Skocz do zawartości
DaraS

Assassin's Creed Unity

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się gra bardzo podoba i nawet w momencie "zadymy" ,w ktorej na ekranie jest kilka tys NPC gra ani przez chwilę nie przycina... Więc nie wiem dlaczego tak narzekacie ? :P Wersja na ps4. ;)

panie obyś miał rację, jutro a najpóźniej w czwartek zaczynam swoją vendettę w paryżu :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem tą grafikę z zestawieniem kart i oniemiałem. GTX670 i wszystko na low? Później wszedłem na YT i okazuje się że ludzie z moim GTX660 grają w fullhd na high mając średnio te 30 fps ze spadkami do 22 i skokami w okolice 40 więc nie jest źle. Gra pewnie będzie mi śmigać podobnie jak na PS4. Czy żałuję kasy? Raczej nie. 260 za kolekcjonerke to niezła cena. Mam nadzieję że zarówno na konsole jak i na PC poprawią jednak ten framerate bo faktycznie grafika szału nie robi.

Co do samej gry to pewnie fani marki będą zadowoleni nawet jeśli nie będzie to ich ulubiona gra z serii. Wszystkie te opinie odbieram z przymrużeniem oka bo każdy ma swój gust.

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się gra bardzo podoba i nawet w momencie "zadymy" ,w ktorej na ekranie jest kilka tys NPC gra ani przez chwilę nie przycina... Więc nie wiem dlaczego tak narzekacie ? :P Wersja na ps4. ;)

 

Edit : Ściągaliście patcha ? Nie wiem, może te ~900mb coś pomaga w tym zakresie.

 

Może najpierw faktycznie zagraj i dopiero pisz?

Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Patch daje tyle, że zastanawiam się co się działo przed nim.

Spadki animacji - dramat, bugi to jakaś masakra...

Pomijam fakt, że gameplay/grafika mi się podoba... Bo ten kto wypuścił to w tym stanie dla klientów, powinien mieć łeb ścięty na gilotynie i nie, nie wirtualnej bynajmniej, 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co taki ambaras. Macie filmowe doświadczenia. Filmy w kinie chodzą w 24 klatkach i nikt po wyjściu z sali nie mówi: "Ku*wa ale cięło, shame on you Michael Bay"  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co taki ambaras. Macie filmowe doświadczenia. Filmy w kinie chodzą w 24 klatkach i nikt po wyjściu z sali nie mówi: "Ku*wa ale cięło, shame on you Michael Bay"  :)

Porównanie z czterech liter. Klatki w materiale filmowym, są wyświetlane w równych odstępach czasu - bez względu na to, co dzieje się na ekranie. W grze wideo (o ile fps nie jest ustawiony na sztywno) te wartości są zmienne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co taki ambaras. Macie filmowe doświadczenia. Filmy w kinie chodzą w 24 klatkach i nikt po wyjściu z sali nie mówi: "Ku*wa ale cięło, shame on you Michael Bay"  :)

Tylko, że za film płacisz 20 zł i spędzasz przy nim max 2 h. Za grę natomiast płacisz ponad 200 zł oraz męczysz się z nią przez kilkanaście/dziesiąt godzin

Przy takim frameracie po prostu się męczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było napisane z przekąsem ;) Dla mnie liczy się 60 klatek i każda wartość poniżej tej jest dla mnie lekka mordęga. Tekst odnośnie doświadczeń filmowych odnosił się do słynnej konferencji Ubi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było napisane z przekąsem ;) Dla mnie liczy się 60 klatek i każda wartość poniżej tej jest dla mnie lekka mordęga. Tekst odnośnie doświadczeń filmowych odnosił się do słynnej konferencji Ubi ;)

To lekko nie trafiłeś z tą emotką na końcu - temu wziąłem to na serio :)

W zasadzie, to te 30 klatek byłoby ok, ale gdyby było to betonowe 30 klatek (jak w #DriveAlone), a nie skaczące bez względu na zawartość ekranu...

https://i.chzbgr.com/maxW500/8374645248/hA1A989CB

:biggrin:

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rzecz do pośmiania, ten cały Amancio mówił, że w jednej scenie jest aż 10.000 bn'ów i z każdym z nich można wejść w interakcje.

WOW, ale super.

Prawda jest taka, że interakcja polega na szturchnięciu ich.

Brawo Ubi

#Śmiesznyfakt1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślałeś? Miałeś nadzieje, że każdy z nich opowie Ci inna historię i da inna misję?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przerwie od hejcenia:

AC Initiates - stronka już działa, da radę zalogować ale zawartości jeszcze nie ma.

http://acinitiates.com/#!/home

 

Nie wszystko jeszcze działa.

Skrzynie są - jest 19 poziomów do zdobycia (skrzyń do otwarcia mniej)

Po woli ładuje się exp za przejście (i synchronizację z Uplay) wcześniejszych części.

 

Ubi się nie wyrobiło ze wszystkim an premierę ale zaczyna działać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam to i czytam od wczoraj a dzisiaj rano przyszedł mail, że płatność za preorder z PSS została pobrana, więc nie ma opcji i dołączam do grona beta-testerów.
Mam nadzieję, że nie będzie aż tak tragicznie jak wynika z Waszych opisów i filmików. W każdym razie Far Cry na pewno nie będzie żadnym preorderem tylko sobie poczeka trochę - o ile nie spie... koncertowo kolejnej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC Initiates - za ogranie poprzednich części (nie dokładna synchronizacja - zrobiłem więcej niż tam pokazuje) wpadł "na dzień dobry" 11 poziom :D

Płyta dzisiaj dotarła - wieczorem będą testy i gry i funkcji społecznościowych/sieciowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już trochę pograłem i powiem, że gra wcale nie wygląda źle. Ale spadki FPS są bardzo odczuwalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komuś kurier już dostarczył? 

 

a dwa, jest już jakiś patch? czy dopiero po premierze będzie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedle Ciebie jak bardzo te spadki psują przyjemność z gry? Zastanawiam się czy iść odebrać moją kopie z Empik, czy dać sobie spokój...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko - framerate jest tragiczny ech , od razu stają mi przed oczami assasiny na ps3 dlatego właśnie nie moglem na tej konsoli grać bez nerwów .... Sama gra jest spoko , te tłumy mimo bugów wyglądają bardzo next genowo , ale naprawdę razi mnie ten framerate .... Zasiadam dzis drugi raz ale kurde już żałuję że wzialem digital ech , dawać patch bo nie mam miejsca na dysku i juz wolałbym jezeli tak zostanie wolfa pozostawić mimo ze go zplatynowalem :/

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch ? No i co po tym patchu masz choć te 30 klatek ? Bo ja mam na oko z 24 I MNIEJ, normalnie cinematic experience heh. Jak mówię gra mi się bardzo podoba , te bugi też mi tam nie przeszkadzają aż tak w sandboxach ale ten framerate jest nie do zaakceptowania na ps4 . Jak nie wyjdzie jakiś następny patch to będzie mój kandydat do porażki roku ( watch dogs mi sie podobał , zrobilem platynę)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10799746_735331309869665_359049001_n.jpg

"Ujżą" :facepalm:  :wallbash:

Edytowane przez glugi
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Poraszka"...

 

 

 

Tak apropo to aż mi się śmiać chcę bo przez pewien czas myślałem dość poważnie o nowym Asasynie.

Ale Ci łgarze z UBI skutecznie mnie od niego odciągnęli mówiąc że 30 klatek jest dla mnie lepsze niż 60, nie mówiąc już o 900p.

Jak widać nawet tych biednych 30-tu nie udało się osiągnąć.

 

Brawo! Najpierw Watchdogs, teraz AC, jak "dopracowali" FC4 przekonamy się na dniach.

Że są na podium największych kłamców w branży to już chyba nie ulega wątpliwości, myślę jednak że powalczą o pierwsze miejsce.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzowie gramatyki! Ponadto niekwestionowani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu za przeproszeniem paplajcie a ja gram i się dobrze bawię.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×