Skocz do zawartości
DaraS

Assassin's Creed Unity

Rekomendowane odpowiedzi

Spadki fps przeszkadzają Ci w grze? Czytałem, oglądałem wiele recenzji i jedni narzekają strasznie, a drugim to nie odbiera pozytywnych wrażeń z rozgrywki. Let us know!

 

Edytowane przez ezils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra potrafi zgubić klatki, czasami to naprawdę czuć. Grafika IMHO jest ładna:) Co prawda nie przyglądałem się jeszcze jakoś specjalnie pod tym kątem, ale w ruchu jest naprawdę OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem z godzinę, może krócej.

 

- doładowywanie się / doinstalowywanie? się gry w trakcie grania - między fragmentami wspomnień/misjami? Czarny ekran, widać ikony ładowania po prawej a na dole drugi biały - jakby doinstalowywał dopiero dane.

- tekstury są doczytane (jak an razie), nie było pojawiających się znikąd przechodniów.
- miejsca pokazane przez Banzaja (sala przemówień) doczytana poprawnie, brak NPC w ścianach itp. 
- niektóre tekstury są wczytane w słabej jakości i niby celowo "rozmyte" - durny zabieg który zamiast działać tylko psuje wrażenie - nadal - jest to wrażenie estetyczno-graficzne bo mi gra się spoko.
- skrzynie/punkty Nomad - jak na razie jeszcze tego nie odblokowałem. Aplikacja w telefonie widzi tylko PC jako urządzenie - nie widzi PS4/nie ma opcji wyboru / nie doszedłem jeszcze do miejsca w którym mogę to odblokować bo cały czas mam jakby wprowadzenie do gry (1 sekwencja po tutorialu).
+ Parkour - powrót do "Dwójki" - nie tylko R2 i do przodu ale również inne przyciski itp.
+ punkty widokowe - zoom out aż na całe miasto - nie tnie - robi wrażenie
+ skrzynki z Initiates (mam z automatu 11 poziom więc otwieram normalnie bo dzisiaj usługa już działa na tyle że jak ktoś kto ma ograne poprzednie części z wykorzystaniem Uplay to będzie miał od razu odstęp do części skrzyń.
+ misje w których rzeczywiście trzeba się poskradać, uważać na strażników/ochronę itp.
 
Jak na razie siedzę i micha mi się cieszy z kolejnego assassina.
Jak widać - odbiór tej gry jest indywidualny dla każdego gracza.
Pewnie jak się skończę bawić i zacznę szukać do czego by się tu przyczepić to i znajdę. ...ale dopiero jak skończę się cieszyć graniem. 
 
...prawdopodobnie wszystko to dla tego że po włożeniu płyty odczekałem trochę z włączeniem gry i całkiem możliwe że gra się w tle doinstalowuje - czego nie zdąży to wrzuca w trakcie rozgrywki i stąd te spadki FPS oraz braki tekstur. Hipoteza taka. 
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykuje, najwyżej wymienię na FC4, później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sephi

 

Ja skonczylem cieszyc sie graniem w momencie kiedy dotarlem do paryza i gra zaczela w 20 fpsach dzialac :/, wczesniej bylem nawet w stanie przymknac oko na te smieszne glitche.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zamieszczę króciutki film z share bo przed chwilą gram sobie i znowu mi ciśnienie skacze

http://youtu.be/JlMUq7ZAfck

Ja nie wiem dla mnie jest to niedopuszczalne i w gruncie rzeczy nadal mam nadzieję że to jakieś niedopatrzenie i to załatają ( te spadki są tak randomowe jak tylko można , nie da się na nie "przygotować" )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie slocika za 90 czyli tyle ile to jest warte, a ubi nie dostanie z tego ani grosza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dostało, ten slocik nie spadł komuś z księżyca ...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SephiroT
W jaki sposób aż 11 lvl masz wbitych?
Mam wszystkie części wymaksowane, wyplatynowane a mam lvl 3 i pół :).

Pewnie coś nie styka między grami/konsolami a Uplayem.

 

Ten sam problem z appką - tylko PC wykrywa. Ciekawe czy jutro po premierze dojdzie opcja PS4.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczorejszego filmiku jeszcze troche mi sie nazbieralo podczas NORMALNEGO GRANIA - nic nie szukalem na sile, po prostu gralem, polowy rzeczy nawet mi sie nagrywac juz nie chcialo...

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako fan tej serii i ostatnio obrońca Ubisoftu muszę przyznac, że te spadki FPS sa niedopuszczalne. Pamietam jak gralem w AC4 na ps3 i jedynie co mnie denerwowalo to wlasnie spadki klatek. Reszta - bugi etc. moglem przezyc. Nawet w AC3 nie mialem takich problemow, jak wiekszosc w necie opisywala. A teraz mamy PS4 i historia sie powtarza. Niech Ubi lepiej wyda szybko jakiegos patcha i oby naprawil cokolwiek. Wstyd

Edytowane przez ezils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie dotarłem do Paryża, ale optymalizacja tej gry to jest skandal... A tylu ilości błędów nie widziałem od... Sam nie wiem.

Zabija przyjemność grania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam skandal, właśnie odkryłem że Ubisoft dotrzymał  tej pierwszej obietnicy! i AC Unity hula w 60 klatkach tylko na 4/5 sekund :D, ale przecież nigdzie nie zapowiadali że ma byc na sekundę więc nie ma podstaw do pretensji. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie na 4/5 sekundy, tylko chyba 5/4 albo nawet 6/4 sekundy. Gdyby było jak mówisz gra chodziłaby w 70 klatkach/sekunde :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie na 4/5 sekundy, tylko chyba 5/4 albo nawet 6/4 sekundy. Gdyby było jak mówisz gra chodziłaby w 70 klatkach/sekunde :)

 

Raczej źle zrozumiałeś, chodziło o to, że sumę 60 klatek Unity uzyskuję w ciągu 3 lub 4 sekund ;)

 

Ja czekam aż stanieje i może kupię używkę.

Edytowane przez r0oFie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra wygląda ładnie graficznie ale ścięcia są jak na komputerze. dużo błędów np. ludzie wychodzą spod ulicy, albo chodzą do połowy w niej "zatopieni". a tak z innej beczki może ktoś wie jak odpalić multi czy to zacznie działać dopiero jutro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa to w takim razie zwracam honor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzcie jaki jestem mądry, znowu wymyśliłem, jak będziemy mrugać oczami raz na 1 sekundę to też nie będzie widać klatkowania ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to ten sam silnik co w Black Flag, w której nie miałem jeszcze ani jednego błędu, glicha etc. Nawet AC III nie był tak zbugowany jak Unity :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie obsługa w Empiku powaliła. Pani stwierdziła ,że nie może wydać mojego zamówienia, bo premiera gry jest dopiero jutro, więc mam przyjść na następny dzień. Myślałem ,że padnę ze śmiechu, Może sobie zatrzymać tą paczkę, jutro to sobie kupić mogę w MExpert, do którego mam 500m nie 2km :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to ten sam silnik co w Black Flag, w której nie miałem jeszcze ani jednego błędu, glicha etc. Nawet AC III nie był tak zbugowany jak Unity :sad:

Nawet w porownaniu do AC3? Przeciez AC3 mial poczatkowo mase glitchow. Jesli w Unity jest z tym gorzej to masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zobaczyłem:

 

1. Lewitowanie nad schodami

2. Zesłania przez (najwidoczniej) Boga, baby z nieba na bruk.

3. Pijaka, który tak ciągnął alpagę, że wpadając na ścianę, zespoił się z nią. 

4. Walkę, którą stoczyłem w środku muru. 

5. Podskakujących przechodniów na wysokości, które mogły im tylko zapewnić egzoszkielety. 

6. Golibrodę który filetował klienta... To nie krew pod okiem, to Brzytwa. 

 

idbotl.jpg

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja miałem nadzieję, że może poprawka SONY x.0.2 coś też naprawi... Ale nic z tego.

To wszystko dzieje się po pierwszym 874MB patchu...

Ta gra wygląda w chwili obecnej jakby potrzebowała z minimum 3 takich jeszcze...

Ale gdy się zapomni przez chwilę o tych błędach, to gameplay i grafika są naprawdę przyjemne... Ale wtedy wpada cały na biało spadek animacji i pojawia się jedno w głowie: Ubisoft to (niech każdy sobie wstawi co chce). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×