fizykę oraz nawigację bohaterem. Ponadto, usprawniono wyszukiwanie graczy podczas rozgrywek sieciowych, wygładzanie krawędzi w filmikach, działanie gry w konfiguracjach multi-GPU oraz lepiej dostosowano ceny przedmiotów w sklepach i sposób przyznawania nagród dla gracza.

 

pełna lista zmian http://www.assassins-creed.de/?section=newsdetail&id=1422

 

a tu coś na dokładkę  :laugh:

 

8CcDrLl.png

Edytowane przez wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeraza mnie to co mowicie. Juz nie zwracam uwagi na grafike, bo wiem ze nie bedzie to co na gameplay'u z E3, ale chcialbym miec te solidne 30fpsow. Nie wiem co robic, zlozylem pre-order'a, mam jeszcze troche czasu, poczekam na kolejne opinie. Probowal ktos zmienic rozdzialke na 720p? Moze to pomaga. :)

 

Ps. Czy patch pomogl ustabilziowac framerate?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na streamach dobrej jakości (z PS4) tych dropów za bardzo nie widać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Advance Warfare nie ma 60 fpsów na ps4...przez 1080p ma tylko stałe 30 z wahaniami do 50. Wersja na XO posiada stałe 60fpsów z racji tego że lata w 900p.

 

 

Daj źródło do tych rewelacji, bo gram i nie widzę żadnych wahań z 30 do 50. Gra śmiga w stałych 60 fps, czasami może zdarzyć się jakiś spadek, jak w każdej innej grze...

Co do Unity - kolejna perełka Ubisoftu, nie wiem jak można wypuszczać tak niedopracowaną grę. 

 

@down, czyli tak jak mówiłem - stałe 60 fps z małymi spadkami przy zadymach - do przełknięcia i szczerze mówiąc, jakoś nie rzuciło mi się to szczególnie w oczy, a przynajmniej fhd jest ; ) 

Edytowane przez emtek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up mój błąd...od 40-50 przy większej zadymie.

 

 

Wczoraj potwierdzono, że Call of Duty: Advanced Warfare działa stale w rozdzielczości natywnej 1080p tylko na PS4. Właściciele XONE nie powinni jednak rozpaczać. Okazuje się bowiem, że nowa strzelanina hula z większą płynnością w przypadku Xbox One.

Ekipa Digital Foundry wzięła pod lupę Call of Duty: Advanced Warfare i potwierdziła, że faktycznie wersja na XONE działa tylko w "spokojnych" momentach rozgrywki w rozdzielczości natywnej full HD. Przez większość czasu tytuł hula na platformie Microsoftu w rozdzielczości 1360x1080. Pytanie czy taki stan rzeczy skutkuje gorszą jakością wizualną? Okazuje się, że niekoniecznie, bo obie konsole generują grafikę bardzo do siebie podobną (wykonanie cieni, poziom detali w teksturach itd).
 
Większe różnice są wg Digital Foundry zauważalne w płynności działania strzelaniny. A w tym miejscu na prowadzenie wychodzi Xbox One. Konsola Microsoftu utrzymuje nawet w najgorętszych momentach stabilne 60 fps. PlayStation 4 zalicza natomiast czasem "czkawkę" i szybkość animacji spada wtedy do 40-50 klatek na sekundę.
 

 

To samo źródło co ACU czyli choroba naszych czasów...DF.

 

Koniec Offtopu ponieważ zaraz polecą bany i ja pewnie dostanę :(

 

Wracając do ACU...kolejni moi znajomi narzekają. Oczywiście nie licząc tych grających na PC.

XO zalicza mniej spadków FPS'ów ale jednak też są.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu WOW... ta gra chodzi lepiej na xone niż na ps4, dla mnie to wystarczający powód do tego żeby tego nie kupować. I niech mi ktoś powie że MS nie posmarował.

 

TraceGuitar: Mały off top: AW chodzi praktycznie non top w przedziale między 50-60 a te spadki do 30 są przy zwolnieniach czasu na filmikach co jak piszą jest po to żeby lepiej oddać Slow-motion. (Analiza DF), podczas zwykłego gameplayu nie zbliżysz się nawet do 30, co najwyżej górne 40 przez ułamek sekundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co kaman microsoft smaruje producentom, zeby gry na ich konsoli chodzily lepiej czy co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gtx 680 i wszystko na LOW !!,  oni chyba coś ćpają, przecież ta gra nie wygląda wcale tak dobrze, a na gtx 680 Epic prezentował Dema UE4 i chodziły jak złoto i wyglądały tak że oczy same wypadały z orbit. W Unity nie ma nawet dynamicznego oświetlenia i płynnego cyklu dzień-noc.To jest jawna kpina i robienie z ludzi idiotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie slabsza konsola, jaka jest Xone, ma lepszy framerate przy wiekszej zadymie lub tlumie. O co koman? :) 

 

Ps. Malo prawdopodobne, by Mikrosy zaplacil kase po to, aby ich wersja chodzilo lepiej o te 3-4 klatki na sekunde, przy krztuszacych sie" momentach. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zyga101 nie wiem jak to wytłumaczyć ponieważ o ile w przypadku wspominanego tutaj offtopowo AW, gry miały różną rozdziałkę. Tak ACU lata na obu platformach w 900p wg. Digital Foundry. Jednak nie licząc technicznych wpadek w postacie bugów których jest podobno sporo...to XO ma przewagę w działaniu o te 6fps'ów cały czas. Niestety znajomi też narzekają na pop up npc'ów. Często pojawiają się i znikają "jak murzyn na pasach" cytując rasistowski dowcip. 

 

Ubi strzeliło sobie w stopę tworząc wielkie skupiska ludzi ponieważ to zbyt nadwyręża konsole.

Nikt nikomu nie płaci za lepsze działanie na jednej "słabszej konsoli"...No i nie nazywajmy XO słabszą konsolą ponieważ mimo że "flaki" ma słabsze to pod względem multimedialnym, zjada po prostu Ps4 na śniadanie. Jest wiele aspektów które są lepsze u Sony jak i wiele które są lepsze u Microsoftu. Jednak o prawdziwej mocy konsol dalej decydują gry.

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak kupie gre bo ta seria jest jedna z moich ulubionych zawsze jaralem sie historia a takie przezycie tych okresow jak seria AC nie zapewni mi zadna inna gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TRaceJasne, ale ja tu mówię o aspekcie czysto technicznym, czy się to komuś podoba czy nie PS4 jest sporo mocniejsze od xone, ale pomijając, obejrzałem filmik z DF do końca i tam 20 fps jest na porządku dziennym.... przy czym spada czasami jeszcze bardziej. Ja się na to nie godzę bo nie po to przesiadałem się na next-gen żeby grać w 18 fps. Nie ważne czy na xone czy na PS, gra powinna trzymać w miarę 30. To co tam jest to plucie ludziom w twarz. Zrobili niegrywalną kaszanę ale mikropłaności nie zapomnieli dopracować i wstawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie idealnie pokazanie jakie techniczne gowno z tej gry jest:

 

 

Zaluje ze nie wybralem wersji na XO :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic nie drgnęło od czasów ps3 .

Ten framerate na ps4 to dramat, the evil within podobny filmik widziałem ,

Ludzie pisza o 1080p 60 fps a ty next geny na starcie 900p w 20 klatkach ciągną .

Wstyd dla ubisoftu, 

 

Zacytuję opinię Kotaku 

"To nie jest gra Ubisoftu. Pokazywali możliwości nowego silnika gry, tylko po to, by ostatecznie produkcja okazała się frustrująca, powtarzalna i nudna.

Seria Assassin's Creed cieszy mnie od dawna. Jednak każda seria może zrobić sobie rok przerwy i mam nadzieję, że następnym razem Ubi wyda lepszą grę. Ale w tym roku zdecydowanie odradzam zakup tej gry - pierwszy raz w mojej karierze."

 

No cóż kto ma kupić to i tak pewnie kupi tak jak Fifowicze przesiadają się z 14 na 15 :D 

Dla mnie kolejna część którą ominę dalekim łukiem .a szkoda bo po dłuższej przerwie myślałem że na ps4 gra zaskoczy czymś więcej niż popupem i 20 fps'ami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha tak jak myslalem, teraz zostaje czekac na kolejna porazke jaka bedzie far cry :biggrin:

Edytowane przez Dynio24_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze co ja prosze? 900p i nawet 30 fpsow nie ma? I w jaki sposob Xbox One osiaga wiecej fps niz PS4? Jak to jest mozliwe? No jakies jaja, zamowilem gre, ale juz nie moge zrezygnowac, bo wzialbym GTA5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że tylko konsole jednak obrywają...

 

 

"Reports from Total Biscuit are that the PC version is a mess(like literally using 35% of his CPU and running like shit). Its apparently its the same for the PS4. The game is a hot turd."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×